>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Free spiny betclic

20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Na betclicu co chwilę jest promocja, że jak się zagra za tyle i tyle to dostanie się darmowe spiny. Przy dzisiejszej ofercie dokładniej trzeba zagrać za 200zł, a dostanie się 25 darmowych spinów na starburst. I mam pytanie czy opłaca się zagrać za te 200 zł dla tych spinów. Czy możliwe jest wyjście na plus? Czy może jednak szanse są malutkie i nie warto się w to bawić
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
ja ostatnio ze 100 darmowych spinów wyciągnąłem około 40zł (ale nie na starbuście i to wszystko zależy od szczęścia). oczywiście potem to jeszcze trzeba zwykle obrócić (nie wiem jak na ten temat brzmi regulamin betclic).

więc jak dla mnie jak będziesz miał farta, to może z tych 200 zł nic nie stracisz, ale jeżeli chcesz się w coś takiego bawić, raczej liczyłbym się z tym, że możesz przegrać znaczną część wpłaconej kwoty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Właśnie zerknąłem na regulamin i wymagany obrót to 40 razy. Jednym słowem masakra. Zapis ten dyskwalifikuje całkowicie ten bonus. Dziękuję za odpowiedź! ;)
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
Tu nie ma co patrzec na zapisy o obrocie itp. Przeciez to nie sa zaklady gdzie masz wynik i z tym nie da rady w chu... poleciec. A na tych automatach to mozesz i 1000 spinow zakrecic i jesli bedzie taka wola kasyna to mozesz wygrac wielkie ZERO. Liczy sie fuks i tyle a pewnie ogolem wraca do graczy jakies 30 % tego co zainwestuja.
 
Do góry Bottom