>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Kovalev vs Ward 19 listopada

Status
Zamknięty.
K 0

kecik

Użytkownik
Spotkanie - Kovalev vs Ward
Typ - Kovalev ⛔
Kurs - 2.20
Bukmacher - Betsson
Analiza;
Przed nami starcie tytanów w wadze półciężkiej. Obaj Panowanie mają po 30 zwycięstw bez porażki, obaj Panowanie są w podobnym wieku.
Kursy bukmacherów wskazują na Ande Ward&#39;a jako lekkiego faworyta tego pojedynku, być może z tego powodu, że walczy u siebie w ojczyźnie, póki co nie ma żadnych zmian kursów.
Mój typ opieram na ostatnich walkach, a więc Kovalev walczy regularnie z niesłabymi przeciwnikami(Hopkins, Pascal, Chilemba), Ward w ostatnich 3 latach stoczył zaledwie 3 walki i to z mocno przeciętnymi zawodnikami, oprócz Barrer&#39;y, także &quot;rdza&quot; na pewno jakaś tam jest.
Kolejnym argumentem &quot;za&quot; Kovalem jest fakt, że waga półciężka nie jest mu obca, jest posiadaczem 3 pasów w tej kategorii, a dla Warda będzie to przejście z kategorii super średniej do półciężkiej i od razu przeciwnik ze światowej czołówki.
Również podzielam zdanie słynnego trenera Sanchez&#39;a - &quot;Gdyby ta walka odbyła się 5, 6 lat temu, kiedy Andre boksował w turnieju Super Six, to nie byłoby porównania. Wtedy Ward był lepszy od wszystkich zawodników w wagach super średniej i półciężkiej.&quot; - Nie chcę pisać, że Ward jest past prime, ale swoje lata świetności ma już za sobą, a Koval jak widać dopiero się rozkręca
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Nie zgadzam się że stwierdzeniem że Andre Ward jest past prime. To fakt że przez ostatnie lata mało walczył i po powrocie nie walczył z kimś znaczącym. Ta walka najpewniej zakończy się na punkty tak jak walki Kovaleva z Chilemba czy Hopkinsem. Jednakże Ward ma znacznie większy repertuar ofensywny od Chilemba i Hopkinsa i nie da się tak zepchnąć do defensywy. Kovalev to świetny bokser, ale moim zdaniem Ward to znakomity pięściarz. Ward ma znakomitą okazję do zastąpienia Meywethera na pozycji nr 1 w rankingu bez podziału na kategorie wagowe. Stawiam na Syna Boga, zwycięstwo na punkty po kapitalnym boju. Uważam że nienaganna technika Warda zwycięży z piekielna siłą Kovaleva.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Krótko o walce, choć już późno, to niestety ostatnio czas mnie nie oszczędza.
Walka dekady? Tylko Mayweather-Pacquiao może z tym rywalizować, choć obaj byli wtedy past prime, a tu mamy dwóch zawodników TOP5 P4P NA ŚWIECIE W ICH PRIME!
Będzie to niesamowity pojedynek dla prawdziwych fanów boksu, choć pewnie niekoniecznie porywający.
Zdziwicie się pewnie, ale nie podaje typu na walkę. Ja w odmianie od sporej ilości ekspertów stawiam na Warda, ale kurs 1,61 jest absolutnie nie do gry, 1,80-2,00 to optimum żeby to zagrać. Walka jest niemal 50/50 i według mnie detale decydują o tym, że moim faworytem jest S.O.G, dlatego ta walka to NO BET.
Dużo osób argumentuje to tym, że Ward nie walczył nigdy z nikim pokroju Kowaliowa. Okej, a ten walczył z takim geniuszem jakim jest Ward? Czy wszysc już zapomnieli, że Andre pokonał Frocha i Kesslera kiedy obaj byli umieszczeni w TOP10 P4P? A zdominowanie ówczesnego króla półciężkiej Dawsona to też nic? To tak bardzo jest deprecjonowane? Tak naprawde to Kowaliow pokonał &quot;tylko&quot; Hopkinsa już jako dziadka i Pascala. Obaj mają świetny timing, choć u Kowaliowa to bardziej trafienie z ciosem, timing Warda to jednak geniusz pod względem koordynacji obrony z atakiem. Weźmy pod uwagę też to, że potrafi się fantastycznie dostosować pod rywala i w zależności od potrzeby będzie mógł zagrać brudno w półdystansie (na co powinien pozwolić sędzia - powinni ogólnie sprzyjac Wardowi), choć tego nie polecam, jak i kąsić lewym prostym z dystansu - warto pamiętać, że Ward to przestawiony mańkut, którego przednia ręka jest tak naprawdę tą lepszą. Kowaliow średnio sobie radzi (relatywnie oczywiście) z zawodnikami śliskimi (Chilemba, Hopkins) i wtedy mam wrażenie, że trochę się podkurwia nie mogąc ich zbombardować. Pamiętajmy jednak, że Ward to półka wyżej. Jeszcze nikt na dobre tego nie wykorzystał, ale moim zdaniem Krusher jest trochę dziurawy w obronie. Bije on mocniej, szybko i składnie, ale szybkość i kombinacje będą na pewno po stronie Warda i nie co z tym dyskutować. Liczę, że Ward przy swojej niesamowitej inteligencji ringowej po prostu będzie wykorzystywał te luki i składał szybkie kombinacje połączone z unikami, które tak świetnie potrafi.
Ja po prostu wychodzę z założenia, że świetny technik zawsze może pokonać świetnego siłacza. W tej kwestii zdania są podzielone, ja jestem zwykle po tej stronie. Ward ma tak szeroki wachlarz umiejętności, że jeżeli tylko nie zapomniał jak idealnie je wykorzystać, to może przechylić walkę na swoją korzyść.
P.S. Dla lepszego oglądania jednak spróbuję
Andre Ward PKT 1,83 Bet365 ✅
Nie podoba mi się kurs, ale za niedużą stawkę zagram. Widzę tutaj S.O.G. punktującego człapiącego Kowaliowa. Liczę, że kurs może jeszcze podskoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Jak mnie drażni stronniczy komentarz Kostyry, który miał orgazm po każdym ciosie Kowaliowa i widział jego totalna dominacje kiedy naprawde sporo pruł powietrze a nie doceniał fantastycznego timingu i uników Warda, który włączył swój styl od 5 rundy. Trójka sędziów dała 114-113 dla Warda, ja punktowałem 113-113 ale walka mogła na moje iść w obie strony. Pierwsza część pojedynku dla Krushera, w drugiej przeważał S.O.G. Optycznie lepsze wrażenie sprawiał Kowaliow, ale wynika to z tego, że wygrywał swoje rundy wyraźnie i nie ma tam wątpliwości. Jednak rundy bardziej wyrównane w moim mniemaniu przeważnie wygrywał Ward, który pokazywał w nich swój kunszt i wcale sporo trafiał Ruska.
Według mnie dla Warda rundy 3,5,7,8,9,11 a 12 remisowa jednak mógłbym ją dać Amerykaninowi, warto podkreślić, że Rusek miał Warda w 2 rundzie na deskach.
 
J 2

jakubek11

Użytkownik
Trafna,opinia.jasciszam telewizor, jak komentuje Kostyra.Walka bardzo bliska,wynik mógł iść w dwie strony.Żadnego walka nie było jak piszą niektórzy na stronach bokserskich.zapominaja chyba że w walkach bokserskich każda rundę punktuje się z osobna.To że Andre zaliczył deski o niczym niczym świadczy, natomiast w 5 rundy zrobił ta walka z jaką chciał, o tego.momentu większość ciosów Kowaliowa prula powietrze.jak , mnie, Ward t geniusz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom