>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 46: Montevideo, Toyota, Champaign, Brescia

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Montevideo

Location: Montevideo, Uruguay
Surface: Hard
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://uruguayopen.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/544/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/uruguay/montevideo-challenger/

Toyota

Location: Toyota, Japan
Surface: Carpet
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://www.dunlop-tennis.jp/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/4042/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/japan/toyota-challenger/

Champaign

Location: Champaign, IL, U.S.A.
Surface: Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.illinoischallenger.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/637/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/champaign-challenger/

Brescia

Location: Brescia, Italy
Surface: Carpet
Prize Money: €42,500 +H
Tournament website: http://www.atpbrescia.net/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7121/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/italy/brescia-challenger/
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
L. Lokoli/L. Saville - D. Masur/A. Pavic @ 1,57 bwin ⛔
L. Lokoli/L. Saville - D. Masur/A. Pavic 1-2 @ 4.33 bet365 ⛔
Mistrzowie trzecich setów ???? Ostatnie 3 mecze to trzysetówki w Kobe i wygrany challenger przez parę Niemiecko-Chorwacką.Co do rywali to Lokoli deblista żaden,Saville już trocę pograł,ale jakos nie moze przejsc pewnego poziomu mimo,że potencjał jest. No a Pavic z Masurem wygrali już turniej w Japoni i powinni iść za ciosem,a że przeciwnicy nie najłatwiejsi,to zapowiadają się 3 sety.
Do tego
F. Lopez/M. Lopez - H. Kontinen/J. Peers @ 1,6 bwin
Macko18 opisał w dziale ATP ✅
Moją uwagę zwrócił też mecz
14.11.2016, 19:00, Brescia challenger, 1. round, indoors
Tsitsipas Stefanos-Robredo Tommy @ 2,75 bet365⛔
Pojedynek młodości z doświadczeniem.Grek pokazał umiejętności na juniorskim US OPEN.Tommy już swoje lata,wraca,wspina się w rakingu...Dla mnie kurs na Stefanka to Value. Ktoś ma jaieś info co do tego spotkania?
Tommy dał szkołę Grekowi.Myślę,że pogra w tym turnieju
http://www.usopen.org/en_US/news/articles/2016-09-09/boys_no_1_tsitsipas_puts_tennis_on_the_map_in_his_native_greece.html?promo=right_rail
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Stefanos Tsitsipas - Tommy Robredo 1 @2.80 Unibet
Młody Grek znów pojawia się na kortach challengerowych tym razem jego rywalem stary lis Tommy Robredo. Grek pod koniec października bezskutecznie próbował awansować do turnieju ATP w Bazylei tam na przeszkodzie stanął mu Robin Haase, przegrał po wyrównanej walce. Myślę, że dziś w spotkaniu z Robredo, który jest daleki od rytmu meczowego powinno mu pójść zdecydowanie lepiej, spore value jest w tym kursie. Dlatego wybieram też grę w Unibecie gdy w przypadku kreczu Robredo mamy wygraną. Wracając do Tommiego to jego bilans po powrocie nie imponuje, grał w challengerach indoor bez sukcesów. Fajna okazja dla Tsitsipasa na pokonanie znanego nazwiska. Powodzenia.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
TODAY, 19:00, Champaign challenger, 1. round, indoors
Mikael Torpegaard (DEN) - Mitchell Krueger (USA) @ 1,45 bwin ⛔
Duńczyk to zawodnik o świetnych warunkach do gry w tenisa.Robi szybkie postępy i myślę,że będzie się wspinał w rankingu.Na ostatnie 10 spotkań przegrał tylko jedno urywając seta Giraldo. Jego przeciwnik wyniki bardzo przeciętne. Stat indoor (5-0/1-3).
15.11.2016, 18:00, Champaign challenger, 1. round, indoors
Cameron Norrie (GBR) - Ruben Bemelmans (BEL) @ 1,28 bwin ✅
Ruben ostatnio gra w Stanach dość intensywnie i to z dobrymi wynikami.Zaliczył finał w Charlottesville challenger i odpadł w Knoxville challenger z Donaldsonem.W tym miesiącu rozegrał już 8 spotkań,z czego wygrał 6.Jego przeciwnik ostatni mecz ponad miesiąc temu. Stat indoor (1/1-15/7).Belg jest zdecydowanie bardziej ogranym i doświadczonym graczem,żeby puścić ten mecz i ten turniej.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Norrie jest niebezpieczny, więc bym uważał. Oglądałem kilka jego spotkań. Nadal jest młody i utalentowany. Uważam ze kursy są nie adekwatne do ryzyika i pograłbym np. seta w strone Camerona lub jakiś handicap na live. Z pewnością będzie +3.5 , +4.5 ( to już dla mnie naprawdę dobra opcja). Ruben z całym szacunkiem dla niego nie weźmie tego tak łatwo jak wskazują kursy.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Krawietz - Enrique Lopez-Perez 1 1.66 bet365 10/10 64 64 ✅✅✅

Mój osobisty wybór na dzisiaj pograny grubiej.

Mianowicie do rzeczy. Enrique jak mówiłem, na hali czy też nawierzchni typowo pod dachem czyli dywanowej nie ma większego pojęcia. Zawodnik solidny, ale myślę, że kąśliwy i niebezpieczny Niemiec go pogra. Warto dodać, że Lopez ostatni mecz na dywanie grał 3 lata temu.

Niemiec w solidnej formie idzie do góry i jeśli utrzyma swoje podanie, będzie okazja do break&#39;a przy serwisie Hiszpana to zrobi to na pewno. Jestem tutaj za Niemcem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 498

adziu32

Użytkownik
Lukas Lacko - Lukas Ruepke 2 @6 Unibet ⛔
Teoretycznie Lacko powinien gładko pokonać tego 23 letniego Niemca. Mimo wszystko Lukasowi zdarzały się &quot;dziwne mecze&quot; choćby porażka z Ilkelem w Izmirze po kursie 7.50. Ostatnie trzy mecze Lacko to porażki z De Schepperem, Krawietzem i Stachowskim. Pod formą Słowak, a że to chimeryczny zawodnik to dzisiejszy mecz też może mieć ciekawy przebieg. Kilka słów o Ruepke- by dostać się do głównej drabinki musiał walczyć w kwalifikacjach a tam pokonał Junaida, Stanka i Magera. Przeczucie podpowiada mi, że na Ruepke po takim kursie warto zagrać, jeśli szukamy pewnego typu to polecam grać w 1xbet handicap +5 po kursie 1.9, pewna forsa co osobiście zagram, jednak na potrzeby konkursu ryzykuje typem na wygraną Ruepke
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 82

wilshere

Użytkownik
Krawietz - Enrique Lopez-Perez 1 1.66 Bet365 ✅
Popieram post kolegi wyzej, jest w gazie, gra u siebie, nic wiecej nie potrzeba pisac ;)
Grają we Włoszech. Następnym razem daj trochę więcej do typu. Jednozdaniowe dopiski dajemy najwyżej we własnych tematach z kuponami. /Kuchcik
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Travaglia - Vanni 2 1.40 Betclic 8/10 57 36 ✅✅✅

Gdyby mecz byl na wolniejszej nawierzchni to nalezaloby odpuscic, aczkolwiek tutaj mamy szybki surface - dywanowy gdzie Vanni ma walory ofensywne i potrafi tam grac, nie jest to typowy defensywny Wloch, raczej ofensywny z swietnym serwisem. Travaglia rzemieslnik, pracus ale tutaj nie ma czasu na taka gre, a Vanni ma spora przewage serwisu dzieki ktoremu bedzie szybko punktowal, osiagal przewage az do momentu kiedy nadarzy sie okazja na break i Travaglia poleci.

Strzelam, ze Vanni zrobi tutaj spokojnie 10+ asow co bedzie mialo kluczowe znaczenie w tym spotkniu i wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 813

robssson

Użytkownik
Ito T. - Watanuki Y.
Typ: +1,5s dla Watanukiego. @2 forBet
Oglądałem go dziś z Paviciem. Grał ładnie, z polotem. Nie złamał się ani razu. Co prawda można odmówić chęci do gry Pavicowi, jednak wysoki kurs + to co dziś zobaczyłem skłania mnie ku temu typowi. Ito dziś co prawda wygrał 2:0, ale w 1 secie był TB, a wiadomo, że TB to często loteria. Oby było dobrze ????
BTW. Uważajcie w przyszłości na De Loore. Ja się na niego dziś nadziałem po kursie @1,3 odpowiednio @3 na przeciwnika. Gościu wywalał co mógł, zrobił 47 UE w ciągu 19 gemów. Najlepszy był gem gdzie miał 40*-0 i przegrał 5 piłek z rzędu i nie trafił ani raz 1 serwisem.
Pozdrawiam
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Brescia challenger

Stefano Napolitano (ITA) - Marek Jaloviec (CZE) @1,5 bwin

Neapoitano w zeszłym tygodniu wygrany challenger Ortisei. Pięć kolejnych spotkań bez straty seta.Jego przeciwnik to leworęczny Czech ograny w hali (42/8),ale przeciwnicy rangi futures.Ranking 173/340,turniej w Italii.Liczę na dobrą grę włocha
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Sądzę że można grać Sonego w spotkaniu z Berrettinim. Lorenzo niezła forma podczas turnieju w Orsitei gdzie przegrał tylko z Gianessim. Rywal z kolei przegrał z Hiszpanem Menendezem bez walki. Wydaje się że Berrettini jest za mało ograny na hali (w tym roku 7 spotkań z czego wygrane tylko 2) żeby zagrozić Lorenzo. Co prawda 30 października pokonał na hali Berrera ale mam wątpliwości co do zaangażowania Berrera w tamten mecz zwłaszcza że był to ostatni występ Niemca w tym roku. Turniej w Brescii a więc niedaleko Turynu skąd pochodzi Sonego. Powinno mu zależeć na przejściu do kolejnej rundy.
Sonego @ 1,40 całoroczny
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Kavcic - Vanni over 22.5 2.00 5/10 bet365 36 64 67 ✅
Ogólnie ciężko powiedzieć kto wygra, jak dla mnie szanse są 50 na 50. O ile Kavcic powoli, powoli zaczyna jakies wyniki robic i wracac do formy z 2010-2012 roku, to Vanni jest bardzo grozny i ma swoje sciany za sobą, wiec nie bedzie tutaj lekko. Oczywiscie widzialem Włocha wczoraj, zrobil co mial zrobic z Travaglia, ktory mu tylko pogrozil w 1 secie, ale generalnie dalej zakladam, ze to bedzie mecz stykowy 76 75 lub 64 albo i nawet 3 sety.
Mysle, ze Panowie skrupulatnie beda trzymac swoje podanie i dojdzie do bardzo bliskiego meczu, w ktorym beda decydowac detale.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
u kavcica z vannim popieprzony przebieg meczu, co zresztą często na włoskich turniejach się zdarza. włoch prowadzi 6:3 4:2, przegrywa 6 gemów z rzędu, przy *2:0 dla kavcica szybki rebreak dla vanniego i słoweniec od tamtej pory na returnie ugrał 1 albo 2 pkt xD
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
u kavcica z vannim popieprzony przebieg meczu, co zresztą często na włoskich turniejach się zdarza. włoch prowadzi 6:3 4:2, przegrywa 6 gemów z rzędu, przy *2:0 dla kavcica szybki rebreak dla vanniego i słoweniec od tamtej pory na returnie ugrał 1 albo 2 pkt xD
Przecież to był wał, spadki kursów, przebieg meczu, spotkanie Słoweńca z Włochem (sąsiadów) , Vanni nagle na hali z 63 42 na 63 46 02* i w cudowny sposób ogrywa gościa który powąchał top100 ale jednak zrozumiał by lepiej sie bujac w granicach 150-200 i sprzedawać mecze :]
 
D 706

don1

Użytkownik
Kavcic mega dziwny grajek wyniki jego meczów zmieniają się jak w kalejdoskopie. Np mecz z Krstinem czy teraz mecz z Vannim. Tym powinny się zająć wladzę tenisa a nie karaniem jakiegoś Kocyle co go prawie nikt nie zna. Zacząć od grubszych ryb a nie od płotek.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Przecież to był wał, spadki kursów, przebieg meczu, spotkanie Słoweńca z Włochem (sąsiadów) , Vanni nagle na hali z 63 42 na 63 46 02* i w cudowny sposób ogrywa gościa który powąchał top100 ale jednak zrozumiał by lepiej sie bujac w granicach 150-200 i sprzedawać mecze :]
Aż się odechciewa obserwować challenger,a już dopiero stawiać kasę,gdy sobie wyobrazimy jakie tu mogą być ustawki! Niestety dla niektórych kasa znaczy więcej niż idea sportu i fair play:;/:pewnie może nawet dochodzić do jakichś kryminalnych sytuacji,typu szantaż itd.Hehe..szczególnie we Włoszech.Mafia i te sprawy ;) No ale to było,jest i pewnie będzie w pewnych środowiskach. Brzydzę się tym,no ale cóż zrobić...
17.11.2016, 18:00, Montevideo challenger, round of 16, clay
Christian Garin (CHI) - Guido Andreozzi (ARG) @ 1,55 bwin krecz
Według mnie ciekawy typ na jutro.Guido Andreozzi ostatnio półfinał Guayaquil challenger i finał w Limie przegrany na styku właśnie z Christianem.Z resztą grali w Limie od trzech lat i zawsze wygrywa Garin. No ale tutaj turniej w Urugwaju i liczę na rewanż Guido.W pierwszej rundzie oddał tylko 2 gemy. Garin męczył się w 3 setach z Podlipnikiem. Ostatnie ich 5 meczy h2h to 3 setówki co też daje do myślenia ;)
Stat clay (41/20-46/22)
Rank (225-110)
H2H (3-3)
18.11.2016, 06:00, Toyota challenger, quarterfinal, indoors
Luke Saville (AUS) - Yong-Kyu Lim (KOR) @ 1,62 bwin ✅
Luke dobrze się prezentuje w tym turnieju.Wygrał z Koreańczykiem Lee,dużo wyżej rozstawionym zawodnikiem.W deblu z Lokoli też zwycięstwo.Teraz znowu mecz z zawodnikiem z Korei. Lim z dziką kartą 539 w rankingu .W poprzedniej rundzie powalczył i wygrał z Soedą,jednak dla mnie faworytem Saville,tym bardziej jeśli jutro wygrają w deblu ...
Vanni Luca - Robredo Tommy 1,33 bwin
Hehe..śliski typ! Tommy powinien to ogarnąć bez lewizny.Dla mnie Luca już spalony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 68

skoti96

Użytkownik
Ja przyjąłem taką taktykę, że gram na chłopaków którzy są w formie , a najlepiej młodzi. Nie interesuje mnie ich historia, czy jakieś śmieszne teksty typu: &quot;odpuści mecz bo mu się śpieszy na inny turniej&quot;. Przykładem jak można było ostatnio zarobić jest np. Daniel Masur, ktory ładnie punktuje. Polecam przyjrzeć się Polakom w futuresach , a mianowicie Żukowi i Matuszewskiemu, którzy fajnie sobie pogrywają i ogrywają &quot;dziadów&quot;. Wielu zawodników jest wypalonych i mimo, że mają umiejętności to jednak grają na &quot;pół gwizdka&quot; i widać to znakomicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 68

skoti96

Użytkownik
Berrettini ma papiery na granie, oglądam teraz mecz i Lacko ma duże kłopoty, świetnie strzela z forehandu Włoch, jeszcze poprawić backhand i naprawdę zamelduje się w okolichach 100-200. miejsca. Serwis też na dobrym poziomie. Fajny mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom