>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy bardziej niż pewne - linki, pomysły, dyskusja

seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Witam
Panowie, pytanie brzmi następująco- skąd brać informacje na temat typow, których prawdopodobieństwo wejścia jest możliwie najbardziej zbliżone do 100%? Nie szukam rzecz jasna kursów w granicach @1.7 czy wyżej. Interesują mnie typowe pewniaki, nawet o niskich kursach. Jak ich szukać? Dysponujecie być może ciekawymi linkami?
Skąd taki temat? Nie ma typów pewnych, truizm. Ale...są typy których bywamy nierzadko bardziej niż pewni. Przykłady? Real wygra z Legia, Hiszpania zaliczy więcej kornerów niż Albania, Hilary (niestety) wygra wybory, w pierwszych od kilku lat derbach Łodzi zobaczymy min. 3 żółte kartki, itd. itd. Kursy powyższych typów nie powalają ale już w AKO zachęcają...
Dziękuję z góry za odpowiedzi i chęć wypowiedzenia się w powyższy temacie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Nie ma typów, których jesteśmy pewni na 100% ale są takie, które czujemy, że bankowo wejdą. Nie mówię tu o typach typu &quot;silny wygra ze słabym&quot; ale o takich, na które jesteśmy w stanie postawić, bo na ~99% naszym zdaniem wejdą. Mowa o typach dotyczących spotkań, na którym się &quot;znamy&quot;. Podałem w powyższym poście przykłady betów, w które wchodziłem jako akumulator do innych. Wszystkie weszły (oprócz Hilary, jeszcze) ze sporą nawiązką.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przykłady? Real wygra z Legia, Hiszpania zaliczy więcej kornerów niż Albania, Hilary (niestety) wygra wybory, w pierwszych od kilku lat derbach Łodzi zobaczymy min. 3 żółte kartki, itd
Sam sobie odpowiedziałeś, trzeba czekać na nadarzająca się okazję i przychodzi właśnie taki typ.
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
Real vs Legia kurs w granicach 1.05 &amp; 1.10 jak pamiętam, nie za bardzo opłaciło się grać, gracze szli w stronę bramek, handicap itp te opcje dawały przyzwoite kursy np 1,7 2,0
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
akurat płatne typy z fb to jak dla mnie pole do popisu dla wszelkiej maści oszustów ???? internet przyjmie wszystko. na ileś puszczonych kuponów, zawsze jakiś wejdzie. nie mówiąc już o &quot;przerabianiu&quot; grafik, żeby ludzie widzieli ile to osoba rzekomo pieniędzy wygrała ????
także jak ktoś chce komuś zasponsorować pensje to niech z tego korzysta. tyle, że oni reklamacji raczej nie przyjmują ????
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
jeżeli pojawia się zdarzenie z bardzo ale to bardzo prawdopodobnym wynikiem rozstrzygnięciem faworytem bukmacherzy ograniczają ewentualne straty i wystawiają bardzo niskie kursy np 1,03 albo 1,15 dla gracza to pewniak ale i dla bukmacherów też, jeżeli jesteś sprytny, masz wiedzę i analityczne myślenie znajdziesz w ofercie pewniaka na dany dzień a bukmacher nie ???? kurs wtedy będzie atrakcyjny dla gracza
 
Do góry Bottom