>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [22.11.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik






W grupie E swoją sytuacje bardzo skomplikował Tottenham. Jeśli nie odniosą wyjazdowego zwycięstwa z najlepszą ekipą tej grupy, którą na ten moment jest Monaco, mogą pożegnać się z awansem. W grupie F trwa walka o pierwsze miejsce i niewątpliwym jest, że polscy kibice będą trzymać kciuki za zwycięstwo Realu Madryt, które pozwoli utrzymać Legii szanse na 3. miejsce i Ligę Europy. Jednym z najciekawszych spotkań tego dnia będzie mecz w Kopenhadze, gdzie stołeczni podejmą Porto. Portugalczycy nie są już taką marką jak kilka sezonów temu i bukmacherzy nie wykluczają sporej niespodzianki. Przypomnijmy, że przy zwycięstwie Duńczyków to właśnie oni wskoczą przed ostatnią kolejką na drugą lokatę. W grupie H mamy deja vu sprzed roku, z tą różnicą, że teraz to Sevilla rozdaje karty i mając 2 punkty przewagi nad Juventusem lideruje w całej stawce. O meczu Legii Warszawa na Signal Iduna Park rozmawiamy w oddzielnym temacie.

Piątą kolejkę LM poprzedzą jednak weekendowe rozgrywki ligowe, gdzie swoje hitowe mecze zagrają drużyny Arsenalu, Bayernu oraz dwie najlepsze ekipy z Madrytu.

▶ Manchester United - Arsenal Londyn
▶ Borussia Dortmund - Bayern Monachium
▶ Atletico Madryt - Real Madryt

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji​
 
G 965

gugu

Użytkownik
widział ktoś gdziekolwiek do grania żółte kartki indywidualnie? ;)
Shake// Na pewno będą na Unibecie i Betssonie tylko z reguły pojawiają się na dzień-dwa przed meczem
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Postaram sobie w 5 kolejce ułożyć jako taką mini tasiemkę - myślę, że mnie faworyci nie zaskoczą tym razem.
BVB - Legia @ powyżej 3 goli, azjan 1,35 8:4 - hokej z serii NHL
Sporting - Real @ Real wygra 1,55 1:2
Rostów - Bayern @ Bayern wygra -1,0 azjan 1,3
Celtic - Barcelona @ Barcelona -1,0 azjan 1,35

Co tu dużo pisać, nie są to może porywające kursy, ale na chwilę obecną nie widzę czegoś co z łatwością mogłoby tu ,zatopić&quot;. Przeanalizujmy zatem.
BVB - Legia czyli starcie, które zapewne interesuje największą liczbę odbiorców. Legia gra lepiej, Legia oczywiście w końcu zmazała poniekąd plamy z pierwszego meczu z BVB - no właśnie...Z BVB. Borussia to może być najbardziej nieprzyjemny rywal warszawskiej drużyny. Czemu? Bo mają bardzo groźny pressing. Ekipy takie jak Legia nie są do tego przystosowane i często się gubią, bo wiadomo jak drużyny grają z Legią u nas w lidze. Idę jednak w liczbę bramek, bo wydaje mi się to być najbezpieczniejsze . 3 gole - mogą wpaść nawet w pierwszej połowie. Borussia powalczy, bo pierwsze miejsce w grupie wciąż w realnym zasięgu, Legia na pewno będzie chciała strzelić bramkę. Przy 3 golach - zwrot, brzmi zatem jak pewniak (póki co). Nie pchałbym się znowu w jakieś handicapy w stronę gospodarzy, bo bilans bramkowy mają lepszy od Realu - w tych kolejkach Ligi Mistrzów zaczyna się kalkulowanie.
Sporting - Real uważam za pojedynek bez emocji. Sytuacja w grupie przedstawia się tak, że Real wciąż ma szanse na pierwsze miejsce w grupie, ale musi wygrać w Lizbonie. Sporting? Poza starciem w Madrycie paradoksalnie nie prezentuje tutaj nic...Ich stadion uważany za twierdzę zdobyła mocno osłabiona Borussia i to bez sporych problemów. Lizbona chyba to nie poziom Ligi Mistrzów i dwóch potentatów (BVB &amp; Realu) i zapewne niedługo skupią się na Lidze Europy. Real musi wygrać, bo wyjście z drugiego miejsca byłoby dla nich na starcie ,,obelgą&#39;&#39;. Sądzę, że w kwestii awansu z pierwszego miejsca wszystko się rozstrzygnie na Bernabeu. Cieszy też ostatni mecz z Atletico, jednak należy pamiętać, że starcie w Lizbonie będzie innego gatunku.
Rostów - Bayern to spotkanie zespołów z dwóch różnych światów. Bayern przegrał prestiżowe starcie z Borussią i jest podrażniony, Rostów jako tako z perypetiami i raczej nędzną formą. Dlaczego w stronę Bawarczyków? Prosta sprawa, oni też powalczą o pierwsze miejsce w grupie a z pewnością są lepsi od ekipy gospodarzy. Ci zapewne ustawią podwójne zasieki i będą bronili wyniku 0:0. Tylko czy Bayern nie jest przygotowany do tego typu rywala? Myślę, że Bawarczycy wypunktują Rosjan, będą chcieli także powalczyć o pierwsze miejsce z Atletico u siebie. Faworyt jest tutaj znany a niespodzianki akurat tutaj nie przewiduje. Handicap -1,0 jest oczywiście na podbicie kursu. Wiadomo, że LM rządzi się swoimi prawami i w wypadku minimalizmu Niemców będziemy mieli zwrot. Lepiej się ubezpieczać.
Celtik - Barcelona - tutaj nadal nie zdecydowałem. Wielu się zdziwi, bo kurs lichy a i Duma Katalonii po wpadce. Biorę tu jednak poprawkę na skład w jakim grali. Nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z Celtikiem jeżeli myślą o pierwszym miejscu w grupie (czai się na to Manchester City). Celtik w sumie gra tu jak zawsze, totalnie bezpłciowy na wyjazdach, groźny u siebie. To zupełnie inna drużyna niż nawet kilka lat temu - hegemonia w lidze im wyraźnie nie służy. Mają ciekawe wyniki z Barceloną u siebie i warto zwrócić na to uwagę, ale tutaj rozegrali już jeden bardzo fajny mecz z City u siebie - dwa dobre mecze przeciwko potentatom w jednym sezonie? Powątpiewam. Ja jednak poczekam na to, czy Messi zabierze się do Glasgow. Bez niego zapewne kursy powinny się zmienić to raz, dwa - mecz ten będzie mniej oczywisty aniżeli jest i raczej sobie wybiorę coś z grupy zamienników.
# Z tych ostatnich myślałem o Lyonie z Dinamem, City z Monchengladbach czy też Atletico z PSV --&gt; chętnie poczytam o tych meczach co nieco i opinii na ich temat u innych, dla mnie Lyon z Dinamem może się pomęczyć i 1,5 wcale nie jest takie oczywiste (Dinamo w sumie chciałoby uniknąć niechlubnych 0 punktów na koncie a coraz bliżej ku temu, najrealniejsza szansa właśnie przed nimi - francuskie ekipy poza tym słabo mnie przekonują), City z Gladbach to dla mnie zagadka nadal (niby w Borussi wyleczyło się trochę kontuzji a i do City nie jestem przekonany - aczkolwiek kurs kuszący a forma Gladbach nadal wątpliwa [no i Guardiola zawsze może liczyć na wpadkę Barcelony z Celtikiem, co przy korzystnych wiatrach może mu dać pierwsze miejsce w grupie]), Atletico z PSV nadaje się tylko na podbitkę czegokolwiek, ale jakoś bardziej jestem przekonany do Bawarczyków opisanych powyżej, po wynikach wnioskuje tylko, że PSV jest w dołku a Atletico sobie raczej na stratę punktów pozwolić nie może (chociaż remis...mieliby 13 oczek a Bayern 12 przy wygranej zatem sytuacja przed szlagierem w 6 kolejce także nie ulega zmianie, bo bilans bramkowy Atletico ma zdecydowanie gorszy od Bayernu). Wszystko nadal jest do zastanowienia, ale w piątej i szóstej kolejce szukałbym zwłaszcza drużyn, które z jakiś względów ,,muszą&#39;&#39;. ;)
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Sporting Lizbona - Real Madryt 2 @1,57
Napoli - Dynamo Kijów 1 @ 1,44 (mecz w środę)
AKO 2,26 bet365
Taki dubelek znalazłem do zagrania. Real, żeby myśleć o 1. miejscu w grupie, nie może stracić puntów w Portugalii. Królewscy mają w tym momencie 2 pkt straty do Borussi, która zagra w tej kolejce u siebie z Legią, a więc najprawdopodobniej zdobędzie 3 pkt. W ostatniej kolejce do Madrytu przyjeżdża właśnie ekipa Łukasza Piszczka i wszystko wskazuje na to, że tam rozegra się walka o 1 miejsce. Real podbudowany efektowną wygraną w derbach Madrytu, Ronaldo wreszcie zagrał tak, jak się od niego oczekuje. W ekipie Królewskich zabraknie kontuzjowanych Moraty, Casemiro, Pepe i Kroosa, ale nie powinno to mieć wpływu na wynik. Sporting ma jeszcze teoretyczną szansę na awans do 1/8, ale potrzebuje 2 zwycięstw w ostatnich meczach. Nie wydaje mi się jednak, żeby zdołali się we wtorek przeciwstawić rozpędzonemu Realowi.
W grupie B sytuacja po 4 kolejkach jest bardzo ciekawa. Prowadzi Napoli (7 pkt), przed Benficą i Besiktasem. Dynamo już raczej się nie liczy w walce o coś więcej, niż 4. miejsce. Włosi mają tyle samo pkt co Portugalczycy, choć po pierwszych 2 meczach mieli komplet zwycięstw. Teraz zmierzą się na własnym boisku z ostatnim Dynamem. Żeby nie komplikować sobie sytuacji w grupie, muszą ten mecz wygrać. W pierwszym meczu tych drużyn ekipa z Neapolu wygrała 2-1. U siebie nie powinni mieć problemu z wygraną. Są drużyną zdecydowanie lepszą, grają ofensywną piłkę i uważam, że w tej kolejce zgarną komplet punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Ktos wie czemu kursy poszly w gore na Kopenhage? Bylo 2,6 teraz 3
Juve w Sewilli osłabione:
Nie zagrają:
Sevilla: Tremoulinas, Krohn-Dehli, Nasri (wszyscy urazy)
Juventus: Higuain, Pjaca, Dybala, Barzagli, Benatia (wszyscy urazy)
Co myslicie o graniu na Bayer z CSKA Moskwa? Od siebie dodam ze myslalem zeby zagrac na czysta 2 ale odstrasza mnie troche remis druzyny Monaco w Moskwie. Jakie jest Wasze zdanie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 45

sinekk

Użytkownik
Ktos wie czemu kursy poszly w gore na Kopenhage? Bylo 2,6 teraz 3,2
nie wiem czy to ma wpływ na wahania kursów, ale jutro nie zagra dwóch napastników, którzy zdobyli dla Kopenhagi w sumie 11 goli
Cornelius i Santander. Obaj kontuzjowani.

podejrzewam, że też zaczęły spływać zakłady i buki korygują kursy.
rano grałem porto po 2,55, a teraz jest już 2,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
AS Monaco - Tottenham Hotspur

Typ: 2-drożny Tottenham

Kurs: 1.97 BaH ⛔ Tottenham bez charakteru, nie zasłużyli na lepszy wynik.

Klasyczny must-win dla Tottenhamu. Jeżeli chcą się jeszcze liczyć w walce o awans do fazy play-off LM muszą ten mecz wygrać. Ich falstart w tych rozgrywkach rozpoczął sie wlasnie od spotkania z Monaco u siebie (mieli w tym meczu sporo szans, jak rowniez troche pecha). Niestety, nie przebudzili sie jeszcze na dobre i aby myslec o awansie musza zagrac wreszcie mecz na miarę swoich możliwości. Monaco jest w calkiem komfortowej sytuacji (nie zdziwi mnie jesli zagrają na remis), 1 pkt w tym meczu zapewne by ich zadowolil. Troszke intuicyjnie ide jednak w stronę Kogutow. Oczywiscie zabezpieczam sie remisem (zwrot w razie remisu), ale uwazam, ze Totki zarówno jesli chodzi o zespół, jak i o talent maja potencjal i szanse wygrac na stadionie w księstwie Monaco. Francuski zespół jest do bolu solidny w tym sezonie, trzeba im to oddać. Dlatego mecz moze byc niezwykle ciężki dla Tottenhamu, niemniej sadze, ze kwestie wolicjonalne i ambicjonalne zagrają tutaj w tym przypadku najbardziej. Umiejętnościami na pewno nie odstają od graczy z Francji. A i chęć rewanżu za mecz u siebie z pewnością spora. Nie wykluczam remisu, jednakże wierze, ze Koguty powalczą o pelna pulę - w przeciwnym razie mogą się raczej żegnać z rozgrywkami CL.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Sporting Lizbona - Real Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs:
2,70
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Już teraz polecam ten typ z paru względów. Sporting Lizbona podejmuje u siebie Real Madryt, Real który jest bardzo podbudowany po znakomitym wyniku jaki była wygrana aż 3:0 na wyjeździe z Atletico Madryt i odskoczeniem od Barcelony już na 4 punkty. Czas teraz na ligę mistrzów, w której nie są w najlepszej sytuacji a dlatego, że mogą nie zając w swojej grupie 1 miejsca. Żeby mieć szansę na 1 miejsce musi Real wygrać ze Sportingiem aby potem wszystko rozstrzygnęło się na Bernabeu gdzie będą podejmować Borussię Dortmund.
Dlaczego obie strzelą? A no dlatego, że Real Madryt w tym sezonie spisuje się nie najlepiej w obronie, pomimo 2óch ostatni meczy wygranych do 0 to na 15 meczy aż 13 razy tracili gola. W pierwszym meczu również Real stracił gola i o mało nie wygrał tego spotkania - wtedy A. Morata uratował Real strzelając gola w 93 minucie.
Oczywiście w Realu dalej nie zobaczymy kontuzjowanych T. Kroos, A. Morata oraz Casemiro ale wydaje się, że po blamażu w Warszawie nie ma już śladu i Real pokazał w meczu z Atletico, że potrafią grać na najwyższym poziomie.
Myślę, że zwycięstwo Realu oraz obie drużyny strzelą gola wydaje się rozsądnym typem.
Powodzenia.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Real Madryt w formie i po efektownym wygraniu derbów jedzie do Lizbony po 3 pkt.
Piłkarsko bije Sporting na głowę,ale to jest piłka,każdy mecz jest inny i na pewno Sporting będzie trawę gryzł dosłownie aby się postawić.
Typ 2 lub BTTS kursy w okolicach 1,60
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FC Rostow - Bayern Monachium + Sporting CP - Real Madryt + Borussia Dortmund - Legia Warszawa kurs AKU: 2,073 buk: forBET
Wybrałem drużyny, które sportowo w oczywisty sposób przewyższają rywali i mają mus aby wygrać aby wyjść z 1 miejsca w grupach. Bayern, który goni Atletico w grupie nie może sobie pozwolić na cokolwiek. Przegrana w lidze z Dortmundem powinna mieć jakieś uzasadnienie w myśl mojej zasady, która się nie raz sprawdziła - w tym wypadku - nie po to Bayern przegrał z BVB aby nie wygrać z Rostovem. Oczywiście różnica poziomów olbrzymia. Kurs pojedynczy na Bayern 1,25 to dla mnie value. Real także po remisie z Legią i BVB aby marzyć o 1 miejscu nie może nie wygrać ze Sportingiem. No i myślę, że po blamarzu z Legią to oni teraz już się nie zdekoncentrują i będą chcieli się pokazać w LM. Co do BVB to nie idę w żadne handi bo różnie może być, ale 2 raz cud dla Legii się też nie zdarzy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
mario luigi mecz Napoli w środę, a to jest temat wtorkowy ;).
Adamo80 weź pod uwagę, że Bayern ostatnio w małym kryzysie, a Real po derbach. Kursy dość mizerne i w meczu Bawarczyków grałbym raczej handi w drugą stronę, ale o tym jutro.
⚽ Monaco - Tottenham
Monaco 0.0 ::: 1,88 ::: 1/3 Pinek ✅
Pamiętam jak na początku sezonu rozpędzone Monaco które chyba liderowało w Ligue 1. grało z Tottenhamem, na gości był kurs ponad 4,00 i ja na to zwróciłem uwagę, że jest magiczne &quot;walju&quot;, oczywiście Monaco wygrało w Londynie 1:2.
Teraz grają u siebie, kursy wskazują na mecz typu 50% na 50% szans, ale moim zdaniem jest zupełnie inaczej. Gospodarze powinni być faworytem, ostatnio już pisałem analizę na Monaco, grają w tym sezonie świetnie, ładują po kilka bramek swoim przeciwnikom. Ich wyniki są raczej hokejowe niż z piłki nożnej.
Tottenham, ostatnio przygasł w lidze, a odnośnie klubów angielskich na tle europejskich pucharów to wyglądają od kilku ładnych sezonów mocno słabo, zespoły tak naprawdę mają za dużą wartość i faworyzowanie ich jest błędne.
Wynik: 2:1
⚽ D. Zagreb - Lyon
Lyon -1 AH ::: 1,96 ::: 1/3 Pinek ▶
Lyon ma iluzoryczne szanse na awans do fazy pucharowej, ale nadzieja umiera ostatnia. Dinamo Zagrzeb to dostarczyciel punktów, 4 porażki, 12 bramek straconych i 0 strzelonych.
Francuzi dość źle rozpoczęli start sezonu, ale ostatnio zdecydowanie poprawili swoją grę i na to samo liczę w tym meczu. W pierwszym meczu padło 3:0.
Odnośnie ich pojedynku to jest tu WIELKA FIXOWA HISTORIA. Swego czasu w grupie o awans walczył Ajax i Lyon, Ajax z Realem przegrał bodajże 0:4, a Lyon potrzebował bardzo wysokiej wygranej z Zagrzeb by mieć lepszy bilans bramkowy, wygrali aż 1:7. Była to największa jawna korupcja tej dekady, cały świat patrzył i nikt z tym nic nie zrobił. Jeżeli ktoś nie wierzy odsyłam do wujka Google, żeby poczytał artykuły na temat tego meczu, rok 2011.
Wynik: 0:1
⚽ Leicester - Club Brugge KV
Leicester -1 AH ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ▶
Leicester to lider tabeli, 10 punktów, tylko stracili 2 punkty remisując w Kopenhadze. Na wyjeździe z Club Brugge wygrali 0:3, więc teraz czas na podobny wynik na własnych śmieciach. Co tu dużo mówić, gospodarze w lidze Premier League nie grają tak nieoczekiwanie jak rok temu, ale tego można było się spodziewać. Za to w Champions League radzą sobie jak już wyżej wspomniałem - &quot;liderują&quot; w grupie G.
Goście wszystkie mecze przegrali, strzelili tylko 1 bramkę, a aż 10 stracili. Myślę, że Leicester u siebie wygra i przypieczętują pewny awans, a raczej #1 w grupie. W 6 meczu LM będą mogli zagrać już sobie na pół gwizdka.
Wynik: 2:1
 
Z 0

zawodowy

Użytkownik
Kursy na Porto i Kopenhagę wyrównane. Kopenhaga osłabiona, bez 2 czołowych strzelców Corneliusa (6) i Santandera (5), ale z drugiej strony w drużynie Kopenhagi jest wielu zawodników z 3-4 bramkami na koncie, więc ciężar zdobywania goli rozkłada się na dużą część drużyny. Granie czystej 2, jak wskazuje sam kurs, trochę ryzykowne, bo może być remis z dużym prawdopodobieństwem. Zastanawia mnie, czy Porto nie prześpi pierwszej połowy, jak z Brugią np. i nie będzie musiał gonić wyniku, taki łamaniec poł./kon. 1/X @15.00 albo X/2 @5.5
 
M 24

matt36365

Użytkownik
CSKA - Leverkusen
Under 4.5 kartek 1.66 Bet365

Typ statystyczny, które ma solidne podstawy.
CSKA to drużyna łapiąca bardzo mało kartek, w lidze średnia ich wynosi 1,46 kartek na mecz. W lidze mistrzów łapali odpowiednio: 1,1,1,0 kartek.
Leverkusen w Bundeslidze 1,72 kartki na mecz. W LM odpowiednio: 0,2,2,2.
Mecz sędziuje D. Orsato, włoski sędzia, który daje sporo kartek w rodzimej lidze, ale w pucharach już mniej. Sędziował ostatnio mecz Rostov - Atletico - 3 kartki, a wcześniej pierwszy mecz obu tych drużyn w LM i pokazał tylko 2 kartki.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Sevilla - Juventus
Może mi ktoś wytłumaczyć na zdrowy rozum czemu w tym meczu jest najniższa linia kartkowa zaraz po meczu BVB - Legia? Serio tylko 3,5 kartki wystawili? Linia oszacowana jakbyśmy mieli obejrzeć zaplanowany remis eliminujący Lyon z ewentualnego awansu a tym samym dający awans obu drużynom. Sęk w tym, że Juventus absolutnie nie chce zostać na drugim miejscu i zrobi wszystko by wywieźć jutro 3 punkty i w ostatniej kolejce zrobić formalność u siebie z Dinamem. Tylko tak argumentuje logikę wystawienia tak niskiej linii. Ktoś powie, że w 3 meczach tych drużyn ani razu nie padł over, ale tu trzeba się zastanowić i przypomnieć na jakim poziomie była wtedy Sevilla, od każdego dostawała baty i lądowała do LE z trzeciego miejsca. Stąd ten mecz w Hiszpanii rok temu nie miał kompletnie żadnego ciśnienia na wynik a i tak dwie kartki wpadły. W tej edycji LM mecz we Włoszech dał 3 kartki i to samej Sevilli już do HT, a że później nie padła choć jedna kartka to coś niemożliwego.
Nie chcę żeby to zabrzmiało za gadkę pod typ, ale tą linie to może złamać sam Juventus będący w tym sezonie w bardzo kiepskiej formie co przełoży się na ratowanie sytuacji faulami, a jak Sevilla potrafi przycisnąć można było zauważyć w ich domowym meczu choćby z Barceloną. A takie kłody jak Chielinii czy dziady na bokach defensywy Alves/Evra będą pierwsi do złapania. Z drugiej strony Juventus też ma na kim łapać kartki, obecnie w najlepszej dyspozycji są Cuadrado i Alex Sandro co jak wiadomo grają w bocznych strefach boiska i mają dobry gaz połączony z nie gorszą techniką. Z resztą to są dwie ekipy z najbardziej overowych lig w europie jakie znam i nawet przez ten pryzmat liczyłem, że zawyżą nieco linie. A to, że overują kartkami w ważniejszych meczach na własnym podwórku chyba nie trzeba mówić. Sevilla u siebie w lidze miała tylko jeden słabszy mecz w tym aspekcie, Juventus z kolei o wiele więcej, ale ze słabszymi drużynami prowadząc grają na takiej intensywności, że to nawet sparingu nie przypomina.
W tej edycji w meczach Sevilli 3 razy była pokryta linia plus ten w/w mecz w Turynie, gdzie zrobili 3 kartki do HT. Juventus z kolei z Sevillą i Dinamem bez kartek, ale już z bardziej wymagającym przeciwnikiem jakim był niewątpliwie Lyon w obu leciały kartki aż miło w tym czerwona Leminy we Francji.
Konkurencja trzyma takie kursy:
Betsson 1,70
Betano 1,67
Bwin 1,48
w 1xbet linia 4,5
Nie wiem ile jest w Unibecie bo albo nie mogę znaleźć albo o dziwo jeszcze nie wystawili
A taki STS oferuje uwaga linie 2,5 po 1,50. Gdyby nie te nieszczęsne -12% to wyjechali by z promocją już gwiazdkową
Sędziuje Clattenburg co może nie jest zanadto rewelacyjną sprawą bo nie raz robił taki beton jak choćby w Atletico - PSV, ale patrząc na same liczby to już lepiej wygląda. Na 18 spotkań od 2015 roku w europejskich pucharach (15 w LM i 3 w LE) over 3,5 został przekroczony 14 razy gdzie w 4 co nie dał zawsze kończyło się na 3 kartkach. A tutaj będziemy mieć mecz z kategorii, gdzie ta szala powinna od razu przejść w stronę overu. Z drugiej strony taka linia to na każdego betona jest do przejścia. Pierwsza kartka przed 33&#39; min też nie najgorszy pomysł, ale akurat nie lubię rozbijać kasy na kilka zakładów.
Dla mnie bet tej rundy zdecydowanie a czy tego tygodnia to się okaże. :browar565:
Over 3,5 kartki @ 1,80 Bet365 ✅✅ 37&#39; minuta Izzunia, łącznie 9 kartek
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kolego BundesMajster tu nie chodzi tylko o te oczko ;), sprawa jest o wiele bardziej poważna.
Ponadto media z Holandii wytropiły zdjęcie, na którym widać, jak Vida wychodzi z zakładu bukmacherskiego.
Brak awansu Ajaksu do 1/8 finału Ligi Mistrzów zaszokował Holandię. Przed ostatnią kolejką zespół z Amsterdamu był w bardzo dobrej sytuacji. Ajax miał trzy osiem punktów i bilans bramek 6:3, a Lyon pięć &quot;oczek&quot; i stosunek goli 2:6. Niewielu dawało Francuzom szanse na wyprzedzenie Ajaksu, z którym w grupie dwukrotnie zremisowali 0:0. A jednak udało się... Przyczynili się do tego także sędziowie spotkania Ajaksu z Realem, którzy nie uznali dwóch prawidłowo zdobytych goli przez zespół z Amsterdamu.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/lm-mecz-dinamo-zagrzeb-olympique-lyon-ustawiony/fsjq8
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/481856,cud-w-zagrzebiu-mecz-ligi-mistrzow-zostal-ustawiony,id,t.html
Najbardziej bezczelnie ustawione spotkanie ostatniej dekady i to jeszcze w LM, ale Platini to przecież Francuz i wtedy pociągał za sznurki całą organizacją. Oczywiście wynik jest &quot;czysty&quot; w majestacie prawa...
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Leicester City - Club Brugge
Leicester w Premier League a Leicester w Lidze Mistrzów to dwie różne drużyny. W lidze angielskiej Lisy są tylko 2 oczka nad strefą spadkową. Z drugiej strony w tym sezonie to logiczne,że gra się ciężej.Wszystkie drużyny mają świadomość,że grają z aktualnym mistrzem Anglii. W obecnym sezonie brakuje też trochę szczęścia. W wielu spotkaniach,choćby tym ostatnim przegranym z Watfordem,punkty na pewno były w zasięgu. W Lidze Mistrzów jest zupełnie inaczej. Tutaj Lisy są liderem z 10 punktami na koncie. W dodatku bez straconego gola. Mecz z Club Brugge jest o tyle istotny,że przy zwycięstwie Anglików i stracie punktów przez Porto,Leicester zapewnia sobie awans z pierwszego miejsca. Porto gra w Danii,więc szansa na ten scenariusz jest naprawdę spora.Pozwoliłoby to do lutego skupić się przede wszystkim na rodzimej lidze. Sytuacja kadrowa w zespole gospodarzy podobna jak przed meczem z Watfordem. Do gry w dalszym ciągu nie jest gotowy Slimani. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji Ranieriego,oprócz wyłączonych na dłuższy czas Schmeichela i Mendy&#39;ego.
Jeśli chodzi o Belgów to są zdecydowanie outsiderem grupy. 0 punktów i bilans bramkowy 1:10 w przecież nie aż tak mocnej grupie mówi wszystko. W kadrze na spotkanie z Leicester zabrakło kontuzjowanego Diaby&#39;ego i zawieszonego za kartki Vormera. W kadrze znalazł się za to Rafaelov.Izraelski zawodnik od sierpnia był poza grą,a jest to dosyć ważna postać belgijskiej drużyny. Mimo wszystko raczej z miejsca do składu nie wejdzie.
Myślę,że niespodzianki tutaj nie będzie. Leicester na pewno będzie chciało sobie powetować ostatnie niepowodzenia. Na King Power Stadium poległo już Porto i Kopenhaga. Teraz czas na najsłabsze w grupie Club Brugge. Zdecydowanie polecam do jakiegoś dubla.
Leicester @ 1,53 ✅
bet365
 
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
Sporting Lizbona - Real Madryt (Real Madryt wygra mecz AH -1) @2.08 Pinnacle

Spodziewam się zwycięstwa BVB w meczu z Legią. Real żeby myśleć o 1 miejscu w tabeli musi wygrać mecz z wicemistrzem Portugalii i przełamać swoją niemoc na wyjazdach, wtedy tabela prezentować będzie się tak: BVB 13pkt Real 11pkt i decydujący mecz o wyjście z grupy z 1szej lokaty na Santiago Bernabeu, czy to nie brzmi pięknie ?! ???? . Sportingowi 1 pkt daje pewne 3 miejsce w grupie, więc myśle, że na swoim stadionie będą chcieli zaatakować i próbować urwać 3pkt podopiecznym Zidana, a wszyscy wiedzą co znaczy kontra Realu. Obstawiam 1:4
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Sporting Lizbona - Real Madryt (Real Madryt wygra mecz AH -1) @2.08 Pinnacle

Spodziewam się zwycięstwa BVB w meczu z Legią. Real żeby myśleć o 1 miejscu w tabeli musi wygrać mecz z wicemistrzem Portugalii i przełamać swoją niemoc na wyjazdach, wtedy tabela prezentować będzie się tak: BVB 13pkt Real 11pkt i decydujący mecz o wyjście z grupy z 1szej lokaty na Santiago Bernabeu, czy to nie brzmi pięknie ?! ???? . Sportingowi 1 pkt daje pewne 3 miejsce w grupie, więc myśle, że na swoim stadionie będą chcieli zaatakować i próbować urwać 3pkt podopiecznym Zidana, a wszyscy wiedzą co znaczy kontra Realu. Obstawiam 1:4
A kto powiedział, że Real chce pierwsze miejsce?! Z pierwszego miejsca mogą w 1/8 trafić na Bayern (w grupie za Atletico), na Juventus (w grupie za Sevilla), na Manchester City (w grupie za Barcelona). Natomiast z drugiego miejsca na pewno NIE trafią na Barce, Atleti i Seville, bo to Hiszpańskie drużyny. Zatem zostaje Arsenal/PSG, jakies Monaco, Leicester i inne druzyny na tym poziomie. Sam oceń na kogo Real woli trafić ;)
Edit(do pana ponizej, zeby nie pisac kolejnego posta): Ja nie twierdze, że ten mecz dzisiaj odpuszczą. Zwracam tylko uwagę, że argument, że muszą wygrać bo chcą zająć 1 miejsce w grupie nie jest najlepszy. Mimo wszystko uważam, że nie przegrają, żeby nie dawać Sportingowi niepotrzebnych szans na awans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom