>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [02.11.2016] - środa

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik





Promocja w [url=forum.bukmacherskie.com/Betclic]Betclic[/URL]: Darmowy zakład 100 zł!

W tej kolejce, przed szansą na zapewnienie sobie awansu stanie Leicester City. Mistrz Anglii do tej pory odnotował komplet zwycięstw i nie stracił nawet bramki. Patrząc niżej w grupę G, tylko zwycięstwo będzie interesować FC Porto. Nóż na gardle ma Sporting Lizbona, który bez swojego kapitana Adriena Silvy przegrał domowe spotkanie z Borussią. W Niemczech, ekipę Jorge Jesusa czeka bardzo ciężkie zadanie. Czy po tym spotkaniu wicemistrzowie Portugalii zachowają jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy? Po skompletowaniu grupy E, padły opinie, że będzie ona wyrównana. Tak też jest w rzeczywistości na półmetku grupowej rywalizacji. Monaco i Tottenham wywiozły z terenu swoich rywali po cennym punkcie i mają szanse na odskoczenie w górę. W bardzo trudnym położeniu znalazł się Maciej Rybus i jego Lyon, który w Turynie musi zawalczyć o pełną pulę. Sevilla pod Sampaolim wydaje się uniknąć kolejnego spadku z grupy do Ligi Europy. Ich ponowne zwycięstwo nad Dynamem Zagrzeb powinno być formalnością. Czy tak będzie?

O rywalizacji Legii Warszawa z Realem Madryt rozmawiamy tutaj.

Zapraszamy do dyskusji.​
 
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Copenhaga - Leicester
Kopenhaga u siebie ciśnie każdego po koleii. No ale wiadomo, liga duńska, więc nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm. Nie podejmuję się tu wytypowania wyniku, ale sądzę, że obie strzelą gola. Leicester z kompletem punktów w Lidze Mistrzów, Kopenhaga 2 miejsce. Remis w tym spotkaniu myślę, że zadowoli graczy z Danii. Leicester na wyjazdach w Premiership bez wygranej, ale grali z Chelsea, Liverpoolem, United i Tottenhamem. W tym meczu sądzę, ze Kopenhaga tanio skóry nie sprzeda, a Leicester gola strzeli.
BTS
1.95
Bet365
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Kurs na Leicester to prezent i to trzeba wykorzystać bo na pewno Lisy zagrają o 3 pkt. Kadrowo przewyższa drużynę duńską (30 mln &lt; 215 mln EUR)
Leicester będzie grał to co robi najlepiej szybkie kontry. Biorąc pod uwagę fakt , że Kopenhaga gra znakomicie u siebie najlepiej jest zagrać bezpieczny zakład remis / Leicester~ 1,65 lub Leicester DNB ~ 2,2

Jeden pkt to minimum jakie Leicester zdobędzie jutro.
Oczywiście pieniądze nie grają ale chciałbym zobrazować, że dzisiaj przyjedzie zupełnie inny przeciwnik niż zespół z ligi duńskiej. Seria Kopenhagi jest imponująca jeśli chodzi o grę na własnym boisku ale przeciwnicy nie powalają.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Monaco - CSKA
Walka o awans do dalszej fazy w grupie E toczy się pomiędzy trzema zespołami - CSKA już chyba na starcie zostało wykreślone z boju o premiowane awansem miejsca. Ostatnie spotkanie tych zespołów to remis 1-1, jednak trzeba sobie uświadomić, że gra w Rosji to zawsze jest trudny wyjazd dla każdego z zespołów. Monako aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w grupie, ale ich przewaga to tylko 1 punkt nad zespołem Tottenhamu. Jeżeli drużyna z Francji chce grać w kolejnej rundzie takie spotkanie jak to jutrzejsze z CSKA musi wygrać i na pewno będzie do tego dążyła z całych sił. Dla odważniejszych proponowałbym tutaj grę z handicapem na Monako -1.
CSKA wyjazdy ma bardzo słabe - ostatnie pięć spotkań to cztery porażki, co pokazuje, że wyjazdowe spotkania idą im bardzo ciężko. Natomiast ekipa Monako w ostatnich DZIESIĘCIU spotkaniach na swoim stadionie przegrali tylko RAZ, ale w meczu towarzyskim - co ciekawe z rosyjskim Zenitem.
Typuję ten mecz jako pewną jedynkę, nie widzę innej opcji - Monako to silna ekipa i po prostu musi wygrać to spotkanie.
Monako @ 1.80 ✅
Monako -1.5 @ 2.67 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 0

raptorclown

Użytkownik
remis / Leicester~ 1,65 lub Leicester DNB ~ 2,2

Jeden to minimum jakie Leicester zdobędzie jutro.
Podoba mi się zakład na Leicester x/2, chociaż z drugiej strony Duńczycy są u siebie nieobliczalni, o czym przekonała się drużyna z Brugii przegrywając 0:4.
Z drugiej strony Leicester sprawuje się w LM niezawodnie, a wbicie im bramki może nie być takie proste - stąd DNB mogłoby być nawet lepszym wyjściem niż x/2.
Tottenham - Leverkusen - Koguty grają u siebie, zajmują wysokie miejsce w lidze, grają przyzwoitą piłkę chociaż ostatnio mają problemy ze zdobywaniem goli. Jednak! londyńczycy ostatnie mecze w lidze tj 2:0 z manchester city, remis 1:1 z WBA na wyjeździe, remis 0:0 na wyjeździe z AFC Bournemouth i remis u siebie z Leicester 1:1, nie wskazuje wcale na słabą formę drużyny. Leverkusen w tym sezonie jest trochę nieobliczalne, potrafią tracić punkty w momentach, gdzie nie powinno to mieć miejsca i wygrywają gdy nie sa faworytami spotkania jak przeciwko BVB. Wysoki kurs na Tottenham kuszący, ale obawiam się tu niespodzianek, zaś w grupie ciasno oj ciasno i nikt nie będzie na siłę próbować wygrywać.
sts.pl (z podatkiem mnożnik 0,88)Wynik do 30minuty X kurs 1,62
Co do innych spotkań - Legia - Real wydaje się mieć jednego faworyta i jest nim drużyna z Madrytu, jednak kurs jest na tyle niski (oscyluje w granicach 1,1-1,15), że nie widzę sensu obstawiać tego w innym przypadku niż jakieś AKO.
Pierwszy gol 16-30minuta kurs 3,00 sts.pl (wydaje mi się, że Legia może wytrzymać te 15 minut bez gola, ale nie więcej.)
Doliczony czas drugiej połowy poniżej 3,5minuty 1,70 (miłosierny sędzia szybko zakończy mecz?)
I kilka innych ciekawych, ale za dużo tego.
BVB zmierzy się ze Sportingiem, BVB ma lekki dołek formy, ale w lidze mistrzów wydaje się motywować o wiele bardziej niż w lidze (zaskakująco niska pozycja). Z drugiej strony Sporting też ostatnio nie błyszczy i traci punkty ze słabymi drużynami pokroju Nacional, czy Tondela która zajmuje ostatnie miejsce w lidze portugalskiej. Tutaj skierowałbym swój typ w kierunku BVB, które mimo lekkiej zadyszki, wciąż gra przyzwoity football i dysponuje zdecydowanie lepszym składem niż portugalczycy.
typ - BVB 1,47

Ciekawy zakład dostępny w sts - SUPERAKO wygrana BVB, Juventusu i Monaco - kurs 4,40 zamiast 3,52;)
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Porto - Club Brugge
A. Silva strzeli gola w dowolnym czasie @1.95✅
A. Silva strzeli pierwszego gola w meczu @4.40
✅
unibet

Czysta jedynka lub mniejszy handicap w tym spotkaniu wydaje się pewniakiem na dziś. Piłkarze z Belgii w LM grają troszkę jak outsider. Po 3 kolejkach mają na koncie 0 punktów i bilans bramkowy 1-9. Porto wciąż myśli o awansie, podobnie jak Kopenhaga i Leicester. Jeśli Portugalczycy zdobędą dziś 3 punkty, to kwestię awansu będą mieli tylko w swoich nogach gdyż rozegrają bezpośrednie pojedynki z mistrzem Danii i Anglii.
Handicap na Porto jest już zarezerwowany, więc ja typuję najlepszego strzelca ekipy z Półwyspu Iberyjskiego. Silva dotychczas w lidze portugalskiej zdobył 7 goli. W LM zaliczył jedno trafienie w poprzedniej kolejce właśnie z Club Brugge ustalając wynik spotkania na 2-1 z rzutu karnego w 93 minucie. Stawiam na gospodarzy 2-0.



Legia - Real
Ronaldo strzeli dwa lub więcej @3.00⛔
Ronaldo zaliczy asystę @3.20✅
Ronaldo strzeli gola i zaliczy asystę @5.50
⛔
Unibet

Liczę, że dziś będzie to wieczór Portugalczyka. Ronaldo jakby odblokował się w poprzednim meczu Realu z Alaves. Zdobył hattricka, a mógł mieć 4 gole gdyż przestrzelił karnego. Ronaldo wciąż ma na koncie 95 goli. Zapewne koniecznie w tym sezonie już chce się zapisać do historii, a mecz legią jest świetną okazją. W poprzednim meczu tych drużyn w Madrycie Ronaldo raz asystował ale gola nie
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
FC Porto - Club Brugge
FC Porto 1,30
Sevilla - Dynamo Zagrzeb
Sevilla 1,22

Legia Warszawa - Real Madryt
Real -1,5 1,30

AKO: 2,06
Bet365
⛔
Nie spodziewałem się skleić czegoś wartościowego na środowe spotkania, a tu proszę, wyszedł całkiem przyjemny kurs z meczami, gdzie naprawdę może być ciężko o wpadki.
Club Brugge to zupełny outsider grupy G, który jak narazie może się pochwalić 1 strzeloną bramką (przy 9 straconych) i zerowym dorobkiem na koncie. W lidze belgijskiej 5. miejsce więc szału nie ma. Porto to może nie ta ekipa co kilka lat temu, ale wciąż są mocni. Na razie 4 oczka po wyjazdowym remisie z Kopenhagą i dlatego nie mogą sobie pozwolić na stratę żadnego puntu w starciu z Belgami, szczególnie, że mogą oni jako pierwsi pokarać Leicester. Pierwsze wyjazdowe spotkanie zakończyło się szczęśliwą wygraną Portugalczyków po karnym w 90 minucie, jednak to jest wciąż wyjazdowa wygrana przy byciu stroną przeważającą w tamtym spotkaniu. Atut własnego boiska powinien tylko pomóc.
Do tego Sevilla, która podejmuje chyba jeszcze większego outsidera grupy tym razem H. Dinamo w odróżnieniu od Club Brugge czy Legii bramki jeszcze nie strzelił, a stracił 8 oczywiście nie zdobywając punktu. Lyon i Juventus rozbili Chorwatów, Sevilla skromnie 1-0, choć dominowali w tym spotkaniu zdecydowanie, co potwierdza chociażby 72% posiadania piłki i brak celnego strzału ze strony Dinama. W Hiszpanii nie będzie zmiłuj i worek bramek powinien się otworzyć, szczególnie, że po wyjazdowym remisie z Juventusem Sevilla wciąż zachowuje spore szanse na pierwsze miejsce w grupie G.
Sevilla -1,5 1,73
O Legii wiele mówić nie będę. Skoro przy przegranej 5-1 nastroje są optymistyczne i mówimy o świetnym meczu polskiej ekipy, to co będzie kiedy zagramy przeciętnie a Realowi może trochę będzie sie chciało przy spodziewanych pojedynczych zmianach w składzie? Strach pomyśleć, szczególnie że atut własnego boiska jest tylko teoretyczny dzięki wspaniałomyślnym kibicom Legły. Na dwóch bramkach przewagi ze strony Realu się nie skończy, przecież polscy eksperci spuszczaliby się do kamery.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer36 456

typer36

Użytkownik
Panowie co kolejkę jest podobnie, pewniaki, handicapy, hurraoptymizm, krótkowzroczność. Ja wszystkim życzę jak najlepiej i mam nadzieję że niespodzianek będzie jak najmniej, a ostatnio właśnie jest ich trochę mniej. Nie mniej jednak one są wśród nas i będą wśród nas zawsze, dlatego apeluję o rozsądek. To, że na papierze ktoś powinien kogoś lekko ograć nie oznacza, że na boisku pójdzie tak samo łatwo. Ten schemat przecież przerabiamy regularnie. Wczoraj faworyci rzutem na taśmę wygrali swoje mecze, od niespodzianek i przegranych pieniędzy dzieliły nas minuty, w jednym meczu u największego faworyta kilkadziesiąt sekund.
Nie neguję typów, sam jestem skłonny postawić na Sevillę czy Porto, ale ustalając stawkę biorę pod uwagę różne cuda jakie mogą się wydarzyć, a mogą. Jestem bardzo daleki od tekstów &quot;1 pkt to minimum jakie ugra zespół X&quot; bo później mogę wyglądać śmiesznie w oczach innych typujących. Proszę o rozwagę i przypominam, że naszym celem jest wygrywanie pieniędzy a nie popisywanie się skłonnością do ryzyka przy typowaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
obc 119

obc

Użytkownik
FC Kopenhaga - Leicester
Typ: Dokładny wynik 1:1
Kurs: 6.00 STS
.
???? ???? ????
Zgodzę się z przedmówcą Typer36, który ma rację. Rozsądek przede wszystkim i odpowiednie dobieranie stawek. Pewniaków nie ma, tego się nauczyłem, jeżeli mega faworyt Ci nie wchodzi z kursem 1.20 to coś jest nie tak. A wczoraj mieliśmy przykład, jak zespoły na które były niskie kursy wymęczyły zwycięstwo ( Arsenal, PSG, Atletico ).
Na pewno nie jeden tutaj pił meliskę ????
Ale skupmy się na tym co dzisiaj. Wybrałem spotkanie w Danii, gdzie Kopenhaga podejmie Leicester. Duńczycy w rodzimej lidze jak i LM radzą sobie doskonale. W lidze zajmują 1 miejsce z bezpieczną 6 - punktową przewagą nad drugim zespołem, a w LM z 4 punktami są na drugim miejscu ( remis z Porto, wygrana z Club Brugge, porażka 2 tygodnie temu z Leicester ). Ponadto u siebie Kopenhaga jest zawsze groźna.
Po drugiej stronie Leicester, do tej pory rewelacja, 3 mecze - 3 zwycięstwa, ale tutaj może być ciężko o wygraną. Duńczycy na pewno bedą grać o jak najlepszy wynik dla nich, i myślę że remis zadowoli obie strony.
Wczoraj pierwszą bramkę straciło Atletico Madryt, chociaż się tego nie spodziewałem. Dzisiaj myślę, że pierwszą bramkę w LM straci mistrz Anglii.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Sevilla - Dinamo 4-0
Real - Legia 3-3

Sevilla (-1,5 gola) + Real (-2,5 gola) &amp; 3,17 PinnacleSports ⛔ Real komedia :]
Dzisiaj idę w stronę faworytów.
Sevilla gra z Dinamo. Te jak pokazało, powoli otrząsnęło się z beznadziejnego początku, zagrali tym razem poprawnie w defensywie (u siebie z Sevillą) ale znowu przegrali...Teraz jadą na trudny teren, Sevilla u siebie jest zawsze naładowana i powinna prowadzić tu nawet do przerwy. Myślę, że Dinamo po lepszym meczu u siebie czeka tym razem kolejne starcie z ,,zachodnią Europą&#39;&#39; i kilka bramek w plecy. Nie są oni w obronie monolitem nie do przejścia, z przodu nie grają prawie nic. Wynik 2-0 wcale nie jest nieprawdopodobny a stawia nas w roli zwycięzców tego zakładu. Myślę, że walka na bilans bramkowy między Legią a Dinamem będzie trwała w najlepsze ???? (Dinamo: 0-8, Legia 1-13)
Do dubla dorzucam Real z handicapem -2,5. Przyjemnie zaskoczył mnie ten kurs. Oczywiście królewscy w pierwszym starciu z Legią pokazali swoje gorsze oblicze, nie wracali zbytnio do obrony, grali chaotycznie na odwal się...A mimo to wygrali 5-1. Tak, napiszą niektórzy, że Legia miała mało szczęścia - owszem, miała. Trochę jednak także i go zaznała w drugiej odsłonie, gdzie opadła z sił a bodaj Ronaldo dwa razy mógł/powinien wpisać się na listę strzelców.
Nie przedłużając zatem - tak, Real nie będzie chciał zapewne w Warszawie bić rekordów, ale przyjeżdża do Polski w komfortowej pozycji. Musi wygrać i to najlepiej w miarę wysoko (pamiętając o BVB i ich bilansie bramkowym w tej edycji LM a w przyszłości walce o pierwszej miejsce w grupie). Wniosek? Na pewno w pierwszej połowie przycisną, wbiją swoje a co będzie potem? Ciężko stwierdzić. Ja jednak kurs na Real -2,5 pobieram przed. Analizę wrzucam tutaj, bo daję to do dubla z Sevillą zatem post pojawia się tutaj. ;)
Bez głębszej analizy z cyklu luźne propozycje skleiłem trebel:
Juventus @ 1,4 1-1 ⛔
Kopenhaga - remis zwrot @ 1,68 -zwrot-
Porto - Brugge (powyżej 2,5 gola mecz)⛔ 1-0 @ 1,64
AKO: 3,86 @ PinnacleSports - tutaj ogółem tragedia, dzień niespodzianek w Lm ;)
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
Rozważyłem &quot;za i przeciw&quot;, na dziś do typowania wybieram duet, czyli zwycięstwo Monaco i FC Porto.
Monaco vs CSKA 1✅
FC Porto vs FC Brugge 1✅

Kurs: 2,16
... spotkania ważne dla gospodarzy w grupie E i grupie G nic nie jest jescze rozstrzygnięte myślę, że jest spora szansa.
... wczoraj wtopiłem ( nie tylko Ja) na Borussi Mgladbach po kursie 1.5 ale w tej grupie/grupa C, karty już rozdane dawno Barca i City !

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Dziś znowu atakuje RR, jednak nadal poczekam ze składami.

Tottenham over 6 RR 1,71 Marathon


Ogólnie jakby Harry był w formie, to brałbym taką linie z pocałowaniem ręki. Jednak jakaś szansa jest, że młody Anglik dziś pogra, trener oceniał szanse 50/50. Najbardziej chciałbym zobaczyć tu scenariusz szybkiej bramki zdobytej przez Meksykanina &lt;3 (no homo) i mocnego nacisku ze strony Kogutów. Nie można powiedzieć, że podopieczni Pochettino grają u siebie, bo Wembley nigdy nie będzie ich domem. Moim zdaniem to będzie mecz mocnej walki, jednak mam nadzieje, że będzie mniej nerwów niż, ze wczorajszym #guardiolatyzjebie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 FC Copenhagen - Leicester
Typ: 2X
Kurs: 1.58
buk: betsson
Wynik:

20:45 FC Copenhagen - Leicester
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.25
buk: betsson
Wynik:

Przed nami kolejne ciekawe spotkanie między tymi drużynami. Goście w pierwszym meczu pokonali dzisiejszego rywala skromnie 1:0, lecz to Kopenhaga oddała więcej celnych strzałów i mieli wyższe posiadanie piłki, ale to Leicester było skuteczniejsze i wygrało. Dziś spodziewam się podobnego spotkania do tego pierwszego. Gospodarzy, którzy myśląc o awansie muszą dziś ugrać jakiekolwiek punkty z każdą minutą albo raczej w drugiej połowie będą musieli coraz to bardziej się odsłaniać co może spowodować utratę gola. Lisy spokojnie z każdą minutą będą wyczekiwać swoich szans z kontrataków czy też z stałych fragmentów gry. Kurs na gości jest świetny dlatego też go pobieram. Wiem, że Lisy formą nie błyszczą w lidze( bo chyba nikt z nas się nie napalał na to, że powtórzą wyczyn z poprzedniego sezonu), natomiast ich gra w LM mi się podoba. Komplet punktów po trzech spotkaniach jest tego efektem. Dzisiejsza wygrana zagwarantuje im awans do kolejnej rundy, a remis przybliży. Dlatego ja to kupuje.

20:45 Borussia - Sporting
Typ: 1
Kurs: 1.45
buk: betsson
Wynik:

20:45 Borussia - Sporting
Typ: wygrana gospodarzy + powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.62
buk: betsson
Wynik:​


Siedem punktów zdobyte w trzech pierwszych meczach przybliżają drużynę z Dortmundu do awansu do fazy pucharowej, bo dla Sportingu jest to mecz o życie jeśli myśli dalej o awansie do następnej rundy. Ja jednak idę w stronę gospodarzy. Może ich forma nie zachwyca w ostatnim czasie, ale dziś myślę, że wygrają i to dość pewnie. Borussia bije się o pierwsze miejsce w grupie z Realem, a więc nie może sobie pozwolić tutaj na jakąkolwiek stratę punktów. Kurs może nie jest wysoki, ale do dubla idealny. Taką ciekawostką jest to, że Sporting nie wygrał ani jednego meczu w Niemczech, w dwunastu meczach zespół przegrał aż jedenaście razy i jeden zremisował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
FC Porto - Club Brugge
1X2
FC Porto
Legia Warszawa - Real Madryt
Handicap 2:0
Real Madryt
2.27
Bwin


Club Brugge przegrywa wszystko jak idzie w LM. Jedna strzelona bramka i to byłoby na tyle odnośnie tej drużyny.
Pierwszy mecz z dużą przewagą dla drużyny Porto, ale zabrakło może szczęścia i skuteczności, żeby wygrać to wynikiem wyższym niż 1:2.
Czy od ostatniego meczu coś się zmieniło? Wątpię. Dodatkowo w drużynie gości zabraknie w dzisiejszym starciu Simoinsa.
Jeśli Portugalczycy chcą myśleć o grze w 1/8, to dziś muszą wygrać.
Wojskowi vs. Królewscy... Legia zagra tak na ile pozwoli im Real, w pierwszym starciu, Real trochę popuścił i Legia stwarzała sobie sytuacje.
Mecz bez kibiców, co dla Legionistów jest dużym minusem, a dla przyjezdnych, to tak jakby mieli zagrać sparing.
Jakieś drobne zmiany szykuje Jacek Magiera, ma grać Rzeźniczak, ale kogo by nie wpuścił, to i tak to nic nie zmieni, przecież to ten sam poziom.

Zabraknie Marcelo, ale przypominam, że przeciwnikiem jest warszawska Legia, a nie ktoś z czołówki Europy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Monaco - CSKA
Typ : Monaco @ 1,57 ✅✅✅
Buk: Bet365

Monaco podchodzi do tego meczu w roli zdecydowanego faworyta pierwszym powodem dzięki któremu można stawiać ten typ jest gra na Swoim stadionie gospodarze w tym sezonie świetnie radzą Sobie na Swoim obiekcie natomiast Rosyjskie drużyny bardzo słabo grają na wyjazdach w europejskich pucharach tym bardziej że CSKA nie ma już tak dobrego składu jak jeszcze parę sezonów temu nawet w lidze są po prostu średnikami i przegrywają dosyć często. Kolejnym powodem są braki w kadrze gości zabraknie dzisiaj Eremenko oraz Dzagoeva to na pewno sporo strata biorąc pod uwagę słabą i wąską kadrę nie zapominajmy że to właśnie Ci piłkarze zapewnili jedno oczko w meczu z Bayerem. Nie zapominajmy również po TRAGICZNEJ grze CSKA na wyjazdach przegrywają jak leci i to bez jakiegokolwiek stylu.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Porto - FC Brugge i Legia - Real
Porto w tym sezonie nie jest tą samą drużyną co jeszcze kilka lat temu. Nie znaczy to jednak że dziś z ekipą z Brugii sobie nie poradzą. Warto zaznaczyć że finansowo poprzedni sezon ekipa portugalska zakończyła na sporym minusie, co sprawia że jest jeszcze większe ciśnienie aby chociażby wyjść z grupy w tym sezonie i zarobić kolejne miliony Euro tak potrzebne tej skipie. Wydaje mi się że nie będzie to ławty mecz dla gospodarzy ale to 1:0 czy 2:0 powinni wturlać. Są lepsi i dziś powinni to udowodnić na boisku
Porto + Real - 1 wynik 1 ???? FT i 3:3 FT
kurs 1,32 + 1,30 ( wygrana Realu w handicapie ) kura łączny 1,71 STS

Fc Kopenhaga - Leicester
Ktoś zaglądał w statystyki zespołu z Danii? W tym sezonie na własnym boisku wygrali sześc z siedmiu spotkań. na 15 spotkań ogółem nie przegrali ani razu...W Lm Mistrzów w tym sezonie na własnych śmieciach wygrywali lub remisowali. Nie przydarzyła im sie żadna porażka. Dla mnie tak wysoki kurs na Leicester to podpucha i nie ma prawo to wejść. Czy słusznie rozumuje? Zobaczymy...
FC Kopenhaga kurs 2,40 STS
wynik 0:0 FT

Monaco - CSKA Moskwa
Nie wiem Panowie dlaczego dziś wszyscy uparliście się na to Monaco. Czyżby CSKA zapomniało jak się gra? Rosjanie są w LM starymi wyjadaczami i żadnymi ogórkami nie są . Remis jak najbardziej jest w ich zasięgu.
CSKA x2 kurs 2,06 STS wynik 3:0 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
20maciek03 75,1K

20maciek03

Użytkownik
Nie wiem czemu dzisiaj wszyscy pomijają w obstawianiu Juventus. Jest to drużyna, która według mnie ma szansę spokojnie dotrwać do półfinału, albo i finału jak dwa lata temu. Każda formacja jest kompletna, z dość szeroką ławką rezerwowych, a na bramce legenda światowej piłki w osobie Buffona. W ostatnim meczu uratował tyłek Białej Damie wyciągając karnego.. Patrząc na ostatnie gole to strzela praktycznie każda formacja od obrońców po atak. Stałe fragmenty stoją na bardzo wysokim poziomie, a w ataku kupiony w końcu za całe 90mln Higuain. A dobitnym argumentem na ten mecz jest historia spotkań u siebie. Od wybudowania nowego stadionu 5 lat temu Biała Dama przegrała u siebie bodajże tylko trzy albo cztery spotkania.
Sytuacja w Lyonie bardzo przeciętna. O awans do dalszych rozgrywek LM nie mają co marzyć, a o dalszą grę w LE raczej nie mają co się martwić. Za nimi ciężki, ale wygrany mecz z Toulouse. Nie sądzę, że dzisiaj będą się mocno opierać..

Typ:
Juventus w handi 0:1
Kurs: 2.05
Stawka: 7/10
Iforbet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
AS Monaco - CSKA Moskwa
Typ: AS Monaco strz. +1,5
Kurs: 1,73
Bukacher: Sportingbet
Analiza:
Gospodarze tego spotkania czyli zespół K. Glika AS Monaco w tym sezonie jest niespodziewanie drużyną, która strzela bardzo dużo bramek np. 7:0 z Metz w lidze czy 6:2 z Montpellier zwłaszcza grając na własnym boisku strzelają bardzo często minimum 2 gole w meczu. W tym sezonie Monaco rozegrało 8 spotkań u siebie i w 6 meczach strzelali minimum 2 bramki, w 4 meczach strzelali minimum 3 bramki widać, że ofensywa Monaco jest świetnie dysponowana a nie grali z ogórkami, dla przypomnienia Monaco grało u siebie z Fenerbahce w eliminacjach do ligi mistrzów wygrali 3:1 w lidze grali np. z PSG również wygrali 3:1, z Rennes 3:0 czy wspomniany mecz z Montpellier wygrany aż 6:2. Monaco w lidze mistrzów zajmuje 1 miejsce w swojej grupie 1 zwycięstwo i 2 remisy i jeśli dzisiaj wygrają to przybliżą się do kolejnej rundy a ich przeciwnik...
CSKA Moskwa póki co zajmuje ostatnie miejsce w lidze mistrzów z dorobkiem 2 punktów, 2 remisy i 1 porażka. Ostatnie mecze na wyjeździe to 4 porażki.. 1:3 ze Spartakiem Moskwa, 0:1 z Lokomotiv, 0:2 z Rostov i 1:2 z Yenisey. Widać, że defensywa CSKA jest dziurawa i dosyć łatwo rywale dochodzą do sytuacji strzeleckich.
Monaco u siebie jest bardzo mocne dlatego wydaje mi się, że strzelenie minimum 2 bramek to nie będzie zbytnio trudne dla nich a kurs jest całkiem przyjemny.
Powodzenia.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Nie wiem czemu dzisiaj wszyscy pomijają w obstawianiu Juventus. Jest to drużyna, która według mnie ma szansę spokojnie dotrwać do półfinału, albo i finału jak dwa lata temu. Każda formacja jest kompletna, z dość szeroką ławką rezerwowych, a na bramce legenda światowej piłki w osobie Buffona. W ostatnim meczu uratował tyłek Białej Damie wyciągając karnego.. Patrząc na ostatnie gole to strzela praktycznie każda formacja od obrońców po atak. Stałe fragmenty stoją na bardzo wysokim poziomie, a w ataku kupiony w końcu za całe 90mln Higuain. A dobitnym argumentem na ten mecz jest historia spotkań u siebie. Od wybudowania nowego stadionu 5 lat temu Biała Dama przegrała u siebie bodajże tylko trzy albo cztery spotkania.

Sytuacja w Lyonie bardzo przeciętna. O awans do dalszych rozgrywek LM nie mają co marzyć, a o dalszą grę w LE raczej nie mają co się martwić. Za nimi ciężki, ale wygrany mecz z Toulouse. Nie sądzę, że dzisiaj będą się mocno opierać..

Typ:
Juventus w handi 0:1
Kurs: 2.05
Stawka: 7/10
Iforbet
Nie zagra w Juve Dybala, Chiellini, Lemina,

W pierwszym meczu Lyon wcale nie był gorszym zespołem, nawet statystyki to mówią 10-4 w roznych na korzyść Lyonu sytuacje bramkowe podobne 13, -14 , posiadanie pilki lekko na korzysc Juve, ale warto wspomniec ze gdyby Lacazette wykorzystal wapno to ten mecz mogl roznie sie potoczyć, Lyon gra mecz o wszystko, i ja bym uważął z Juve , bo niby maja wszystko na papierze, ale juz tak bylo sezon czy dwa temu a jakos nie udalo im sie wygrać LM, i w dodatku te kontuzje: Dybala to kluczowy gracz, z Higuainem potrafi stworzyć niezły duet, a Mandżukic to już nie ten rozmiar kapelusza, Chiellini wyrwa w obronie, Lemina solidny zawodnik, ja w tym meczu bym szedl w strone bramek bądź rożnych...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chiellini wyrwa w obronie, Lemina solidny zawodnik, ja w tym meczu bym szedl w strone bramek bądź rożnych...
Czy taka wyrwa to nie przesadzajmy. Akurat w obecnym czasie Giorgio zawalił kilka bramek i pewnością nie grzeszy, a Allegri ma akurat kilku dobrych stoperów. Barzagli i Bonucci pewniacy, a Rugani/Benatia to także najwyższy poziom.
Co do Leminy to owszem jest solidny, ale akurat wrócił już Claudio Marchisio do gry więc nie zdziwię się jak Allegri dziś da mu zagrać od początku choć jeszcze jego siły trzeba szafować wiec może Hernanes znowu zagra. Ale ogólnie środek pola to Pjanić+ Khedira + Marcisio.
Straty są owszem, ale najbardziej szkoda Dybali. Mandzukić &amp; Higuain ze sobą nie potrafią grać. lepsza opcja o wiele jakby obok Higuaina wyszedł Cuadrado.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom