>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [23.11.2016] - środa

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik





W grupie A będziemy świadkami walki o pierwsze miejsce. PSG nie wykorzystało swoich szans w meczu domowym i teraz, aby uniknąć - teoretycznie niekorzystnego - wyjścia z drugiego miejsca, będzie musiało zagrać ponad swój normalny poziom w tym sezonie. W Bułgarii natomiast mecz o przybliżenie się do Ligi Europy. Bardzo szybko zmieniła się sytuacja w grupie B i to Benfica jest jej liderem. Napoli, po bardzo słabym dwumeczu z Turkami, swoją sytuacje spróbuje poprawić w spotkaniu z grupowym outsiderem z Kijowa. W grupie C, swoje sprawy, poprzez przekonujące zwycięstwo z Barceloną, poukładało City. Dodatkowo, w równolegle granym meczu na Borussia-Park, gospodarze nie sprostali Celticowi i układ wszystkich drużyn w tej stawce wydaje się być klarowny. Grupa D to oczywiście walka o pierwsze miejsce, które - o ile Rostov nie zatrzyma Bayernu - rozstrzygnie się na Allianz Arena w ostatniej kolejce.

Piątą kolejkę LM poprzedzą jednak weekendowe rozgrywki ligowe, gdzie swoje hitowe mecze zagrają drużyny Arsenalu, Bayernu oraz dwie najlepsze ekipy z Madrytu.

▶ Manchester United - Arsenal Londyn
▶ Borussia Dortmund - Bayern Monachium
▶ Atletico Madryt - Real Madryt

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Celtic-Barcelona
Typ: 4.5
Kurs 3.97
Buk Oddsring
Analiza: Na Środowy wieczór wybrałem spotkanie w którym ekipa Celticu Glasgow na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Barcelony, gospodarze na chwilę obecną z dorobkiem 2 punktów na swoim koncie oraz bilansem bramkowym 4:13 zamykają tabelę grupy Barcelona natomiast z dorobkiem 9 oczek na swoim koncie jest liderem i zdobyła w tej edycji już 14 bramek, straciła ich również sporo na wyjazdach bowiem aż 4 w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi dwiema ekipami padł wynik 7:0 dla Barcelony, Celtic został zdeklasowany , już do połowy w tamtym spotkaniu Szkoci przegrywali 2:0 i nie zdołali strzelić bramki z rzutu karnego przy wyniku 1:0 dla gospodarzy , może wtedy spotkanie potoczyło by się inaczej, goście na pewno będą tutaj chcieli wygrać wysoko bowiem ostatnie spotkanie bezbramkowo z zespołem Malagi na swoim stadionie wyzwoli w nich głód bramek, Barcelona na wyjazdach gra overovo , w każdym z ostatnich 7 spotkań wyjazdowych w spotkaniach Barcelony padały co najmniej 3 bramki, Celtic pokazał iż również bramki z mocnymi ekipami strzelać potrafi, strzelił 3 bramki z Manchesterem City i myślę że na swoim stadionie z zespołem Barcelony też może strzelić bramkę , Typów na to spotkanie mam kilka Pierwsze po małym kursie over 2.5 gola w spotkaniu , myślę też iż w każdej z połów wpadnie co najmniej po dwie bramki, stawiam na wynik 1:4 po 90 minutach tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Jak ktoś wcześniej napisał. Napoli musi!
Teraz benfica gra z besiktasem, może być podział punktów albo zwycięstwo gości.
Napoli powinno rozwalić Kijów tym bardziej u siebie!
Wygrany ostatni ligowy mecz pozwoli skupić się na LM,a następny mecz mają z przeciętniakiem Sassuolo u siebie.
Udało im sie pokonać na wyjeździe Udinese, to z Kijowem powinni dać radę!
@1,44 b365
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Celtic-Barcelona
Typ: 4.5
Kurs 3.97
Buk Oddsring
Analiza: Na Środowy wieczór wybrałem spotkanie w którym ekipa Celticu Glasgow na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Barcelony, gospodarze na chwilę obecną z dorobkiem 2 punktów na swoim koncie oraz bilansem bramkowym 4:13 zamykają tabelę grupy Barcelona natomiast z dorobkiem 9 oczek na swoim koncie jest liderem i zdobyła w tej edycji już 14 bramek, straciła ich również sporo na wyjazdach bowiem aż 4 w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi dwiema ekipami padł wynik 7:0 dla Barcelony, Celtic został zdeklasowany , już do połowy w tamtym spotkaniu Szkoci przegrywali 2:0 i nie zdołali strzelić bramki z rzutu karnego przy wyniku 1:0 dla gospodarzy , może wtedy spotkanie potoczyło by się inaczej, goście na pewno będą tutaj chcieli wygrać wysoko bowiem ostatnie spotkanie bezbramkowo z zespołem Malagi na swoim stadionie wyzwoli w nich głód bramek, Barcelona na wyjazdach gra overovo , w każdym z ostatnich 7 spotkań wyjazdowych w spotkaniach Barcelony padały co najmniej 3 bramki, Celtic pokazał iż również bramki z mocnymi ekipami strzelać potrafi, strzelił 3 bramki z Manchesterem City i myślę że na swoim stadionie z zespołem Barcelony też może strzelić bramkę , Typów na to spotkanie mam kilka Pierwsze po małym kursie over 2.5 gola w spotkaniu , myślę też iż w każdej z połów wpadnie co najmniej po dwie bramki, stawiam na wynik 1:4 po 90 minutach tego spotkania.
Zgadzam się z przedmówcą, całkiem możliwe w środę zobaczymy prawdziwą goleadę. Od siebie dorzucę również fakt, że w pierwszym meczu na Camp Nou, Celtic miał kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki jednak mecz potoczył się dla nich bardzo pechowo. Czytając dzisiejsze wywiady Brendan Rodgers zapowiada, że chce wyjść na ten meczu ustawieniem ofensywnym stosując wysoki pressing, wszyscy wiemy jak to się może dla Celticu skończyć ???? Natomiast uważam, że drużyna ze Szkocji może pokazać tutaj pazur, ponieważ defensywa Barcy nie spisuje się najlepiej w tym sezonie..
Scenariuszy może być wiele i ja również spodziewam się tu overu bramkowego, lecz swój typ kieruje bardziej w stronę Barcy. Głównymi argumentami do zwycięstwa Barcelony które tu przytoczę, to to że Barca została podrażniona w meczu z Malagą, zagrali całkiem niezły mecz w dodatku bez Messiego oraz Suareza i pechowo go zremisowali. Drużyna z Katalonii pod wodzą Luisa Enrique bardzo efektownie reaguje na potknięcia, ostatnie takie miało miejsce na własnym stadionie przeciwko Alaves gdzie przegrali 1-2, a w następnym meczu rozbili właśnie Celtów 7-0. Oczywiście nie będę się tutaj kierował samymi statystykami, uważam że zespół Blaugrany jest w dosyć dobrej dyspozycji a w środę prawdopodobnie zobaczymy ich w pełnych składzie. Messi dzisiaj pojawił się już na treningu, więc problemy żołądkowe ma już raczej za sobą, natomiast Suarez nie zagrał przeciwko Maladze i powinien być wypoczęty na to spotkanie ???? Barca już w środę będzie chciała zapewnić sobie awans, oraz powrócić na zwycięskie tory w LM stąd moja propozycja na to spotkanie:
Barcelona -1.5 AH @ 1.84 Pinnacle ✅✅✅
 
T 0

themrsiedlo123

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, całkiem możliwe w środę zobaczymy prawdziwą goleadę. Od siebie dorzucę również fakt, że w pierwszym meczu na Camp Nou, Celtic miał kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki jednak mecz potoczył się dla nich bardzo pechowo. Czytając dzisiejsze wywiady Brendan Rodgers zapowiada, że chce wyjść na ten meczu ustawieniem ofensywnym stosując wysoki pressing, wszyscy wiemy jak to się może dla Celticu skończyć ???? Natomiast uważam, że drużyna ze Szkocji może pokazać tutaj pazur, ponieważ defensywa Barcy nie spisuje się najlepiej w tym sezonie..
Scenariuszy może być wiele i ja również spodziewam się tu overu bramkowego, lecz swój typ kieruje bardziej w stronę Barcy. Głównymi argumentami do zwycięstwa Barcelony które tu przytoczę, to to że Barca została podrażniona w meczu z Malagą, zagrali całkiem niezły mecz w dodatku bez Messiego oraz Suareza i pechowo go zremisowali. Drużyna z Katalonii pod wodzą Luisa Enrique bardzo efektownie reaguje na potknięcia, ostatnie takie miało miejsce na własnym stadionie przeciwko Alaves gdzie przegrali 1-2, a w następnym meczu rozbili właśnie Celtów 7-0. Oczywiście nie będę się tutaj kierował samymi statystykami, uważam że zespół Blaugrany jest w dosyć dobrej dyspozycji a w środę prawdopodobnie zobaczymy ich w pełnych składzie. Messi dzisiaj pojawił się już na treningu, więc problemy żołądkowe ma już raczej za sobą, natomiast Suarez nie zagrał przeciwko Maladze i powinien być wypoczęty na to spotkanie ???? Barca już w środę będzie chciała zapewnić sobie awans, oraz powrócić na zwycięskie tory w LM stąd moja propozycja na to spotkanie:
Barcelona -1.5 AH @ 1.84 Pinnacle
Generalni każda jedna głupia potyczka Barcy np: z Malagą, kończy się dla nich pewną serią słabych spotkań. Celtic zaskoczył już z Man City dlaczego miałby tego nie zrobić z Barcą? Nie maja niczego do stracenia, choć z drugiej strony Barca nie może Sobie pozwolić na podknięcie, bo chcą wyjść z 1 miejsca w grupie. Zapowiada się ciekawy meczyk ;)
Ja jeśli już grałbym jakiś over ale nie handicapy. To moja opinia z którą nie musicie sie zgadzać mój typ to over 3.5 w meczu ????
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Atletico - PSV under 3 @ 1,64 pinnkl ✅
Czy kogoś tu pogrzało? W meczu Atletico u siebie taki kurs na under? Do tego w meczu z PSV, które jest dość underowe? W poprzednim sezonie LM 2x 0:0, w pierwszej kolejce 0:1 dla Atleti , czyżby buki sugerowały się 0:3 z Realem?
Po prostu nie widzę tu 4 bramek, siłą Atletico jest obrona która została zburzona w meczu z Realem ale nie ma co porównywać PSV do Królewskich. Holendrzy już bez szans na wyjście z grupy mecz o 3 miejsce stoczą w ostatniej kolejce u siebie.
Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki i gram za dwie sztabki złota ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Barcelona over 1,5 kartki @ 1,80...unibet
No chyba buki daja promo, Barca praktycznie z awansem, Neymar i Rakitic po dwie kartki. Do tego Mathieu tez dwie ale on nie wiadomo czy zagra. Nawet jak specjanie nie beda chcieli wylapac to Barca spokojnie jest w stanie pokryc taka linie. Kurs przyjemny, szczegolnie, ze Celtic to tez nie pacholki i walczyc potrafia. Mysle ze warto pobrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Barcelona over 1,5 kartki @ 1,80...unibet
No chyba buki daja promo, Barca praktycznie z awansem, Neymar i Rakitic po dwie kartki. Do tego Mathieu tez dwie ale on nie wiadomo czy zagra. Nawet jak specjanie nie beda chcieli wylapac to Barca spokojnie jest w stanie pokryc taka linie. Kurs przyjemny, szczegolnie, ze Celtic to tez nie pacholki i walczyc potrafia. Mysle ze warto pobrac.
Mathieu dwie żółte złapał ale w jednym meczu ;) więc juz pauzował. tak tylko na marginesie
osobiście zagrałem dość grubo
Barcelona over 0.5 kartki @ 1.50 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Barcelona over 1,5 kartki @ 1,80...Unibet
Mathieu dwie żółte złapał ale w jednym meczu więc juz pauzował. tak tylko na marginesie
On i tak byl &quot;doubtfull&quot; wiec liczylem sie z tym, ze nie zagra, ale przez ostatnia godzine patrze i nie wierze...kursy z 1,80 poszly w gore na 2.33...cos jest nie tak, taki skok musi byc czyms spowodowany, choc jeszcze nie wiem czym ???? ...
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Data: 23.11.2016 20:45
Spotkanie: Monchengladbach - Manchester City
Typ: City
kurs: 1.80
Bukmacher: oddrings
Analiza:
Dzis podopieczni Pepa Guardioli powinni przypieczętować awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Do tego wystarczy zaledwie remis w Monchengladbach. Ale znając charakter Hiszpana ten nie bedzie kalkulował i tradycyjnie bedzie grał o pełną pulę. I choć w Niemczech gra się zawsze ciężko to uważam że Citizens mają spore szanse na komplet punktów, bowiem Borussia w tym sezonie absolutnie zawodzą na całej linii, choć oczekiwania po swietnympprzednim sezonie na pewno były spore. A tymczasem Borussia pod koniec listopada ma na koncie zaledwie pięć wygranych we wszystkich rozgrywkach, w lidze maja zaledwie trzy zwyciestwa po jedenastu kolejkach i bliżej im do miejsca spadkowego jak do europejskich pucharów. Przeszli natomiast jedna rundę w pucharze Niemiec (pokonali Stuttgart Marcina Kamińskiego), w Lidze Mistrzów natomiast wygrali w Glasgow z Celticiem. Kiepski wynik jak na zespół który mierzył w podium w tegorocznym sezonie Bundesligi. Z tego też powodu nie są faworytem w meczu z City. Ci juz w tym sezonie przechodzili kryzys formy, ktory przypadł na październik, gdzie zanotowali serię sześciu kolejnych meczy bez zwycięstwa. W ostatnich czterech meczach tylko raz zremisowali, ale przede wszystkim wygrali z Barceloną, co na pewno da im kopa w dalszej części sezonu. W pierwszym meczu City pewnie rozbiło Borussię 4-0 w meczu będąc zespołem zdecydowanie lepszym pod każdym względem. A wynik mogłby być jeszcze wyższy, bo sytuacji było do tego bardzo wiele, ale poza Aguero, który zaliczył hatt-tricka pozostali gracze mieli raczej rozregulowane celowniki. W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów oba zespoły też mierzyły sie w fazie grupowej i dwa razy górą byli City. Uważam, ze w tym roku bedzie podobnie. Stawiam na City
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Opiszę jak ja widzę kilka meczy,
ROSTOV BAYERN dla mnie tu mega fajnym betem jest Bayern i under 2.5 gola po kursie 3.5. Bayern powinien to wygrać ale jak pokazało Atletico(wygrana 1:0) gra się w Rosji ciężko do tego trochę kontuzji długa droga myślę że nie będą szaleć że strzelaniem. Oczywiście podstawą jest to żeby gola nie stracili ale myślę że Rostov jeżeli nie przypadkiem to gola nie strzeli. Do tego przewidywana temperatura około - 5 stopni także mróz już odczuwalny będzie mecz na 1:0 i na końcu kontra Bayernu i Góra 2:0
Besitkas Benfica
Tutaj widzę zwycięstwo Besitkasu. Oba kluby muszą wygrać ale lepiej na moje oko wygląda Bestiktas który potrafił na wyjeździe zremisowac z Benfica i Napoli to dlaczego miałby nie wygrać u siebie. Jak dla mnie kurs 3 jest super do grania.
Napoli Dynamo
Tutaj znowu widzę wygrana gospodarzy ale myślę że Dynamo strzeli gola. Napoli jest drużyna która lubi gole strzelać i tracić w pierwszym meczu było 2:1 dla Napoli teraz widzę to podobnie. Dynamo bez szans na awans właściwie liczę na hobby game z ich strony jak dziś Legia kurs 3.1 zdecydowanie do gry
Arsenal PSG
Tutaj jak dla mnie win Arsenalu. Może nie są w jakiejś super formie w listopadzie (co rok to samo za wengera zawsze listopad najgorszy miesiąc Arsenalu) ale liczę na to że u siebie ograja PSG, jeżeli w pierwszym meczu udało się zremisowac teraz wypadałoby wygrać. Mecz o pierwsze miejsce w grupie i może wreszcie jakiś łatwiejszy przeciwnik niż Barcelona czy Real. Kurs 2.2 jak dla mnie spoko
Atletico PSV
Tutaj ewidentnie idę w under 2.5 po kursie ponad 2. Nie rozumiem tego kursu ostatnio jak grali ze sobą to padły same undery teraz też myślę że tak będzie. PSV już bez szans na awans a Atletico wygrywając przybliży się do pierwszego miejsc w grupie. Obstawiam skromne 1,2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Co myslicie o meczach Besiktas-Benfica i Ludogorets-Basel? W obu przpadkach poszeldbym w strone gosci, a jakie jest Wasze zdanie? ????

Dlaczego poszedłbyś w kierunku gości? Rozpocznij dyskusje sam /Kuchcik
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Borussia M&#39;gladbach - Manchester City @1.80
Idę tutaj w stronę gości. Borussia ostatnio nieco zgubiła formę, ostatnie 5 spotkań to wygrana w pucharze ze Stuttgartem, 2 remisy i 2 porażki i myślę, że tym razem tak samo zejdą z boiska pokonani. Manchesterowi w sumie wystarczy remis by awansować dalej, ale wątpię by Guardiola tak na to patrzył i przyjechał do Niemiec po jeden punkt. Ostatni mecz między tymi zespołami można nazwać totalną katastrofą w wykonaniu M&#39;gladbach, gdzie Aguero strzelił hattricka, a cały mecz skończył się wynikiem 4-0, ale wiadomo że na wyjazdach gra się całkowicie inaczej, szczególnie w Manchesterze. W tym spotkaniu raczej nie spodziewam się aż takiej dominacji ze strony City, ale tak samo nie widzę tutaj opcji żeby stracili punkty. Grane w B365
 
F 0

fiestalatina

Użytkownik
On i tak byl &quot;doubtfull&quot; wiec liczylem sie z tym, ze nie zagra, ale przez ostatnia godzine patrze i nie wierze...kursy z 1,80 poszly w gore na 2.33...cos jest nie tak, taki skok musi byc czyms spowodowany, choc jeszcze nie wiem czym ???? ...
niewątpliwie tu jest moc i dość spora, a w over 0,5 kartki to już megamoc
Rakitic i Neymar po 2 kartki, ale to już zostało napisane, pytanie czy zrobią to na bezczela i obaj pójdą w żółtko czy też zrobi to tylko jeden, osobiście obstawiam bardziej Neymara, ale podstawą jest czekać do ogłoszenia składów, bo jeśli jakimś cudem nie wyjdą na boisko to typ leży, oczywiście byłoby to działanie ze strony Enrique nielogiczne, ale nie niemożliwe, domniemywam że jeśli pójdą na całość to Rakitic zrobi jakiegoś taktyka/podwyższoną ostrość w okolicach 60min, a Neymar ręka/niesportowe zachowanie &gt;70min
2 ostatnie sezony Dani Alves kasuje się w 4 kolejce
sezon wcześniej Fabregas kasuje się w 4 kolejce, a Sanchez w 3

niewątpliwym jest, że Barca bawi się w takie numery i ten typ ma klej, pytanie jest czy zdecydują się pójść na całość i narazić się na jakiś obstrzał/kary finansowe, pytanie kolejne czy Barca się w ogóle jako takich kar boi- gierki z UEFĄ, o katalońskie flagi na trybunach; karanie Barcy&gt;foch Barcy&gt;szkoda dla LM&gt;szkoda dla UEFA
w takiej samej sytuacji jak przedstawieni wcześniej osobnicy znajdują się:
F.Coquelin(Arsenal)
L.Filipe(Atletico)
P.Lahm(Bayern)(pytanie czy wykartkuje się na decydujący o zwycięstwie grupy mecz z Atletico czy na dalszą fazę rozgrywek..)
R.Sterling(ManC)
T.Motta(PSG)

buki również jako tako czują temat i typu na żółtko któregoś z w/w z tego co widzę, nie uświadczymy także sprawa ciekawa
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bayern ostatnio w lekkim dołku, moim zdaniem nie opłaca się na nich stawiać, kurs mizerny.
Besiktas - Benfica, mecz z cyklu Kopenhagi z Porto, no bet.
Borussia M. - City, BTS ale kurs dość niski.
Ludogorets z Bazyleą, patrz Besiktas - Benfica, no bet.
Atletico z PSV, tutaj under powinien wejść, fajnie wygląda opcja 3 na azjana (kurs poleciał z 1,83 to było &quot;walju&quot;, teraz jest o 0,20 oczek mniej), ktoś już o tym wspomniał.
Celtic - Barca, myślałem o tym meczu, Celtic już raz pokonał Barcelonę 2:1, jednak Barca zaliczyła potknięcie z Malagą na Camp Nou. Tylko tutaj haczyk tkwi, bo do składu na Celtic wraca Messi i Suarez więc inna kategoria piłkarzy.
Na warsztat biorę dwa spotkania:
⚽ Arsenal - PSG
PSG 0.0 ::: 2,24 ::: 1/3 Pinek ▶
W pierwszym meczu padło 1:1, ale wtedy moim zdaniem PSG było w małym kryzysie, zaliczyli falstart sezonu. Jednak w ostatnim czasie maszyna z Paryża zaczęła pracować już tak jak należy. Kompletują zwycięstwa i gonią zmieniających się co jakiś czas liderów tabeli Ligue 1.
Arsenal ostatni swój mecz przegrał 14 sierpnia z Liverpoolem 3:4 więc też nieźle się prezentują, ale jakoś mam niechęć po prostu do angielskich zespołów w pucharach europejskich.
Podopiecznym Wengera zawsze czegoś brakuje, a na Emirates w ostatnich latach wygrywał Pireus czy Monaco. Myślę, że wynik spotkania będzie kręcił się w okolicach remisu, oba kluby mają po 10 punktów, obaj przystąpią do tego meczu bez poważniejszych osłabień. Większe szanse jednak daje gościom którzy od kilku sezonów mają niesamowite parcie na sukces w LM.
Wynik: 2:2
⚽ Napoli - Dyn. Kiev
Napoli -1 AH ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ⛔
Goście mają iluzoryczne szanse na awans, zdobyli zaledwie 1 punkt po 4 kolejkach więc słabo to wygląda tak szczerze. Napoli ma 7 tyle co Benfica, a 6 Besiktas, więc sprawa awansu raczej rozstrzygnie się pomiędzy tymi zespołami.
Liga naszych braci zza wschodniej granicy mocno ucierpiała z powodu wojny, wielu piłkarzy uciekło, sprawa gospodarcza oraz sam konflikt na pewno nie sprzyja atmosferze gry w piłkę. Obiło się to na wynikach klubów z Ukrainy, a najbardziej ucierpiał bez wątpienia Shakhtar Donieck.
Napoli w lidze krajowej ostatnio przygasło, ale nadal jest to mocna drużyna z czołówki tabeli, z drugiej strony te słabsze wyniki to też bardzo ciężkiego terminarza bo grali z Juventusem, Romą, Lazio, Atalantą czyli klubami z górnej części Serie A, a jeszcze musieli to pogodzić z Ligą Mistrzów. Do tego grają u siebie co bez wątpienia jest jakimś atutem. Na Ukrainie wygrali 1:2 więc całkiem nieźle.
Wynik: 0:0
 
T 30

themanimal

Użytkownik
niewątpliwie tu jest moc i dość spora, a w over 0,5 kartki to już megamoc

Rakitic i Neymar po 2 kartki, ale to już zostało napisane, pytanie czy zrobią to na bezczela i obaj pójdą w żółtko czy też zrobi to tylko jeden, osobiście obstawiam bardziej Neymara, ale podstawą jest czekać do ogłoszenia składów, bo jeśli jakimś cudem nie wyjdą na boisko to typ leży, oczywiście byłoby to działanie ze strony Enrique nielogiczne, ale nie niemożliwe, domniemywam że jeśli pójdą na całość to Rakitic zrobi jakiegoś taktyka/podwyższoną ostrość w okolicach 60min, a Neymar ręka/niesportowe zachowanie &gt;70min

2 ostatnie sezony Dani Alves kasuje się w 4 kolejce
sezon wcześniej Fabregas kasuje się w 4 kolejce, a Sanchez w 3


niewątpliwym jest, że Barca bawi się w takie numery i ten typ ma klej, pytanie jest czy zdecydują się pójść na całość i narazić się na jakiś obstrzał/kary finansowe, pytanie kolejne czy Barca się w ogóle jako takich kar boi- gierki z UEFĄ, o katalońskie flagi na trybunach; karanie Barcy&gt;foch Barcy&gt;szkoda dla LM&gt;szkoda dla UEFA

w takiej samej sytuacji jak przedstawieni wcześniej osobnicy znajdują się:
F.Coquelin(Arsenal)
L.Filipe(Atletico)
P.Lahm(Bayern)(pytanie czy wykartkuje się na decydujący o zwycięstwie grupy mecz z Atletico czy na dalszą fazę rozgrywek..)
R.Sterling(ManC)
T.Motta(PSG)


buki również jako tako czują temat i typu na żółtko któregoś z w/w z tego co widzę, nie uświadczymy także sprawa ciekawa
T.Motta żółta kartka w Unibecie po @1.60. Wymienieni zawodnicy przez Ciebie byli dostępni w Betano (może około 15min), poszła gruba kasa i oferta została zablokowana.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co na pewno warto pograć:
Dziś znowu kartki. Nie podawałem typów wcześniej, bo może ktoś chciał sobie pograć kartki indywidualnie. Betano miał kilku zagrożonych, ale w miarę sprawnie ich zdjęli, więc kto zagrał to jego.
Arsenal - PSG
Starcie w Londynie powinno być ostre. W pierwszym meczu 6 kartek i w tym dwie czerwone, jako konsekwencja dwóch żółtych. Po stronie gospodarzy zagrożony Coquelin. Do tego dojdzie jeden, dwóch pewniaków i obniżona linia pokryta z zamkniętymi oczami.

Arsenal powyżej 1,5 kartki 1,53 Bet365 (oznaczam jako pewniak) ✅ 2

Celtic - Barcelona
Linia to dar od boga. Zagrożony Neymar + komuś mogą pęknąć nerwy. Nawet jak u siebie wygrali 7:0 to i tak dostali dwie żółte w pierwszej połowie.

Barcelona powyżej 0,5 kartki 1,44 Bet365 (oznaczam jako pewniak)
✅ 4:

Do pogrania opcjonalnie:


FK Rostov - Bayern
W drużynie gości zagrożony był Lahm. Powinien się wykartkować, bo Ancelotti stosował tego typu zabiegi już w czasach Realu. Ogólnie kartek na mecze Bayernu nie warto grać wtedy, kiedy kultura gry obu zespołów jest bardzo wysoka. Tu jednak rywalem są Rosjanie, dołożymy do tego jednego zagrożonego i wyjazdowy mecz, to wtedy kartki robią się coraz bardziej sympatyczne. Linia 1,5 to moim zdaniem styk, typuję dwie kartki.
Bayern powyżej 1,5 kartki 2,10 Bet365 ⛔ 1
Besiktas - Benfica
Gościom może wdać się we znaki portugalski temperament. Mają u siebie kilku łobuzów, a turecka publika też może zrobić swoje, która będzie wywierać presję na sędziego. Sędziuje Skomina. Raz da 3 kartki, raz 7 - trudno go wyczuć. Ostatnia sędziowana przez niego portugalska drużyna dostałą 4 kartki (Sporting)
Benfica powyżej 2,5 kartki 2,25 Bet365 ⛔ 2
Ludogorets - Basel
Ludogorets z Basel powalczą o pozycję gwarantującą byt w Lidze Europy. Mecz będzie zacięty, bo zwycięzca pewnie bierze wszystko, więc ewentualny zdobywca bramki będzie zaciekle jej bronił. Linia standardowa 4,5.
Powyżej 4,5 kartek 1,66 Bet365 ✅ 7

Co odpuszczam?

Atletico - PSV
Obie ekipy charakteryzują się wysoką kulturą grania. Filipe Luis zagrożony, ale on może odpocząć, bo zasuwa ostatnio na wół. Atletico specjalnie nie lubi się kartkować. Dwa sezony temu mieli podobną sytuację, gdzie dwóch zawodników było w podobnie sytuacji. Nie zrobili tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja pójdę w kierunku Arsenalu. Oni naprawdę są w dobrej formie i bezpłciowy mecz na Old Trafford tego nie zmieni. Zresztą, nawet gdyby w ich koszulkach zagrała defensywa Bayernu i ofensywa Barcelony, to nic by to nie dało. Jak się z kimś naprawdę nie cierpi grać, to mało co pomoże.
PSG bez Ibry sporo straciło, niemniej wydaje się, że łapią powoli nowy styl i zmiany w podstawie. Obrona nie zgra się jednak w kilkanaście tygodni, szczególnie, że w L1 nie można co kolejkę się naprawdę sprawdzić.
Arsenal zaś nauczył się w ostatnich latach bić najlepszych. Przełamał swój problem i to widać. Przekonujące zwycięstwa domowe z United, City, Chelsea, Bayernem czy Dortmundem robiły niesamowite wrażenie. To była ich bolączka, która została zwalczona. I to progresją w grze, nie przypadkiem. Jest w końcu środek obrony, gdzie Mustafi zastąpił odwieczny problem pod postacią Mertesackera i wraz z Koscielnym tworzą duet, którego Wenger potrzebował od lat.
W Paryżu to gospodarze mieli piłkę, sytuacje i optyczną przewagę. Nie wykorzystali tego i to był ich błąd. Na Emirates powinien rządzić Arsenal i tak też stawiam.
Arsenal DNB @1,79 Oddsring zwrot 2:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom