>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Stały profit bukmacherski

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Witam, w temacie będę publikował typy, które sam gram i analizuje lub mam informacje co do spotkań bukmacherskich typu kontuzje, osłabienia, problemy finansowe. W bukach siedzie prawię 10 lat, od dwóch lat na poważnie.
Gram kilkoma metodami które dają stały profit.
Stawki będą od 1-10 gdzie 1j = 100zł
Bukmacher przede wszystkim unibet, bet365, betano
Statystyki będą prowadzone na bieżąco po każdym typie plus podsumowanie co 10 typów.
Źródła z jakich korzystam to strony bukmacherskie, strefy zamknięte oraz własne doświadczenie i wyczucie.

Zaczynamy​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Moją metodą na over punktowy w tenisie można uzyskać ponad 85% skuteczności przy kursach 1,70 -2,00. Jak dla mnie jest to metoda, która przynosi największe zyski.

Gram również progi spotkania progresywnie bramka do X minuty, które będę tutaj wrzucał w temacie.

Oprócz wyżej wymienionych dwóch systemów, przeważnie szukam under dogów, gdzie kursy już są ponad 2,00 a jak wiemy nie warto sugerować sie czasami liniami bukmacherskimi, ponieważ nie przedstawiają rzeczywistych szans obu drużyn i nie uwzględniają wielu rzeczy.

Po kolei im dalej w wątek będę pokazywał metody jakimi gram.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
6# Tenis
Petra Kvitova - Lepchenko
Typ: over 18.5
Kurs : 1.76
Unibet
Stawka;9j !!!

Szykuje się zacięty mecz można śmiało grać over 19.5 oraz 20.5 delikatniej!

6# Tenis
Petra Kvitova - Lepchenko
Typ: over 18.5
Kurs : 1.76
Unibet
Stawka;9j !!!

2-1 25 gemów ✅✅✅

7# Tenis
Petra Kvitova - Lepchenko
Typ: over 19.5
Kurs : 1.90
Unibet
Stawka;4j !!!
✅

8#Tenis
Petra Kvitova - Lepchenko
Typ: over 20,5
Kurs : 2,10
Unibet
Stawka;4j !!!
✅


Gładki over w spotkaniu i jak narazie skuteczność 100%, oby tak dalej.

 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
SYSTEM - gol do X minuty
Gramy progresywnie
1 próg 10 zł
2 próg 20 zł
3 próg 40 zł
4 próg 80 zł
5 próg 160 zł
6 próg 320 zł
7 próg 640 zł
8 próg 1280 zł
Mam swoją zasadę że 1 próg jest od 10 do 20 minuty nie gram od 1 do 10 z własnych doświadczeń. Progi gram tylko do momentu strzelenia pierwszego gola. Gram również na zakładki czyli:
Gol w przedziale 11-20 oraz w 17-18 minucie daje zakład gol przed 30 minutą. Także, gdy bramka pada od 17 do 20 minuty wchodzą dwa progi i wtedy ten system daje największe plusy. Na forum jest w odpowiednim dziale dokładniej opisany ten system, więc jeśli ktoś jest ciekawy przekierowuje tam.

1# Boliwia 00:15
U. Sucre - San Jose
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom