>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Premier League [29-31 października 2016]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik

Przed nami 10. seria gier o mistrzostwo Premier League. Patrząc na poszczególne pary nie można się czarować, że nadchodzi najciekawsza kolejka sezonu. Niemniej, w Premier League nigdy nie jest nudno, dlatego przyjrzyjmy się dokładniej powyższym spotkaniom. Grę w ten weekend rozpocznie wizyta rozpędzonego Arsenalu na Stadium of Light, gdzie czekają pogrążone w beznadziejności Czarne Koty Davida Moyesa. W tej batalii gospodarze nie mają żadnych sensownych argumentów, oprócz faktu, że gramy w lidze angielskiej. Lidze, która uwielbia zaskakiwać. Poza tym, na tę kolejkę rysują nam się dwa mocne mecze. Tottenham podejmie u siebie, grające jakby od niechcenia w lidze krajowej Leicester City. Lisy z wizyt na Anfield, Old Trafford i Stamford Bridge przywiozły jedynie 11 bramek debetu i żadnego punktu. Czy Koguty także docisną gaz i zrównają z ziemią zeszłorocznego mistrza Anglii? Dzień zakończy mecz Crystal Palace z Liverpoolem, który u kibiców gości wywołuje jedne z najgorszych wspomnień w ich życiu. Poza tym, swoje do udowodnienia ma w tym spotkaniu Benteke, który dobrze zna mocne i słabe strony defensywy The Reds. Niedziela składa się z przystawki i dania głównego. Na początek, wracający do żywych West Ham przyjedzie na Goodison Park, gdzie zaś zacięła się maszynka Ronalda Koemana. Czy jedni podtrzymają swoją serię kosztem drugich? O 17:00 zobaczymy bez wątpienia najlepszy mecz tej kolejki. Efektownie grające Southampton kontra będąca w prawdziwym gazie Chelsea. Emocji i bramek nie może tu zabraknąć.

Zapraszamy do dyskusji!​
 
T 14

trinzoo

Użytkownik
Tottenham - Leicester: Poniżej 2.5 gola, kurs 2.0, Bet365
Na to zdarzenie kurs 2.0 biorę z pocałowaniem ręki. Tottenham stracił w 9. meczach Premier League tylko 4 bramki. Leicester tracił w tym sezonie sporo goli ale pomału zaczynają grać solidniej. W LM Leicester ma 9 punktów i względny spokój więc na to spotkanie wyjdą bardzo skoncentrowani. Spurs z kolei w środę czeka bardzo ważne spotkanie z Bayerem Leverkusen, nie sądzę żeby forsowali tempo przy prowadzeniu 1:0. Wszystko to składa mi się na wyrównany mecz bez wielu okazji bramkowych, dlatego gram undera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United-Burnley
Ibrahimovic kartka TAK
5.00
Unibet
Teoria spiskowa numer 2 w tegorocznych rozgrywkach w Anglii. Z Diego Costą nie wypaliło. To może,ze Szwedem? Zlatan w meczu pucharowym z City złapał 4 kartkę. Dotąd kartki łapał w lidze w meczach przeciwko City, Stoke i Liverpoolowi. Jak nie układa się po jego myśli to mu odbija... przykład z meczu ze Stoke gdzie Ryan go zneutralizował i wyłapał z łokcia. Czy z meczu pucharowego gdzie wdał się w bezsensowną pyskówkę z arbitrem po tym jak Pogba przewiózł zawodnika City.
Czemu akurat jutro? Proste - grafik. United gra jutro z Burnley, potem wyjazd do Swansea a następnie Arsenal, West Ham ( 3 dni po wyjeździe w ramach LE do Turcji), Everton i Spurs. Potem grafik jest &quot;lżejszy&quot; o ile można zlekceważyć kogokolwiek w EPL ????
W moim odczuciu Szwed jak nie jutro to złapie kartkę dopiero w meczu z Kanonierami. Bo pauza w meczu z West Hamem u siebie też nie wyglądałaby najgorzej. Jednak Mou lubi czyścić zawodników stąd mój pomysł na Ibre. W podobnej sytuacji jest Fellaini ;)
Kurs na Belga też zachęcający bo 3.75.
Z wizji wychowanek kontra ciekawie przedstawia się opcja Micheal Keane kartka 6.50. Keane został w tym sezonie sprzedany do Burnley po tym jak nie przekonał do siebie władz klubu i menadżera po wypożyczeniach. Ryzyko jest bowiem 23letni obrońca nie łapie wielu kartek. Jednak w tym sezonie wylądował w notesie arbitra w meczu z Chelsea. Myślę,że może zagrać serduchem i przekroczy granice.

Co sądzicie o tego typu rozkminach?

Biorąc pod uwagę fakt,że wyczyścić może się i Fellani i Ibra i to,że United łapie dużo kartek warte przemyślenia jest pogranie betu
United powyżej 1.5 kartki
2.38
Unibet
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tottenham - Leicester
Typ: 1 kurs: 1,61 bet365
Typ: 1HT kurs: 2,20 bet365
Typ: Tottenham -1 kurs: 2,10 bet365
W najciekawszym meczu 10 kolejki Premier League spotkają się Tottenham z obrońcą mistrzowskiego tytułu zespołem Leicester. Spurs zajmują obecnie 5 miejsce z tylko 1 pkt straty do lidera i są nadal jedyną niepokonaną drużyną w lidze w tym sezonie. Świetnie spisują się jak na razie w meczach na własnym boisku. Na White Hart Lane zanotowali 3 zwycięstwa i remis, tracąc w tych spotkaniach zaledwie 1 bramkę. Leicester natomiast gra w kratkę i w ogóle nie przypomina zespołu z poprzedniego sezonu. Po za tym problemem Lisów w tym sezonie jest gra na boisku rywala. Są najgorszą drużyną w lidze pod tym względem, nie zdobywając choćby punktu i tracąc aż 13 bramek. Dlatego myślę, że nie tylko w mojej opinii faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy.
Dla bardziej ryzykownych graczy proponuję typ: 1HT lub handicap -1.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Middlesbrough - Bournemouth ✅
under 2,5
1,70
unibet
Analiza:Jak dla mnie to mecz na typowy under. The Cherries w tym sezonie w meczach wyjazdowych grają wyłącznie z kontry z przeciętnym skutkiem(bez wygranej w delegacji w tym sezonie) wiec myślę ze nie będą zmieniać taktyki na drużynę która w ataku pozycyjnym czuje sie naprawdę słabo.Middlesbrough w tym sezonie oddało najmniej strzałów na bramkę rywali przekroczyli ledwo 50 strzałów co jest zdecydowanie najgorszym wynikiem.Kibice The Smoggiespo awansie do elity jeszcze nie zanotowali wygranej na własnym boisku.Gospodarze zagrają bez kontuzjowanych Leadbitter, Husband u gości na pewno nie zobaczymy L. Cook, Pugh, B. Smith
Przewidywane składy:
Boro Valdes – Friend, Gibson, Chambers, Barragan – Roon, Clayton – Downing, Ramirez, Traore - Negredo
Bournemouth Boruc – Daniels, S. Cook, Francis, A. Smith – Arter, Surman – Ibe, Wilshere, Stanislas - Wilson
Ja gram na under myślę również ze można zagrać na skromne zwycięstwo gospodarzy
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Crystal Palace - Liverpool BTS @1,75 Bet365
Liverpool wygrywa mecze, ale prawie zawsze jakiegoś gola straci. Taki już jest styl tej drużyny, że łatwo strzelają, ale zawsze też dają okazje drużynom przeciwnym na strzelenie bramki. Na wyjeździe jeszcze ani razu czystego konta nie zachowali. Tylko w jednym ich wyjazdowym meczu nie było BTS&#39;a. Był to mecz z Burnley, w którym The Reds nie strzelili. Crystal Palace powinno coś strzelić, bo ostatnio są całkiem skuteczni, a Liverpool tymbardziej powinien coś zdobyć, dtatego wychodzi mi tu BTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Armatki są rozpędzone. Odkąd Giroud usiadł na ławce, ich kwartet ofensywny to wyłącznie szybkość, dryblingi i kreacja. Do tego dochodzą jeszcze hiszpańskie boki obrony. Nie ma co się oszukiwać - w Sunderlandzie jest panika i tak też będzie na boisku. Mają piłkarzy niskiej jakości i comeback w poprzednim sezonie tego nie zmienił. Zresztą, jak popatrzymy na aktualnego trenera, to wszystko powinno być jasne. Brak straconej bramki to oczywiście priorytet, a czy koty będą się bronić przed atakami pozycyjnymi Arsenalu czy też przed ich sytuacyjnymi kontrami, to mając świadomość, że przyjezdni nie grzeszą wzrostem, będą wybierali najprostsze środki obrony. Walenie po autach i kornerach. 6 rożnych na całe spotkanie to nie jest dużo, tym bardziej, że ekipa Wengera jest w tej chwili mocna mentalnie i ma parcie na atak. Tak więc, te piekielnie szybkie strony Kanonierów mają w tym meczu robotę do zrobienia ;)
Arsenal over 5,5 rożnych @1,66 x Man United @1,20 = @1,99 Bet365 ⛔
 
B 13

bukmacher1111

Użytkownik
Tottenham - Leicester: Poniżej 2.5 gola, kurs 2.0, Bet365
Na to zdarzenie kurs 2.0 biorę z pocałowaniem ręki. Tottenham stracił w 9. meczach Premier League tylko 4 bramki. Leicester tracił w tym sezonie sporo goli ale pomału zaczynają grać solidniej. W LM Leicester ma 9 punktów i względny spokój więc na to spotkanie wyjdą bardzo skoncentrowani. Spurs z kolei w środę czeka bardzo ważne spotkanie z Bayerem Leverkusen, nie sądzę żeby forsowali tempo przy prowadzeniu 1:0. Wszystko to składa mi się na wyrównany mecz bez wielu okazji bramkowych, dlatego gram undera.
Podzielam zdanie. Bramek w tym spotkaniu nie powinno paść zbyt dużo. Koguty umieją zagrać na zero z tyłu, a w szczególności na własnym obiekcie. Przypuszczam, że nie będzie to w zadnym wypadku porywające spotkanie tym bardziej, że za kilka dni te drużyny zagrają arcywazne pojedynki w LM. A w szczególności Koguty, którzy myślą o awansie do.kolejnej rundy będą musiały ograć Bayer.
To wszystko składa, że ten mecz mogą nieco odpuścić, bowiem wszystkie siły na pewno kładą na LM. Leicester Może sobie zapewnić awans zaś Koguty w wypadku straty punktów z Aptekarzami skomplikuja sobie tabele
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Crystal Palace - Liverpool BTS @1,75 Bet365

Liverpool wygrywa mecze, ale prawie zawsze jakiegoś gola straci. Taki już jest styl tej drużyny, że łatwo strzelają, ale zawsze też dają okazje drużynom przeciwnym na strzelenie bramki. Na wyjeździe jeszcze ani razu czystego konta nie zachowali. Tylko w jednym ich wyjazdowym meczu nie było BTS&#39;a. Był to mecz z Burnley, w którym The Reds nie strzelili. Crystal Palace powinno coś strzelić, bo ostatnio są całkiem skuteczni, a Liverpool tymbardziej powinien coś zdobyć, dtatego wychodzi mi tu BTS.
Weź pod uwagę to, że Remy, a co najważniejsze Benteke dzisiaj nie grają z powodu kontuzji. Oczywiście życzę powodzenia, ale wg mnie będzie trudno dzisiaj gospodarzom o bramkę.
 
S 5

samwise

Użytkownik
Weź pod uwagę to, że Remy, a co najważniejsze Benteke dzisiaj nie grają z powodu kontuzji. Oczywiście życzę powodzenia, ale wg mnie będzie trudno dzisiaj gospodarzom o bramkę.
Mała uwaga odnośnie Benteke. Kontuzjowany jest Jonathan Benteke, a Christian, o którego ci pewnie chodziło raczej wystąpi w tym spotkaniu.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
29.10.2016 g. 16.00 West Brom- Manchester City
Typ: 2 (-1)✅✅✅
Kurs: 1,80
Marathonbet
Stawka 6j


W zespole Guardioli rzecz niespotykana, zespół prowadzony przez hiszpańskiego szkoleniowca nie wygrał żadnego z ostatnich 6 spotkań, ostatnie zwycięstwo The Citizens odnieśli 24.09 czyli ponad miesiąc temu, o ile porażka z Barceloną, Tottenhamem czy Unieted jakiegoś wielkiego wstydu nie przynosi to remis na własnym stadionie z Southampton to już trochę lipa.
Wracając do dzisiejszego spotkania to jest kilka aspektów, które pozwalają na grę w kierunku gości:
1. Jak wynika z H2H zespół WB wybitnie &quot;leży&quot; ekipie z Manchesteru:

09.04.16 PL Manchester City West Brom 2 : 1
10.08.15 PL West Brom Manchester City 0 : 3
21.03.15 PL Manchester City West Brom 3 : 0
26.12.14 PL West Brom Manchester City 1 : 3
21.04.14 PL Manchester City West Brom 3 : 1
04.12.13 PL West Brom Manchester City 2 : 3
07.05.13 PL Manchester City West Brom 1 : 0
20.10.12 PL West Brom Manchester City 1 : 2
11.04.12 PL Manchester City West Brom 4 : 0
26.12.11 PL West Brom Manchester City 0 : 0
05.02.11 PL Manchester City West Brom 3 : 0
07.11.10 PL West Brom Manchester City 0 : 2

2. Zespół Pepa Guardioli w tygodniu podejmuje na własnym stadionie Barcelonę w LM i dobrze byłoby odbudować morale i pewność siebie w zespole

3. Seria 6 meczy bez zwycięstwa, którą bezsprzecznie trzeba przełamać

Biorąc pod uwagę powyższe założenia zdecydowanie skłaniam się ku grze na Aguero i spółkę.


29.10.2016 g. 13.30 Sunderland- Arsenal
Typ: 2 HT✅✅✅
Kurs: 1,91
Bet 365
Stawka 6 j


Drugie spotkanie, które dziś biorę pod uwagę to pojedyne Kanonierów z Czarnymi Kotami, zdecydowanym faworytem są goście, na których z powrotem można grać po ubiegłotygodniowej wpadce, która dała zarobić :grin: Arsenal ma to do siebie że jak wygrywa spotkania to prowadzi już do przerwy, szybko narzucają swój styl gry i jak napoczną rywala już w pierwszych 45 minutach to dowożą wynik do końca, jak nie uda się w 1 połowie to później różnie to bywa.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w Arsenalu robi się całkiem nieźle, do kadry meczowej wraca Ramsey i Giroud. Nadal poza grą pozostaję Perez, Welbeck oraz Mertesacker. &quot;David Moyes nie może skorzystać z usług Kirchhoffa, Boriniego, Larssona, Mannone. Testy mają przejść Denayer oraz Januzaj. Poza grą pozostaje Cattermole, który słynie z bardzo ostrej gry.&quot;
Uważam że Kanonierzy nie zaliczą drugiego meczu bez zwycięstwa i przywiozą z tej wyprawy 3 punkty.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Szczerze mówiąc dziwi mnie fakt, że jeszcze nikt nie podał typu na Watford, który spisuje się dość dobrze, a gra dzisiaj przeciwko słabemu Hull, w którym jest dosłownie plaga kontuzji, a ponad to zawieszenia. Największym brakiem dla gości będzie na pewno najlepszy strzelec drużyny jak do tej pory. U gospodarzy bez większych problemów, wyjdą na pewno mocnym składem, a do tego mieli więcej czasu na odpoczynek, ponieważ nie grali tak jak ich dzisiejsi przeciwnicy w tygodniu meczu pucharowego, który w sumie wygrali 1:2 na wyjeździe. Watford u siebie w sezonie ligowym rozegrał 4 spotkania, podczas, których przegrali dwa razy ale przegrana z Chelsea czy Arsenalem myślę, że nic im nie ujmuje, bo po tych przegranych wygrali z City 3:1, oraz zremisowali przeciwko Bournemouth 2:2. Hull jest obecnie na pozycji spadkowej, i myślę, że będzie im w tym sezonie trudno się utrzymać w Premier League, ale to dopiero początek sezonu w zasadzie, więc jeszcze wszystko się okaże na pewno. Ogólnie goście dzisiejszego spotkania mają aktualnie najgorszą obrone w lidze, ponieważ jak do tej pory stracili już 22 bramki, w tym 12 w meczach wyjazdowych. Z racji tego, że Hull jest dzisiaj mocno osłabione, a do tego w tygodniu grali mecz pucharowy, według mnie warto zaufać Watfordowi, który jest naprawdę dobrym średniakiem Premier League.

Watford @1,75 Fortuna ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
power30 18K

power30

Forum VIP
Tottenham - Leicester under 2,5 @ 2,02 Unibet ✅
Bez wątpienia najciekawsze spotkanie 10. kolejki Premier League. Koguty po dwóch ostatnich remisach na pewno będą chcieli się przełamać. Warto wziąć pod uwagę fakt, iż Koguty mają też dość ważny mecz w LM z Bayerem - ew. porażka przy wygranej Monaco mocno skomplikuje ich szansę na awans do dalszej fazy. Ponadto w szeregach Kogutów zabraknie w tym meczu: Kane&#39;a (F 5/2), Sissoko (M 6/0), a także Alderweireld&#39;a (D 8/0). Podopieczni Pochettino grają u siebie dość minimalistycznie, tylko 5. strzelonych bramek. Do tego świetnie spisuje się defensywa - tylko 1. stracona bramka. Lisy zgodnie z przewidywaniami nie powtórzą tak znakomitego sezonu. O ile w LM mają sytuacje dość klarowną, to w lidze z solidniejszymi zespołami dostają mocno w palnik. Na wyjeździe podopieczni Ranierego nie zdobyli choćby jednego punktu. Biorąc pod uwagę minimalistyczną grę Kogutów, a także brak Kane&#39;a czy Sissoko myślę, że racjonalnym wyborem będzie under w tym spotkaniu.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Póki co przyjrzałem się tylko jednemu spotkaniu tej kolejki i właśnie na analizę i mój typ tego spotkania zapraszam.

Sunderland - Arsenal

Obie drużyny przystępują w zupełnie innych nastrojach do tego spotkania: Sunderland jako czarna latarnia ligi, która do tej pory zgromadziła na swoim koncie tylko 2 pkt i jako jedyna nie odniosła żadnego zwycięstwa w lidze oraz Arsenal, który aktualnie jest wiceliderem Premier League, a swoje ostatnie spotkanie przegrał w połowie sierpnia z Liverpoolem. Od razu narzuca się typ na zwycięstwo podopiecznych Wengera jednak poprzednia kolejka powinna nas nauczyć, że tak niskich kursów na zwycięstwo w Premier League się nie gra, a tym bardziej na wyjeździe. Do tego fakt, że kursy powoli rosną, powoduję, że ja wygraną Arsenalu omijam. Znalazłem inny ciekawy bet ale za nim do niego przejdę to pomyślmy sobie jak ten mecz będzie wyglądał? Z góry wydaję się, że to goście przez całe spotkanie będą prowadzili grę, tworząc ataki pozycyjne, a &quot;Czarne Koty&quot; będą się broniły na swojej połowie i wyczekiwały szansy na kontrę. Jeżeli ktoś grał w piłkę to wie, że jest to bardzo męczące oraz frustrujące. Właśnie w tym momencie doszedłem do głównego wniosku, który przyszedł mi do głowy kiedy szukałem typu na to spotkanie - FRUSTRACJA. Chyba właśnie to muszą czuć w głowie piłkarze Moyesa, którzy póki co wyglądają fatalnie, a dzisiaj Arsenal, który powinien prowadzić grę przeciwko nim powinien ich jeszcze bardziej wyprowadzić z równowagi. Co za tym idzie gracze &quot;Czarnych Kotów&quot; powinni dostać sporo kartek, może 2, 3 ale na pewno więcej niż gracze &quot;Kanonierów&quot;, którzy tych kartek nie dostają aż tak wiele.

Sunderland (-0.5) kartki - 1.9/unibet ✅ 4-0 w 50 minucie i 4-3 na koniec, nerwy!
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
TOTTENHAM - LEICESTER 1 @ 1.65 B365

Od razu przejdę do konkretów:
- Tottenham u siebie gra bardzo dobrze (3-1-0) pokonując m.in. Liverpool i Manchester City
- Po ostatnim dwóch remisach wyjazdowych pora na przełamanie, bo konkurencja nie śpi.
- Koguty grają mecz LM u siebie

- Leicester to najgorsza drużyna ligi na wyjazdach 0-4-4
- Widać, że drużyna postawiła na Ligę Mistrzów, w środę arcyważny mecz z Kopenhagą na wyjeździe, które najprawdopodobniej zadecyduje o awansie Leicester do kolejnej fazy (muszą co najmniej zremisować i w zasadzie będą mieli pewne wyjście

generalnie liczę bardziej na słabą postawę gości.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ciekawą sytuacje mamy w Evertonie. Ich podstawowa para DM, mianowicie Barry i Guede (obaj po 9 spotkań) mają na koncie po 4 żółte kartki. Za tydzień jednak wyjazd na Stamford Bridge. I co robić w tej sytuacji?

McCarthy jest kontuzjowany, Gibson to Gibson (0/9) i robi się ciężka sytuacja. Na boisku nie będzie przecież kalkulacji. Na dodatek Everton złapał mocną zadyszkę, gdzie ich rywal właśnie się rozkręca.

Środek pola to newralgiczna strefa. Nie ma trzeciego odpowiedzialnego za destrukcje. Do kreacji wyjdzie pewnie Barkley. No chyba, że Koeman rzuci ofensywnego Anglika jeszcze bardziej do przodu, a w środkowej strefie dorzuci Cleverleya i to byłoby niezłym posunięciem. Niemniej, zaufam dla większości przewidywań i założę te pierwszą wersje. W takiej sytuacji, grając przeciwko takim zawodnikom jak Payet czy Lanzini trzeba być uważnym i zdecydowanym.

Overall I&#39;m happy with the defensive organisation but I&#39;m not happy with the offensive aspect.
Dla Holendra, dobra defensywa, to mocna i ostra defensywa. Stąd sprowadzenie Williamsa dla Jagielki i agresywna gra obu defensywnych pomocników.

Dotychczas, na 9 kolejek były już 2 spotkania, w których to obaj złapali po kartce. W dzisiejszym spotkaniu zagram płaską stawką na kartkę dla każdego z nich. Nie chce mi się wierzyć, aby obaj zakończyli mecz na czysto. Kartonik dla któregokolwiek z panów daje zarobek.

Gareth Barry kartka @3,20 Unibet ⛔
Idrissa Gueye kartka @3,50 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 14

trinzoo

Użytkownik
Everton - West Ham: X2, 1.9, Bet365
Everton faworytem tego starcia ? Jakoś mi się to nie widzi, we wrześniu może i tak, The Toffees grali jak z nut i wylądowali w czubie tabeli. West Ham z kolei zupełnie sobie nie radził i tracił mnóstwo bramek.
Teraz do gry wrócił Cresswell, Bilic przeszedł na system gry 3 obrońcami i ostatnie mecze mogą napawać optymizmem. Co prawda były to dwa skromne zwycięstwa z Crystal Palace i Sunderlandem po 1:0, ale widać wyraźnie, że Młoty są na fali wznoszącej. Tego samego nie można powiedzieć o Evertonie, porażka z Burnley i Bournemouth, remis z Crystal Palace; gdzieś Koeman się w tym wszystkim pogubił. Dlatego też stawiam, że Everton tego meczu nie wygra.
 
chibs 241

chibs

Użytkownik
Southampton vs Chelsea

Kurs 2,5 na Chelsea? Biorę! Wysoki kurs na The Blues spowodowany jest pewnie tym, że w środę przegrali na wyjeździe z West Hamem w EFL Cup.
Do tego meczu nie ma co wracać, Chelsea go odpuściła wystawiając mocno rezerwowy skład, a West Ham zagrał najmocniejszym. Chociaż i tak zawodnicy z Londynu prezentowali się całkiem dobrze, zwłaszcza w drugiej połowie, brakło jednak skuteczności. Tak więc zawodnicy tacy jak Matić, Hazard, Costa, Moses, Marco Alonso czy Pedro nie powinni specjalnie odczuwać większego zmęczenia.
Dla Chelsea mecz z Southampton jest meczem z rodzaju tych, które trzeba wygrać jeśli marzy się o mistrzostwie, a po ostatnich zwycięstwach i wypowiedziach zawodników można stwierdzić, że w zachodnim Londynie celują w mistrzostwo, chociaż zdają sobie sprawę, że będzie to niesamowicie trudne.
Po porażce z Arsenalem Chelsea się obudziła i złapała serie zwycięstw: 2:0 z Hull, 3:0 z Leicester i 4:0 z Manchesterem. Myślę, że przez kilka następnych meczy podtrzymają tą serie i jeśli ona się skończy to dopiero za 3-4 kolejki w meczach z Tottenhamem bądź Manchesterem City

Moje typy:
Chelsea win @2,5 ✅
Chelsea over 1,5 bramki @2,25
✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Southampton - Chelsea​


Mam dosyć odmienne zdanie niż kolega wyżej. Bynajmniej taki kurs na The Blues nie jest spowodowany porażką z West Hamem. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że po prostu czeka ich ciężki wyjazd. Nie rozumiem tego niedoceniania Świętych ale to przecież świetnie grająca ekipa, szczególnie na własnym stadionie. Ostatni raz zostali tam pokonani 27 lutego przez Chelsea Hiddinka. W tym sezonie sprawili ogromne problemy City na Eithad, Arsenalowi na Emirates, Lisom na King Power o rozbiciu Młotów nie wspominając. Dlaczego więc nie mieliby postawić się podopiecznym Conte? Bo rozbili oni słabiutkie United? Bo są lepsi na papierze? Święci mimo corocznych wyprzedaży zaliczają regularny progress. W tym roku zmienili trenera, który przebojem zaimplementował swoją filozofię. Chciałbym zwrócić uwagę na trzy kadrowe aspekty. Pierwszym z nich jest możliwy powrót Bertranda i Targetta(to samo z Cedriciem). Mimo, że McQueen radził sobie bardzo solidnie na Etihad tak niezaprzeczalnie powrót wyżej wspomnianych jest mile widziany przez Puela. Drugim aspektem jest Oriol Romeu. Jeśli mielibyśmy wybrać drużynę, przeciw której ma grać na 200% to jest to właśnie Chelsea. Nawet w normalnych okolicznościach jest to niesamowicie wartościowy zawodnik co sam podkreśla Puel opisując jego kluczowość. Trzeci aspekt to joker w postaci marokańczyka Boufala. Przeciw City dostał kwadrans a zrobił więcej niż Harry Kane przez całe Euro. Potem w pucharze zaczął w podstawowym i popisał się przepięknym golem. Do tego dodać sprawdzonych kozaków w postaci Fonte i Van Dijka(jeden z lepszych transferów na tej pozycji) ścianę Forstera czy doświadczonych w ofensywie - Austina i Tadica. Święci mają cały szereg argumentów żeby się postawić dnia dzisiejszego. Polecam jednak poczekać na składy i wtedy podjąć decyzję. Ja gram na Soton i ewentualnie dołożę zakład na remis.

Southampton DNB @2.00 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
borys333 278

borys333

Użytkownik
Stoke - Swansea
Typ: x2
Kurs: 1.83
Unibett

Jestem ciekawy meczu Swansea. Ich ostatnie 8 spotkań w lidze to tragedia bo aż 6 porażek i 2 remisy. Ostatnio padł bezbramkowy remis w domu z Watword, stawiałem wtedy na gospodarzy. Nie udało się, ale może juz czas by zdobyć 3 punkty?
W statystykach między obieda drużynami bywa różnie, ja jednak postawiłem na gości z podpórką bo Swansea to dobra drużyna, kolejna porażka byłaby klęską totalną, przynajmniej w mojej ocenie.

Ostatni wygrany mecz 23/08/16 PLA Peterborough - Swansea 1:3; za to ligowy padł w pierwszej kolejce na wyjeździe z Burnley.
Dodać trzeba, że przegrane spotkania rozgrywane były z zespołami z czołówki: Southampton, City, Liverpool, Arsenal, Leicester (jedna z moich ulubionych drużyn, która jest b. mocna u siebie mimo iż gra LM) - jest jeszcze Hull w drugiej kolejne.

Stoke zaliczyło tylko jedno zwycięstwo więcej w lidze i to były ostatnie dwa wygrane spotkania.

Gram na Swansea, ale ostrożnie z podpórką gdyż nie lubię remisowych niespodzianek no i budżet nie ten
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom