>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata środków a cofnięcie kasy przez buka

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mam takie pytanie, czy jeśli mam kasę na Skrillu którą wypłaciłem z buka to czy ten buk ma jakieś podstawy żeby tą kasę cofnąć? Chodzi mi konkretnie o Betsson, bo kiedyś słyszałem, chociaż może to bzdury że jak buk jest partnerem Skrilla to może taką kasę cofnąć. Chociaż z tego co wiem Betsson nie jest ale czy jest to chcociaz teoretycznie możliwe?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przecież to bez sensu. Jak już przyjdzie Ci kasa na Skrilla i wypłaciłeś ją w normalny sposób z buka, to nie ma już takiej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Też tak myślałem ale chciałem się upewnić, bo gdzieś to właśnie czytałem kiedyś na forum że partnerzy mogą do Skrill złożyć jakiś wniosek o cofnięcie środków. Chociaż wiem że to bezsensu ale dla świętego spokoju chciałem się dowiedzieć na 100%.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Przecież to bez sensu. Jak już przyjdzie Ci kasa na Skrilla i wypłaciłeś ją w normalny sposób z buka, to nie ma już takiej opcji.
Niekoniecznie bez sensu czasem buk źle rozlicza zakład a klient może wypłacić środki na Skrill. Mi niedawno leonbets zabonował na koncie 2500zł gratis , mieli problemy z przelewami miedzy kasynem/grami/kasynem live napisałem maila ze mi zniknela kasa, po czym na portfelu glownym miałem 2500 i w kasynie 2500, wypłaciłem to od razu, ale przez jakiś czas sie bałem ze mi moze Skrill zrobić debet.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pieniądze u buka, a na skrillu to dwie różne rzeczy. Piszesz &quot;niekoniecznie&quot;, a wspominasz jedynie o Twoich obawach, czyli miałeś takie same wątpliwości jak Dawid, jednak wnioskuję, że pieniędzy Ci nie zabrali, bo tak naprawdę nie powinni mieć takiej możliwości, jeżeli miałeś je już na skrillu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Bo ja mam właśnie taką sytuację w Betsson, ale jak Betsson się pomylił a ja mam kasę na koncie to Skrill mi już jej w żaden sposób nie cofnie po jakiejś prośbie Betssona? To chyba nie jest możliwe, tak?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie. W najgorszym przypadku będziesz mieć minusowy stan konta w Betsson, który i tak Ci po czasie sami wyrównają.
Bukmacher w porozumieniu ze Skrillem zajmują się takimi sprawami, w przypadku, mówiąc potocznie, dużych przekrętów/oszustw. Źle rozliczony zakład, czy błąd techniczny tak jak w przypadku kolegi @Amindada to błahostki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom