>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LAX - NBA 2016/17

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Witam wszystkich. Może ktoś kojarzy mnie z działu NBA, gdzie od kilku lat udzielam się raz na jakiś czas. Coś mnie wzięło żeby poprowadzić temat ze swoimi typami cały sezon. Czasem mam ochotę czymś się podzielić a rzadko chce mi się pisać analizy. Miałem już jeden taki temat za moich początków na forum --&gt;sezon 2012/13. Wtedy to wyszło tak jakoś na zero. Teraz powinno być lepiej. W ubiegłym roku osiągnąłem yield niecałe 6%. Wiem, bez rewelacji. Od lat moim przekleństwem jest granie na siłę, z nudów, co ogranicza moje zyski. No więc w tym roku pobawimy się jeszcze raz w prowadzenie tematu:grin:
Zasady gry:
- płaska stawka, żeby się łatwiej liczyło staty
- ilość typów - 4-7 tygodniowo, postaram się nie grać codziennie, na siłę. Jak mnie nic nie zainteresuje to nie stawiam.
- staram się mocno selekcjonować typy, to co tu podaję to praktycznie będzie w 100% to co gram w realu
- postaram się mniej więcej raz na tydzień podsumować wyniki
Komentarze mile widziane, krytyka również ale zachowajmy kulturę :razz:
Panie i panowie, NBA 16/17 czas zacząć!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj pierwszy dzień czekamy, nie widzę sensu pchać się w niskie kursy na Cavs i Warriors. Kusiło mnie dodatnie handi na Jazz, ale mają parę kontuzji i nie gram tego jednak. Jutro już widzę kilka propozycji, mocno mi się podoba Sacramento, a kurs spada od rana. Hornets i Lakers handi też może dać parę groszy, ale trzeba się z tym przespać ???? Dzisiaj oglądamy jak będą wyglądać w końcu na parkiecie kosmiczni Warriors.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No i co, sporo ludzi pewnie się przejechało na GSW wczoraj. Liga wróciła i od razu pokazała za co ją tak kochamy. Dziś 10 spotkań, nie oprę się pokusie żeby czegoś nie zagrać chociaż pierwszy tydzień to jeszcze trochę loteria. Indiana, NOP to dla mnie wyraźni faworyci dzisiaj ale kursy za słabe żeby zagrać. Z dogów to myślę że ktoś wygra z grona Heat, Wolves, Kings, Lakers. Natomiast żałuję że wczoraj nie zagrałem Hornets, można było złapać w okolicach 2. Moje trzy propozycje na dziś, to:
Hornets win 1.76
Kings win 2.34

i ostrożniej, ale w dalszym ciągu dosyć pewnie Lakers +6.5 1.91

Jako że miałem robić ostrą selekcję to zagram tylko
Sacramento win 2.42 Pinnacle
Życzę powodzenia!

Wszystko weszło pięknie, ogólnie zajebista noc dla fanów dobrej koszykówki. Kings siadło po dobrym kursie, jak ktoś skorzystał to fajnie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Chyba masa ludzi stawia po prostu po kursach, na faworytów a to w naszej ukochanej lidze koszykówki nie zawsze się opłaca. Dlatego cieszy mnie rosnący kurs na Wizards. Ogólnie dzisiaj każdą drużynę przyjezdną stać na zwycięstwo.
Wybrałem WAS, ta drużyna w pełnym składzie i optymalnej dyspozycji ma potencjał nawet na pierwszą czwórkę wschodu. Powinni wypchnąć stamtąd właśnie Hawks, którzy w mojej ocenie są drużyną słabszą niż przed rokiem. Utrata Teague&#39;a, zamiana Horforda na Howarda to nie jest krok naprzód. Do tego nie zagra dziś Mike Scott, a pod koszem zabraknie Tiago Splittera. W ekipie Wizards kontuzjowany jest pozyskany w wakacje Ian Mahinmi, więc drużyna nie odczuje tego aż tak bardzo bo pozostali zawodnicy znają się na pamięć. Liczę na dobry występ obwodu Wizards, duetu Wall-Beal.
Ta drużyna jest głodna rewanżu za cały poprzedni sezon, który okazał się kompromitacją i skończył brakiem awansu do PO. Myślę że wejdą z mocą w ten mecz jak i cały sezon. Na pewno jest to dobra drużyna z potencjałem, dodano latem lepszego trenera, zatem trzeba walczyć.
Jak dla mnie wspaniały kurs Wizards win 2.75 Bet365⛔
Dla ostrożniejszych np. Wizards +6 1.76 Bet365⛔
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj ode mnie takie propozycje, ogólnie wszystko w stronę Indiany można grać:

Indiana win 1.38⛔
HT/FT IND/IND 1.77⛔

Indiana 1Q 1.63✅

A sam gram Indiana -5.5 1.85 Pinnacle⛔ :wowsdf::wowsdf::wowsdf:
Ogólnie jakby ktoś oglądał na żywo i złapie dobry kurs na zwycięstwo Pacers, jakieś 1.7 czy 2 to brać nie zastanawiać się. Po prostu nie widzę możliwości żeby Brooklyn to wygrał.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
W szoku trochę jestem z tą Indianą, no ale cóż. Już dzisiaj rano łapię zacny kurs na PTB w starciu z Nuggets. Podejrzewam że do wieczora kursy się odwrócą.
Portland Trail Blazers win 2.20 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj widzę same zwycięstwa faworytów. Bulls, Raptors, Clippers. No może Sacramento dałbym jakieś szanse, oceniłbym ten mecz na jakieś 60/40 dla Hawks. Handi +7.5 dla Kings wydaje się niezłe. Ja gram takiego dubla:
Bulls (-2.5) + Raptors (-2.5)
✅AKO 2.1✅
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj święto, dużo wolnego czasu, więc podam typy trochę wcześniej. Poza tym pewnie kursy do wieczora trochę pospadają, tym bardziej na Warriors. W sumie dziwi mnie trochę aż 1.50 na nich vs PTB. No więc proponuję połączyć obu finalistów w AKO. Ja do Cavs dokładam lekkie handi, ponieważ nie wierzę w tą drużynę Rockets. Nawet lekko zagrałbym Cavs over 113.5. No ale nic na siłę, gramy tylko dubla:
Cavs (-2) @ 1.28 + Warriors win @ 1.50
✅AKO 1.92✅

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jest co pograć dzisiaj, fajne kursy się pojawiły. Już mnie trochę wczoraj kusiło podać tu Kings win ale w porę się opamiętałem. Za to dziś takie moje luźne przemyślenia:
Mamy dzisiaj trzy drużyny które czekają na pierwsze zwycięstwa. Wszystkie trzy mogą się dziś przełamać. Dallas daję najmniejsze szanse, Wizards bym ocenił na 40%, jak nie dziś to jutro w Orlando. Za to Pelicans zasłużenie są faworytem w starciu z Suns. Kurs na NOP win w okolicach 1.65 warty zagrania, również NOP -2.5 w okolicach 1.85 moim zdaniem wejdzie. Także to pierwsze co polecam.
No i widzę trzech murowanych faworytów. Spurs w Utah, na pewno będą chcieli odbić sobie porażkę ze środy. Jest to zbyt klasowy zespół aby przegrać dwa pod rząd z Jazz, niczego nie ujmując przeciwnikom.
Następnie Clippers. LAC mają papiery aby bić się o drugie miejsce na zachodzie. Naprzeciwko stają dziś gracze Memphis, drużyny która wg mnie będzie nie wyżej niź 8-7 pozycja i czeka ich walka o Playoffs do końca sezonu. Do tego grają trzeci mecz w 4 dni.
No i Hornets też powinni łatwo poradzić sobie z Brooklynem. Charlotte to ekipa poukładana, dojrzeli przez ostatnie dwa trzy lata. Takie mecze z pewnością muszą wygrywać. I rzeczywiście, rzadko kiedy przegrywają z dnem ligi, a niestety w tym roku Nets to właśnie taki poziom. Do tego ze składu wypada Lin, a więc podstawowy point guard. Widzę tu podobny scenariusz jak w meczu z Bulls, czyli blowout. I sam zagram właśnie
⛔Hornets -6.5 ⛔
1.95 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Trochę mnie ten Brooklyn zaskakuje, nie powiem, ale nic wielkiego się nie stało. Dziś gram taki dubelek:

OKC 1.47 + WAS (+10.5) 1.38

AKO 2.04 Bet365
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj moim zdaniem Jazz ogrywają Knicks. Podaję tu już teraz typ na ich zwycięstwo z handicapem, chociaż można też śledzić na żywo ze względu na fajną porę rozgrywania i spróbować złapać jakiś lepszy kurs czy nawet dodatnie handi. Może jeszcze pod wieczór coś dorzucę, bo dziś jest parę fajnych spotkań.
Jazz -1,5
1.83 Marathon
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Fajne te mecze dzisiaj jak tak patrzę na rozkład jazdy ???? Nasuwa się na myśl dubelek złożony z Toronto i Bostonu, ale mam jakieś dziwne przeczucie że coś tu nie wejdzie. Nie wiem, może Nuggets zaskoczą. W każdym razie nie ruszam.
Nie chce mi się pisać analiz, ale doszedłem jakimś swoim dziwnym tokiem rozumowania :)grin ???? że mamy dwie zaniżone linie:
- over 201 PTB @ MEM
- over 199.5 MIL @ DAL
Oprócz tego spróbowałbym Dallas win bądź Dallas -2.5 licząc na przełamanie na swoim parkiecie i pierwszą wygraną w tym sezonie. Przeciwnik z pewnością w zasięgu.
Natomiast sam zagram jeszcze, trochę dlatego że jestem kibicem, na Lakers. Fajnie grają od początku sezonu, są u siebie podbudowani wygraną nad dream teamem z Oakland, powinni dać radę. Suns to również młoda drużyna o podobnym potencjale, póki co może nawet słabsza biorąc pod uwagę wyniki. Dlatego:

Lakers -2.5

1.92 Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie - Tydzień #2
Typy 8/9
Kupony 5/6
Postawione 6j
Zysk/Strata +3,81j
Yield 63,5%
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Moje refleksje na temat dzisiejszych spotkań:
Najpewniejszy jak dla mnie bet, to Minnesota. Moja krótka analiza z działu NBA tutaj. To jest to co gram dzisiaj, choć widzę jeszcze kilka interesujących zakładów. Ale jednym z założeń tego tematu było podawanie pojedynczych wyselekcjonowanych typów. Nie żebym miał coś przeciwko komuś, ale czasem czytając dział NBA mam wrażenie że ludzie podają na siłę typy praktycznie do każdego spotkania. W moim mniemaniu grając tak nie da rady wyjść na plus w tak nieprzewidywalnej lidze. Potem widzimy jak ktoś podaje przez tydzień po 5-10 typów i nagle znika bo nie idzie. Nie tędy droga. Tak więc gramy dzisiaj tylko to.
Jakby kogoś interesowało moje zdanie nt. innych spotkań to widzę jeszcze kilka dosyć pewnych.
Memphis powinno wygrać u siebie z Denver. Nuggets są od 29 października w trasie, dziś grają 3 mecz w 4 dni. Grizzlies muszą to wykorzystać, plus mają dobre matchupy na wysokich Nuggets. Tak więc myślę że zarówno MEM jak i MEM -2.5 dają wysokie prawdopodobieństwo wygranej. Można ewentualnie poczekać jeszcze do wieczora i zobaczyć czy zagrają Conley i Allen, bo coś tam im dolega. Ale chyba nie są to poważne urazy i ja osobiście nie spodziewam się ich absencji.
No i jeszcze zaryzykowałbym ponownie na Lakers. Dallas, i tak grające słabo, przyjeżdża bez Nowitzkiego i D-Willa. Lakersi to w tym roku inna drużyna, atmosfera w szatni świetna, są z pewnością pozytywnym zaskoczeniem jak na razie. Czasem można się przejechać na takich młodych ekipach, ale poziom gry jak do tej pory zdecydowanie każe stawiać na LAL. Za pół stawki bym wszedł bez gadania. Także widzę tu LAL -4.5, oraz podejrzana wydaje mi się linia, na której atakowałbym over 204.
Tyle ode mnie dzisiaj, mam nadzieję że czasem komuś przydają się te moje przemyślenia ;) Powodzenia!
Minnesota (-1.5) 1st half
1.87 Pinnacle
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No dobra, wczoraj nie poszło. Swoją drogą Brooklyn już któryś raz mnie pokarał. Jeszcze ich dopadnę ???? Dzisiaj znowu na upartego Timberwolves ;) Nie no, nie gram tego na siłę, ale naprawdę wierzę w tą drużynę i mógłbym powtórzyć argumenty z wczoraj. Tak więc czekam na zwycięstwo Minnesoty.

Timberwolves (-2)

2.55 Bet365
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj delikatnie, ale jednak gram. Wydaje mi się że Pelicans mogą w końcu doczekać się wygranej. Jednak 8 porażek z rzędu to już sporo. Bucks jednak to nie jest drużyna z topu, więc jest szansa. Jakichś wielkich argumentów nie napiszę, bo ich najzwyczajniej nie ma, ale czuję przełamanie. Ja gram czysty win, można spróbować też z handi, np. NOP +5

New Orleans Pelicans

2.76 Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj dubelek złożony z faworytów:

Jazz @ 1.526 + Spurs @ 1.225

AKO 1.86 Pinnacle Ogólnie nie widzę żeby tu jakaś niespodzianka wynikła, jetem dosyć pewien tego typu. Na pewno zaniżone kursy widzę na Blazers, Pacers i Celtics, nie warte grania. OKC - LAC trudno przewidzieć, to taki mecz do oglądania a nie typowania. Cavs powinni bez problemu sprzątnąć Wizards, ale czy wejdzie handi to sprawa dyskusyjna.
Poleciłbym jeszcze granie Hornets lub Hornets -2.5. To była moja początkowa myśl, ale jednak ten dubel wydaje mi się trochę pewniejszy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Piękna noc się zapowiada, dużo dobrej koszykówki. Rzucają mi się w oczy dwa dosyć pewne typy dzisiaj. San Antonio i Phoenix.
Wysoki kurs na Spurs spowodowany jest prawdopodobnie tym że grają 3 mecz w 4 dni, w dodatku back-to-back. No ale nie można im odmówić szans na wygraną. Mecz z Rockets pewnie będzie się toczyć w szybkim tempie i jest szansa że zmęczenie da znać o sobie, ale nie uważam że SAS przegrają dziś. Wchodziłbym śmiało w Spurs po 1.87 w Pinnacle, gdyby nie to że dzisiaj kolejna odsłona mojej wojny przeciwko Brooklyn Nets ????
Hehe ale na serio to gram Phoenix z handicapem. Jakoś tak się składa że czwarty raz gram przeciwko Nets, trzy razy przegrywałem ale za każdym razem po dokładnej analizie byłem pewny tych typów. No i dziś także widzę zwycięstwo Suns. Personalnie są na pewno silniejsi. Obecnie grają sporo poniżej swoich możliwości. Booker od początku sezonu imponuje i wyrasta na lidera drużyny na równi z Bledsoe. Nie ma co się zastanawiać, gram:

Phoenix Suns -4.5
1.91 Unibet
Niemożliwi są ci Nets :grin: Mam nadzieję że ktoś skorzystał chociaż z typu na Spurs.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Podsumowanie - Tydzień #3
Typy 4/6
Kupony 3/5
Postawione 5j
Zysk/Strata +1,67j
Yield 33,4%
Zamykam trzeci tydzień i robię podsumowanie, bo nie zamierzam grać dzisiaj wieczorem Cavs - Hornets. Zatem jeśli coś zdecyduję się stawiać to idzie już na przyszły tydzień. W sumie to gdyby nie Nets, którzy mnie prześladują, tydzień byłby bez strat. Ale i tak nieźle wyszło, oby tak dalej.
 
Do góry Bottom