>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

16 kolejka Erdivisie (21.12 - 23.12)

Status
Zamknięty.
cerber 2

cerber

Użytkownik
SC Heerenveen v FC Twente Enschede

Patrząc na statystyki gospodarzy tego meczu odnosi sie dziwne wrażenie.Heerenveen bowiem gra najlepiej z całej ligi na wyjazdach,a na własnym stadionie można ich porównac do holenderskich przeciętniaków.Zanotowali tylko 3 zwyciestwa u siebie na 7 rozegranych spotkań.Strzelają bardzo dużo bramek,szczególnie w ostatnim czasie.2 kolejki temu wygrana z Groningen 4-2 i tydzień temu bardzo pewne i dośc niespodziewane zwycięstwo z Bredą.W tym meczu do dyspozycji trenera powinien byc już gotowy Afonso Alves-gwiazda drużyny i super napastnik serc.Jak widac Heerenveen całkiem nieźle radzili sobie bez niego,a teraz gdy wróci może byc tylko lepiej.Twente jest to bardzo dobra i wyrównana drużyna.Zawsze kręcą sie w okolicach czołówki.Obecnie plasują sie na 5 pozycji.Mimo tego,ze nie przegrali juz meczu od 7 spotkań to widac zmęczenie zawodników rundą jesienna(i tak udaną dla tej drużyny).W ostatniej kolejce remis z beniaminkiem i 15 drużyną eredivisie -Venlo najlepiej to odzwierciedla.Jak do tej pory drużynie Heerenveen należy sie najwyższe uznanie za wyniki i nie zdziwiłbym sie gdyby to oni byli liderami holenderskiej extraklasy.Do Ajaxu tracą jedynie 2 pkt(tyle,ze mają 1 mecz więcej rozegrany),więc wszystko jest możliwe.Mecz z Twente będzie kolejną okazją na zdobycie kompletu pkt,którą Heerenveen w pełni wykorzysta.

Typ:
SC Heerenveen⛔
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dobra Panowie dzisiaj niedziela i grają 2 faworyci ... Feyenoord oraz Ajax ... Po ostatnim zwycięstwie PSV zapewne obie ekipy są głodne zwycięstw ... Feyenoord wypoczęty bo tydzień temu nie grali ... Poza tym ich przeciwnik NEC nie zachwyca ... H2H jak najbardziej na ✅ dla Feyenoordu ... Kilka kontuzji, ale to standard u portowców ... Feyenoord po jak by to nie było kompromitującym remisie z Venlo odgrażał się Alkmaarowi ... Do meczu nie doszło więc wypada na to, że ofiarą teraz zostało NEC ... Czy tak będzie ? Jak dla mnie pewne zwycięstwo gości ... Można nawet zaryzykować zagranie na handi ... Co do Ajaxu mam mieszane uczucia .. Niby powinni wygrać, ale z Ajaxem jest zawsze rożnie ... Kiedy mają wygrywać to najczęściej tego nie robią ???? Dlatego też jak dla mnie to no bet a jeśli miałbym już typować to remis ze wskazaniem na gospodarzy ... A Panowie Wasze przemyślenia jak tam ? ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
NEC Nijmegen - Feyenoord Rotterdam
2
1,75


Na de Goffert w Nijmegen dojdzie dziś do spotkanie pomiędzy miejscowym NEC a Feyenoordem.Nie ma co ukrywać,że zdecydowanym faworytem są goście i to ich trzeba upatrywać jako głównego kandydata do zdobycia dziś kompletu punktów.Podopieczni Berta van Maarwijka tracą obecnie cztery punkty do tymczasowego lidera z PSV.Mówię tymczasowego gdyż swój mecz gra dziś Ajax i w przypadku zwycięstwa nad słabiutkim Excelsiorem to oni obejmą fotel przodownika Eredivisie.Dziś rywalem Portowców będzie bardzo słabe w tym sezonie NEC.Tym bardziej zdziwił mnie kurs 1,75 bo Cesarscy zawodzą w tym sezonie na całej linii.Po odejściu Andrzeja Niedzielana i Romano Denebooma ten zespół gra już zupełnie inaczej.Jeszcze kilka sezonów temu graczy z Nijmegen można było upatrywać w gronie kandydatów do zajęcia miejsc w europejskich pucharach.Na obecną chwilę pozostaje dramatyczna obrona przed spadkiem i 12 punktów po 15 kolejkach.

Na 19 spotkań rozegranych między tymi drużynami od sezonu 89/99 aż 16 razy wygrywali gracze z de Kuip.Raz był remis,dwukrotnie zwyciężali Cesarcy.Pokazuje to dość wybitnie jak różnią się obydwa zespoły.Przed tygodniem Feyenoord miał grać mecz z AZ jednak nie doszło do spotkania z powodu strajku policjantów.Może to mieć swoje wady i zalety bo gracze van Maarwijka mieli jedne tydzień dłużej na przemyślenie swojej postawy z Venlo (0-0).W tamtym meczu zawiedli wszyscy.Teraz sądząc po przedmeczowych wypowiedziach wszyscy w Feyenoordzie chcą zmazać tamtą plamę.Dodatkową motywacją będzie zapewne fakt iż trzeba zdobywać punkty by nie stracić kontaktu z Joden i PSV.

Od podopiecznych Mario Beena w dzisiejszym meczu raczej nie będzie dużo zależeć.Grę prowadzić będą przyjezdni a NEC mimo,że gra na swoim boisku często przyjmuje taktykę gry z kontry.Dziś w zespole gospodarzy prawdopodobnie zabraknie Bretta Holmana.Z tego co widziałem jedynego gracza który próbował pociągnąć swój zespól do przodu.Ale to nie koniec absencji.Zabraknie także:patricka Pothuizena,Marka van den Boogaarta,Marka Ottena,Jonasa Olssona,Jhona van Beukeringa oraz Dominique Scholtena.Straty więc dosyć duże,szczególnie w ofensywie.Jedynym ważnym ubytkiem u gości będzie brak Nicka Hofsa,który jednak ma kontuzję od dłuższego czasu.

Podsumowując uważam,że Feyenoord który niewątpliwie walczy o mistrzostwo jest zmuszony do zgarnięcia trzech punktów w Nijmegen.Gospodarze lata świetności mają już ze sobą i mimo,że na pewno będą walczyć to nie daje im większych szans.
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
NEC Nijmegen - Feyenoord Rotterdam
2
1,75
Zgadzam się z typem jak najbardziej, sam postawiłem na Feyenord. Jednak teraz mam pewne wątpliwości bo boiska w Holandii są w fatalnym stanie. W sumie może się wówczas wydarzyć wszystko. Poza tym goście grają słabo na wyjazdach. Pocieszeniem jest to, że NEC grają obecnie bardzo słabo. Trzymam kciuki za Feyenoord! :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom