>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Wyniki losowania 1/16 finału Pucharu UEFA:
Aberdeen FC - Bayern Monachium
AEK Ateny - Getafe CF
Bolton Wanderers - Atletico Madryt
Zenit Petersburg - Villareal FC
Galatasaray Stambuł - Bayer Leverkusen
Anderlecht Bruksela - Girondins Bordeaux
Brann Bergen - Everton FC
FC Zurich - Hamburger SV
Glasgow Rangers - Panathinaikos Ateny
PSV Eindhoven - Helsingborgs IF
Slavia Praga - Tottenham Hotspur
Rosenborg Trondheim - AC Fiorentina
Sporting Lizbona - FC Basel
Werder Brema - Sporting Braga
Benfica Lizobna - FC Nuernberg
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa
 
banaszek 0

banaszek

Użytkownik
Wyniki losowania 1/16 finału Pucharu UEFA:

Aberdeen FC - Bayern Monachium
AEK Ateny - Getafe CF
Bolton Wanderers - Atletico Madryt
Zenit Petersburg - Villareal FC
Galatasaray Stambuł - Bayer Leverkusen
Anderlecht Bruksela - Girondins Bordeaux
Brann Bergen - Everton FC
FC Zurich - Hamburger SV
Glasgow Rangers - Panathinaikos Ateny
PSV Eindhoven - Helsingborgs IF
Slavia Praga - Tottenham Hotspur
Rosenborg Trondheim - AC Fiorentina
Sporting Lizbona - FC Basel
Werder Brema - Sporting Braga
Benfica Lizobna - FC Nuernberg
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa
hmm wg mnie dalej awansują :Bayern Monchium, Getafe, Atletico Madryt, Villareal, Galatasaray, Bordeaux, Everton, Hamburger, Glasgow Rangers, PSV, Tottenham, Fiorentina, Sporting, Werder, Benfica i Spartak Moskwa
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wyniki losowania 1/16 finału Pucharu UEFA:
Aberdeen FC - Bayern Monachium
AEK Ateny - Getafe CF
Bolton Wanderers - Atletico Madryt
Zenit Petersburg - Villareal FC
Galatasaray Stambuł - Bayer Leverkusen
Anderlecht Bruksela - Girondins Bordeaux
Brann Bergen - Everton FC
FC Zurich - Hamburger SV
Glasgow Rangers - Panathinaikos Ateny
PSV Eindhoven - Helsingborgs IF
Slavia Praga - Tottenham Hotspur
Rosenborg Trondheim - AC Fiorentina
Sporting Lizbona - FC Basel
Werder Brema - Sporting Braga
Benfica Lizobna - FC Nuernberg
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa
Moim zdaniem bardzo ciekawie zapowiada sie pojedynek Spartakaa z Olympique , jak wiadomo obydwie druzyny zajely trzecie miejsca w swojeje grupie LM ... Olympique potrafilo sprawic taka niespodzianke jak wygrana z Liverpoolem na Anfield 1:0 .. mysle ze bedzie to bardzo ciekawy mecz ale wyjda Ruscy. Drugim ciekawym spotkaniem jest pojedynek Boltonu z Atletico, anglicy rozkrecaja sie z meczu na mecz co dobrze wrozy a mocne w tym sezonie Atletico nie moze odpasc juz w 1/16 moim zdaniem wyjda Hiszpanie . I jeszcze trzecim spotkaniem ktore opisze bedzie pojedynek Turecxko- Niemiecki . Galatarasay spotka sie z Leverkusen , moim zdaniem obie ekipy maja przeblyski i graja dobrze jak na ligowy poziom choc z Bayerem czasami roznie bywa to licze na wyrownany pojedynek .. a kto wygra .. zobaczymy . Oczywiscie kazde spotkanie ma jakis smaczek ale napisalem tylko te trzy spotkania ktore mi sie najbardziej spodobaly.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Ciekawi mnie po co piszecie takie suche typy? Przecież nikomu nawet nie chce się patrzeć na coś takiego. Wg. mnie wszystkie posty [łącznie z moim postem] poza tymi kilkoma zdaniami Easy powinny zostać skasowane - zajmują jedynie miejsce i będą przeszkadzać jak już zaczną pojawiać się sensowne analizy. Peace ????
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Moje typy na awans do 1/8:
Aberdeen FC - Bayern Monachium
AEK Ateny - Getafe CF
Bolton Wanderers - Atletico Madryt
Zenit Petersburg - Villareal FC
Galatasaray Stambuł - Bayer Leverkusen
Anderlecht Bruksela - Girondins Bordeaux
Brann Bergen - Everton FC
FC Zurich - Hamburger SV
Glasgow Rangers - Panathinaikos Ateny
PSV Eindhoven - Helsingborgs IF
Slavia Praga - Tottenham Hotspur
Rosenborg Trondheim - AC Fiorentina
Sporting Lizbona - FC Basel
Werder Brema - Sporting Braga
Benfica Lizobna - FC Nuernberg
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa
to tylko tak przy okazji wytypowałem moim zdaniem zaspoły które mają wieksze szanse na awas...ale przede wszsytkim najbardziej interesuje mnie mecz
Bolton Wanderers - Atletico Madryt
osobiście bym stawiał na awans drużyny z Madrytu, ze względu na Bardzo dobry skład, forme w lidze pomijając porazke DERBOWĄ....natomaist Boltonu bym nie przekreślał ta drużyna słabo gra w ligowej Premier League, ale gra w końcu w najlepszej lidze na świecie ma kluczowych zawodników którzy sa w stanie poderwać zespół do zwycięsta no i bardzo dobre wystepy w fazie pucharowej Pucharu Uefa....
Mój Typ na pierwszy mecz : 1:0
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Aberdeen FC - Bayern Monachium

Mimo że Bayern nieprezentuje jeszcze optymalnej formy, to chyba nikt niewyobraża sobie porażki drużyny która posiada same gwiazdy. Faktem jest że w meczach grupowych męczyli się, ale jak potrzebne było zwycięstwo w ostatnim meczu to staneli na wysokości zadania i rozjechali AEK. Uważam też że dla Bawarczyków ten puchar dopiero teraz się zaczyna
Bolton Wanderers - Atletico Madryt
W tym spotkaniu typuje awans Hiszpanów.
Posiadają równy mocny skład w którym niebrakuje zawodników, których chciało by mieć wiele mocnych klubów. Bolton w tym sezonie niezachwyca a sprzedaż najlepszego strzelca Nicolasa Anelki jest napewno dużą stratą.
Myślę że Aguero i Forlan to Ci zawodnicy od których będzie najwięcej zależeć.
Slavia Praga - Tottenham Hotspur

Tutaj, rokręcający się zespół Spurs niepowinien mieć znaczych problemów z pokonaniem Czechów. Londyńczycy już dawno zapomnieli o złym początku sezonu, i grają coraz lepeiej. Posiadając takich zawodników jak Keane czy Berbatov, niepowinni pozowlić sobie na porażke ze Slavią.
Olympique Marsylia - Spartak Moskwa

Wiele osób się ze mną niezgodzi, ale ja to tak właśnie widzę.
Olympique gra coraz lepiej, oglądając ich grę w 2 ostatnich meczach ligowych odniosłem wrażenie że są na fali. Dobrą forme prezentuje Cisse który imponuje skutecznością. Spartak zaś jest po sezonie, niewiem jaką formę ten zespół teraz prezentuje. Zagram czystą 1 w tym meczu


to tyle odemnie:p
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Dajcie jakieś ciekawe typy za 50 zł na Puchar UEFA ???? ???? OK z góry dzięki
tak na boku ja uważam że niespodzianką może być że Leverkusen odpadnie z Pucharu UEFA z Galasataray.
 
bowman 0

bowman

Użytkownik
Ja mam takie pytanie bo chciałbym postawić że np Bayern do 8 miejsca... Jeśli awansuje z Aberdeen to wiadomo z którą parą zagra?
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
To ja trzy grosze o meczach klubów z Hiszpanii bo o tym mam jakieś pojęcie ;] Jedziemy.
AEK - Getafe 2, 2.70
Jaka sytuacja w klubie spod Madrytu? Grają na trzech frontach. W Pucharze Króla są w półfinale, gdzie zmierzą się z Racingiem. W lidze bardzo średnio - 4 pkty dzielą ich od strefy spadkowej. Prezydent zapowiedział, że zrezygnuje po sezonie ze stanowiska. Laudrup robi chyba dobrą minę do nie najlepszej gry. Zrezygnować nie ma zamiaru choć wyniki za nim nie stoją bynajmniej. I paradoksalnie to może być siłą Getafe w tym meczu. O ligę moim zdaniem mogą być spokojni i w tym też tonie wypowiadają się piłkarze. Na pewno nie spadną. Na to mają za dobrą ekipę. Jest wiele gorszych drużyn. Za wszelką cenę Hiszpanie będą chcieli pokazać się w Uefie. Powetować sobie chociaż po części niepowodzenia ligowe. Bo - bądźmy szczerzy - przed sezonem liczono na górną połówkę tabeli. AEK jest rzadki. Jak komuś Żurawski bramkę strzela no to chyba nie trzeba komentować dalej. Getafe stać naprawdę na wiele i mylą się ci, którym pozycja w lidze zaciemnia właściwą siłę tego zespołu. Manu, Uche, Contra czy nawet de la Red to nie są anonimowe nazwiska w Hiszpanii. AEK będzie atakował, bo u siebie nic innego im nie pozostaje. Getafe kontra. Liczę, że coś wpadnie.
Zenit - Villareal under 2,5 1.70
Co by tu nie mówić - Żółta Łódź Podwodna jest rewelacją tego sezonu w La Liga. Pires&amp;Nihat&amp;Rossi niejednych już postraszyli. Czy postraszą w Rosji? Może, ale to bardzo ciężki jak dla mnie do typowania na rozstrzygnięcie mecz dlatego zdecydowałem się zagrać under. Z kilku względów. Po pierwsze, nie sądzę aby Zenit miał wystarczającą siłę ognia do sforsowania bądź co bądź bardzo solidnej defensywy Villarealu. Goście z kolei jak strzelą jedną bramkę to im w zupełności wystarczy. Cofną się będą bronić wyniku a wtedy o bramkach dla Zenitu to już w ogóle można zapomnieć.
Bolton Wanderers - Atletico Madrid 2, 2.30
Atletico w końcu na miarę możliwości? Ja bym powiedział, że nie do końca ale to zawsze kwestia gustu. Choć bezsprzeczne jest, że wreszcie nie zawodzą totalnie jak w poprzednich latach. Ale po takich zakupach to nic dziwnego. Skoro nawet Reyes się w składzie nie mieści to mówi samo za siebie. Z ust piłkarzy Rojiblancos padają zapowiedzi o wygranej w UEFA. Moim zdaniem nie są przesadzone. Jest kilku faworytów no a Atletico z pewnością jest w ich gronie. Bolton walczy do ostatniej kropli krwi ???? o utrzymanie w Premier League. Ich teraz europejskie puchary raczej będą mało interesowały jeśli nie chcą skończyć w 2 lidze.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Werder Brema - Sporting Braga
Typ: Werder Brema
Kurs: 1,35
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10
Analiza:
Po odpadnięciu z rozgrywek elitarnej Ligi Mistrzów drużynie Werderu Brema pozostała tylko walka w Pucharze UEFA. Niewątpliwie obok jak najlepszej postawy w niemieckiej Bundeslidze zdobycie UEFA Cup jest celem numer jeden dla tej drużyny. Diego, Borowski, Naldo... to właśnie ci piłkarze mają poprowadzić Werder do zwycięstwa w środowym meczu z portugalskim Sportingiem Braga. Umiejetności indywidualne, klasa piłkarzy oraz aktualna forma stoją po stronie gospodarzy, tak więc uwazam, ze typ na ich zwyciestwo jest ciekawym rozwiązaniem na środę.

Spotkanie: Glasgow Rangers - Panathinaikos Ateny
Typ: under 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Stawka: 6/10
Analiza:
W pierwszym meczu 1/16 finałów Pucharu UEFA Glasgow Rangers podejmie Panathinaikos Ateny. Pojedynek zapowiada się bardzo interesująco ponieważ naprzeciw siebie staną jedne z najlepszych drużyn w swoich krajowych ligach. W związku z tym uważam, że przebieg pierwszego meczu może mieć typowy schemat dla spotkań pucharowych, a więc obie drużyny uważnie zagrają w obronie tak aby nie stracić bramki, która ewentualnie mogłaby przekreślić ich szanse na awans w drugim meczu. Z racji iż Rangers i Panathinaikos bardzo dobrze radzą sobie w grze obronnej i w swoich ligach tracą mało bramek to w pojedynku między nimi na Ibrox Park może być podobnie, stąd tez typuje under 2,5.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Glasgow Rangers - Panathinaikos Ateny
Jak zobaczyłem kurs na gospodarzy, to przez chwile zastanowiłem się czy nie zrobili czasem jakiegoś błędu. ???? Glasgow Rangers gra ostatnio fenomenalnie i Panathinaikos nie powinien mieć wiele do powiedzenia. Manager gospodarzy Walter Smith świetnie poukładał zespół, a sobotni (wygrany) mecz z Falkirk pozwolił zachować dużo sił na środowe spotkanie. W tym meczu nie zagra napastnik Jean-Claude Darcheville, który dostał 3-meczowego bana. ???? Akurat na brak napastników The Gers nie powinni narzekać. Chris Boyd strzela jak natchniony, po za tym Barry Ferguson od czasu do czasu przypomni się bramkarzowi przeciwników, a Lee McCulloch już niejednokrotnie zdobywał bramki w meczach pucharowych. Jeśli chodzi i defensywę, to na lewą obronę wraca Sasa Papac, a po prawej stronie zagra prawdopodobnie Kirk Broadfoot, który zastąpi Allana Huttona. W Panathinaikosie nie zagra Manucho, który jeszcze nie wrócił z Afryki. Jeśli dobrze kojarzę to w zespole greckim gra Helder Postiga i na niego powinni szczególnie uważać. Cóż, na Ibrox nie gra się łatwo, o czym przekonały się już zespoły grające w LM. Niedawno Walter Smith odebrał nagrodę za najlepszego szkoleniowca SPL, a zwycięstwo w PU byłoby ukoronowaniem jego pracy. ???? Wydaje mi się, że obecna forma Rangersów jest na tyle dobra aby wygrać to spotkanie, dlatego stawiam 1. ????
Typ: 1 Kurs: 1.90 || Bukmacher: Bwin
 
gall 0

gall

Użytkownik
Sporting Lizbona - FC Basel 1 1,55 ✅
W tym sezonie Sporting czysci u siebie wszystko niemalze, mimo iz byly to glownie wygrane ze slabszymi druzynami ligi portugalskiej, to jednak wygrana z FC Porto i bardzo dobre wrazenie jakie sprawily spotkania z fazy grupowej ligi mistrzow, pozwalaja na stwierdzenie raczej na pewno Sporting wygra to spotkanie. Sporting posiada wielu bardzo ciekawych zawodnikow takich jak Jao Moutinho, Liedson czy Vukcevic. Zaskakujace dla mnie jest tak slabe miejsce Sportingu w lidze, jednakze nie zmienia to mojej opini o byciu faworytem tego spotkania. Basel w fazie grupowej pucharu uefa strzelal malo bramek i nie tracil ich prawie wogole. Dlatego sadze ze jest szansa na niskie zwyciestwo. FC Basel to na pewno solidna druzyna, ale wydaje mi sie ze jest w tym spotkaniu za slaby jak na Sporting ???? Sporting jest zwycieski w 8 ostatnich meczach u siebie, natomiast Basel przegral ostatnio z Young Boys Berno na wyjezdzie 2-0, Liga dopiero sie Szwajcarom zaczela dlatego nie sadze zeby byli oni w optymalnej formie, musieli przetrwac dluga przerwe zimowa, natomiast Portugalczycy graja co tydzien regularnie ????
Pewnosc typu 7,5/10 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Benfica Lizbona - Nurnberg typ : 1
kurs : 1,70


Pierwsze spotkanie w 1/16 UEFA Cup zostanie rozegrane na Estadio da Luz i jest to dobre dla ekipy Benfiki ktorej w lidze nie idize zbyt dobrze mimo ze zajmuja drugie miejsce to strata do FC Porto wydaje sie juz nie do odrobienia wiec pozostaje im sie skupienie na walce o Puchar UEFA i pozniej o Puchar Portugalii w ktorym to w niedizele pokonali Pacos Ferreira 4:1. Natomiast zespol Nurnberg w tym sezonie o dziwo broni sie przed spadkiem z Bundesligi. W poniedzialek zespol opuscil trener Meyer. Zima do zespolu dolaczyl reprezentant Czech Jan Koller ktory w meczu sobotnim z Hansa Rostock strzelil pierwsza bramke dla klubu. Jednak nie dalo to gospodarzom 3pkt bo mecz zakonczyli 1:1. Mecz z Benfa bedzie pierwszym spotkaniem dla nowego szkoleniowca Nurnberg ktory moim zdaniem bedzie sie dopiero przygladal w tym meczu zawdnikom pod katem gry w Bundeslidze gdyz jego glownym celem na ten sezon bedize jak najszybsze zapewnienie utrzymania zdobywcy Pucharu Niemiec z zeszlego sezonu. Benfica zagra bez Nuno Gomesa ktory jest kontujowany jednak sprowadzony z Maritimo Makukula moze go godnie zastapic. Ponadto Petit Rui Costa czy Adu potrafia niekonwencjonalnym strzalem czy zwodem rozerwac defensywe przeciwnika

pewnosc typu : 8/10
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Olympique Marsylia - Spartak Moskva
typ: 1 ✅✅✅
kurs: 1.70

Olympique Marsylia, która notuje ostatnio świetną serię dobrych występów Ligue1, w środę będzie chciała się zaprezentować z jak najlepszej strony w meczu Pucharu UEFA ze Spartakiem Moskwa. Z kazdym meczem ligowym OM wpnie się w góre tabeli ostatnio zwycięstwo na wyjeździe 0:2 a jeszcze wczesniej domowe zwycięstwo z Pucharze francji 3:1 z As Monaco i w ligowym spotkaniu pogrom 6:1 z Cean. P
owrót Mamadou Nianga z Pucharu Narodów Afryki do drużyny wicemistrza Francji okazał się bezproblemowy i skuteczny. Senegalczyk zdobył bramkę, przypominając mocno o sobie kibicom Olympique. Gospodarze z pewnością bedą musieli szczególnie uważać na dwóch najlepszych strzelców Spataku Y. Titov ( 7 trafień) oraz Pavlyuchenko (14 goli w 22 meczach ligowych)

Do ekipy Erica Geretsa na mecz ze Spartakiem Moskwa powraca - Samir Nasri, który ostatnio zmagał sięz kontuzją. Zespoły jeszcze nigdy ze soba nie grały, ale mysle że Om spokojnie sobie poradzi z drużyną

Przypuszczalne składy:
Olympique Marsylia: Mandanda - Bonnart, Faty, Givet, Krupoviesa (Taiwo) - Valbuena, Cana, Nasri, Be. Cheyrou - Niang, D. Cissé.
Spartak Moskwa: Pletikosa - Parshivlyuk (Kudriashov), Kovac, Stranzl, Ivanov - Bystrov (Dineev), Mozart, Maidana - Pavlenko (Titov) - Prudnikov (Welliton), Pawluchenko (Dzyuba).
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Glasgow Rangers - Panathinaikos
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie 1/16 pucharu uefa w ktorym zmierza sie na Ibrox park tamtejszy Glasgow z druzyna Panathinakosem. Gospodarze aktualnie zajmuja pozycje lidera w szkockiej Premier League z dorobkiem 56pnk oraz bilanse 36 zdobytywch bramek przed wlasna publicznoscia a tylko 5 straconych. Goscie natomiast to rownierz lider z tym, ze greckiej Super League z dorobkiem 46pnk. oraz bilansem 15 strzelonych bramek w meczach wyjazdowych a 5 straconych. W/W statystyki raczej nie wiele nam pomoga gdyz jak wiemy europejskie puchary rzadza sie swoimi prawami i w takich meczach liczy sie aktualna dyspozycja. Napewo co nie podlega dyskusji inicjatywe w tym spotkaniu bedzie mial zespol ze szkocji lecz grecy grac w pilke potrafia co udowodnili chociazby w meczu wyjazdowym przeciwko Atletico Madryt przegranym co prawda lecz zwycieska bramka dla Atletico padla w doliczonym czasie gry. Moim zdaniem liga grecka przewyzsza lige szkocka pod wzgledem technicznym dlatego tez stac panathinaikos na zdobycie bramki w tym meczu na co napewno odpowiedza Rangersi dlatego uwazam, ze remis bramkowy badz 0:0 jest prawdopodobny w tym spotkaniu (moze akurat nasz Malarz bedzie mial swoj zyciowy mecz? :-D ) po dobrym kursie 3.40 jaki wystawil Bet365.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Aberdeen - Bayern Monachium typ : 2
kurs: 1,55

Zapowiada sie jednostronny mecz gdize dominujaca strona powinni byc Bawarczycy. Ostatnio Aberdeen notuje wysokie przegrane 1:5 z Celticiem u siebiea takze dwa mecze w stosunku 1:4 z Dundee United. Zespol szkocki do tego meczu przystapi strasznie oslabiony. Nie zagraja :Richard Foster, Derek Young, Jackie McNamara,Richie Byrne, a takze Jimmy Smith. Jak widac bardzo duzo tych brakow i w dodatku druzyna w strasznym dolku a za przeciwnika maja Bayern Monachium ktory wystapi w prawie najsliniejszym zestawieniu bo zabraknie prawdopodobnie Ribery&#39;ego ale Hitzfeld posiada berdzo szeroka lawke i Altintop czy van Bommel napewno te braki uzupelnia . W dodatku atak Toni - Klose sieje postrach w calej Bundeslidze. Po tym jak Bawarczycy nie awansowali do LM stali sie glownym faworytem do zwyciestwa w UEFA Cup i w tym meczu moim zdaniem w pelni to potwierdza choc rywal jest sredniej klasy.

pewnosc typu : 9/10
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Olympique Marsylia - Spartak Moskva
typ: 1
kurs: 1.70

Olympique Marsylia, która notuje ostatnio świetną serię dobrych występów Ligue1, w środę będzie chciała się zaprezentować z jak najlepszej strony w meczu Pucharu UEFA ze Spartakiem Moskwa. Z kazdym meczem ligowym OM wpnie się w góre tabeli ostatnio zwycięstwo na wyjeździe 0:2 a jeszcze wczesniej domowe zwycięstwo z Pucharze francji 3:1 z As Monaco i w ligowym spotkaniu pogrom 6:1 z Cean. P
owrót Mamadou Nianga z Pucharu Narodów Afryki do drużyny wicemistrza Francji okazał się bezproblemowy i skuteczny. Senegalczyk zdobył bramkę, przypominając mocno o sobie kibicom Olympique. Gospodarze z pewnością bedą musieli szczególnie uważać na dwóch najlepszych strzelców Spataku Y. Titov ( 7 trafień) oraz Pavlyuchenko (14 goli w 22 meczach ligowych)

Do ekipy Erica Geretsa na mecz ze Spartakiem Moskwa powraca - Samir Nasri, który ostatnio zmagał sięz kontuzją. Zespoły jeszcze nigdy ze soba nie grały, ale mysle że Om spokojnie sobie poradzi z drużyną

Przypuszczalne składy:
Olympique Marsylia: Mandanda - Bonnart, Faty, Givet, Krupoviesa (Taiwo) - Valbuena, Cana, Nasri, Be. Cheyrou - Niang, D. Cissé.
Spartak Moskwa: Pletikosa - Parshivlyuk (Kudriashov), Kovac, Stranzl, Ivanov - Bystrov (Dineev), Mozart, Maidana - Pavlenko (Titov) - Prudnikov (Welliton), Pawluchenko (Dzyuba).
Zgadzma sie zz tym typem mysle ze OM naprawde jest w swietnej formie + Niang+Nasri + Cisse to moga naprawde duzo zdzialac w tej edycji pucharu UEFA oczywiscie sprtak jest bardzo grozne w szczegolnosci z Pavluchenko na ataku ktory jest bardzo skuteczny ale jezeli Marsylczycy powstrzymaja go to mysle ze nie beda mieli problemu ze strzeleniem gola i wygraniem tego meczu ,Drugim typym ktory wpadl mi w oko jest Bordeaux ktorzy moim zdaniem spokojnie awansuja do nasterpnej fazy a we tym meczu mozna pokusic sie o czysta &quot;dwojke&quot; lub podperzec ja x . Bowiem Cavenaghi i Belion potrafia udzwignac ciezar a szczegolnie ostatnio ten drugi gra na wysokim poziomi , moim zdaniem obie Francuskie ekipy nie straca dzis pkt w pucharze UEFA .
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
No widze easy jak zawsze sie zgadzamy... &quot;Bordo&quot; powinno spokojnie rozklepać anderlecht, Belgowie w ostatnim czasie nie przekonują mnie zbytnio do siebie swoją grą, grają sztrasznie niestabilną piłke (przynajmniej wg mnie). Mysle ze bedzie skromny wynik w granicach 1-0, 2-0 dla francuzików, co do meczu olimpiq marsyli to tu bym sie zastanowil, ruskie to ruskie, oni potrafią namieszac w najmniej odpowednim momencie dlatego ten mecz sobie odpuszczam, zarowno do gry jak i do pisania analizy sie nie wezme:p
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
No widze easy jak zawsze sie zgadzamy... &quot;Bordo&quot; powinno spokojnie rozklepać anderlecht, Belgowie w ostatnim czasie nie przekonują mnie zbytnio do siebie swoją grą, grają sztrasznie niestabilną piłke (przynajmniej wg mnie). Mysle ze bedzie skromny wynik w granicach 1-0, 2-0 dla francuzików, co do meczu olimpiq marsyli to tu bym sie zastanowil, ruskie to ruskie, oni potrafią namieszac w najmniej odpowednim momencie dlatego ten mecz sobie odpuszczam, zarowno do gry jak i do pisania analizy sie nie wezme:p
Zgadzam sie Spartak to nie byle jakie ogorki ale naprawde teraz Olympique gra aprawde super pilke a Niang i Cisse dobrze uzupelniaja sie w ataku do tego Nasri i mamy zespol nie do zatrzymania ;) Hm ja osobiscie mysle ze na wlasnym stadionie powinni pokonac Spartak ktory powinen szuakc pkt na wlasnym stadionie .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Spartak moim zdaniem jest silny tylko na wlasnym stadionie gdzie potrafi kazdego pokonac wiec Marsylczycy myslac o wygraniu tego pucharu musza w pierwszym meczu zapewnic sobie jakas zaliczke. ???? a pozatym Spartak jeszcze nie zaczal ssezonu wiec nie wiadomo w jakiej sa dyspozycji a OM gra ostatnio wspaniale 6:1 z Caen 3:1 z Monaco i 2:0 z Nicea to naprawde swietne wyniki ???? a wiec typ wydaje sie pewny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom