>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Ligue 1 [18-20 listopada 2016]

nole 6,1K

nole

Forum VIP


Zapraszam do komentowania i podawania ciekawych analiz dotyczących 13 kolejki Ligue 1.
Obecna sytuacja w TOP 3 wygląda bardzo interesująco. Rewelacyjna Nice przegrała swój ostani mecz na wyjeździe z Caen. Tym razem wybierają się na stadion &quot; Zielonych &quot;...Czy Nice zdoło wygrać i utrzymać pozycję lidera ?
Tuż za nimi, zrównani punktami walczą Monaco z Lorient oraz PSG z Nantes. Jak widzicie te mecze ?​
 
K 19

krychaj5

Użytkownik
Znalazłem fajny kurs na mecz:
Stade Rennais FC - Angers SCO
typ:
over 0,5 gola w 2 połowie
kurs: @1,4
buk: bwin.com
Dziwi mnie tak wysoki kurs na to zdarzenie, idealnie do weekendowego AKO na podbicie kursu. Znamy już skłonności naszego rodaka aka Turbo-Grosik&#39;a na wchodzenie z ławki w drugiej połowie spotkania i odwracania wyniku na korzyść drużyny ze stolicy Bretanii.
To tylko jeden z argumentów przemawiających za zagraniem tego zdarzenia, analizując sytuację w ligowej tabeli Rennes (w przypadku wygranej) będzie miało okazję wspiąć się na czwartą lokatę więc myślę, że powalczą do końca nawet o zwycięstwo.
dlatego można również próbować:
Rennes @2.1 bet365
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
AS Saint-Etienne - OGC Nice
typ: 1
kurs: 2.15
bukmacher: fortuna
Nice ostatnio pod formą, 2 porażki pod rząd z niżej notowanymi rywalami. Saint-Etienne to bardzo solidna drużyna, dodatkowo w dobrej formie. Ostatni raz przegrali 2.10 z Lyonem. Na swoim stadionie natomiast w tym sezonie nie przegrali ani razu odnosząc 3 zwycięstwa i 3 remisy. W LE także nie przegrali u siebie. Fakt faktem Nice także świetnie spisywała się na wyjazdach do meczu z Caen. W tym meczu nie będzie dużo bramek, według mnie skończy się 1:0/2:! dla Saint-Etienne. Dla mniej odważnych proponuję 1X.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Lorient - Monaco
Monaco ::: 1,93 ::: 1/3 Pinek ✅
Prawdziwa perła na jutro z której warto skorzystać, chyba że jest to podpucha bukmacherów tak jak to było w meczu Caen vs. Nicea (lider). Przejdźmy jednak do sedna sprawy:
Monaco to aktualnie wicelider, grają w tym sezonie w Ligue 1. kapitalnie. Niezwykle dużo bramek strzelają, ich spektakularne wyczyny można przedstawić w taki oto sposób:
6:0 z ostatnim Nancy (teraz Lorient jest ostatnie)
6:2 z Montpellier
0:7 z Metz
3:1 z PSG
1:4 z Lille
Żeby nie było tak &quot;słodko&quot; to przegrali 3:1 z Tuluzą czy Niceą aż 4:0, ale te drużyny okupują czołowe pozycje w tabeli. Teoretycznie gorsze zespoły Monaco rozbija w tym sezonie w drobny mak.
Do tego grają jeszcze w Champions League i od sierpniowej wyjazdowej porażki w kwalifikacjach z Fenerbahce SK 2:1 nie przegrali jeszcze meczu. Pokonali na wyjeździe Tottenham, Villarreal, rozbili u siebie 3:0 CSKA Moskwa. Są liderem tabeli. Z poważniejszych absencji nie zagra J. Moutinho (9/1).
Gospodarze lipa, po 12 kolejkach tylko 7 punktów i ostatnie miejsce w tabeli. Tracą sporo bramek, na 6 ostatnich meczów, tylko w 1 nie stracili więcej niż 2 bramki, było to na wyjeździe z Dijonem 1:0.
Zabraknie najlepszego strzelca zespołu: B. Moukandjo (8/4)
J. Cabot (6/1)
W. Mesloub (10/0)
Wynik: 0:3
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Lorient - Monaco
Po takim kursie ciężko nie zagrać. Gospodarze to ostatni zespół tabeli, gdzie w dwunastu spotkaniach dorobili się zaledwie siedmiu punktów, a w ostatnich pięciu spotkaniach nie wygrali ani razu. Warto zaznaczyć jednak, że Lorient wszystkie siedem punktów zdobył na własnym ternie - przegrywali tam w tym sezonie Lille jak i Lyon.
O Monaco za dużo nie ma co pisać, bo każdy kto interesuje się piłką &#39;z grubsza&#39; wie jaki jest to zespół i na co ich stać. Gram ten typ tylko ze względu na kurs, jednak nie wykluczam tutaj jakiejś niespodzianki, dlatego nie ma co się napalać! ????
Monaco @1.91 BET365
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
⚽ Lorient - Monaco
Monaco ::: 1,93 ::: 1/3 Pinek
Prawdziwa perła na jutro z której warto skorzystać, chyba że jest to podpucha bukmacherów tak jak to było w meczu Caen vs. Nicea (lider).
podpucha bukmacherów ? Co masz na myśli ? :eek:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
podpucha bukmacherów ? Co masz na myśli ? :eek:
Mam na myśli sytuację z ostatniej kolejki gdzie rozpędzona Nicea, jako lider, na wyjeździe grała z bodajże 17 Caen. Kursy na gości w mojej opinii jak na lidera tabeli grając przeciwko outsiderowi powinny wynosić około 1,60-1,95. A było w okolicach 2,50.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Lorient - Monaco
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bet365
Mecz otwarcia 13 kolejki w Ligue 1 gdzie wicelider z Księstwa Monaco podejmuje na wyjeździe Lorient, Lorient które do tej pory zdobyło jedynie 7 &quot;oczek&quot;. Dzisiaj o powiększenie swojego jakże marnego dorobku punktowego również będzie trudno. W drużynie gospodarzy zabraknie Paye, Jeannot, Lecomte, Conte, Cabot, Ciani, Mazikou.
Dodatkowo od niedawna zespół prowadzi nowy trener, a mianowicie Bernard Casoni.
W drużynie przyjezdnych bez poważniejszych, zabraknie jedynie Moutinho, Dirara i Toure. Głównym czynnikiem do grania gości jest forma w jakiej się znajdują. Pokazali, że nie jest dla nich problemem zapakować 6 czy 7 bramek rywalowi - ostatnio 6 Nancy, czy 7(!) Nancy. Rywal dzisiaj podobnego kalibru. Jeśli przerwa reprezentacyjna nie wybije ich z rytmu to jest szansa, że dzisiaj dołożą kolejne trafienia. Kursy przed mecze pewnie jeszcze polecą w dół dlatego warto się pośpieszyć z oddaniem typu. Powodzenia.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Lorient - Monaco
Monaco ::: 1,93 ::: 1/3 Pinek
Prawdziwa perła na jutro z której warto skorzystać, chyba że jest to podpucha bukmacherów tak jak to było w meczu Caen vs. Nicea (lider)
Typ dobry i też tak stawiam dzisiaj, nie będę powielał waszych postów bo wszystko napisaliście razem z @KrisBarca_92.
Faktycznie kurs jest lekko zawyzony ale to z kilku powodów:
1. Przerwa reprezentacyjna,
2. We wtorek Monaco gra w LM
3. Ktoś tam pisał że nowy trener (nie wiem jak długo).
GL !
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Typ dobry i też tak stawiam dzisiaj, nie będę powielał waszych postów bo wszystko napisaliście razem z @KrisBarca_92.
Faktycznie kurs jest lekko zawyzony ale to z kilku powodów:
1. Przerwa reprezentacyjna,
2. We wtorek Monaco gra w LM
3. Ktoś tam pisał że nowy trener (nie wiem jak długo).

GL !
Dodam, że u gospodarzy nie gra pierwszy bramkarz Lecomte
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Co do bramkarzy, to w meczu Bastia-Montpellier nie zagra podstawowy bramkarz gospodarzy Leca i pomocnik Cahuzac (obaj czerwone kartki). Co do innych absencji to jeszcze na stronie nie piszą.
 
elefant90 16

elefant90

Użytkownik
Bastia vs Montpellier X
@2.95 forBet ✅

W dzisiejszym meczu stawiam na remis.Bastia w tym sezonie spisuje się bardzo słabo.W ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 1 punkt.Myślę ,że wyjdą na ten mecz z bardzo defensywną taktyką i skupią się na tym by nie stracić bramki i utrzymać remis do końca.Za Bastią w tym meczu przemawia to ,że grają u siebie i ,że w meczach między tymi zespołami przeważnie wygrywa gospodarz.Obie ekipy wyjdą na ten mecz mocno osłabione. W drużynie Bastii nie zagrają Bifouma (10/1) , Squillaci (10/0) , Cahuzac (12/0) , oraz podstawowy bramkarz Leca (10/0). Ogółem Montpelier wygląda w tym meczu o wiele lepiej ,ale fakt ,że dwóch najlepszych snajperów w zespole ( Ninga 9/5 i Boudebouz 11/6) nie zagra sprawia ,że Montpellier nie będzie miało kim postraszyć w ataku. Mój typ 0:0.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Myślę, że Paryż dziś wysoko wygra.
Monaco odjeżdża...Jeśli Nice zdobędzie jakieś punkty to PSG nadal będzie zajmowało 3 pozycję.Z pewnością czują, że czas zdobywać regularnie punkty, a szczególnie w meczach ze słabiakami jak Nantes i to u siebie.
Skład wygląda bardzo solidnie, więc myślę że PSG może w tym meczu strzelić powyżej 2,5 gola.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Rennes - Angers
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,67
Bet365
Po wczorajszym sukcesie z Monaco idziemy dalej za ciosem i na talerze bierzemy drużynę naszego Kamila Grosickiego. Pozwolę sobie bez zbędnego owijania w bawełnę przejść do konkretów. Na początek osłabienia w obu ekipach. U gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj takich zawodników jak: Paul Nardi, Edson Mexer, Clement Chantome, Sanjin Prcic, Wesley Said, Paul-Georges Ntep.
W drużynie przyjezdnych wygląda to trochę lepiej bo zabraknie tylko Billy Ketkeophomphone, Alexandre Letellier, Karl Toko Ekambi, Pablo Martinez.
Strasznie się spieszę dlatego napiszę tylko, że Rennes w tym sezonie u siebie ma bilans 5-1-0. Dla lubiących większą dawkę adrenaliny polecam &quot;czystą&quot; 1, dla takich jak ja 1 DNB. Osobiście uważam, że mecz zakończy się skromnym 1-0 w stronę gospodarzy. Powodzenia wszystkim ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nice gra dzisiaj na wyjeździe ciężki mecz z St.Etienne. Podopieczni trenera Favre’a źle weszli w listopad. Chodzi o to że najpierw przegrali przed własną publicznością z Salzburgiem (0:2), a później ponieśli pierwszą ligową porażkę w Caen (0:1). Kurs na jeszcze niedawnego lidera wynosi aż 4.00! Ekipa AS Saint-Etienne nie przegrała żadnego z sześciu ligowych spotkań przed własną publicznością, dlatego dzisiaj także należy upatrywać w nich faworyta. Nice wydaje mi się że z remisu powinna być zadowolona. W czwartek czeka ich ciężki mecz na wyjeździe w Lidze Europy z Schalke04, natomiast Saint-Etienne podejmie u siebie inną niemiecką drużynę - Mainz. Na ten mecz proponuję dwa typy 1X lub dla odważniejszych typerów X. Piłkarze Saint-Etienne bardzo często remisują na Stade Geoffroy-Guichard. W tym sezonie połowa ich wyników na własnym boisku kończyła się remisami (6 spotkań = 3remisy).
St.Etienne - Nice 0:1 ⛔
Typ: X
Kurs: 3.20


 
Do góry Bottom