>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [01.11.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bardzo ciekawą sytuacje mamy w grupie C, w której to, na razie tylko niepozornie, ale z &quot;szansą&quot; na poważne problemy jest Manchester City. Gdyby Obywatele przegrali swój mecz z Barceloną, a równolegle grająca Borussia M&#39;Gladbach ograła mistrzów Szkocji, to ona będzie mieć wszystkie karty w swoich rękach. Czy Pep Guardiola uniknie takich kłopotów i odniesie zwycięstwo nad swoim byłym zespołem? W niekomfortową strefę wpuścił sam siebie zespół z Neapolu, ulegając w domowym spotkaniu mistrzowi Turcji. Czy w meczu na Vodafone Arena zespół Arka Milika i Piotra Zielińskiego da się zaskoczyć po raz drugi? W Eindhoven, Bayern musi zagrać wyłącznie o 3 punkty jeżeli marzy o pierwszym miejscu w tabeli. W grupie A, Bazylea będzie mieć okazje poprawić skuteczność względem rywalizacji w Paryżu i w końcu zaskoczyć defensywę PSG, która w obecnych rozgrywkach nie jest monolitem. To samo zresztą można rzec o nieskutecznych piłkarzach Łudogorca. Uda im się?
Zapraszamy do dyskusji.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
City powyżej 1.5? Aguero zagra zapewne od początku. Barca ma kontuzji kilka w defensywie.
@1.94
Monchengladbach może marzyć nawet o drugim miejscu w grupie. Powinni dać radę Celticowi na własnym stadionie. Jest jedno ALE, tj. kontuzje. Z tego co widzę, to kilka ich jest w Borussi...
@1.51 BMG win
Atletico powinno poradzić sobie z Rostovem bez większych problemów. Pytanie, jaką różnicą bramek? Kursy nie zachęcają.
@1.32 Atletico przy -1
Besiktas DNB? Napoli jest po ciężkim wyjeździe vs Juve. Besiktas jeśli zgarnie trzy punkty to może niemalże klepnąć sobie wyjście z grupy. Będą zmotywowani fest.
@2.54
Benfica wygra - kurs niewielki, ale w mojej opinii dość pewny.
@1.52
Ludo... cholernie niebezpieczna drużyna u siebie. Pamiętacie mecz z PSG? Gdyby nie zmarnowany karny, to kto wie jak skończyłoby się to spotkanie...
@1.81 Ludo przy +2
Kursy wziąłem z bet-at-home.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ziomeczku, nie zagrają najprawdopodobniej:
- Alba
- Mathieu (żadne osłabienie raczej;))
- Turan
- Pique
- mózg drużyny - Iniesta
Barca nie zdemoluje ich ponownie. Nie ma na to szans. BTS moim zdaniem też ciekawe...
 
marcin8901 0

marcin8901

Użytkownik
Man City - Barcelona 2. @ 2.50
W weekend Barcelona oszczędzała się,kilku graczy usiadło na ławce.Grali z ostatnią drużyną La Ligi a wygrali zaledwie 1-0 jak najmniejszym nakładem sił bo myślami byli już w Manchesterze.W pierwszym meczu zdeklasowali Anglików a teraz mecz będzie bardziej wyrównany.Jest tylko jedna zasadnicza różnica na korzyść Barcelony- mają Leo Messiego i to wystarczy.Są mecze kiedy trzeba się specjalnie zmobilizować i pokazać pełnie możliwości między ogrywaniem ogórków w lidze.Taki mecz będzie właśnie we wtorek.Wszędzie gdzie będzie pracował Guardiola będzie miał ten sam problem-tam nie będzie Leo Messiego.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)

Benfica 20 : 45 FC Dynamo Kijów

Gospodarze w poprzedniej kolejce pokonali pilkarzy z Kijowa na wyjezdzie 2-0.
zajmuja 3 miejsce z 4 punktami a, do zajmujacego 1 pozycje Napoli tracą 2 pkt.
Wygrana w tym spotkaniu dała by im 3 pkt i nadzieje na awans do nastepnej rundy rozgrywek , chociaz w tej grupie droga to tego jeszcze daleka , a ze Napoli zagra na wyjezdzie z Besiktasem i moze sie podziela te druzyny punktami lub ktoras wygra z nich spotkanie to Portugalczycy moga awansowac na 2 pozycje w tabeli.K. Mitroglou
oraz E. Salvio i Pizzi powinni w raz z dobrymi obroncami ktorzy tez zdobywaja gole[Grimaldo,L. López] rozstrzygnąc spotkanie na swoja korzysc.


typ1//1.53 Betsafe

1-0
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Manchester City - Barcelona​


@Marcin8901, czy Ty oglądałeś tamten mecz? Jak można mówić, że Barca zdeklasowała rywala kiedy cały mecz ustawił błąd Claudio Bravo? Do momentu jego głupiego wybryku Obywatele grali na Camp Nou bez żadnych kompleksów. Potwierdzają to zresztą statystyki KLIK. Praktycznie taka sama liczba podań, procent posiadania. Przecież to jest arcytrudne, szczególnie grając na obiekcie Barcelony. Stworzyli parę groźnych sytuacji a trzeba nadmienić, że grali eksperymentalną formacją ofensywną. Jako fałszywa 9 grał De Bruyne co do tej pory się nie zdarzało. Różnie można interpretować odstawienie Aguero w tak ważnym meczu ale zdaje się, że wrócił do łask i formy co potwierdził w sobotnim spotkaniu z WBA, gdzie strzelił przepięknego gola. Barca ma pewien problem. Różne źródła podają inne informacje ale wszystkie są zgodne co do absencji Iniesty i Pique. Są to OGROMNE osłabienia. Do tego nie wiadomo co z Albą. Messi i spółka jadą na angielską ziemię co nigdy nie jest łatwym zadaniem. Przekonał się o tym chociażby Bayern. Ich sytuacja w tabeli jest dość bezpieczna po trzech zwycięstwach w związku z czym jadą na Eithad jedynie po prestiż. City natomiast gra o wszystko. Jeśli myślą o pierwszym miejscu w grupie muszą ten mecz wygrać. Jeśli chcą przełamać złą passę muszą ten mecz wygrać(wygranej z drużyną pokroju WBA nie liczę). Jeśli chcą zachować honor muszą ten mecz wygrać. Taka presja potrafi nieść za sobą negatywne skutki jednak w pierwszym meczu widziałem potencjał pozwalający na pozytywny wynik jutrzejszej potyczki. To wciąż Barca więc wybieram opcję DNB. Dorzucam gola Aguero gdyż może być on kropką nad i, której zabrakło na Camp Nou.

City DNB @2.1 Unibet✅✅
Aguero gol @2.38 Unibet
⛔

e: Szkoda, że Sergio nie siadł ale najważniejsze i tak weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie mecz City z Barceloną jest do oglądania, a nie typowania ponieważ jeśli City zagra mecz życia może tu wygrać lub zremisować, a jeśli nie to Barcelona ma taką przewagę, że może sobie pozwolić... choć wcale nie musi bo praktycznie ma już pewne 1 miejsce, na upokorzenie ważnego zespołu w LM. Dla mnie wisi tu w powietrzu remis więc jeśli już skłaniałbym się ku x, 1DNB lub chyba najlepiej +1,5(AH) na City, ale jak mówiłem poprzednio kiedy obie drużyny grały w Barcelonie - granie przeciw Realowi, Barcelonie czy Bayernowi to jak chodzenie po polu minowym. Tym razem może tylko zabawę z granatami - bo jednak Barca gra na wyjeździe. No i na niekorzyść City przemawia fakt, że w bramce stanie zmiennik.
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Manchester City - Barcelona
over 4,5 kartek @1.83 B365 2/10 ✅
Garść statystyk: W poprzednich 4 meczach między tymi zespołami było zawsze = 6 kartek. Jutrzejsze spotkanie sędziował będzie Węgier - Viktor Kassai. Patrząc na statystki meczów we 9/10 ostatnich meczach dał powyżej 5 kartek. Bazując na tym samym źródle, Milorad Mazic w ostatnich meczach miałby problem z pokryciem tego overu (sędziował ostatnie spotkanie w Hiszpanii między Barcą a City).
Co do meczu: Barcelona jest pierwsza w grupie z maksem punktów po trzech kolejkach, na chwile obecną niezależnie od wyniku spotkania pozostanie na tej pozycji. City natomiast ma zaledwie 4 punkty i każdy punkt będzie się liczył, dlatego myślę, że będą cisnąć, natomiast Hiszpanie będą się przewracać kameralnie, a Viktor będzie wyciągał karteczki. Pamiętajmy że gramy w Anglii, to jak tam się gra w porównaniu do Hiszpanii powinno nam pozwolić pokryć over kartek.
Osobiście jednak wolałbym pograć over 1,5 lub over 2,5 kartki dla City, niestety nie mogłem znaleźć na żadnym buku, więc podaję analizę na kartki ogółem.
Opinie mile widziane =)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Oczywiscie ze City dostanie w trabe wypsztykali sie na maksa w weekend zamiast ekonomicznie podejsc do meczu. Zaplaca kare za sobote zreszta oni juz wiedza ze przegraja dlatego skupili sie na meczu ligowym. Jutro znowu przejda kolo meczu.
Z Barcelona jeszcze dlugo beda nieporownywalnie slaba druzyna
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Oczywiscie ze City dostanie w trabe wypsztykali sie na maksa w weekend zamiast ekonomicznie podejsc do meczu. Zaplaca kare za sobote zreszta oni juz wiedza ze przegraja dlatego skupili sie na meczu ligowym. Jutro znowu przejda kolo meczu.
Z Barcelona jeszcze dlugo beda nieporownywalnie slaba druzyna
O czym Ty gadasz? Guardiola nie wygrał bodajże 8 ligowych meczów z rzędu, dlatego pocisnęli tak mocno WBA. Przecież niedopuszczalne są takie wyniki. Tym bardziej, że to była najczarniejsza seria bez wygranej Pepa. Jutro Barca może dwojako podejść do tego spotkania. Na pewno zaskoczył Barcę (no może za dużo powiedziane to &quot;zaskoczył&quot;) pressing The Citizens na Camp Nou i spacerku nie było. Do czasu. No ale nie o tym. Barca ma w lidze za niedługo o wiele ważniejszy mecz niż to spotkanie z City w Lidze Mistrzów, bowiem jedzie na Calderon mierzyć się z Sevillą. Jest to niewątpliwie najtrudniejszy grunt jeśli chodzi o La Ligę. 3 punkty tutaj będą priorytetem. Barca niczego nie ma do udowodnienia, a nawet jeśli, to tylko tym niedowiarkom, jeśli chodzi o potyczki hiszpańsko-angielskie. Jest niestety również plaga kontuzji - jak na złość. Mathieu nabawił się urazu w pucharze, Alba również będzie poza grą, dodatkowo największe dwie ostoje zespołu - Pique i Iniesta, również są kontuzjowani. Grać w środku obrony będzie więc zapewne Mascherano z Umtitim. Co do tego drugiego nikt nie może złego słowa powiedzieć, ale Masche na ŚO to tykająca bomba. W środku ostatni mecz z Granadą pokazał, że jest problem. Z Valencią widzieliśmy drewnianego Gomesa, natomiast Rakitić z Rafinhą niezbyt się uzupełniają. Lecz tego drugiego nie zobaczymy zapewne na murawie. Odpoczywał Busquets, który wespół z Rakiticiem będą obsługiwać MSN. Jest to cholernie trudny mecz do wytypowania, ale z lekkim wskazaniem na City. Jednakże również jestem zdania, aby ten mecz po prostu obejrzeć i nie szaleć ze stawkami przy rekreacyjnym obstawianiu zdarzeń na boisku. Tutaj nie powinno być żadnego pogromu. City gra o wszystko i będzie próbowało zamazać plamę sprzed dwóch tygodni. Żeby tego dokonać - musi wygrać. Czy tak będzie? Przekonamy się. Dokładam ciekawy typ na strzelca gola. Intuicyjnie, że Messi ukłuje. Pep Guardiola jest jego ulubionym celem i czasem mam wrażenie, że przeznaczeniem jest to, iż Argentyńczyk wszędzie go znajduje i pakuje piłkę do siatki.
A więc:
sts
Messi strzeli gola @2.00
Poniżej 3.5 goli w meczu @1.60


+ dwie myślę, że ciekawe propozycje. Sędziuje Kassai, czyli gościu, którego decyzji często nie kumam. Ma fajne mecze, a czasem potrafi solidnie spartolić widowisko kilkoma sytuacjami, gdzie gwizdnie, a nie powinien. Na ogół raczej nie ma pohamowań do wyciągania żółtek. Myślę, że będzie sporo walki i okazji do kontr ze strony Barcy. Myślę, że Guardiola będzie chciał stłumić Barcę i przejąć środek pola. Nie ma w końcu Iniesty - jest do tego dobra okazja. Ryzykowny typ, ale wart grania:
City większe procentowe posiadanie piłki @ 5.60
Powyżej 4.5 żółtych kartek @1.80
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
City - Barcelona
Poprzednie spotkanie typowałem BTS, ale nie siadło, bo Barcelona tamtego dnia była dwa poziomy wyżej, ale w tym pojedynku myślę, że gra na BTS powinna spokojnie wejść. Po pierwsze to Guradiola może wyciągnął jakieś wnioski ze spotkania na Camp Nou, a po drugie to City ma dodatkowy plus w postaci swojego boiska. Barcelona powinna wygrać ten mecz mimo wszystko, chociaż nie zdziwię się jak podopieczni Pepa ugrają tutaj jakiś remisik. Mimo wszystko typuje ten mecz BTS i +2.5 @1.72 BET365 ✅ ✅
Besiktas - Napoli
Po ostatnim meczu tych zespołów kursy mnie trochę dziwią, ale to i lepiej dla nas. Besitkas wygrał ostatnią potyczkę na terenie Napoli - teraz ma dodatkowo przewagę własnego boiska i swoich kibiców, do tego ostatnia forma włoskiego zespołu pozostawia wiele do życzenia - ostatnie pięć spotkań to trzy porażki i dwie wygrane, z zespołami co najmniej klasę gorszymi (Empoli - dotychczas zdobyte dwie bramki w Serie A i Crotone - ostatnie miejsce w ligowej tabeli). Porażka z Juventusem i Romą oraz właśnie Besiktasem. Gospodarze zaś na DZIESIĘĆ ostatnich meczów nie przegrali ANI RAZU. Jutro gram 1X @1.73 BET365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bazylea - Paryż BTS @1,82 Oddsring ✅
Szwajcarzy są bardzo solidni na własnym boisku. To jest dla nich mecz o wszystko, nie ma tutaj żadnych kalkulacji. W Paryżu mieli sporo szans, ponieważ obrona gości nigdy nie była monolitem. Dodatkowo w tym roku zaszły w niej zmiany i to widać. W/w zakład wszedłby i w pierwszym spotkaniu, gdyby nie nieskuteczność ówczesnych gości. Ludzie Fischera, razem z Doumbią na 9, muszą iść po gole i mecz w którymś momencie powinien się otworzyć, więc stawiam na gola dla obu ekip.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Łudogorec Razgrad - Arsenal Londyn
Typ: BTS - tak. ✅
Kurs: 1.85. ✅
Bukmacher: Unibet

jeden z szybszych BTSow jakie trafilem, bet dnia nie zawiodl i kolejna wyplata dla mnie ????

Analiza:

Kursy na BTS spadają na łeb na szyję, więc trzeba brać póki ciepłe. Jeszcze niedawno można było dostać 2.00 za ten typ, ale i 1.85 nie można gardzić.

Przede wszystkim odradzam grania jakichś handicapów z kosmosu na, jak np. -3 na Kanonierów. Większość zamierza się zapewne sugerować pojedynkiem sprzed dwóch tygodni na The Emirates. Pogrom 6:0 naprawdę robi wrażenie, jednak... Skąd taki wynik? Gracze Arsenalu pewnie nie wiedzą, ja nie wiem, wiedzą chyba tylko ówcześni goście, którzy w Londynie marnowali takie sytuacje, że aż wstyd dla drużyny grającej w Champions League. Z kolei podopiecznym Wengera wpadało wszystko, nawet Oezil, który zazwyczaj asystuje, zdołał wturlać hat-tricka ????

Skupmy się na faktach. Szereg kontuzji w Arsenalu chyba nikogo nie dziwi, napięty grafik w Anglii również. Drużynę z Londynu czeka w niedzielę arcyważne spotkanie derbowe z Tottenhamem. Jednakowoż trzeba mieć na uwadze fakt, że w grupie LM Kanonierzy toczą zaciętą walkę o pierwsze miejsce na koniec rozgrywek z PSG. Każdy punkt, nawet każda bramka, mogą okazać się istotne w końcowym rozrachunku. Myślę, że o bramkę dla Arsenalu można być spokojnym. Mimo licznych absencji potencjał w ofensywie nadal jest ogromny. Przyjezdni są oczywiście zdecydowanym faworytem. Pytaniem pozostaje, czy zachowają czyste konto. Moim zdaniem nie. Na wyjeździe jak dotąd w tym sezonie Arsenal spisuje się znakomicie, ale ze wszystkimi &#39;trudniejszymi&#39; rywalami tracił gola na obcym terenie.

Gospodarze podejdą do dzisiejszego spotkania bardzo mocno zmotywowani. Po pierwsze chcą zmyć plamę na honorze po fatalnej porażce na The Emirates. Po drugie na krajowym podwórku nie mają sobie równych i prawdziwym wyzwaniem są dla nich dopiero Europejskie Puchary. Po trzecie dla nich także każdy punkt jest w istotny w perspektywie walki z Basel o 3. miejsce w grupie, dające prawo gry w fazie Play-Off Ligi Europy. Forma strzelecka zawodników Łudogorca jest naprawdę imponująca - w ostatnich 3 meczach wbili rywalom łącznie 13 goli. Dlaczego mieliby nie strzelić choćby jednego Arsenalowi? Na wyjeździe szans mieli sporo, jedynie kiepskiej skuteczności zawdzięczają zerowy dorobek strzelecki. Pozostałe dwa mecze w tej edycji CL z ich udziałem kończyły się BTS-ami. Bułgarzy postawili ciężkie warunki zespołowi PSG, przegrywając co prawda 1:3, ale kto wie jakby się to potoczyło, gdyby przy stanie 1:2 Moti wykorzystał rzut karny. Czyste gdybanie oczywiście, natomiast w tamtym starciu Łudogorec także miał masę sytuacji strzeleckich. Wówczas kursy na BTS oscylowały w graniach 1.95-2.02.

Według mnie Łudogorec stać dzisiaj na powalczenie z Arsenalem. Wbrew większości opinii, ja spodziewam się tutaj w miarę wyrównanego spotkania, a BTS biorę w ciemno. Myślę, że niedocenianie Bułgarów może okazać się duuużym błędem. Powodzenia ;)
 
marcin8901 0

marcin8901

Użytkownik
Na Lidze Mistrzów zawsze gram kupon na over 0.5 gola w pierwszej połowie. Wybieram 3 spotkania aby kurs ogólny wynosił minimum 2,0 i wygrywam tyle ile postawię.Czasami zdarzy się że we wszystkich 8 spotkaniach padną gole czyli wszystkie wybory są prawidłowe.Częściej jednak trafia się 1 lub 2 trefne z wynikiem 0-0. Są też spotkania gigant-ogórek gdzie praktycznie wiadomo,kto strzeli więc podnoszę kurs stawiając na zakłady na konktretne zespoły z opcji 1/2 połowa - np Atletico strzeli w pierwszej połowie.

Co wybralibyście na dziś ?
Wydaje mi się że Arsenal +Bayern +Atletico
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Manchester City - Barcelona
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.55
buk: unibet
Wynik: 3:1 ✅

Luis Suarez strzeli gola - TAK
Kurs: 2.00
buk: betsson
Wynik: brak ⛔
Wygrana Barcelona + powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 3.33
buk: betsson
Wynik: 3:1 ⛔

Przed nami kolejne świetnie zapowiadające się widowisko. Manchester City, który nie potrafił odnieść zwycięstwa od sześciu spotkań, w weekend wygrał wysoko 4:0 z West Bromwich. Chciałbym napisać, że to zwycięstwo podniesie zespół The Citizines z dołka, ale tak naprawdę to dzisiejszy mecz i kolejne ligowe pokażą nam czy gospodarze z tego dołka wyszli. Oba kluby do dzisiejszego spotkania przystąpią osłabione. U gospodarzy brak Bravo będzie dużym osłabieniem, gdyż zespół, który chce utrzymywać się przy piłce z pomocą bramkarza potrzebuje na tej pozycji człowieka, który nogami gra świetnie, a niestety Caballero nie jest tak w tym dobry jak Bravo. U gości natomiast braki będą w środku pola i obronie. Brak Iniesty, Pique czy Alby jednak nie powinno źle wpłynąć na ich grę. Do składu wraca Arda, a świetnie ostatnio sobie radzi Rafinha. Także jeden z nich zastąpi dziś Andresa. Obrona zapewne będzie wyglądać tak jak w poprzednim spotkaniu ligowym. Bardzo mnie cieszy to, że Umtiti wyrasta za lidera w obronie, a Digne potrzebuje jeszcze trochę czasu. Zapewne nie będzie to mecz do jednej bramki, a po raz kolejny zdecydują tu detale. Każda z drużyn będzie dążyła do przytrzymania piłki jak najdłużej bo to będzie kluczem do zwycięstwa. Dla gości remis w Manchesterze nie byłby tragedią, ale Katalończycy na pewno zagrają o pełną pulę. Tego samego chce rywal, który bardzo potrzebuje punktów, więc możemy spodziewać się ciekawego, ofensywnego widowiska.
Zdecydowałem się również na bramkę Suareza. Urugwajczyk w weekend był na siebie zły, że nie potrafił wykorzystać w meczu z Granadą sytuacji, które powinien zamienić na gole. Dziś wyjdzie podwójnie zmotywowany żeby coś ustrzelić, a do tego Luis boiska angielskie zna na pamieć.
20:45 Basel - PSG
Typ: PSG
Kurs: 1.65
buk: betsson
Wynik: 1:2 ✅
Typ: wygrana gości + powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.85
buk: betsson
Wynik: 1:2 ✅

PSG dzięki dzisiejszej wygranej może zapewnić sobie awans do fazy pucharowej LM. Dlatego też po tak niezłym kursie zdecydowałem się pójść w ich stronę. Goście w lidze zaczynają łapać swój rytm i gonić lidera, a teraz spokojnie mogą skupić się na dzisiejszym meczu. PSG w fazie grupowej strzeliło dużo goli, tracąc przy tym tylko dwie bramki. Gorzej wyglądają gospodarze, którzy strzelili tylko jedną bramkę, a stracili aż sześć. To tym bardziej przekonuje mnie, że PSG odniesie dziś pewne zwycięstwo.
Dubel:
20:45 PSV - Bayern Typ: powyżej 2.5 gola Wynik: 1:2 ✅
20:45 Besiktas - Napoli Typ: BTS Wynik: 1:1 ✅
AKO: 2.43
buk: betsson

W pierwszym spotkaniu spodziewam się otwartego spotkania. PSV potrzebuje punktów żeby przynajmniej zająć pierwsze miejsce w tabeli. Goście natomiast muszą wygrać to spotkanie żeby móc dalej myśleć o zajęciu pierwszego miejsca w grupie.
Drugi mecz to starcie lidera z wiceliderem grupy. Tu nie spodziewam się tak dynamicznego tempa. Jednak gole muszą paść. Żadna z drużyn nie może być jeszcze pewna awansu do kolejnej fazy, dlatego też z każdą minutą mecz będzie przybierał tempa.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Myślę, że będzie sporo walki i okazji do kontr ze strony Barcy. Myślę, że Guardiola będzie chciał stłumić Barcę i przejąć środek pola. Nie ma w końcu Iniesty - jest do tego dobra okazja. Ryzykowny typ, ale wart grania:

City większe procentowe posiadanie piłki @ 5.60
Zdecydowanie popieram ten typ i sam na niego zagram. W poprzedniej kolejce napisałem że wydaje mi się ze Manchester będzie dłużej przy piłce to zostałem wyśmiany przez Pana Kuchcika i nazwał to żartami. Zupełnie nie rozumiem co mogło być w tym śmiesznego. Ostatecznie City miało 46% posiadania piłki ale dużą część meczu grało w osłabieniu. Do momentu czerwonej kartki Bravo 50% do 50%. Myślę ze po takim kursie warto wejść teraz w City posiadanie. Kluczowy argument jest taki że Guardiola przez wszystkie lata trenowania tylko dwukrotnie jego drużyny - jeśli się nie mylę - miały mniejsze posiadanie piłki. W superpucharze Niemiec z Borusia kiedy wystawił trochę eksperymentalny skład i w poprzedniej kolejce z Barceloną. Nawet prowadząc Bayern i jeżdżąc do Katalonii wywoził z tamtąd wyższe posiadanie piłki. Uważam że Manchester grając u siebie dzisiaj również posiadanie piłki będzie większe niz u drużyny Enrique

City większe procentowe posiadanie piłki @ 5.00 Sts ⛔
 
T 14

trinzoo

Użytkownik
City - Barcelona
Poprzednie spotkanie typowałem BTS, ale nie siadło, bo Barcelona tamtego dnia była dwa poziomy wyżej, ale w tym pojedynku myślę, że gra na BTS powinna spokojnie wejść. Po pierwsze to Guradiola może wyciągnął jakieś wnioski ze spotkania na Camp Nou, a po drugie to City ma dodatkowy plus w postaci swojego boiska. Barcelona powinna wygrać ten mecz mimo wszystko, chociaż nie zdziwię się jak podopieczni Pepa ugrają tutaj jakiś remisik. Mimo wszystko typuje ten mecz BTS i +2.5 @1.72 BET365
Dużo zakładów na to spotkanie, a mi najbardziej podoba się właśnie ten. City z pewnością strzeli bramkę, Barcelona też powinna.

Dla odważnych można zaryzykować bramkowy remis za 4.0 (Bet365); to chyba spotkanie z tego gatunku, że remis zadowoli obie drużyny. City zdecydowanie mniej, ale też Barcelona jest lepszą drużyną.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Kluczowy argument jest taki że Guardiola przez wszystkie lata trenowania tylko dwukrotnie jego drużyny - jeśli się nie mylę - miały mniejsze posiadanie piłki.
Podajesz argument tylko z jednej strony. Teraz warto się zastanowić ile razy przez te wszystkie lata co Guardiola jest trenerem Barcelona miała mniejsze posiadanie piłki?
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Są też spotkania gigant-ogórek gdzie praktycznie wiadomo,kto strzeli więc podnoszę kurs stawiając na zakłady na konktretne zespoły z opcji 1/2 połowa - np Atletico strzeli w pierwszej połowie.

Co wybralibyście na dziś ?
Wydaje mi się że Arsenal +Bayern +Atletico

Przecież spotkania, które zaproponowałeś, to właśnie takie są: &quot;gigant - ogórek&quot; :grin:
 
H 902

hank

Użytkownik
Bayern Monachium -1,5 ⛔ Lewy to przez Ciebie
1,98 unibet
Holendrzy to cień drużyny sprzed lat, w tej chwili nawet w Lidze Europy nie byliby brani poważnie. Ich najlepszym piłkarzem jest najprawdopodobniej ich trener Cocu. Z grających wyróżnić można Guardado, Proppera czy de Jonga, ogólnie ich kadra dla niedzielnego kibica jest w większości, albo nawet i w całości anonimowa. O Bayernie nie ma co pisać, kadra to TOP3 na świecie, rewelacyjny trener, faworyt do ostatecznego triumfu.
Zespoły spotkały się 2 tygodnie temu, Bayern wygrał 4:1, mając ogromną przewagę, oddając 26 strzałów. 26 strzałów to można oddać w meczu towarzyskim przeciwko ekipie z Luksemburga, jeśli na taki wynik pozwala uczestnik LM, to jego klasę lepiej przemilczeć.
W ekipie Niemieckiej brak poważnych osłabień. Teren w Holandii to nie Bałkany gdzie kibice zrobią piekło czy jakieś zadupie gdzie fatalna murawa uniemożliwi granie na normalnym poziomie. Szansa na opady znikoma (6%). Biorąc powyższe pod uwagę nie sądzę żeby gospodarze byliby w stanie ugrać coś więcej niż 2 tygodnie temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom