>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Tydzień 45: Bratislava, Mouilleron Le Captif, Bogota, Ortisei, Kobe, Knoxville

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bratislava

Location: Bratislava, Slovakia
Surface: Hard
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.tennisslovakopen.sk/uvod.html
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/444/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/slovakia/bratislava-challenger/

Mouilleron Le Captif

Location: Mouilleron Le Captif, France
Surface: Hard
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.internationauxdevendee.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6857/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/france/mouilleron-le-captif-challenger/

Bogota

Location: Bogota, Columbia
Surface: Clay
Prize Money: $75,000 +H
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7389/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/colombia/bogota-challenger/

Ortisei

Location: Ortisei, Italy
Surface: Hard
Prize Money: €64,000
Tournament website: http://www.itfvalgardena.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6204/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/italy/ortisei-challenger/

Kobe

Location: Kobe, Japan
Surface: Hard
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://[email protected]/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7397/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/japan/kobe-challenger/

Knoxville

Location: Knoxville, TN, U.S.A.
Surface: Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.knoxchallenger.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/363/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/knoxville-challenger/
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Penaud A. - Bossel A. 2 1.66 7/10 Bet365 16 16 ✅

Penaud jeszcze od czasu do czasu wyskoczy i zagra jakiś mecz, dziwny typ, kiedyś wydawał się dobry i rokował, ale osiadł na laurach. Pewnie interesuje już go tylko dogrywanie, kręcenie itd.


Grali Panowie nie tak dawno właśnie we Francji i zdziwiłem się, że Bossel przegrał, nie wiem dlaczego, może dlatego, że nadciągał turniej w Bazylei u siebie i jakoś myślami był bardziej tam. Teraz jednak o ile chce awansować do challangera to musi z jego doświadczeniem ograć Penauda, który jest cienki i sądzę, że Adrien go tym razem ogra.


Hemery, Calvin v Musialek, Alexis 1 1.33 10/10 SportingBet 63 64 ✅✅✅

Hemery bardzo duże możliwości, wciąż młody, a już kilka nie złych wyników zaliczył. Myślę, że biorąc pod uwagę własne ściany i to, że punkty są jemu potrzebne, a forma idzie do góry spokojnie ogra Musialka. Alexis bez większego blasku, oczywiście miewa mecze gdzie jest groźny, ale Calvin w gazie powinien go zmieść. Dla mnie pewniak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Hemery - Jouan 1 2.25 bet365 10/10 76 64 ✅✅✅

Oczywiście stawka wysoka, każdy gra jak chce, każdy ma swoją opinie. Calvin Hemery niewątpliwie Francuz który ma spore możliwości, ruchliwy, dobry serwis, nie zły fh, potrafi ogólnie sporo, tylko jeszcze nie do końca zawsze nerwy panują. Aczkolwiek forma zwyżkowa, powrócił z Nigerii gdzie miał finał ITF, teraz pora ciułać punkty w Challagerach by robić ranking.

Jouan ten sezon raczej można nazwać przyzwoity, aczkolwiek jeszcze nikogo konkretnego nie ograł. Ma już swój wiek, pewnych rzeczy nie przeskoczy, jest on groźny w hali, ale w jego grze pełno przestojów. Hemery z Musialkiem bardzo dobrze serwował i to może być klucz na Jouana, który owszem także podanie ma nie złe, ale nie wiem czy w tym momencie biorąc pod uwagę formę zwyżkową Calvina (a zrobi wszystko z tego co wiem by wygrać) da radę.

Przysiężny - Pancaldi 1.15 8/10 bet365 63 62 (nawet wynik trafilem przed meczem) ;) ✅✅✅

Co jak co ale Michałjest co najmniej klasę lepszy i wierzę, że udowodni to i pokona łatwo Włocha, różnica klas, końcowka sezonu - przydalby sie dobry wynik, a wiec powinna byc szybka wygrana. 63 62.

Wszystko ladnie weszlo. Michal wygral, kurs 1.15 ale tak jak mowilem, co powinien to wygral.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
S 68

skoti96

Użytkownik
Zgadam się z typem na Michała. W Budapeszcie, gdzie również była bardzo szybka nawierzchnia mimo swoich niedoskonałości wygrał kilka meczy i to w sumie nawet dość niespodziewanie jak z Martinem, który mimo nie gra najlepiej w hali to jednak jest solidny i wybiegany. w Eckental trafił w qualach na De Minaura późniejszego finalistę, więc ciężko go w perspektywie czasu negatywnie oceniać. Dzisiaj na jego drodze staje Włoch i ja gram na wynik 2:0 w iForBet z kursem 1.65 ! Powodzenia! Co do rywala to śledząc jego mecze, to nigdy nie wygrał z kimś w miarę choć znaczącym na poziomie challenger. 6:3, 6:2 +++
Kolejny typ to typ na challenger w Kobe.
Mianowicie spotkaja się Izraelczyk Edan Leshem i Niemiec Daniel Masur .
Gram na to, że Leshem nie wygra seta w iForBet po kursie 1.95. Dlaczego?
Masur prezentuje się dobrze na kortach twardych w tej części świata. Urwał seta Seli, a także wcale nie przegrał gładko z Yen Hsu Lu. Po tych dwóch trudnych rywalach przyszedł bardzo dobry wynik w Canberrze, gdzie młody Masur dotarł do ćwierćfinału. Pokonał po drodze Banesa i Trungelittiego, czyli zawodników którzy są na lepszym poziomie niż w tym momencie Leshem. Dodam, że Daniel osiągał także dobre wyniki na ziemii w tym sezonie, gdzie pokonywał dość solidnych challengerowców jak Gimeno-Traver, Krstin czy Diez.
Izraelczyk choć młody i na pewno utalentowany ( rocznik 1997) nie pokazał do tej pory super wyników. Jest to w tej chwili gracz z pogranicza Futures i Challenger. Ostatnio w Azji osiągał słabe wyniki.
Jeśli Masur się nie zdekoncentruje to mecz powinien skończyć się tym wynikiem. Kurs jest zachęcający. 6:2, 6:4 ???? ! ++
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Teraz panowie odpowiedzcie sobie na pytanie czy jest sens ruszania tego meczu po takim kursie. Moim zdaniem nie ma. Dlaczego? Juz wyjasniam.
1) to jest ostatnia runda kwalifikacji
2) graja we Wloszech
3) jego rywal jest Wlochem
4) Michal jest rozstawiony z 4 w kwalach, w tej rundzie wyzej od niego rozstawiony jest tylko Jankovits (z 1)
Takze suma sumarum ruszanie tego meczu nie ma wiekszego sensu. Michal potrafil notowac dziwne porazki z kelnerami nie raz i nie dwa. Nie twierdze, ze nie wygra, ale przestrzegam przed dodawaniem tego do jakichs kombinacji.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Tym razem coś na jutro, wyselekcjonowane, przemyślane, ale jak wyjdzie? Kto wie, generalnie typy wydają się sensowne, mam nadzieję, że tym razem także będzie dobrze. Każdy wybiera to co uważa za słuszne.

Lopez-Perez - Barrere 2 BetOnline 1.79 10/10 36 64 63 spore zaskoczenie... niestety tym razem sie nie udalo. Bywa, nauczka ⛔

Teoretycznie najlpeszy typ na jutro. Mianowicie: Barrere ma spore możliwości, wiek już taki, że trzeba robić jak najwięcej punktów a ku temu jest szansa, większy challanger we Francji. U siebie Barrere lubi grać, jak każdy Francuz, dobra technika użytkowa, serwis, mocny fh, ułożony, ale jeszcze czegoś brakuje. Natomiast Lopez-Perez to obieżyświat, jest wszędzie, lata, kombinuje, ale gracz który całą karierę przesiedzi w ITF, widocznie taki sposób ma, tam wygrywa, owszem wszechstronny, bardzo regularny, ale myślę, że na tej hali raczej będzie ważniejsza dynamika, niż kontrola gry, przez co Barrere automatycznie będzie spychał Hiszpana do obrony, gdzie będzie popełniał błędy. Widziałem mecz z Medvedevem Hiszpana i słabiutko. Plus fakt, że w hali Hiszpan czuje się tak sobie, stawia tylko jednego tutaj Faworyta. Francuz jutro wygrywa.

Vatutin Alexey - Riba-Madrid Pere 1 1.68 Unibet 5/10 ✅✅✅

Vatutin to kolejny Rosjanin którzy atakują, jednak on nie idzie tak szybko, ale powinien Ribę zrobić tutaj który jako typowy claycourter nie będzie miał większych narzędzi aby pokonać ofensywnego Rosjanina, bo tutaj nie będzie liczyła się regularność, a bardziej technika i fizyka gry.


Jahn Jeremy - Tepavac Marko 2 1.75 Betonline 8/10 63 64 ⛔ Jahn troche lepszy,

Cóż, Jahn kolejny Niemiec, kilka fajnych wyników, ale nie wiem czy starczy to na Tepavaca którego bronią jest potężny serwis i generowanie na nim sporej liczby punktów, przez co nawet jeśli mecz będzie długi, to myślę, że pójdzie w stronę Marko.

Prajnesh Gunneswaran - Laurent Lokoli 2 1.44 9/10 36 67 ✅✅✅

Lokoli młody, poleciał do Japonii daleko aby wygrywać. Dużo lepszy niż Gunneswaran, utalentowany Francuz, cóż. Jak dla mnie lepszy jest i powinien to wygrać w granicach 4/6 4/6 lub 64 36 57. Rozny przebieg moze miec to spotkanie, ale Laurent potrafi grac w hali i jest niewygodny, ma jednak maly minus, ze ma przestoje w grze, przez co nie raz traci glupio punkty, nie wierze jednak, ze nie da rady Hindusowi ktory wiekszosc kariery gra u siebie i tam generuje punkt i ranking.

Donaldson - Libietis M. 1 1.18 10/10 mybet 62 64 ✅

Donaldson to człowiek wokół którego były/są spore oczekiwania w USA. Pora zacząć w końcu wygrywać. Szansa jest, Łotysz Libietis to przeciwnik jak najbardziej do pokonania. Jared musi zacząć wygrywać regularnie przez co wróci pewność siebie i wyniki. Pewna wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Sidorenko @ 2,38 Unibet ⛔
Bez dwóch zdań value. Owszem, Niemiec jest faworytem, ale nie przesadzajmy...1,40? Śmiech na sali. Sidorenko gra u siebie i na pewno jest to argument przemawiajacy za nim. Ostatniego Challengera na hardzie u siebie grał kilka miesięcy temu i wtedy również jego przeciwnicy byli faworyzowani. Jak sie skończyło? Zwycięstwem w turnieju. Pamiętami jego ostatnie spotkania w Petersburgu, gdzie pokonał Gabashviliego w dwóch setach a następnie odprawił Ramosa również w dwóch setach. Poległ z Lorenzim po na prawdę bardzo dobrym spotkaniu z jego strony. Gojowczyk ten sezon bardzo bardzo przeciętny, wręcz słaby choć miał kilka przerw w grze. Francuz u siebie zmotywowany, Gojowczyk w wymianach tydzień temu ze Skugorem, zresztą przegranym 2-0, wyglądał bardzo słabo. Dla mnie Francuz może to połknąć w dwóch setach.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hemery Calvin - Basilashvili Nikoloz 1,53 bwin
Rank 311/96. Młody Francuz owszem z potencjałem i gra przed własną publicznością...jednak Nikoloz to doświadczony gracz na wyższym levelu.
Niedawno w Wiedniu wygrał z Berdychem,Albotem,Beluccim. Hemery ma na rozkładzie zawodników rangi Futures. Dla mnie Gruzin prezentuje wyższą szkołę tenisa,doświadczenie też po jego stronie.
Sam Groth (AUS) - Bjorn Fratangelo (USA) @ 1,83 bwin
Grali ze sobą trzy tyg temu w Las Vega i wygrał Sam 2-0.Myślę,że scenariusz się powtórzy.Turniej w hali,Groth wymiecie go serwisem
 
hiszpan1986 11

hiszpan1986

Użytkownik
orientuje sie ktos dlaczego kursy na Basilashvili rosna???

mysle ze trzeba to grac 2:0 na gruzina po kursie 3,97. jesli ma wygrac to zrobi to w dwoch setach:]
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Hemery to zdolny &quot;dzieciak&quot; ;) , choć wzrosty na Nikoloza są ogromne :O nie wiem,czy nie warto wejść teraz w Basilashviliego po tych kursach co teraz są
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
jaki zdolny i jaki dzieciak
Stary chłop i jedyne co on może ugrać to ćwierćfinały ITF-ów i to na ziemi. W hali na hardzie nie ma szans z starym wyjadaczem który ostatnio Tomka odprawił.

haha kurs na gruzina już 2.50 ????
ale beka

Może śmierdzi, może odpuści, może napisał bukmacherom esemeska &#39;EJ ZIOMECZKI JA TO PRZEGRAM&#39;
Ale po kursie 1.50 warto byłoby grać na Basilę. Bo to jest zawodnik na hard w hali, na poziom challenger. Berdycha czy Belluciego na takiej nawierzchni zbił parę tygodni temu.
Hemery to facet na cegłę na poziom ITF.
Dla niego sukcesem jest że pare dni temu wszedł do 3 setki i był przez chwilę 296. No bez jaj.
Ja pograłem grubiej, bo po takim kursie to beka odpuścić.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Calvin Hemery - Nikoloz Basilashvili 1 bet365 1.44
Za duże wahania kursów Panowie a to się nie bierze z powietrza. Ktoś wie o czymś czego My normalni śmiertelnicy nie wiemy. Francuz to weźmie pomimo, że sportowo Gruzin jest dużo lepszym grajkiem i powinien to spokojnie wygrać.
2 dni temu też było zamieszanie, bo kurs na Pradera z Gaio spadł z 6.0 na 2.10. Skończyło się szybkim klepaniem 2:0 dla Gaio. Nie sugerujcie się kursami!
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzisiaj jedno starcie - raczej luźna propozycja (nie siedzę w challengerach i dla mnie to często loteria).

Roger Vasselin - Santillan
Santillan wygra 2,75 @ Bet365 ⛔ 6-4 6-7 6-1 Francuz słaby, ale Santillan jeszcze gorszy ????

Szukam niespodzianki w tym starciu. Santillan to zawodnik, który czasami od wielkiego święta sprawia niespodziankę, często przegrywa. Ogólnie to nic specjalnego. Ostatnie porażki z Arnaboldim, Gojowczykiem czy Uchiyamą chluby nie przynoszą (tym bardziej, że seta tam nie powąchał). Ale dzisiaj ma przed sobą rywala, który przeżywa chyba końcówkę kariery.
ERV, bo to w sumie przeciw niemu gram bardziej niż za miernym póki co Japończykiem to gość, który aktualnie może co najwyżej dorobić. Nie gra wiele, gdzie się pojawia tam zaraz znika (odpada) w drugiej części sezonu, ogólnie częściej ostatnio pyka w deblu - wiadomo, ma swoje lata. Niezbyt rozumiem zatem czemu startuje tutaj. Szukałem jakiegoś związku z pochodzeniem, ale nie wygląda na to, bo z tego co wyczytałem jest z okolic Paryża a turniej jest rozgrywany bardziej na zachodzie (tu może mnie ktoś poprawić). Dla mnie Roger Vasselin nie jest tutaj wcale mocnym kandydatem do wygranej. Ciężko ocenić jego dyspozycję a bukmacherzy wystawiają kursy rzędu 1,4 - 2,75 jakby pojawiał się co najmniej dwa razy w miesiącu na turniejach. Od US Open rozegrał zaledwie dwa starcia - średnio jedno na miesiąc.
Dla mnie granie takich kursów i to w challengerach, gdzie ,,cuda&quot; zdarzają się częściej niż można by zakładać mija się z celem. Dlatego próbuje delikatnie w stronę Japończyka. Mam nadzieję, że pozytywnie mnie zaskoczy. Wiadomo, że hala to środowisko sprzyjające grajkom dobrze spisującym się pod siatką, ale za drobną stawkę można spróbować.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
jaki zdolny i jaki dzieciak
Stary chłop i jedyne co on może ugrać to ćwierćfinały ITF-ów i to na ziemi. W hali na hardzie nie ma szans z starym wyjadaczem który ostatnio Tomka odprawił.

haha kurs na gruzina już 2.50 ????
ale beka

Może śmierdzi, może odpuści, może napisał bukmacherom esemeska &#39;EJ ZIOMECZKI JA TO PRZEGRAM&#39;
Ale po kursie 1.50 warto byłoby grać na Basilę. Bo to jest zawodnik na hard w hali, na poziom challenger. Berdycha czy Belluciego na takiej nawierzchni zbił parę tygodni temu.
Hemery to facet na cegłę na poziom ITF.
Dla niego sukcesem jest że pare dni temu wszedł do 3 setki i był przez chwilę 296. No bez jaj.
Ja pograłem grubiej, bo po takim kursie to beka odpuścić.
Hemery to facet na cegłę na poziom ITF?

Co Ty w ogóle opowiadasz. Jeśli coś mówisz, to podpieraj to faktami, to że jest dużo graczy którzy zrobili ranking ITF plus troszkę Challangerami nie oznacza, że różnice są aż tak duże.

Gruzin owszem jest groźny i niewygodny, ale Hemery ma spore możliwości, dlatego też zapewne kursy zaczeły się wahać. Proponuję obejrzeć spotkanie z Bastad gdzie młody Francuz był bliski odpalenia Ferrera jednak zabrakło czegoś w ostatecznym rozrachunku.

Poza tym ten słabiak Hemery ogrywa właśnie Gruzina i nie z powodu żadnych ustawek tylko dlatego, że jest lepszy dzisiaj.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
galica13 widać, że z tenisem jesteś na bakier skoro Hemery to dla ciebie ITF, to dzisiaj po tym meczu Basilashvili jest gorzej niż ITF. Odrzucając zarzuty, że mecz był ustawiony to odrazu stwierdzam, że tak nie było. Młody świetnie grał i Gruzin nie miał co zbierać za bardzo.

Kravchuk- Gojowczyk 1 1.67 Unibet
Oglądałem wczoraj Rosjanina w meczu z Halysem. Faktycznie Quentin nie zagrał najlepszego spotkania, jednak serwis funkcjonował i to dość dobrze. Kravchuk trzymał piłkę naprawdę świetnie w korcie, a na dodatek serwował wcale nie gorzej niż Halys. Pokusiłem się wczoraj zagrać, że padnie tam choć jeden TB, jednak ku mojemu zdziwieniu Halys nie był w stanie dojechać do niego. Utwierdza mnie to jeszcze bardziej w trafność mojego typu. Gojowczyk pokonał słabego w ostatnim czasie Sidorenko, a w Eckental poległ Skugorowi dając się łamać w każdym secie. Jak wiemy Skugor na returnie nie jest tytanem, więc chluby to Niemcowi nie przynosi. Oczywiście Peter miał również dobre wyniki w ostatnim czasie w hali, m. in. w Metz , gdzie pokonał Almagro.
Podsumowując, stawiam na Kravchuka gdyż nie boje się o jego serwis,a w wymianach może być nawet lepszy od Niemca. Kurs 1.67 jest więc jak najbardziej do grania. Powodzenia!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Poza tym ten słabiak Hemery ogrywa właśnie Gruzina i nie z powodu żadnych ustawek tylko dlatego, że jest lepszy dzisiaj.
Moim zdaniem na 99% był ustawiony, na Hemerego kursy były niższe niż na Khachanova kiedy grał z Gruzinem 2tyg temu, a chyba nie trzeba mówić kto jest lepszy (rok temu Karen z Hemerym po 1,3 i 1,4 był max), w dodatku Basil nie przejawiał spadku formy (QF na ATP, porażka po walce z Haasem) ani Francuz zwyżki (przejście kwali z paziami)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 1,1K

viren

Użytkownik
Moim zdaniem na 99% był ustawiony, na Hemerego kursy były niższe niż na Khachanova kiedy grał z Gruzinem 2tyg temu, a chyba nie trzeba mówić kto jest lepszy (rok temu Karen z Hemerym po 1,3 i 1,4 był max), w dodatku Basil nie przejawiał spadku formy (QF na ATP, porażka po walce z Haasem) ani Francuz zwyżki (przejście kwali z paziami)
Oczywiscie ze byla ustawka wyobraza sbie ktos ze bukmacherzy do reki pchaja ludziom kurs 4 za zwyciestwo grubego faworyta 2-0?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie od dziś wiadomo że Nikoloz to sprzedawczyk pierwszej maści, już w Itfach był podejrzewany o ustawianie meczów ale jakoś się z tego wywinął czytałem kiedyś pewien artykuł, jeśli odnajdę podam źródło.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Alessandro Giannessi + Konstantin Kravchuk + Daniel Evans + Santiago Giraldo⛔= 4,67 Betsson

Giannessi jest lepszy ze swoim usypianiem niż podstarzały Hiszpan, Menendez do minięcia przy sieci bo często skraca wymiany, nie trzeba przypominać meczu w Szczecinie i wyniku gdy Gianessi ograł Browna który grał service&amp;volley a Hiszpan to dramat przy siatce a swoim marnym usypianiem i przebijaniem nie wygra z Gianessim,jedyna jego przewaga to serwis jednak Giannessi w miarę nieźle returnuje jak na swój niski wzrost,w pierwszej rundzie Włoch ograł Bublika który był w ostatnich tygodniach w najlepszej formie życiowej, sam w to nie wierzę że gram w stronę Kravchuka jednak zagrał dobrze z Halysem a tam typowałem zwycięstwo Francuza, pewnie trzymał serwis i piłeczkę w korcie i konsekwentnie wypunktował Francuza, Gojowczyk nieobliczalny zawodnik jednak z bilansu wychodzi ze nie ma patentu na Rosjanina którego będzie bardzo ciężko przełamać w meczu, Evans jest zawodnikiem kompletnym i potrafi szachować tempem w meczu zagra slajsa, pójdzie do sieci,przyspieszy z jednoręcznego backhandu widząc po statystykach bardzo dobrze serwował z Krugerem a jeśli serwis funkcjonuje u tego zawodnika to bardzo dobry prognostyk, Polansky zwykły rzemieślnik musiałby zagrać chyba mecz życia aby ograć Evansa, Giraldo to profesor na nawierzchniach ziemnych swoim doświadczeniem powinien zdominować w wymianach Ghema który dobre turnieje przeplata tragicznymi porażkami z niżej notowanymi zawodnikami, na pewno Kolumbijczyk jest w lepszej dyspozycji ostatnimi tygodniami i musi wiedzieć aby unikać kąśliwego jednoręcznego backhandu Brazylijczyka który jeśli funkcjonuje należycie może napsuć krwi lepszym zawodnikom rankingowo na turniejach rangi Challenger na nawierzchni ziemnej, jednak za całokształt i formę ostatnich tygodni typowałbym Giraldo na zwycięzce meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom