>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2016/2017 [1/4 finału] 1 mecz + rewanż

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tak prezentuje się drabinka​



ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ NA TEMAT SPOTKAŃ 1/4!
25-26 październik​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
14:00 GKS Jastrzebie - Wigry Suwałki
propozycje z unibet
Typ: Awans Jastrzębie Kurs: 3.60 Wynik:
Typ: wygrana Jastrzębie po 90 minutach Kurs: 4.25 Wynik:
Typ: Jastrzębie albo remis Kurs: 1.85 Wynik:​


W tej edycji PP doszło już do wielu niespodzianek, i dlaczego miałoby nie dojść do kolejnej. Gospodarze po wyeliminowaniu w ostatniej rundzie Górnika Łęczna zapewne będą chcieli więcej - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Na ich drodze stanie nie zbyt wymagający przeciwnik Wigry Suwałki. Goście po dobrym początku sezonu, zdecydowanie spuścili z tonu. Patrząc na ich ostatnią grę i wyniki, to nie wygląda to najlepiej i dziś mimo, że są faworytem to staną przed ciężkim zadaniem. Gospodarze u siebie spisują się bardzo dobrze. Nie przegrali od trzynastu spotkań i zapewne dalej będą chcieli podtrzymać tą passę!. W 3 lidze, bo tam obecnie znajduję się Jastrzębianie zajmują fotel lidera i na dzień dzisiejszy są faworytem do awansu. A więc dlaczego by nie spróbować na nich zagrać? Podałem trzy propozycje, gdyż każdy wie jaką dysponuje kwotą i z pewnością coś wybierze dla siebie odpowiedniego do zagrania.
 
G 67

gownowtrawie

Użytkownik
Jestem z Jastrzębia, nie polecam grania na nasze zwycięstwo. Nie mówię że typ nie wejdzie, chłopaki na pewno zostawią wszystkie siły na murawie, Wigrom też daleko do optymalnej formy, jednak mamy spore problemy kadrowe.
&quot;We wtorek na pewno nie wystąpią kontuzjowani Oskar Mazurkiewicz oraz Farid Ali, a za żółte kartki pauzować muszą Piotr Pacholski, Tomasz Musioł oraz Daniel Szczepan. Niepewny jest także występ Kamila Szymury, który cały czas dochodzi do siebie po kontuzji odniesionej podczas meczu ze Skrą Częstochowa.&quot;
Nie mamy obrony. Podstawowa czwórka (która grała m.in. w poprzednich meczach pucharowych) to Kulawiak, Pacholski, Szymura, Mazurkiewicz.
Z tego na 100% wypada dwójka, trzeci - Szymura - przynajmniej w sobotę miał problemy z chodzeniem, wątpię żeby dzisiaj zagrał a jak już to ewentualnie na jakiejś blokadzie.
Reszta obrońców w klubie to Gwódź (młodzik, 19 lat, przyszedł do zespołu 2 miesiące temu i nie gra), Kawula (podobna sytuacja, przyszedł 2 miesiące temu ze szkółki, z tym że ma trochę więcej rozegranych minut) i Zajączkowski. Ciężko będzie to ustawić.
Do tego blokada w strzelaniu bramek. W poprzednich 4 meczach trzy kończyły się na 0 z przodu, jedyna połowa jaka nam wyszła to w meczu z Pniówkiem gdzie strzeliliśmy 4 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
obc 119

obc

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: under 2,5
Kurs: 1,85 STS


✅✅✅

Przed nami najciekawsze spotkanie tych ćwierćfinałów. Oba zespoły spotkały się niedawno, również w Poznaniu, w ramach 12 kolejki naszej Ekstraklasy, wówczas padł remis 1:1. Dzisiaj walka nie toczy się o punkty, ale o awans do następnej rundy, więc będzie to trochę inny mecz.
Zarówno Lech jak i Wisła traktują ten Puchar poważnie. Lech wiadomo od dwóch lat dociera do finału lecz tam przegrywa z Legią, której już w Pucharze nie ma, więc to kolejna mobilizacja dla Lecha aby znów dojść jak najdalej, a najlepiej zdobyć puchar gdy nie ma już najgroźniejszego przeciwnika dla nich.
Z wypowiedzi trenera Wisły, Wdowczyka można wywnioskować, że i Wisła w tym roku traktuje te rozgrywki dosyć poważnie, jadą do Poznania w najsilniejszym składzie, a trener podkreślał w wywiadach przed tym meczem, że najważniejsze to zagrać na zero z tyłu.
Dlatego mój typ idzie w stronę bramek. Uważam że dużo goli tutaj nie zobaczymy. Wisła grała niedawno z Lechem i wie jakich błędów się wystrzegać, Lech z kolei jest mało skuteczny, gra z Legią w sobotę również nie napawała optymizmem, brak zgrania, błędy w podaniach, kto oglądał to wie.
Na ten moment uważam, że lepszą drużyną jest Wisła, która wskoczyła już na odpowiednie tory i w tym meczu będzie chciała zagrać aby nie stracić, a przed własną publicznością pokusić się o awans.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Drutex Bytovia - Arka Gdynia
Bytovia @2.75 Unibet✅
Podstawowymi aspektami, które przemawiają za tym typem jest dobra gra Bytovii u siebie oraz arcyważny mecz Arki w najbliższy weekend z Lechią w derbach Trójmiasta.
Bytovia u siebie w tym sezonie rozegrała 8 spotkań. Bilans to 5-2-1 i tylko 4 gole stracone. Ostatnia porażka miała miejsce na początku sezonu kiedy to ulegli Podbeskidziu 0-2. Od tamtej pory przed własna publiką grają bardzo dobrze.
Arka Gdynia zapewne w głowach mają już niedzielne derby. Po 5 latach spotkają się z sąsiadami z Gdańska. Ciężko powiedzieć jak zmotywowani podejdą do dzisiejszego meczu w Pucharze Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 277

stepinski

Użytkownik
gownowtrawie - dzięki za informacje (PS Ciekawy nick;p) W takim razie ja uderzę tak:

GKS Jastrzebie - Wigry Suwałki (handicap 1:0) typ 2 kurs 3,35 forbet ⛔ oczywiście

Problemy w obronie Jastrzębia plus różnica w poziomie gry pomiędzy I ligowcem a III ligowcem powinna być widoczna. Myślę ze kurs warty ryzyka. Wszedłem też na stronę klubu z Suwałk i tam żadnych informacji o kontuzjach graczy Wiger. Mecz w polsacie sport więc jakichś cudów i ustawiania meczu nie powinno być. Ja gram za niską stawkę
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech-Wisła under 2,5 @1.97 betano ✅
Zdecydowanie najciekawsze spotkanie 1/4 finału pucharu polski, patrząc na obecne zestawienia śmiało można określić jako ,wczesny finał,
Obie drużyny nie przędły najlepiej w lidze, jednak w ostatnim czasie obie ekipy wyraźnie poprawiły dyspozycję powoli wspinając się po ligowych szczeblach i choć o walkę o czołowe lokaty będzie ciężko puchar polski raczej stał się priorytetem dla obu ekip.
Mecz dla obu klubów jest na pewno wyjątkowy i myślę że nie rozstrzygnie się w pierwszym spotkaniu, za duża stawka i doświadczenie obu ekip które na boisku mają do siebie respekt, zwycięzca dwumeczu w dalszych fazach teoretycznie ma z górki, choć wiadome że wynik trzeba wywalczyć to trudniejszego rywala już chyba trafić nie mogą, choć jeszcze oczywiście jest Pogoń która ostatnio jest w formie, to Jastrzębie, Wigry, Arka czy Puszcza to nie jest ciężki fort by zdobyć to trofeum podchodząc do sprawy bardzo poważnie.
Myślę że pierwszy mecz Lecha z Wisłą będzie bardzo ostrożny z obu stron, każdy zdaje sobie sprawę że rywal może ukąsić przy najmniejszym popełnionym błędzie, tak więc Lech przed rewanże będzie chciał zachować czyste konto, natomiast Wisła będzie chciała zachować realną szansę awansu wychodząc jeszcze na boisko w Krakowie.
Mecze Wisły z Lechem są zawsze ciekawe i budzą emocję, każda strona stara się konstruować akcje, ale także stara się grać rozsądnie w tylnej formacji dlatego też często ostatnio te mecze są underowe.Na 5 ostatnich spotkań Wisły i Lecha (były one ligowe) dopiero raz padł over i to prawie 2,5 roku temu, tu natomiast mamy dwumecz pucharowy gdzie przed rewanżem każdy nie będzie chciał być skreślony, także myślę że prawdopodobieństwo na under jest jeszcze większe, choć wiadome to piłka i na głupie błędy nikt nie ma wpływu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tak jak już ktoś wspominał wcześniej, gospodarze do tego meczy przystąpią w sporym osłabieniu:


W III lidze (grupa III) są liderami i idzie im całkiem dobrze, ale za cztery dni czeka ich bardzo ważny mecz, ponieważ zagrają z wiceliderem.

W drużynie gości, jakoś nie widzę większych osłabień. Przedstawiciel I ligi zajmuje obecnie 8. pozycję, grając cały czas w kratkę, ale przy osłabieniu przeciwnika powinni spokojnie sobie dziś poradzić.

Wigry Suwałki
2.10
Bet365✅✅



Jeśli spotka się ktoś z ofertą buka na kartki, to niech da znać.

Poza tym sędzią dzisiejszego spotkania jest Kornel Paszkiewicz, który prowadził pięć meczów I ligi oraz jeden Pucharu Polski, gdzie pokazał 25 żółtych kartek, 1 czerwoną oraz podyktował 5 rzutów karnych.

Ciekawą opcją wydaje się rzut karny w tym meczu.
Na STS&#39;ie płacą 3.21✅✅



Idzie kontra w stronę GKS po kursie 2.45 STS⛔⛔


Na cholerę była mi ta kontra, to nie mam pojęcia:;/: Mogło być 2/2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 0

john-terry

Użytkownik
Widać duże róznice w kursach na mecz GKS vs Wigry. Betano za awans daje kursy 2.20 - 1.62 natomiast Marathonbet 4.30 - 1.23. Nie sprawdzałem jak wyglądaj kursy na awans u innych buków, ale tutaj mamy już blisko 18% surebet ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Orientuje się ktoś w jakim składzie wyjdzie Arka ? Znalazłem info, że ma nie zagrać Marcjanik i Łukasiewicz. Podobno trener zapowiadał większe rotacje w składzie.
Kury na Bytovie lecą i zastanawiam się nad wejściem w DNB po kursie 1.98 Unibet. ✅
Wypowie się ktoś ?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Arka ma w perspektywie derby Trójmiasta z Lechią (30 października, godz. 18), tymczasem zespół Grzegorza Nicińskiego nie omijają problemy

Złe wiadomości w Arce dotyczą absencji kilku piłkarzy w niedzielnym pojedynku. W derbach Trójmiasta nie zagra kapitan gdynian Miroslav Božok, który z Pogonią Szczecin dostał czwartą żółtą kartkę i czeka go przymusowa pauza. Božok mocno przeżył tą sytuację. - Jestem załamany. Starałem się unikać fauli. Nie chciałem wdawać się w żadne stykowe sytuacje. No i teraz taka głupia kartka. Skakałem do główki, może i zahaczyłem rywala, ale to nie musiało kwalifikować się na żółtą kartkę - zżymał się piłkarz. - Dotkliwa porażka boli, ale jeszcze bardziej boli, że nie zagram w derbach. Tak na nie czekałem, przychodząc do Arki. To arcyważne spotkania dla każdego arkowca. W ważnym momencie niestety zostawiam drużynę - dodał Słowak.
Nie tylko brak Božoka i jego następstwo może być problemem dla Arki. Ze składu na kilka kolejek wypadł też Michał Marcjanik. Młody stoper w weekend przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego. Piłkarz musi teraz dużo odpoczywać. Jego występ z Lechią nie wchodzi w grę. Prawdopodobnie nie zagra też w kilku najbliższych meczach żółto-niebieskich.
W dodatku urazu w piątek doznał Antoni Łukasiewicz. &quot;Admirał&quot; zszedł z boiska w 64. minucie. Na razie nie wiadomo jak poważny jest to uraz. Więcej będzie wiadomo po szczegółowych badaniach. Strata Łukasiewicza w obliczu ważnego meczu z Lechią byłaby nie do powetowania. Łukasiewicz to żelazny punkt Arki. Piłkarz, który rzadko odpuszcza.
Mało prawdopodobne, aby na derby do pełni sprawności doszedł Michał Nalepa. Wychowanek Arki, dla którego pojedynek z lokalnym rywalem, jest czymś więcej niż zwykłym meczem, dopiero co wraca do treningów i gry (na razie w rezerwach). A w meczu z Lechią trener Grzegorz Niciński musi mieć piłkarzy zdrowych na 100 proc.
Strata Božoka, Marcjanika, Łukasiewicza i niepewność formy Nalepy to trudna sytuacja dla gdynian z psychologicznego punktu widzenia. Ci piłkarze są bardzo zżyci z Arką, gotowi się dla niej poświęcić.
Inna sprawa, że arkowcy są ostatnio w gorszej formie. Przegrali drugi meczu z rzędu przed własną publicznością w słabym stylu. Arka już nie punktuje tak jak na początku sezonu. Ba, zdobywanie punktów przychodzi gdynianom z wysiłkiem. Nie od dziś jednak wiadomo, że derby to derby. Rządzą się one swoimi prawami. I w tym należy upatrywać szansy gdynian w starciu z rozpędzoną Lechią.
za: przeglądsportowy.pl


 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xenus 281

xenus

Użytkownik
Orientuje się ktoś w jakim składzie wyjdzie Arka ? Znalazłem info, że ma nie zagrać Marcjanik i Łukasiewicz. Podobno trener zapowiadał większe rotacje w składzie.

Kury na Bytovie lecą i zastanawiam się nad wejściem w DNB po kursie 1.98 Unibet.

Wypowie się ktoś ?
Dokładnie, nie będzie Marcjanika Łukasiewicza, Sobieraja, da Silvy, Bożoka i to chyba na tyle. A co do zakładu to nie pomogę bo według mnie i tak Arka to weźmie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +7
gauczo12 0

gauczo12

Użytkownik
Orientuje się ktoś w jakim składzie wyjdzie Arka ? Znalazłem info, że ma nie zagrać Marcjanik i Łukasiewicz. Podobno trener zapowiadał większe rotacje w składzie.
Kury na Bytovie lecą i zastanawiam się nad wejściem w DNB po kursie 1.98 Unibet.
Wypowie się ktoś ?
W Gdyni zostali także Krzysztof Sobieraj, Marcus da Silva, Miroslav Bożok, Damian Mosiejko. W ataku prawdopodobnie zagra Paweł Abbott. Arka w głowie ma teraz derby Trójmiasta na które bilety zostały już wyprzedane. Koncentrują się już w 100% na derbach. W kadrze kilku podstawowych graczy jest ale bedą oni oszczedzani na pucharze. Bytovia DNB jak najbardziej do gry.
Tutaj kadra Arki jaka pojechała http://www.arka.gdynia.pl/news,16106-arka-w-drodze-do-bytowa.html
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bytovia Bytów - Arka Gdynia
Ile goli zostanie zdobytych?
Mniej niż 2,5
1.75
Bwin⛔⛔


Dużo zostało już napisane/skopiowane o tym spotkaniu.

Walka toczy się o półfinał PP, więc nikt tego meczu nie potraktuje lajtowo, nawet Arka, która w weekend gra derby Trójmiasta z Lechią Gdańsk.

Urazy z tego spotkania wykluczają Antoniego Łukasiewicza oraz Michała Marcjanika. W Gdyni zostali także Krzysztof Sobieraj, Marcus da Silva, Miroslav Bożok, Damian Mosiejko oraz Saibou Keita i Andrii Vatseba.


HISTORIA POJEDYNKÓW:
10.05.15r. Gdynia 1:1
17.10.15r. Bytów 1:1
09.05.15r. Gdynia 0:1
12.10.14r. Bytów 1:1

Jak widać, powyższy typ został pokryty za każdym razem. Patrząc na poczynania obu ekip w PP, to Arka strzaciła 1 bramkę, a Bytovia zero.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/10/2016 20:45 CET
Lech Poznan - Wisla Krakow over 2.5
1.96 (Pinnacle)
5/10
Znane są już wyjściowe jedenastki i Lech wychodzi z ofensywnym ustawieniem. Jest nominalny napastnik Robak, w środku Majewski, Gajos i Trałka, czyli nie ma duet Trała-Tetteh. Wisła bez Zachary, a gra Brożek.
Jeszcze kilka godzin temu kurs na over wynosił 1.81 i nie wiem dlaczego teraz wzrósł, kiedy jednak okazało się, że Lech gra ofensywnie. Wisła pod Wdowczykiem to maszyna overowa i teraz z serialem dwóch underów czas na szybkie przełamanie. Myślę, że Wisła będzie chciała zrobić zamieszanie w tym spotkaniu i strzelić 1-2 bramki, aby mieć bramki na rewanż.
Czas odbić kasę za 1:1 sprzed dwóch tygodni, kiedy obie ekipy grały w Poznaniu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Puszcza Niepolomice - Pogoń Szczecin
1X2
Pogoń Szczecin
1.90
Bet365✅✅


Idę w kierunku Portowców. Trener Moskal zabrał dokładnie taki sam skład, jak na ostatni mecz ligowy przeciwko Arce.



Patrząc na kadrę oraz to jak Pogoń gra w PP, to można wyciągnąć jeden wniosek. Zależy im.
Rywal nie jest z najwyższej półki, więc okazja jest znakomita. Pogoń rozpędzona dwoma zwycięstwami nad Legią 3:2 oraz Arką 3:0 dziś powinna wejść jedną nogą do półfinału.

Gospodarze piszą historię, można rzecz że są odkryciem tej edycji PP, ponieważ wyeliminowali Koronę Kielce i Lechię Gdańsk.
Kielczanie, to grają fatalna piłkę. Lechia w tamtym meczu była cieniem samej siebie.

Dziś niespodzianki być nie powinno, tym bardziej, że do Puszczy jedzie mocna ekipa.

Przewidywane składy:

Puszcza: Staniszewski - Furtak, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczak, Lepiarz, Kotwica, Stepankow, Domański, Barbus, Orłowski.

Pogoń: Kudła - Rapa, Fojut, Rudol, Lewandowski, Drygas, R. Murawski, Delew, Akahoshi, Gyurcso, Frączczak.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pogoń wie, że może dojść do finału w Pucharze. Myślę, że nie odpuszczą tego meczu i pokażą gdzie jest miejsce Puszczy. Rywale wygrali poprzednie mecze w pucharze ale po wyrównanych spotkaniach i myślę, że główną przyczyną porażek faworytów w tamtych spotkaniach było totalne zlekceważenie tej drużyny.
Wjeżdżam w Portowców aż miło.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń over 1,5 gola
Kurs: 2.22
Bukmacher: Betano
Myślę że warto w tym meczu iść w stronę Pogoni, jeśli patrząc na informację ze strony Portowców wyjdą dziś w Niepołomicach silnym składem, nie znam sytuacji urazowej, tej drużyny ale przykładowo równając skład przykładowo z tego z Legią wiele nie odbiega
Lechia oczywiście odpadła w pojedynku z Puszczą, jednak warto zauważyć że w podstawowym składzie wyszło podajże 3 zawodników z podstawowego składu z ostatniego meczu ligowego, a i tak stwarzali mnóstwo sytuacji których jednak nie potrafili wykorzystać.
Pogoń jak widać poważnie podchodzi do meczu i myśli o zdobyciu tego trofeum, nic dziwnego, droga do europejskich pucharów nie wydaje się być trudna, poważnym zagrożeniem jedynie może być klub z pary Lech/Wisła Arka/Bytowia w którym to jednak gdynianie przegrali w pierwszym meczu 2-1.
Myślę że Pogoń chce sobie zapewnić awans już w pierwszym meczu, by nie zaprzątać sobie później głowy rewanżem i spokojnie podchodzić do meczów ligowych.

Puszcza Niepołomice: 22. Andrzej Sobieszczyk - 4. Łukasz Furtak, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk [C] - 18. Damian Lepiarz, 7. Marcel Kotwica, 8. Longinus Uwakwe, 14. Kamil Łączek, 10. Maciej Domański - 19. Marcin Orłowski.
Ławka rezerwowych: 12. Marcin Staniszewski, 6. Arkadiusz Gajewski, 9. Łukasz Krzysztoń, 15. Dawid Kuliga, 11. Dominik Radziemski, 21. Jakub Zagórski.
Pogoń Szczecin: 1. Jakub Słowik - 2. Cornel Rapa, 3. Jarosław Fojut, 21. Sebastian Rudol, 77. Ricardo Nunes - 10. Spas Delev, 6. Rafał Murawski (k), 23. Mateusz Matras, 27. Takafumi Akahoshi, 33. Mateusz Lewandowski - 9. Adam Frączczak.
Ławka rezerwowych: 66. Dawid Kudła, 7. Adam Gyurcso, 14. Kamil Drygas, 19. Jakub Piotrowski, 29. Marcin Listkowski, 32. Robert Obst, 93. Łukasz Zwoliński.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom