>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9 kolejka Serie A [22-23 października 2016]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP



100zł na Darmowy zakład w BetClic
Sobota po prostu zapowiada się rewelacyjnie, derby Genoi zawsze gorące zawsze z niesamowitą walką a tym bardziej jak oba zespoły w tym przede wszystkim Sampdoria tak zawodzą swoich kibiców. Milan - Juve, czy tu wypada dodać coś więcej?
Niedziela to przede wszystkim Torino - Lazio, mecz na Sardynii czy spotkanie Atalanty z Interem tu na pewno mamy gwarancje na dobre fajne dla oka mecze. Zdecydowanie spokojniejsza kolejka dla Romy i Napoli, które czekają mega łatwe spotkania, nie to że 3 pkt można im już teraz dopisać, ale to jest raczej niemożliwe by to się skończyło innym scenariuszem jak wysokie spokojne zwycięstwa faworytów.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
AC Milan - Juventus BTS @1,90 Bet365
Juventus może wygra ten mecz, ale to nie będzie dla nich spacerek. AC Milan to dobry klub w tym sezonie. Może wreszcie to będzie ich sezon i ugrają coś więcej. Jak narazie jest dobrze, gdyż są na trzecim miejscu w Serie A.Milan dobrze wygląda jeśli chodzi o strzelanie goli. W 8 meczach zdobyli ich 15. Milan gra na tyle dobrze, że mogą strzelić nawet przeciwko dobrej obronie Juventusu. Juventus nie powinien mieć problemu, żeby choć raz trafić do bramki Milanu. Jeszcze nie mieli żadnego meczu w Serie A, w którym by gola nie strzelili i Milan raczej tej serii nie przerwie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Milan - Juventus
Jak widzę Juventus w środku pola z kimś z trójki Lemina/Hernanes/Asamoha to dostaje skrętu kiszek. Póki Marchisio nie wróci ktoś z tej trójki musi grać czy tego chcą oni sami czy nie. Jak wychodzi czasem wyjątkowo dwójka z nich jak to miało miejsce w ostatnim meczu z Udinese to można traktować to jako promocje do grania czegokolwiek w stronę przeciwnika co z resztą wykorzystałem, więc wiem co mówię. :razz: Szczerze mówiąc ja jeszcze dobrego meczu Juventusu nie widziałem, być może to wina przeciwników jakich mieli (Lazio, Sassuolo, Empoli, Palermo czy Calgiari) w każdym z tych meczów nie zachwycili a mimo wszystko wszystko wygrali. Ktoś pomyśli, że błądzę pisząc jedno a przedstawiając wyniki jako drugie, ale oglądałem wszystkie te spotkania poza meczem z Calgiari i tak naprawdę to przeciwnicy im sprezentowali te zwycięstwa i tak łatwe warunki. Wymieniając po kolei:
- Lazio zagrało w tamtym momencie antyfutbol
- Sassuolo zanim rozpoczęło mecz przegrywało 3-0
- Calgiari przez 90 minut pół celnego strzału
- Empoli ze swoją defensywą samo by strzeliło samobója jakby Juventus nie potrafił dobrze wycelować jak to robili w pierwszej połowie
- Palermo przegrało właśnie po swoim samobójczym tego co Empoli nie musiało robić
W zasadzie zagrali dwa poważniejsze mecze w Serie A jakim było otwarcie sezonu z Fiorentiną, gdzie też umówmy się Viola nie pokazała niczego na czym Juventus mógłby się wyłożyć. Jedynym, który postawił się i nie dał sobie w kaszę dmuchać był Inter, ten Inter który u siebie rozegrał 4 mecze a w wygrał tylko z Juventusem. Wygrał robiąc rozwałkę w momencie jak stracił bramkę, także nie wiele trzeba było by pokonać Starą Damę jeśli potrafili w tak krótkim fragmencie odwrócić losy meczu. A teraz znów wracamy na SS i gramy z jeszcze lepiej dysponowanym gospodarzem niż Inter, przynajmniej na papierze.
Milan wychodzi na prostą w momencie, gdy w składzie w końcu zapanowała moda na &quot;swoich&quot; na &quot;młodych&quot; i życie od razu jest im wstanie wynagrodzić lepsze wyniki. Takie mecze jak z Sassuolo rodzą nową drużynę, takie zwycięstwa na wyjazdach jak z Genoą czy Chievo uczą wyrachowania. Tu się rodzi fajny projekt na przyszłość i to z dużą dozą powodzenia. Nie widzę powodu by mieli jakoś specjalnie ugiąć nogi przed jutrzejszym wyjściem na murawę. Pewność siebie w końcu została zdobyta, wyniki są, morale jak najbardziej pozytywne. Środek tygodnia mieli spokojny do przygotowania się tylko pod ligę tylko pod Juventus. Co robiła w tym czasie Stara Dama wiemy, nie dość że mecz wyjazdowy to jeszcze okraszony czerwoną w 54 minucie. A przypominam, Juventus też był wtedy po LM.
Żeby nie rozciągać wypowiedzi na pół strony, widzę tutaj Milan na świeżości z polotem i bez specjalnego strachu w oczach. Przynajmniej tego od nich wymagam patrząc z perspektywy tabeli, formy itd. Niech każdy z Milanistów bierze video z meczu Inter - Juventus i poprawia każdy mankament jaki spotkał na drodze Inter w momencie jak dostał 0-1 i to co później zrobili odwracając mecz. Ja nie mam stracha przed Juventusem, także ode mnie dwie propozycje. (Ten pierwszy bet fajnie wyłapać na live w jakieś 10 minucie, gdzie będą mieć przedział gola do 80 pewnie już po takim samym kursie)

Milan gol przed 73 minutą @ 1,83
Bet365 ✅ 65 minuta Locatelli
Milan +0,5 @ 2,075 Bet365 ✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
terstegen 25

terstegen

Użytkownik
Milan - Juventus
Świetny mecz zapowiada się jutro na San Siro. Osobiście dla mnie ten typ jest no betem, ponieważ według mnie tutaj wszystko może się zdarzyć. Pozycja lidera Juventusu chyba nikogo tutaj nie zaskakuje, ale trzecie miejsce Milanu to jest pewna niespodzianka. Bacca z 6 golami po 8 meczach i myślę że ma szanse na tytuł króla strzelców. Niang, który też się ostatnio odblokował i strzela gole oraz asystuje :p Tak jak powiedział przedmówca, Milan to drużyna młoda, która zdaje się sprawiać wrażenie pewnych siebie. Na pewno dają sie we znaki defensorom Starej Damy.
Juventus jutro bez Chiellinego , co na pewno boli fanów z Turynu, aczkolwiek dwójka obrońców Barzagli - Bonucci to najlepsze zapory Serie A. Liczę jutro na niezły pokaz swoich możliwości duetu Dybala - Higuain, którzy to w ostatnich dwóch meczach ligowych zaaplikowali rywalom łącznie aż pięć bramek.
Liczę na otwartą grę z obu stron, z akcjami &quot;od bramki, do bramki&quot;. Gdybym jedak miał się skłonić do jakiegoś typu, to postawiłem bym na over 2,5.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Milan - Juventus
Bezsprzecznie hit tej serii gier. Nie da się ukryć, że wielu postronnych fanów chciałoby w tym meczu wygranej Milanu. Sam mogę wpisać się do tego grona spokojnie. Po pierwsze całej lidze potrzeba mocnego Milanu. Póki co wydaje się to na dobrej drodze. Może za wcześnie by obwieszczać to wszem i wobec bo dopiero 9 kolejka przed nami, ale seria pięciu meczów bez porażki z czego 4 zostały wygrane to dla Milanu coś nowego. Coś czego pod wodzą Mihajlovica i Inzaghiego nie dotknęło ich.
Milan to młodość i potencjał. Fajnie zbudowany skład, choć przed sezonem miałem mieszane uczucia, a zakasowali na tym etapie Inter, który rozbił bank na wzmocnienia i nic z tego nie ma.
Od początku zapewne zagra Carlos Bacca,Montella już nie może przeginać bo wystawianie Lapaduli na taki mecz to byłby skandal. Wystawienie go w Weronie też nie było zbyt dobrym posunięciem, ale jeszcze dało się to wytłumaczyć powrotem z Ameryki Południowej gdzie Kolumbijczyk grał o pkt w el. MŚ.
Zatem skoro Bacca zagra to i zargać powinien Gonzalo Higuain, oboje mają po 6 bramek na koncie w lidze. Obu kilka razy spotkała już ławka. Ale jutro Higuain zagra z Dybala od początku. Allegri już musi ubrać galowy garnitur, w końcu jedzie na salony do Mediolanu. A na San Siro nie wypada wystawić słabszych elementów. Mecz toczy się o dużą stawkę.
Juve w tym sezonie gra paskudnie, ciężko się to ogląda. W Lyonie wygrali dzięki Cuadrado i Buffonowi, z Udinese dzień swój miał Dybala. Wcześniej też ciułane te punkty. Jak już wspomniałem, nie może to się podobać. Chciałbym aby utarto im nosa. Taka porażka sprawiła by chęć poprawienia się i zrodziła większe emocje na czele tabeli.
Milan bez Antonellego, Calabrii, Bertolacciego i Montolivio.
Juventus bez Chielliniego, Pjacy i Kwadwo Asamoaha.
W przewidywanych składach nie ma większych niespodzianek.
Milan: Donnarumma - Abate, Paletta, Romagnoli, De Sciglio - Kucka, Locatelli, Bonaventura - Suso, Bacca, Niang
Juventus: Buffon - Benatia, Bonucci, Barzagli - Dani Alves, Khedira, Hernanes, Pjanić, Alex Sandro - Dybala, Higuain

Torino - Lazio
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,72 Unibet
✅ 2:2
Bardzo ciekawe starcie w Turynie. Mihajlović osiąga znakomite rezultaty ze swoim zespołem. Grają ofensywnie, czasami nawet bardzo ofensywnie. Ostatnio wysokie wygrane z Romą i Palermo, czy też wygrana z Fiorentiną. Trzy wygrane mecze z rzędu w pięknym stylu. Co jednak się rzuca w oczy to za każdym razem stracony gol. Kuleje defensywa, ale przed sezonem odeszli z tej formacji kluczowi zawodnicy jak Glik, Maksimović czy Bruno Peres. Łatwo nie jest, ale starają się ich zastąpić.
W ofensywie za to szaleje Andrea Belotti, wrócił już też Adem Ljajić. Dobre momenty ma Benassi. Jest też Iago Falque, który od meczu z Romą urósł mocno i to też mocny punkt obecnie. Toro należy szanować.
Lazio ma wahania, ale nei sposób im odmówić ofensywnego potencjału. Ciro Immobile strzał w dyche jeżeli chodzi o transfery. Wypełnił lukę po Klose idealnie. Do tego skrzydła szybkie jak Balde Keita i Felipe Anderson. Może być mecz podobny jak ten Toro - Roma gdzie było &quot;calcio show&quot; i oko za oko.
Torino nie dość, że formacja defensywna nie powala to jeszcze zabraknie De Silvestri i Molinaro, czyli dwóch obrońców. W zespole Lazio także straty w tyłach. Kontuzję leczy De Vrij, Bastos i Lukaku. Za kartki natomiast pauzuje Stefan Radu. Takie straty w tyłach, że tutaj sporo wątpliwości te formacje w obu zespołach zostawiają. Ponadto braknie Milinkovica Savica, Biglii i Kishny.
Liczę na otwarty naprawdę świetny mecz.
Torino: Hart - Zapacosta, Rossetini, Castan, Barrecca - Benassi, Valdifiori, Baselli - Iago Falque, Belotti, Ljajić
Lazio: Marchetti - Basta, Hoedt, Wallace, Patric - Parolo - Felipe Anderson, Lulić, Cataldi, Keita - Immobile
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
I nadszedł ten wielki test z rywalem z najwyższej półki. Do tej pory Milan po prostu wyrywał te zwycięstwa na San Siro, chłopom nie szło z Sassuolo i podciągnęli z 1-3, z Torino na otwarcie sezonu z kolei sami zrobili wszystko by nie mieć tych 3 punktów ale uratował ich Giggi. Mecz z Lazio właściwie oddali Rzymianie i tak oto wychodzi na to, że San Siro może być ciężkim terenem dla Juventusu. Niezły żart... ;)

A teraz zero ironii. Za Montellą to trzecie miejsce wydaje się świetnym wynikiem i w końcu zapracowanym wynikiem na miarę odbytych treningów i bólu jaki padł na czarno-czerwoną część Mediolanu. Przecież przed meczem z Sassuolo Rossoneri mieli trzy czyste konta z rzędu! Locatelli wydaje się mieć pierwszy skład zapewniony, brak Hondy czy Calabrii jeszcze boleć nie będzie (ten pierwszy obecnie rezerwa, ten drugi chyba jeszcze niedoleczony i pytanie czy gotowy na taki szlagier z Juve). To też nie dzień kiedy Montella postawi na Lapadulę kosztem Bacci i chyba tego będę najbardziej żałować.

Z typów najbardziej wpadł mi w oko:

Juventus wygra dowolną połowę @ 1.44 całoroczny
Gol w obu połowach @ 1,72 unibety


Z innych typów:

Atalanta - Inter
obie strzelą @ 1.86 unibety


Na Stadio Atleti przyjemna dla typu statystyka - na 13 ostatnich spotkań w takim dokładnie zestawieniu (Inter grał gościnnie) 12-krotnie taki zakład był in plus. I to chyba najważniejszy argument. I z innych, by ukłuli choć jednym - Inter w końcu zdobył punkty i to komplet w spotkaniu w Lidze Europejskiej z dobrym angielskim rywalem, olewają czy nie, to już ocierało się o wstyd. Nie ma co wracać do meczu z Juventusem. To był moment, sukces. Od tamtego czasu wciąż sinusoida formy. Atalanta jak zwykle przyklepała dla siebie środek tabeli mając trzy ostatnie mecze bez porażki (w tym z Napoli i Violą). Ten team śmierdzi nijakością, jest bezpłciowy. Mam na myśli to, nie są w stanie ani zawalczyć wyżej ani pograć niżej niż określony poziom. Liczę, że zagrają lepiej niż ostatnie 45 minut z Violą, gdzie większość minut z tych wymienionych wyżej zagrali na własnej połowie. Dobrze, że strzelanie Interowi ma w DNA.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
AC Milan - Juventus Turyn under 2,5 1,80 Sportingbet ✅
Milan po kilku słabszych latach wreszcie zaczął się odbudowywać i oby tak dalej, bo to jednak marka i wielka historia. Montella poukładał ciekawie zespół i uznanych graczy przeplata młodzieżą. Juve to w ostatnich latach hegemon na włoskich boiskach i w tym sezonie chce to utrzymać.
W dzisiejszym spotkaniu skłaniałbym się w stronę under 2,5, mimo że oba zespoły będą liczyć na bramki gwiazd z Ameryki Południowej, czyli Dybali, Higuaina, a z drugiej strony Bacci. Siła Juve to przede wszystkim obrona i Buffon w bramce. Co prawda zabraknie Chielliniego ale zastąpi go Benatia, obok zagrają Bonucci i Barzagli, więc strata nie będzie tak widoczna. Do tego, jak pisali poprzednicy Juventus może nie gra porywająco ale konsekwentnie zbiera po 3 punkty. Nie wydaje mi się, by dziś inaczej miała gra wyglądać i pokażą fajerwerki, skoro jadą na San Siro. Z drugiej strony Milan również raczej się nie otworzy, bo to może być samobójstwo i będzie czekał na swoją okazję do strzelenia bramki. Szykuje się wyrównane spotkanie, gdzie walka o utrzymanie własnych pozycji może spowodować, że wielu goli dziś w Mediolanie nie zobaczymy.
Torino - Lazio 2,25 Bet365 ⛔
Jeśli miałbym stawiać, który mecz może się okazać najciekawszy w tej kolejce, to właśnie bym wytypował mecz w Turynie, a nie w Mediolanie.
Torino po zmianach personalnych w lecie dalej utrzymuje się w czołówce. W ataku szaleje Belotti wspomagany przez Falque i Ljajica. U siebie w tym sezonie tylko raz zremisowali, a oprócz tego trzy wygrane. Z kolei w Lazio wypadło wielu zawodników, szczególnie osłabiona została formacja defensywna, o czym pisał Robson wcześniej. Z drugiej strony Lazio w ostatnim czasie grało dobrze, ale oprócz przegranego spotkania z Milanem grali jednak z zespołami drugiej części tabeli. Czy tak osłabione Lazio postawi się dobrze grającemu na własnym boisku Torino? Gospodarze strzelają sporo bramek i myślę, że w niedzielę wykorzystają braki w ekipie rywali.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie fachowcy czy Sampdoria się w końcu przełąmie???Cieżki mecz bo to derby ale zwycięstwo w nim smakowałoby wybornie.
Sam miałem plany grać coś w derbach na Sampdorię,ale jednak spasowałem. Przede wszystkim Sampdoria dzisaij bez bramkarza Viviano, który ma kozacki sezon. M.in ostatnio z Pescarą obronił karnego. Ale ogólnie poza tym błędem z Cagliari to gra wybornie i ma parady pierwsza klasa. Dziś w bramce Sampy więc Puggioni. Ponadto w defensywie widze roszada i na środku ma zagrać Adrea Palombo wg la gazetta dello sport. Palombo to def. pomocnik, który nie grał w tym sezonie jeszcez bodaj. Raczej już bliski końca kariery. Nie wiem czemu Silvestre na ławce przewdiywany. Ale może to tylko zasłona i ok 18 się okaże inaczej nie wiem.

Genoa już z Pavolettim, ale póki co na ławce. Zabraknie jedynie Gakpe i Lazovica.

Po takich kursach próbowałbym Sampdorię, ale jednak obejrzę mecz spokojnie, ale widżę nie tylko ja nadal mam/miałem ochotę grać na przełamanie Sampdorii ;)
 
K 3

kamil292

Użytkownik
AC Milan - Juventus​

Co do dzisiejszego hitu kolejki to ja jestem jednostronny i stawiam na zwycięstwo drużyny gości. H2H do którego dotarłem jest zdecydowanie na korzyść Juventusu. Ostatni raz do remisu lub zwycięstwa na stadionie dzisiejszych gospodarzy doszło w 2012 roku. Pokuszę się o typ, że obie drużyny strzelą gola i wygra Juventus, na co STS daje nam kurs 4,25.

Na niedzielę natomiast proponuję typ w meczu AS Roma - Palermo. Typ: 1 i BTS (2,40 - STS)

Jak przedstawia się obecna forma obu zespołów?
AS Roma po 8 kolejkach znajduje się na 2 miejscu z 16 punktami i bilansem bramek 19-10. Palermo natomiast znajduje się na dalekim 18 miejscu z 6 punktami i bilansem 5-12.

H2H:
Roma: 14
Remis: 4
Sassuolo: 8
Na stadionie Romy: 9/1/3 z czego w 7 meczach BTS.


Czemu taki typ?
Roma ostatnio zawiodła i tylko zremisowała na swoim stadionie z Austrią Wiedeń 3-3 w LE. W tym meczu są zdecydowanym faworytem i myślę, że jutro to udowodnią, żeby wymazać z pamięci ostatni remis i zadowolić kibiców. Pozostaje jeszcze tylko bramka dla Palermo. Na 8 meczy Palermo z tego sezonu, strzelali oni bramki w 5 meczach, w 3 meczach nie strzelili gola (Sassuolo, Napoli, Juventus). Jutro wydaje mi się, że bramkę zdobędą, ale tylko honorową.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
Milan - Juventus
typ: over 3,5 RR - AC. Mialn - kurs : 1,61 ✅ ( 5 RR )
Dzis na stadionie w Mediolanie, zmierzy sie obecny lider tabeli z powracajaca na szczyt druzyna Milanu, cieszy mnie obecna forma pilkarzy Montelli, widac ze zaczynaja sie cieszyc na nowo z gry i przynosi im to cenne punkty w tabeli, przed meczem Niang mowil ze Juventus jest do pokonania bo pokazal juz to inter, takze zapowiada sie walka do samego konca, skuteczny Bacca na srodku i szybcy skrzydlowi mysle ze nabija linie 3.5 rr, Milan lubi grac bokami, zwykle w jego meczu ma sporo fragmentow z bocznych stron boiska i mysle ze tez tak bedzie tym razem, zapowiada sie bardzo dobre widowisko dzis o 20:45 na San Siro, ciezko isc w strone goli, badz jakiejs z druzyn, dlatego polecam wybrac cos z oferty rzuty rozne, badz kartki, ktore przy takim klasyku moga sie posypac w znacznej liczbie ✅

drugim spotkaniem ktore wydaje mi sie dosc pewne jest mecz na wlasnym stadionie zespolu Romy z przecietnym w tym sezonie Palermo, kibice Romy maja ostatnimi czasy sporo emocji ze wzgledu na duza liczbe bramek w ich spotkaniach, w ligowych potyczkach Roma zanotowala zwyciestwo na wyjezdzie z Napoli, oraz wczesniej domowa wygrana z interem, czyli przeciwnicy ktozi powinni liczyc sie w walce o puchary rozliczeniu na plus, teraz walka z nizej notowanym sportowo Palermo, jesli chce sie walczyc o LM w kolejnej edycji to po za zwyciestwami z kandydatami do tytulow nie mozna gubic punktow ze slabszymi druzynami, roma jest swiadoma ze nawet wynik 3:1 moze do konca sie nie utrzymac , co pokazal ostatni mecz przeciwko Austri Wieden w Lidze Europy, mysle ze aby zrehabilitowac sie dla kibicow pilkarze Romy szybko beda ccheili objac prowadzenie, stad wymyslilem
typ: Roma wygra do przerwy i do konca meczu - kurs 1,57 z b365 ✅
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Panowie fachowcy czy Sampdoria się w końcu przełąmie???Cieżki mecz bo to derby ale zwycięstwo w nim smakowałoby wybornie.
Też lubię stawiać wyższe kursy w szlagierowych spotkaniach, ale tutaj grając na Sampdorię oprócz kursu nic się nie zgadza. Zespół jest w fatalnej dyspozycji, początek mieli udany i wtedy trudno było doszukać mankamentów w końcu wyniki się zgadzały to nikt nie patrzył na to głębiej. W tej chwili problem jest taki, że będąc w dużym kryzysie takie postacie jak Linetty czy Torreria to nie ten etap kariery by jeden z nich podniósł zespół. Oglądając drugą połowę Sampodrii na Pescarze gdzie grali całe drugie 45 minut w przewadze postronny widz spytałby się który zespół gra w osłabieniu. To przecież Pescara miała los w swoich rękach i dostała jedenastkę i jej nie wykorzystała. Fatalnie to wyglądało, pozycyjny nie istniał, strzały nie przygotowane. Jakieś prostackie wrzutki, wyglądało to jakby nikt nie chciał wziąć na siebie ciężaru rozegrania akcji. Zrobili kocioł i to solidny nie powiem że nie, ale dopiero w 90 minucie. 3 bardzo groźne sytuacje w tym setka Torreiry tylko w poprzeczkę. Quaiarella bez formy, Muriel z tamtego sezonu to przeszłość. Gdy ta dwójka nie działa poprawnie to w ataku pozostaje... Budimir. Chłopak z Crotone zawitał prosto z Serie B. Barreto doświadczony chłop, który miał tu być przewodnikiem po Serie A dla młodych w środku pola a wygląda gorzej od nich, nie widzę na tą chwilę postaci, która wyciągnie ten zespół z kryzysu. Jeśli faktycznie Palombo ma dziś zadebiutować i na pozycji stopera to ja współczuje fanom Dorii. Co by było, gdyby z Palermo nie strzelili wyrównującej w samej końcówce a Pescara wykorzystała ten rzut karny w drugiej połowie? Można śmiało rzec, że w tych meczach zasłużyli tylko i wyłącznie na max 2pkt co przy przeciwnikach tej klasy to jest kompromitujący osąd.
Jeśli miałbym coś tutaj typować to tylko i wyłącznie zakłady dotyczące żółtych/czerwonych czy podyktowanego rzutu karnego. Wyobrażam sobie ten mecz jako mocno krwisty, tutaj żaden z zespołów nie może w dalszym ciągu dostawać po łbie zwłaszcza w tak ważnym meczu jak dziś w szczególności dla Sampdorii. Z drugiej strony jeśli ta &quot;cienka&quot; Sampdoria będzie prowadzić to nie chce być w skórze Gryfów. Linia kartkowa jak co roku strasznie wysoka, takie 6,5 brałbym w ciemno a tak mamy najszybciej azjan 7. I tak i nie. Genoa w tym sezonie słynie z dostawania czerwonych kartek. Tak na szybko z głowy, to dostali chyba czerwone w 5 meczach. Jak dadzą się ponieść emocją a czuje że tak może być to mogą i wykręcić liczbę większą jak 10 kartek liczonych z czerwonymi itd.Żeby coś zaproponować:
Over 7 kartek @ 1,825 Bet365 ⛔ 6 Ale Linetty to powinien z czerwoną zakończyć, z drugiej strony cieszy wyczucie karnego
I jeśli faktycznie dojdzie do tego, że Palombo zacznie mecz od 1 minuty i w dodatku na pozycji stopera to robi się fajna opcja zakładu. Waleczne serce Sampdorii od 14 lat w tym klubie, generalnie pomnikowa postać. Wariat coś jak De Rossi z Romy. A jak weźmiemy pod uwagę, że od 1,5 roku jest pomijany w składzie to tu oprócz efektu mocnej psychiki nic więcej nie pomoże, prędzej chodzący dynamit się z tego zrobi.
Angel Palombo żółta kartka @ 3,30 Unibet Nie grał od początku

Over 4,5 kartki ???????? 1,67 w STS, gdyby nie podatek to...
✅
E; STS mistrz
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Sampdoria - Genoa Typ: under 2.5 gola @ 1.88 Pinnacle
Jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami, jednak te najbliższe o prymat w Genui nie zapowiadają się jako najlepsze widowisko. Obie drużyny z tego miast a są w dołku. Sampdoria notuje serię sześciu meczy bez zwycięstwa, zaś w ostatnim starciu z Pescarą mimo remisu zagrała najsłabiej od ponad miesiąca. Z kolei Genoa w ostatnich pięciu starciach strzeliła zaledwie jednego gola. Wszystko to skłania mnie ku underowi. Sampdoria niby mają więcej atutów z przodu, ale jak już wspomniał para Muriel i Quagliarella na Stadio Adriatico wypadła bardzo blado. Z kolei Pavoletti i Ocampos choć już są zdrowi, to jednak daleko im do optimum formy, gdyż Gazetta dello Sport widzi ich póki co jako rezerwowych. Wszystko to skłania mnie ku underowi, gdyż zapowiada się dużo walki, kartek... i mało goli.. Nie wykluczam, że jedna bramka może zadecydować tu o wyniku.
Co do dzisiejszego hitu Milan - Juventus to nie doszukuję się tu jakiejś niespodzianki. Wg mnie Stara Dama wypunktuje młodzież Milanu, która choć może wyciągnąć wynik jak z Sassuolo, to jednak brakuje je doświadczenia i wyrachowania w meczach na samym szczycie. Warto również podkreślić, iż obrona Juventusu straciła zaledwie jedną bramkę w szczęściu poprzednich starciach (uwzględniając również Ligę Mistrzów) i dla ofensywy gospodarzy może się okazać zaporą nie do przejścia. Juve @ 1.91 Pinnacle
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Milan - Juventus obie SN @ 1,80 TotoMix
Jak dla mnie pewne zdarzenie, Juventus wiadomo w seriea idzie jak dzik. w dodatku w Lm tak samo swietny napad HD Higuain-Dybala swietna obrona BBC dzis wyjatkowo BBB i super Gigi w bramce. Normalnieaz smierdzi underem 0-0 ale sadze ze we wtorej Gigi wykorzystał limit szczescia w meczy z Francuzami. do tego Milan ie odbudowuje ma zalete strzela ostatnio duzo bramek ale niestety tez duzo traci
3-1 wygrana z Chievo (jak narazie czarnym koniem) rozgrywek
4-3 nie wymeczone a wyszarpane 4-3 z Sassuolo
pozostałe mecze to co prawda undery ale dwa ostatnie mecze daja do myslenia
sadze ze obaj zawodnicy o imieniu Gianluigi skapitulują oby młodszy dwukrotniej dwa razy wiecej ;)
dodatkowo jutro mysle zeby pojsc w Atalanta 1X
Chinski Inter wiadomo jak gra Icardi ma awantury ponoc z Kibicami
Inter ostatnie 5 meczy
wygrana z Southampton w czwartek co tez daje dodatkowe zmeczenie biorac pod uwage ze mecz
konczyli w 10tke
remis z Bologną
porazki z Cagliari, Romą oraz Spartą Praga
kurs 1.60 wydaje sie w miare spoko
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
AC MILAN - JUVENTUS FC
Mecz na szczycie Serie A. Doświadczony, choć grający do tej pory na pół gwizdka Juventus, przyjeżdża do Mediolanu - jedynego miasta w tym sezonie gdzie musiał zaznać goryczy porażki. A z pewnością Włosi jedyną gorycz jaką lubią to espresso. I nie sądzę, że Stara Dama pozwoli sobie na drugą porażkę w stolicy świata mody. Jak do tej pory Juventus grywał z drużynami powiedzmy sobie - średniego kalibru. Nie wliczam w te towarzystwo Interu, z którym oczywiście Bianconerri polegli. Milan się odradza, morale jest z pewnością świetne, ale jak to bywa przy narodzinach superbohaterów - musi zostać wylany kubeł z zimną wodą na głowę. I myślę, że dziś tak się stanie. Nie oznacza to oczywiście, że Juventus będzie miał łatwo, wszak mają w nogach Ligę Mistrzów, a Milan z pewnością nie może doczekać się tego starcia by pokazać wszystkim na co ich stać. Jednak to dopiero początek sezonu i w zasadzie odłożyłbym na bok wycieczkę do Francji mistrza Włoch, to są profesjonaliści. Nie sądzę by był to mecz underowy. Dlatego zagram
JUVENTUS POW. 1,5 GOLA - 2,10
Milan ma świetnego Donnarummę na bramce. Jednak to dziś nie starczy.
CROTONE - NAPOLI
Dla mnie najpewniejszy mecz tej kolejki włoskiej Serie A. Napoli dostało kilka mocnych ciosów. Najpierw odpadła ich nadzieja - Milik. Są po 3 porażkach z rzędu! Z kim przełamanie jak nie z Crotone, które dostaje od wszystkich baty się pytam?? Genoa i Atalanta wbiły na stadionie beniaminka 3 bramki. Piłkarze z Neapolu są z pewnością rozwścieczeni i uważam, iż wyładują się na mało doświadczonych graczach jutrzejszych gospodarzy. Napoli stwarza sobie dużo sytuacji, gorzej z wykończeniem, jednak myślę, że te 3 bramki to dla nich minimum w tym meczu! Nie biorę tu pod uwagę wcześniejszych wyjazdów gości, bowiem w mojej opinii aspekt psychologiczny ma w tym momencie pierwszorzędne znaczenie. Napoli potrzebuje kogoś znokautować.
NAPOLI POW.2,5 GOLA - 2,00
NAPOLI POW. 3,5 GOLA - 3,75
NAPOLI POW. 6,5 RZ. R. - 2,00
 
piotrkulinoga 15

piotrkulinoga

Użytkownik
AC Milan - Juventus Turyn over 2,5 2.10 STS
Wielkie widowisko 8 kolejki Serie A. Juventus Turyn na własnym terenie podejmie drużynę AC Milan. Nie będę przedłużał i opisywał historii meczów tych drużyn, więc przejdę do sedna sprawy.
Juventus 17 goli strzelonych, 5 straconych
AC Milan 15 goli strzelonych, 11 straconych
Ac Milan w swoich 3 ostatnich meczów pokrył over 2.5 3 razy wygrywając kolejno 3:1,5:0 i 4:3
Juventus w swoich 3 poprzednich meczach pokrył over 2.5 2 razy, ale weźmy pod uwagę, że swój ostatni mecz drużyna z Turynu grała z Olympique Lyon na wyjeździe.
W drużynie gospodarzy czołowym zawodnikiem jest Carlos Bacca, który w 8 ligowych meczach zdobył 6 goli.
Identyczną sytuacją może pochwalić się Gonzalo Higuain, który także w 8 ligowych meczach zdobył 6 goli.
22-letni Paulo Dybala zdobył 3 bramki w 7 ligowych meczach oraz asystował 2 razy.
W drużynie gości wielkim nieobecnym jest Chiellini, który jest ostoją linii obrony drużyny Juventusu.

Roma - Palermo over 2.5 1.35 STS
Druga w tabeli Roma podejmie u siebie 18 drużynę ligi - Palermo.
Roma na własnym terenie jest drużyną nie do zatrzymania. 4 mecze,4 zwycięstwa, 13 goli strzelonych i 3 stracone.
Palermo na wyjazdach gra średnio: 4 mecze, 1 zwyciestwo i 3 remisy, 4 gole strzelone i 3 stracone.
Biorąc pod uwagę wszystkie mecze bilans bramek Romy wynosi 19:10, Palermo 5:12.
Wywnioskować można z tego, że w meczach Romy i Palermo pada często dużo bramek. Jest to prawdą.
Roma over 2.5 spełnione we wszystkich ostatnich 6 meczach, Palermo under 2.5 w 8/10 meczy.
3 ostatnie bezpośrednie mecze tych drużyn to 5:0,4:2 i 1:2.
Myślę,że mój typ sprawdzi się w tym meczu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Niewątplwie był to bardzo ciekawy mecz.W końcu rywalizacja grzała bo Milan od paru tygodni jest w dobrej dyspozycji i to było widac w tym meczu.
Oczywiście Juventus był znacznie lepszą drużyną bo ma lepszych piłkarzy, ale Milan pokazał bardzo dobrą i zdeterminowaną grę w defensywie.W ofensywie to nie wyglądało aż tak dobrze, ale kolejną piękną bramkę zdobył Locatelli.Niesamowita jest jego historia bo w debiucie strzelił genialnego gola z Sassuolo, teraz zastępuje Montolivo w pierwszej jedenastce.Świetny czas dla kolejnego już wychowanka Milanu w składzie.Szacunek też dla Montelli, że nie boi stawiać się na młokosów.

Co do samego meczu to nie obyło się bez kontrowersji bo Juve strzeliło bramkę po rzucie wolnym Pjanica, ale Rizzoli ją anulował i teraz różne są wersję - niby spalony Bonucciego (którego nie było) bądź też mówi się też, że był to wolny pośredni.Nie wiadomo z czyjej podpowiedzi korzystał - czy to moviola i powtórka telewizyjna czy też podpowiedz asystenta...ciężko ocenić, ale warto czekać na komentarz samego sędziego.


Bergamo - Inter | 1X - 1,70 365 ✅✅✅

niezły kurs na to zdarzenie, a patrząc na dyspozycję oby dwóch drużyn to nie jest to zdarzenie tak mało prawopodobne bo Atalanta gra dobrze.Furorę robi na pewno Kessie (defensywny pomocnik, a bramek ze 4 już ma), a i z przodu daje sobie radę wychowanej Milanu - Petagna.2 tyg temu oglądałem ich mecz z Neapolem i znacznie obrzydzili oni grę Neapolowi i w końcu wygrali mecz.Nieźle zorganizowany zespół, w obronie z Masiello, Caldara, w pomocy zaś właśnie niezły Kessie i Kurtić (raczej jutro nie zagra).
Gorzej z Interem, mówi się, że De Boer dostał ultimatum, tj 6 pkt w meczach LE oraz właśnie w Bergamo - patrząc na to jak grają i jakie są problemy z Icardim to nie widze jutro wygranej.Dopuszczają do dużej ilości okazji, nawet z Cagliari to Handanovic sobie wbił bramkę.Czytałem pozytywne komentarze o Joao Mario czy Banedze, ale ja nie widzę, żeby mieli aż taki wpływ na zespół i wyniki Interu.Najlepiej wygląda Candreva, który potrafi dograć i przedryblować, ale zaś nie ma komu wykończyć bo Icardi jest nieskuteczny, a i popadł w konflikt z kibicami za to co napisał w książce.
Widzę jutro punkt(y) Atalanty, drużyna na fala, drużyna która ostatnio ograła mocnego rywala i zremisowała we Florencji, dobre chwile po stronie drużyny Gasperiniego więc sądzę, że jutro przedłużą passę, a Inter oddali się od topu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co do samego meczu to nie obyło się bez kontrowersji bo Juve strzeliło bramkę po rzucie wolnym Pjanica, ale Rizzoli ją anulował i teraz różne są wersję - niby spalony Bonucciego (którego nie było) bądź też mówi się też, że był to wolny pośredni.Nie wiadomo z czyjej podpowiedzi korzystał - czy to moviola i powtórka telewizyjna czy też podpowiedz asystenta...ciężko ocenić, ale warto czekać na komentarz samego sędziego.
No właśnie, kontrowersyjna decyzja bardzo. Jeżeli chodziło o spalonego to gol powinien być uznany.

Ale jeżeli o coś innego o czym wspominasz to nie wiadomo..
Jednak sytuacja baaardzo trudna do oceny i nie ma co jechać sędziego.
Sam mecz za to ciekawy, mnie cieszy, że Milan wygrał. Serie A potrzeba silnego Milanu, a ekipa Montelli naprawdę pokazuje, że ma jaja. Młodzi w dodatku. Grande Donnarumma w bramce, co wyjął ten strzał w 95 minucie to od razu mi się De Gea przed oczyma pojawia i mecz Liverpool - Man.Utd z ostatniej kolejki ligowej Premier League. Po prostu klasa. No i ta reakcja Gallianiego, coś pięknego! Za takie smaczki kocha się calcio, to jest coś więcej niż piłka tylko. Te emocje, ta adrenalina.
Piękna historia, że młodziak Locatelli zdobył tez bramkę, i to jaką bramkę! :O Grał może nonszalancko przez cały mecz, ryzykował, kilka strat. Ale zerwał pajęczynę. Szacun. Dziś można powiedzieć, Forza Milan ;)
https://www.youtube.com/watch?v=ZCDv1dIqQRw
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mocniejsza stawka.
Udinese -0,5 @ 1,875 Bet365
To ja od siebie tylko dodam, że Pescara jeszcze osłabiona na Dacia Arena przyjeżdza dziś.
Bahebaeck, Verre, Coda, Gyomber, Manaj i Murić nie zagrają w tym meczu.
Podoba mi się ten typ jak i przekonująca analiza. Zaufam, sam też to zagram. Dajesz jakieś gwarancje na ten mecz? Bo nie wiem czy będę mógł potem złożyć skargę, zażalenie czy ewnetualnie reklamację? ???? haha. A wolę być ubezpieczony.

Cagliari - Fiorentina
Fiorentina na mojej czarnej liście póki co, na wygraną ich nie zagram na pewno. Grają niemrawo, tzn grali tak z Atalantą i pewnie jakby mecz od poprzedniej niedzieli trwał jeszcze do teraz to nadal byłby wynik 0-0... Gra w tamtym meczu była tak czytelna i przewidywalna, że masakra. Zero zaskoczenia. Sousa coś musi pokombinować ze składem bo nie ma kto rozgrywać. Mam wrażenie, że Borja Valero nie daje obecnie zespołowi już tego co przez poprzednie dwa sezony. Posadzenie Ilicica na ławce to chyba nie tędy droga. Tym bardziej ajk w ataku graja dwaj środkowi napastnicy, którzy w rozgrywaniu ataków maja małe rozeznanie, czyli Babacar i Kalinić. Aż prosi się by na jednym skrzydle dać Tello, na drugim Bernardeschi, za plecami Babacara Ilicic i w środku pola Vecino i Borja Valero. O wiele lepiej to wyglądać powinno!
Na Sardynii jednak może im paradoksalnie grać się łatwiej&gt; Cagliari to ofensywna ekipa. Powinna być wymiana ciosów. Beniaminek był opisywany w poprzednich kolejkach już przeze mnie. Warto się cofnąć jak ktoś nie czytał.
Kusi opcja over2,5 gola w Cagliari po kursie@ 1,95 ✅ b365 Ktoś ma jakieś zdanie&gt;?


Małe derby Lombardii Atalanta - Inter
Też ciekawy mecz, a już na pewno ciekawszy niż ten który pokazuje Eleven jak wspomnial @Grac45 czyli Crotone - Napoli...
Inter zawodzi strasznie, grają padakę, że masakra. Atalanta u siebie ostatnio 1:0 z Napoli, na wyjeździe 0:0 z Fiorentiną z przebłyskami bo mieli kilka dobrych sytuacji. Czy przeciwstawią się Interowi i będzie to kolejny gwóźdź do trumny De Boera?
Na pewno na San Siro z zazdrością patrzą za miedzę jak sobie radzi Milan. A przecież to Inter po takich ruchach na rynku transferowym miał walczyć z Juventusem o scudetto. Ba, oni pzrecież tęz z nimi wygrali 2:1, ale stracili punkty w tak wielu meczach, że nie ma póki co o czym mówić i myśleć...
Dla mnie zdecydowany NO BET w Bergamo, a dla Was? :&gt;

A teraz jeszcze genialna okładka z La Gazetta dello Sport z wczorajszego meczu. Wybaczcie fani bianconerich, ale taka porażka tylko dodaje jeszcze większego zainteresowania rozgrywkom.

Aaaa i PS. Muntari pozdrawia ????

Oczywiście chodzi o pamiętną nieuznaną bramkę Muntariego w konfrontacji Milanu z Juventusem właśnie.
Zachęcam do dyskusji. Jest o czym dyskutować, mnóstwo meczów na rozkładzie w te niedzielne popołudnie ;)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Cagliari - Fiorentina
Fiorentina na mojej czarnej liście póki co, na wygraną ich nie zagram na pewno. Grają niemrawo, tzn grali tak z Atalantą i pewnie jakby mecz od poprzedniej niedzieli trwał jeszcze do teraz to nadal byłby wynik 0-0... Gra w tamtym meczu była tak czytelna i przewidywalna, że masakra. Zero zaskoczenia. Sousa coś musi pokombinować ze składem bo nie ma kto rozgrywać. Mam wrażenie, że Borja Valero nie daje obecnie zespołowi już tego co przez poprzednie dwa sezony. Posadzenie Ilicica na ławce to chyba nie tędy droga. Tym bardziej ajk w ataku graja dwaj środkowi napastnicy, którzy w rozgrywaniu ataków maja małe rozeznanie, czyli Babacar i Kalinić. Aż prosi się by na jednym skrzydle dać Tello, na drugim Bernardeschi, za plecami Babacara Ilicic i w środku pola Vecino i Borja Valero. O wiele lepiej to wyglądać powinno!
Na Sardynii jednak może im paradoksalnie grać się łatwiej&gt; Cagliari to ofensywna ekipa. Powinna być wymiana ciosów. Beniaminek był opisywany w poprzednich kolejkach już przeze mnie. Warto się cofnąć jak ktoś nie czytał.
Kusi opcja over2,5 gola w Cagliari po kursie@ 1,95 b365 Ktoś ma jakieś zdanie&gt;?
Oglądałem sporą część meczu Fiorentiny z Atalantą i naprawdę ciężko się to oglądało. Akcje się nie zazębiały, sporo przypadku, niedokładności. Im bliżej końca meczu tym miałem wrażenie, że Fiorce się nie chce, Atalanta gościła pod bramką gospodarzy i mogła coś wdusić. Fiora coś tam stworzyła ale szło to ciężko. Odnosiłem wrażenie, że ten remis 0-0 ich zadowala.
Dziś czeka ich bardzo ciężkie zadanie, choć może być im właśnie łatwiej o gole przy takiej drużynie jak Cagliari.
Ja bym wziął pod rozwagę jeszcze jeden aspekt - Fiora na wyjeździe w tym sezonie prezentuje się słabo, zdobyła ledwie punkt, strzeliła 4 gole. Owszem, grała z wymagającymi rywalami (Juve, Torino) ale daje to do myślenia. Podobnie jak fakt, że Cagliari u siebie jeszcze bez porażki.
Oby to było ciekawe starcie, które jak czas pozwoli chwilę obejrze.
Typować jednak w tym wypadku ciężko. Jeśli miałbym na coś się decydować to na ✅ obie strzelą @ 1,74 Ónibet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom