>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 47: Columbus 2, Astana 2, Andria

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Columbus 2

Location: Columbus 2, OH, U.S.A.
Surface: Hard
Prize Money: $75,000
Tournament website: http://www.procircuit.usta.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7664/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/columbus-challenger-doubles/

Astana 2

Location: Astana 2, Kazakhstan
Surface: Hard
Prize Money: $50,000 +H
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7614/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/kazakhstan/astana-2-challenger/

Andria

Location: Andria, Italy
Surface: Carpet
Prize Money: €42,500 +H
Tournament website: http://www.atpandria.it/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6911/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/italy/andria-challenger/
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Rozpocznę kolejny tydzień challenger na forum

Christian Harrison (USA) - Austin Krajicek (USA) @ 1,53 bwin ⛔

Młodszy z braci Harrison nie grał od sierpnia.Austin w rytmie meczowym.Leworęczny tenisista,który potrafi, będąc w formie pogrywać w amerykańskich challengerach. Ostatnio w Knoxville challenger ograł Bakera i Tiafoe. Rank (508-235).

22.11.2016, 08:00, Astana 2 challenger, 1. round, indoors

Molchanov Denys - Kudryavtsev Alexander @ 1,35 bwin ✅

H2H 0-7.Statystyki Ukraińca fatalne (12/23).Alexa też nie powalają (30/30).Rank (452-172).Obaj nie grali jeszcze w tym turnieju.Rosjanin bardziej ograny i doświadczony i widać,że ma sposób na Ukrainca, a nie widać,żeby ten był w jakiejś wyśmienitej formie,żeby tę złą passę przełamać.

Myślę,że warto zwrócić uwagę na mecze:
Tommy Robredo (ESP) - Salvatore Caruso (ITA).Caruso ostatnio w dobrej formie.Liczę na wyrównany pojedynek mimo tak dużej różnicy kursów ✅
No i Taylor Fritz (USA) - Mikael Torpegaard (DEN).Duńczyk młody talent.Pisałem o nim ostatnio w dziale challenger,jednak Fritz gracz pod ATP, potrzebuje punktów i po ostatnich średnich wynikach liczę tutaj na jego kilka dobrych meczy.

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Ramanathan R. - Mager G. powyżej 22.5g Unibet 1.74 5/10 ✅ ✅
Nie zły Hindus konta kolejna &quot;nadzieja&quot; włoskiego tenisa. Obaj Panowie potencjał mają, aczkolwiek nigdy nie mogli przebić się jakoś wyżej. Koniec sezonu, wynik tutaj może pójść w każdą stronę i trzeba założyć dziwny przebieg spotkania. Ramannathan lubi szybkie nawierzchnie i ofensywny styl gry, penetrujący fh w który wkłada dużo siły, natomiast Mager nie zły serwisant i ciężko go tak na prawdę sklasyfikować.
Jeśli tutaj grać, to u buka gdzie daję over gemowy. Powinno siąść.
Harrison C. - Krajicek A. 2 1.61 8/10 bet365 62 75 ⛔ zaskoczenie jak dla mnie
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że w normalniej i optymalnej dyspozycji Krajicek powinien przy takiej drabince zajść wysoko. Nie zły wachlarz umiejętności, 2/3 sezony temu TOP100, teraz odrabia powoli, powoli straty z kontuzji itd.
Harrison młodszy brat Ryana, nie tak utalentowany, aczkolwiek solidny, ale jeśli Krajicek będzie grał swoje to nie sądzę, aby Christian miał coś więcej do powiedzenia, bo Austin mimo wszystko na technicznie i na papierze dużo lepszy.
Collarini A. - Tsitsipas S. 2 1.44 PaddyPower 10/10 ✅
Na jutro jeden z lepszych/pewniejszych typów grany pełną pulą.
Mianowicie do rzeczy. Collarini rokował jeszcze 2/3 lata temu, Argentyna awizowała go jako jeden z lepszych młodego pokolenia, chłopak już &quot;młodzikiem&quot; nie jest, swoje wygrywał, ale raczej będzie to typowy średniak. Dobry przebijaka, solidny obrońca, ale nie na szybkie nawierzchnie, taka jak we Włoszech.
Tsitsipas natomiast to talent czystej wody, Ci wchodzą pełną parą w tym kończącym się sezonie. Ogromne możliwości i wydaje się dużo lepszy od Collariniego, nie sądzę by się stawił Argetyńczyk. W następnym sezonie obstawiam, że Tsitsipas zrobi ogromy postęp w rankingu, a za 2/3 lata kto wie, obstawiam TOP50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Harrison C. - Krajicek A. 2 1.61 8/10 Bet365
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że w normalniej i optymalnej dyspozycji Krajicek powinien przy takiej drabince zajść wysoko. Nie zły wachlarz umiejętności, 2/3 sezony temu TOP100, teraz odrabia powoli, powoli straty z kontuzji itd.
Harrison młodszy brat Ryana, nie tak utalentowany, aczkolwiek solidny, ale jeśli Krajicek będzie grał swoje to nie sądzę, aby Christian miał coś więcej do powiedzenia, bo Austin mimo wszystko na technicznie i na papierze dużo lepszy.
Niestety Austin nam się wysypał ????
Co do Greka to ostatnio mam w pamięci jak Tommy mu pokazał szkołę tenisa.Jest to niewątpliwie talent,potencjał spory i Collariniego powinien łyknąć,jeśli nie będzie na wakacjach ;)
22.11.2016, 10:30, Astana 2 challenger, 1. round, indoors
Dmitry Popko (KAZ) - Yuya Kibi (JPN) @ 1,60 bwin ✅
Kazach resident Astana.Gra w swoim mieście.Warunki do gry w tenisa ma świetne 191/85 Ostatnio ogrywał się regularnie.Wygrał pewnie wszystkie mecze w poprzedzającym turniej Futuresie.Myślę,że przygotowania, motywacja, kibice na trybunach pozwolą wygrać z Kibi i zameldować się w next round
No a Japończyk ostatnio całkiem niezły mecz,ale przegrana 0-2 z Duckworthem,który wygrał Toyota challenger,wcześniej wygrana z Weintraubem,ale już w Kobe srogie lanie od Nishioki. Stat indoor (0/1-11/4) co nie wygląda najlepiej dla tego typu.Rank (247/227)ale trzeba pamiętać,że Kazach to 10 lat młodszy gracz i pnie się w karierze tenisowej.No a gdzie jak nie u siebie ;) Myślę,że będzie się chciał pokazać, bo potencjał ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Rybarz - niestety Krajicek mnie zdziwil, wygladal zupelnie bez formy. Licze dzisiaj na Greka.
Przysiezny - Arnaboldi over 21.5g 1.83 5/10 ✅
Powiem tak, Michal wiadomo jak zaskoczy to potrafi grac, niebezpieczny na szybkich nawierzchniach, co zreszta nie od dzisiaj wiadomo. Wiadomo rowniez, ze nie ktore mecze po prostu &quot;puszcza&quot;. Motywacje mial kiedys, teraz roznie, aczkolwiek mysle, ze powalczy z Arnaboldim ktory u siebie tego latwo nie odda i mysle, ze bedzie over 20g, zaciety mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 21

sebinho22

Użytkownik
Przysiężny 1-0 40:30 -&gt; 1-4 i 15 akcji przegranych pod rząd XD Śmiać się, płakać czy zazdrościć ogarnięcia fixerskiego?
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Ja oglądałem ten mecz i nie wyglądał na ustawiony. Zabrakło troche Michałowi szczęścia np. przy tym jednym z przełmań w ostatnim secie jak było 0-40 zaraz 15-40 i Arnaboldi przełamał piłką która nie miała prawa przejść, a spadła po siatce zaraz za nią. Mógł nawet jeszcze odłamać w ostatnim gemie bodajże bo prowadził 15-30 przy serwisie Włocha, ale Andrea ustrzelił dwa asy i nie pozostawił złudzeń. Ja uważam, że mimo porażki zagrał lepiej niż np w Toyocie, szkoda wielka ..
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
23.11.2016, 09:00, Astana 2 challenger, round of 16, indoors
Pavic A. - Popko D. @ 2,20 sts ✅✅
Ponawiam typ na Popko.Jak już pisałem: Kazach resident Astana.Gra w swoim mieście.Warunki do gry w tenisa ma świetne 191/85 Ostatnio ogrywał się regularnie.Wygrał pewnie wszystkie mecze w poprzedzającym turniej Futuresie. Myślę,że przygotowania, motywacja, kibice na trybunach...Trzeba teraz jeszcze dodać,że ograł Kibi bez większych problemów 6-3,6-2,czyli nie spalił się u siebie i powinien według mnie jeszcze pograć w Astanie.
W tej rundzie przeciwnik mocniejszy,ale i kurs atrakcyjniejszy.Ante Pavic też wygrał bez problemów swój mecz w poprzedniej rundzie z Alexandrem Igoshinem,czyli bardzo przeciętnym graczem.Wcześniej jednak 3 przegrane z rzędu z Watanuki,Smithem i De Schepperem. Dla mnie kursy na Chorwata przeszacowane.Rank (382-247).Stat indoor (11/7-1/1),ale już hard (6/6-27/12).
23.11.2016, 12:30, Andria challenger, 1. round, indoors
Laurynas Grigelis (LTU) - Peter Torebko (GER) @ 1,44 bwin ✅
Litwin świetnie zaprezentował się w Bresci,gdzie powalczył w finale z Vannim. Nie trzeba było nigdzie latać, dwa dni przerwy i liczę,że formy nie stracił.Przeciwnik bardzo przeciętny,ostatnio nie pokazuje nic nadzwyczajnego. Stat indoor (15/5-2/1) Rank (276-322)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Vanni - Galovic 1 1.41 Pinnacle 8/10 76 76 ✅ ✅
Vanni zaliczył świetny występ w Brescii i teraz po dwóch dniach odpoczynku pora kontynuować i na koniec sezonu podreperować jeszcze ranking przed USO 17&#39;. Szansa jest, bo Galovic nie jest zawodnikiem nawet przeciętnym, słaby w obronie, generalnie mało atutów po jego stronie widzę, aby nawiązał walkę z Włochem który u siebie jest mocny i przede wszystkim serwując w taki sposób nie będzie miał zbyt dużych szans na break&#39;a.
Travaglia - Maden over 21.5g 1.80 bet365 5/10 bliziutko ⛔
O ile Travaglia nie jest zawodnikiem który na szybkich nawierzchniach może się sprawdzić, to myślę, że seta Madenowi u siebie może urwać. Wiadomo Włoch kocha mączkę i tam czuje się jak ryba w wodzie, aczkolwiek oglądałem go z Vannnim w meczu i pierwszy set bardzo na plus, przede wszystkim się mocno starał i tutaj może być spotkanie tzw &quot;bliskie&quot; przez co wynik może pójść w każdą stronę. Maden nieobliczalny, potrafi zagrać dobry mecz, ale i przejść obok spotkania, ciężko go sklasyfikować gdzie pasuje najlepiej, raczej walczak i na tym będzie opierał grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Berrettini - Chiudinelli over 21.5g bet365 1.80 5/10 ✅ ✅
Panowie obaj zupełnie na innych biegunach swojej kariery. O ile Berrettini powoli wchodzi do świata Challangerów/ITF i zbiera co raz to lepsze opinie to Maro jest już bardzo doświadczony, ograny i na prawdę solidny, mając dzień może zagrozić każdemu, szczególnie na tych szybszych nawierzchniach, ale ma tutaj młodziaka, który jest bardzo ciekawym graczem i trzeba go obserwować, warto dodać, że świetnie serwuje (10+ ace co mecz), więc Marco momentami jeśli nie będzie skoncentrowany musi uważać, aby nie doszło do przełamania. Ciężko wytypować jednoznacznie kto wygra, aczkolwiek mi tutaj pasuje to bardzo wyrównany pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Travaglia S. - Santillan A. 2 1.73 PaddyPower 10/10
Jutro chyba najlepszy bet do grania. Generalnie jak wspominałem Travaglia jest solidnym levelem, ale głównie na mączce, jest to typ gracza defensywnego, który lubi prowadzić grę, rozrzucać rywala po korcie, a na szybszych nawierzchniach choć próbuje grać ofensywnie i zmienia styl, stara się swój serwis urozmaicać, to jego większość ryzykownych zagrań ląduje poza kortem/na siatce. Santillan kolejny który za kilka lat będzie wielki. Zastępca Nishikoriego idzie do góry szybko, nie tylko on, ale i inna banda młodzików atakuje, tak tutaj ma przeciwnika w zasięgu jak najbardziej. Santillan gra otwarcie, ofensywnie, nie kalkuluje i jest zaawansowany technicznie, co może mieć klucz w tym spotkaniu, jeśli będzie regularny to powiezie Włocha, w co wierzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
24.11.2016, 17:00, Columbus 2 challenger, round of 16, indoors
Krueger M. - Kobelt P. @ 1,44 bet365⛔
Pojedynek dwóch graczy z USA.Rank (220-425).Mitchell mam wrażenie,że chce jeszcze coś pograć w tym sezonie.W Champaign challenger wygrał z Torpegardem. Śledziłem ten mecz i Krueger dobrze wyglądał na tle młodego utalentowanego Duńczyka.W R16 trafił na finalistę tego challengera Rubena Bemelmansa,gdzie w pierwszym secie przegrał w tie breaku,co było kluczowe dla tego spotkania, no i pożegnał się z turniejem.W Columbus 2 już łatwo wygrany pierwszy pojedynek.Staty indoor podobne (3/4-8/8),ale patrząc na ostatnich przeciwników,to Mitchell gra z dużo lepszymi zawodnikami niż Peter i myślę,że pod względem umiejętności tenisowych to dużo lepszy gracz.
24.11.2016, 06:00, Astana 2 challenger, quarterfinal, indoors
Nishioka Y. - Popko D. @ 1,25 bwin ✅
Myślę,że jutro już skończy się przygoda młodego Kazacha w Astanie.Gra z turniejową jedynką.Japończyk to klasowy gracz na zupełnie innym levelu niż poprzedni rywale Popko. Już dzisiaj w meczu z Pavicem na początku drugiego seta miał kryzys i jutro Japończyk będzie takie momenty bezlitośnie wykorzystywał.Rank (101-247).Stat indoor (11/4-2/1)
A tak przy okazji to zachęcam znawców,moderatorów i wszystkich mających pojęcie o tenisie do podzielenia się typami i aktywne uczestnictwo w dziale,bo coś ostatnio z Madmanem zostaliśmy tu sami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Mektic N. - Gerasimov E. over 21.5g 1.75 5/10 Unibet ⛔ 18 gemow, slaby mecz Mekticia, ktory tak jak mowilem ma duzo dziwnych meczow ktore albo gra normalnie, albo da sie wyczuc jakies odpuszczenie.
W tych spotkaniach w końcówce sezonu ni jak pasuje granie na konkretny typ, oprócz oczywiście kilku wyjątków. Teraz proszę się zastanowić nad spotkaniem Mekticia. Totalnie nieprzewidywalny, grający czasami świetny tenis, oparty na nie złej technice, wybieganiu, walce o każdą piłkę, jak i też odpuszczający, leniwy. Totalnie tego chłopa nie rozumiem, ale dzięki takim gościom w ATP są pieniądze. Gerasimov będzie tutaj walczył i cisnął Chorwata z każdą akcją co przyniesie nam na pewno wyrównany, bliski mecz, z śmiesznym przebiegem i typowym dla bukmacherów komentarzem, że to był &quot;fix&quot;, gdzie oczywiście można sobie taką opcje założyć. Dlatego over gemowy kolejny raz jest opcją słuszną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Nishioka - Nedovyesov
2 @2,10
Bet365

Połfinał turnieju w Astanie, reprezentant gospodarzy zmierzy sie z japonczykiem. Będzie to ich pierwsze spotkanie. Kazach miał trudniejsza drogę w tym turnieju niz jego przeciwnik, obaj jak dotad nie stracili seta. Dla mnie lepiej prezentuje sie Nedovyesov, na pewno ma lepszy serwis i mocniejsze uderzenie, japoniec jak to azjata gra lepiej defensywnie chociaz nie jest to dla mnie, az taka duza rózniac w grze w obronie miedzy tymi dwoma zawodnikami. Kazach ostatni rozegrał świetny turniej w Bratysławie gdzie pokonał Struffa w trzech setach i powalczył ze Stachovskim przegrywajac jednak po trzech setach. Stawiam tu zdecydowanie na reprezentanta gospodarzy.
powodzenia.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
TODAY, 06:00, Astana 2 challenger, final, indoors
Yoshihito Nishioka (JPN) - Denis Istomin (UZB) @ 1,78 bwin ✅
Istomin po niespodziewanej porażce w deblu i ciężkim pojedynku z Ismailovem. To już finał i Yoshihito pewnie da z siebie wszystko.Młodego Popko ograł pewnie,z Aleksandrem też wyglądał dobrze, mimo kreczu Kazacha. Stat indoor (13/4-7/6).Rank (101-142)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
TODAY, 22:00, columbus challenger, półfinal, indoors
Lasskonen vs Sandgren H2H 1-0 dla Szwajcara w tym rokt w dwóch setach właśnie w hali. Do tego przed tym turniejem wygrany challenger w Champaign , więc seria 8 zwycięstw to buduje. Sandgren wyłącznie serwis. Do tego więcej spotkań w hali dla Lasskonena 89/58 do 47/25. Win Lasskonen po 1.63 Pinnacle ⛔
Staraj się pisać zgodnie z zasadami języka, bo od tej składni oczy bolą./Macko18
 
M 493

milo93

Użytkownik
Vanni- Berretini over 22.5 gema 1.66 bet365 ✅ beznadziejna gra młodego
Finał chellka we Włoszech rewelacja turnieju berretini, który naprawde świetnie serwuje i ciężko go przełamać. Jego rywalem będzie vanni, który złapał formę pod koniec sezonu i jego gra też jest głównie oparta na serwisie. Spodziewam się zacietego meczu z małą ilością przelaman stąd over.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom