>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka La Liga [21/10-23/10/2016]

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ostatnio mam gruba serię także warto zagrać na moją wtope wiecie prawo serii hehe.
Valencia +1.5
1.800
Pinnacle
Prandelli wydaje mi się że uspokoi Valencie.Da jej taktyczna ogładę i spokój w defensywie wykonawców ma przecież nie z pierwszej łapanki.
Barcelona jakoś mnie nie zachwyca wrócił Messi i będzie coraz lepiej ale jak na moje środowy mecz z City to jest ogromny priorytet dla Katalonii bo z Guardiola trzeba zagrać dobry mecz.Z Valencia Barca nigdy łatwo nie miała ale czy 3 dni to nie za mało aby gromic Valencie na Mestalla? Wystarczy że Atletico się po nich tam przejechało.
Dla mnie logiczny bet.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Valencia - Barcelona 2 @1,40 Bet365
Barcelona nadspodziewanie łatwo ograła Manchester City. To, że Barca wygra to nie była zadna niespodzianka, ale że w tkaim stylu i tak wysoko już było jakimś zaskoczeniem. Po takim zwycięstwie powinni też wygrać w lidze, bo tam też potrzebują punktów. Barcelona jest dopiero na czwartym miejscu i będzie chciała koniecznie wygrać ten mecz. Valencia punkty zbiera tylko na słabych drużynach, z lepszymi sobie nie radzą. Niedawno grali u siebie z Atletico Madryt i przegrali 0:2. Z Barceloną też powinni przegrać.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Valencia CF - FC Barcelona

Kilka postów wyżej znowu spec nam się objawił, miło. Jednak z jednym się muszę zgodzić, że Barca nigdy (no, prawie) z Valencią łatwo nie miała. Pamiętam, gdy Neville objął stery i mecz za meczem zatapiał tę drużynę, a tuż przed meczem z Barcą został pozbawiony stołka i nawet nikt nie zwracał uwagi na to, czy mecz będzie wygrany, czy przegrany. Nawet nie zwracano uwagi na trenera, tymczasowego, ale jednak. Barca wygrywała ten mecz na Estadio Mestalla i potrzebowała chwili nieuwagi, aby Santi Mina zremisował i sprawił ogromną niespodziankę. Valencia wtedy była w dołku, a wszyscy przecierali oczy ze zdumienia patrząc jak dzielnie się bronią. Analogiczna sytuacja jak do naszej Legii w Lidze Mistrzów, wtedy miała sytuacja w La Lidze. Jeśli widziałem pewne zwycięstwo na Camp Nou ze zrywającym baty mecz za meczem z Barcą City, tak tutaj podchodzę z chłodną głową. Zaczynając od obrony - brak Alby (zastąpi go solidny Digne) i brak Pique. I teraz nasuwa się pytanie - Mascherano czy Mathieu? To jakby spytać: &quot;śmierć przez uduszenie czy utopienie&quot;. Niestety taka jest prawda. Mathieu dał już popis w wielu meczach, a nawet w tym z City. Obrona będzie zmorą Barcy w tym meczu. Masche nie potrafi grać na ŚO i nic tego nie zmieni. Popełnia koszmarne błędy. Jest reszta, czyli wraca najlepszy asystent i odkrycie roku na prawej obronie Roberto, a dodatkowo być może dla uatrakcyjnienia widowiska zobaczymy Alcacera (w przypadku dobrego wyniku zapewne). Nie widzę jednak patrząc na obecną formę Valencii aspektów, żeby skłaniać się na jakikolwiek typ w ich stronę. Nie neguję tego, że +1.5 nie wejdzie, lecz nie musi. Jest to na pewno bardziej ryzykowne niż BTS w tym meczu. Ale na to bym poczekał do ogłoszenia partnera Umtitiego.
Atletico co prawda mogło kilka razy gola stracić, bo Valencia to typ drużyny, która z każdym rywalem stworzy sobie kilka okazji. MSN znowu będą mogli cieszyć nasze oczy swoją grą od pierwszej minuty. Barca wie, że od tego meczu zależeć będzie sporo w układzie tabeli i nie pozwoli sobie na stratę punktów. Atletico może je stracić z Sevillą, natomiast jest też taka możliwość w postaci meczu na Bernabeu. Zwycięstwo pozwoli Barsie wygwindować się wzwyż i namieszać w top3. Typuję ich zwycięstwo, lecz bardziej się obawiam tego, niż o handi z City przed pisaniem tamtej analizy.

Barca wygra @ 1.44 Sportingbet ✅✅✅
BTS @ 1.63 Oddsring ✅✅✅
Over 3.5@ 2.08 Oddsring ✅✅✅
Mecz będzie otwarty. Bieganie od bramki do bramki wielce prawdopodobne. Valencia nie słynie z rozgrywania i trzymania piłki przez wiele minut na własnej połowie. Zapewne oglądali też mecz i na presing nie mają ochoty (co w sumie mogłoby przynieść kilka bramek). W ataku pozycyjnym przez większą część meczu będziemy widzieć Barcę i ograniczającą się do kontrataków Valencię. A ja atakuję ov. 3.5

e: Konar nie chce mi się z tobą w dyskusje wchodzić, bo wiem że to nic z tego. Prowokuj dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Czy Ty czlowieku mozesz sobie darowac te specowanie?
Wyliczas argumenty na korzysc Valencii bo Barca problemy w obronie po czym dochodzisz do wniosku ze co to zmienia to i tak Barcelona i przyloze kurs 1.40 XD
Typy na bramki sa znoszone jak jeansy 5 letnie.
Nic nowego kolego ale przeciez z Ciebie taki spec jak miliard innych prawda?
Ja taki jak 100 milionow a wiec wole byc jak Ci co jest och mniej.
Bo oni czesciej zarobia koniec koncow niz Ci co graja Barcelone po 1.44 wyjazd.
Nikt jeszcze grajac dlugoterminowo na faworytow La Liga nie wyszedl do przodu.
Bo gdyby tak bylo bukmacherow by nie bylo.
Co do meczu z City to co zrobisz ze klub z Anglii ktory wyglądał lepiej od Barcy do momentu sabotażu dostał wysoko?
Ten mecz nic nie pokazał co do formy Barcelony bo City nie było takie słabe one sie po prostu popłakało jak małe dziecko zniszczone psychicznie.
Oczywiscie doceniam Barcelone Ter Stegen w bramce wyczynia cuda.
Ale obrona idealna nie jest do tego bez ktoregos z pary Pique-Umtiti bedzie bałagan.
Pomoc chyba nie jest w najwyższej formie.
Triodente jest zawsze groźne to są bogowie futbolu ale za nimi jest troche niewiadomych.
Oczywiscie o czym ja tu prawie oni graja z Valencia ktora gra dno ale ja mysle ze najgorsze za nimi.
Prandelli mam nadzieje poustawia ta ekipe.
No i co pozostaje im walczyc bo 0 punktow w marnym stylu zagotuje kibicow.
Ja zaryzukuje jak cos to posmiejecie sie ze mnie.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Spotkanie: Osasuna - Betis
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kiedy na przeciw siebie stają drużyny z końca tabeli, to ciężko znaleźć najrozsądniejszy typ na to spotkanie. Bardzo często w spotkaniach między takimi ekipami gra jest naprawdę zażarta i często mówi się, że taki mecz to mecz o 6 punktów. Nie inaczej będzie dzisiaj i na to liczę. Gospodarz dzisiejszego meczu, czyli Osasuna będzie miała okazję wydostać się ze strefy spadkowej. Co prawda nie koniecznie na długo, ale okazja będzie, no i najważniejsze są punkty. Betis aktualnie plasuje się tuż tuż nad strefą spadkową, bo aktualnie jest na 16 miejscu w lidze. Co charakteryzuje obie drużyny? Na pewno liczba straconych bramek w dotychczasowych spotkaniach. Osasuna ma ich 17, a Betis jedynie jedną bramkę więcej. Identyczna sytuacja ma się z bramkami strzelonymi. Gospodarze strzelili 10 bramek, a goście 9. Powiem wam, że takie liczby tylko mnie radują na ten typ. Osasuna mimo zajmowanego miejsca potrafiła strzelać gole w prawie każdym meczu, nawet tym silniejszym od siebie. Podobnie jest z Betisem. Ogólnie rzecz biorąc, oba te klubu są podobne pod względem statystyk co mnie osobiście cieszy. Liczę na zażarty mecz i do tego otwarty. Mecze o 6 punktów takie są i ten też powinien taki być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
panowie jest jakis bukmacher ktory juz wystawil kursy na poszczegolnego zawodnika ze dostanie kartke? Chodzi o mecz Valencia - Barcelona. Pilne!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Valencia - Barcelona
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 2.10
buk: unibet
Wynik: 2:3 ✅
Drugi Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki
Kurs: 1.91
buk: unibet
Wynik: 9 ✅

Na pierwszy Typ wybrałem gole. Tak, Barcelona ewidentnie pokazuje, że jest w formie i strzelanie bramek nie jest dla nich problemem. Udowodnili to w ostatnim spotkaniu ligowym oraz teraz w LM. MSN grając razem pokazuje swoją siłę w ataku. Wybrałem też taki typ ze względu na to, że Barcelona wyjdzie na to spotkanie trochę osłabiona w defensywie. Na pewno nie zagrają Alba i Pique. W ich miejsce powinni wskoczyć Digne oraz Mascherano, a zestawienie obronne powinno wyglądać tak: Digne, Umtiti, Masche i Sergi Roberto. Wszyscy panowie pierwszy raz będą grać ze sobą od pierwszych minut i różne rzeczy mogą się wydarzyć. Valencia może nie jest w najwyższej formie, a na takie spotkanie jak to nie muszą się sami mobilizować. Tu trzeba urwać punkty wielkiej Barcelonie, dlatego też gospodarze zrobią wszystko żeby tylko tego dokonać. Kolejnym typem są żółte kartki. Jestem pewien, że emocji tutaj nie zabraknie, a gole strzelone przez jedną z drużyn sprawią tylko, że spotkanie się zaostrzy, a sędzia będzie miał ręce pełne roboty. W ostatnich spotkaniach kartek padało dość wiele, spójrzcie sami: 6,6,5,4,8.
20:45 Granada - Gijon
Typ: powyżej 4.5 żóltej kartki
Kurs: 1.90
buk: unibet
Wynik: 5 ✅


drugi Typ:
gospodarze powyżej 2.5 żółtej kartki
Kurs: 2.50
Buk: unibet
Wynik: 4 ✅

Trzeci Typ:
Goście powyżej 2.5 żółtej kartki
Kurs: 2.10
Buk: unibet
Wynik:1 ⛔

Spotkanie drużyn, które okupują dolną część tabeli. Spodziewam się zaciętego spotkania, bowiem każda z drużyn potrzebuje punktów jak wody. Ja jednak idę w stronę kartek. Ostatnie dwa pojedynki pokazały, że oba zespoły nie oszczędzają się i zrobią wszystko żeby tylko ugrać punkty. W ostatnich dwóch spotkaniach sędziowie pokazali aż 20 żółtych kartek!, co daje nam średnią 10 kartek na mecz. To pokazuje, że w tych spotkaniach jest sporo fauli, a sędziowie mają ręce pełne roboty. Chce dodać, że w ostatnich dwóch spotkaniach sędziowie pokazali trzy czerwone kartki, także jak ktoś ma dużo kasy na koncie to również może spróbować zagrać.
16:15 Sevilla - Atletico
Typ: powyżej 6.5 żółtej kartki
Kurs: 1.78
buk: unibet
Wynik: 7
✅

Kolejne spotkanie gdzie wybieram tylko żółte kartki. Ekipa Sevilli pod wodzą nowego trenera zmieniła swój styl gry, ale też częściej fauluje i zbiera żółte kartki. Na faule głupie/ostrzejsze piłkarze Atletico odpowiedzą tym samym. Ta drużyna również słynie z tego żeby grać ostrzej lub na pograniczu faulu. Spotkanie zapewne przyniesie nam wiele emocji piłkarskich, ale i tych brutalnych w postaci fauli. Wystarczy spojrzeć na ostatnie bezpośrednie pojedynki, a Typ sam się narzuca. Żółte kartki w ostatnich spotkaniach: 8,7,11,7,8. Jak widać oba zespoły nie oszczędzają się, a teren Sevilli jest ciężki żeby ugrać tam jakiekolwiek punkty.
20:45 Real Madryt Athletic
Typ: BTS
Kurs: 1.75
buk: unibet
Wynik:two:1 ✅

Spotkanie gdzie idę w BTS. Real Madryt, który wcześniej zanotował trzy remisy, wyszedł z tego dołka i zaaplikował ostatnio swoim rywalom w dwóch spotkaniach 11 goli, dlatego też o ich bramkę nie powinniśmy się martwić. Dobrze dla spotkania było by, gdyby to goście trafili pierwsi, bo mecz wtedy stał by się bardziej żywy. Zespół z Bilbao na pewno stać na sprawienie niespodzianki, a tym bardziej na strzelenie gola. Już parę razy udawało im się trafić na SB, a to mnie interesuje najbardziej w tym spotkaniu. Goście są ostatnio w formie, bowiem na siedem ostatnich spotkań wygrali aż sześć, co jest świetnym wynikiem. Spotkanie zapewne będzie należało do jednych z lepszych w tej kolejce, dlatego też spodziewam się sporych emocji, goli i dobrego widowiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka wygląda to na oddawanie punktów za punkty.
Pojedynki bezpośrednie: ESPANYOL - EIBAR
15.05.16 LL Espanyol Eibar 4 : 2
10.01.16 LL Eibar Espanyol 2 : 1
08.05.15 LL Eibar Espanyol 0 : 2
04.01.15 LL Espanyol Eibar 1 : 2
Kursy na gości spadły z 4,00 na 3,80, a na gospodarzy wskoczyły z 1,85 na 2,05.
Nie jestem znawcą hiszpańskiej piłki. Wie ktoś coś na ten temat?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Valencia - Barcelona
Typ: L.Suarez otrzyma kartke
Kurs: ...
Bukmacher: ...
Analiza:

Kursy i bukmacher jeszcze nie znany ale podaje troche wczesniej bo ten typ to nie lada okazja. Najblizszy mecz z Valencia na trudnym terenie i mysle ze Suarez bedzie chcial tutaj sie wykartkowac. Dlaczego? Powod jest prosty nastepny mecz Barcelona gra u siebie z ostatnia Granada wiec nieobecnosc Suareza nie bedzie az tak odczuwalna dla Dumy Katalonii. Na razie Urugwajczyk w obecnym sezonie La Liga uzbieral 4 zolte kartki i jest o jedna kartke od zawieszenia. Barcelona zawsze dobrze rozgrywa &quot;wykartkowania&quot; i jeszcze ani razu mnie w tej kwestii nie zawiedli. Robia to bardzo umiejetnie i w sposob inteligentny. A wiec w skrocie wyglada to tak.. Suarez dostaje kartke w najblizszym meczu z Valencia, potem pauzuje z Granada i wraca na arcy wazny mecz z Sevilla na wyjezdzie. Panowie jak ktos zobaczy u jakiegos bukmachera taki zaklad prosze o informacje!
http://www.ligabbva.pl/rozgrywki/zolte-kartki.html
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Unibet 2.90 na kartkę suareza
Problem w tym, że chodzi o Mario Suareza z Valencii...

---

Ciekawi mnie jak jutro pójdzie defensywie Barcelony, bo jak nie zestawią linii obrony, to jednak będzie coś nowego. Umtiti dobrze gra, ale Mascherano czy Mathieu od początku sezonu naprawdę nie najlepiej sobie radzą. Domyślam się, że wyjdzie para Umtiti-Masche, a na bokach Digne oraz Sergi Roberto, bo nawet mimo powrotu do kadry Aleixa Vidala, to jednak trudno się go spodziewać w pierwszym składzie.

Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że wśród powołanych znalazł się zawodnik rezerw Carles Alena.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Co do meczu z City to co zrobisz ze klub z Anglii ktory wyglądał lepiej od Barcy do momentu sabotażu dostał wysoko?
Ten mecz nic nie pokazał co do formy Barcelony bo City nie było takie słabe one sie po prostu popłakało jak małe dziecko zniszczone psychicznie.
czy Ty ogladaleś ten mecz bo mam wrażenie, że chyba ogladałeś lige mistrzów juniorów ?
widzisz i nie grzmisz chciałoby sie powiedzieć.
City w tym meczu od samego poczatku nie istniało, aż do 90 minuty
1 strzał na bramkę oddali w 30 minucie po strzale Nolito ( polecam obejrzeć powtórkę) Gdyby nie Neymar i jego pajacowanie skonczyłoby się z 5-0.
Po 2 gdzie City, a gdzie Valencia...
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Dzien dobry!

Valencia-Barcelona
Typ: obie strzela i powyzej 2.5 @ 1.80✅✅✅
Betano

Valencia prowadzona przez Paco Ayestrana zaczela sezon wyraznym falstartem. Cztery porazki z rzedu zmusily do dzialania zarzad klubu. Paco stracil prace, a jego nastepca Pramdelli poki co wprowadzil do klubu swego rodzaju stabilizacje.
Barcelona rozbila w lidze mistrzow Manchester City i dzis do meczu przystapi w roli faworyta. W skladzie blaugrany zabraknie dwoch podstawowych obroncow Pique i Alby, oraz Turana.
Stadion Valencii nie jest ulubionym miejscem pilkarzy Enrique. Od ladnych kilku lat Valencia stawia duzy opor Barcelonie. Na Mestalla bardzo czesto dochodzilo do podzialu punktow. Uwazam jednak ze moj typ jest typem rozsadnym. Duma Katalonii ma niesamowity potencjal w osobach MSN ktorzy sa w stanie strzelic kazdemu. Defense gosci na kolana nie rzuca, a Valencia potrafi byc grozna szczegolnie przeciwko Barcelonie

To nie moglo nie wejsc:cool:
 
santimina 14

santimina

Użytkownik
Espanol-Eibar
Typ:1 - 2,15 UniBet
Espanol wzmocniony niezłymi graczami, narazie nisko ale wystarcz spojrzec na terminarz... Sociedad, Celta Vigo, Villareal, Real M czy Las Palmas u siebie grozne nawet dla gigantów. Nie było łatwo ale ta paka w koncu odpali i wyczuwam ten odpał dzis z pierwszym gwizdkiem o 13 godzinie ????
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
czy Ty ogladaleś ten mecz bo mam wrażenie, że chyba ogladałeś lige mistrzów juniorów ?
widzisz i nie grzmisz chciałoby sie powiedzieć.
City w tym meczu od samego poczatku nie istniało, aż do 90 minuty
1 strzał na bramkę oddali w 30 minucie po strzale Nolito ( polecam obejrzeć powtórkę) Gdyby nie Neymar i jego pajacowanie skonczyłoby się z 5-0.
Po 2 gdzie City, a gdzie Valencia...
Ty też chyba nie oglądałeś tego meczu, do momentu poślizgnięcia się Fernandinho Barcelona nie stworzyła sobie żadnej klarownej okazji, pod koniec pierwszej odsłony City przycisnęło i miało dwie dobre okazje, do tego zostało okradzione z karnego, choć sędzia boczny nie mógł być lepiej ustawiony, w drugiej połowie do momentu popisu Bravo również gra wyglądała podobnie, tj. bez wskazania na żadną z drużyn, więc nie wiem jak możesz pisać, że czy tak czy tak byłoby 5:0.
Co do meczu Valencia - Barcelona, to osobiście nie mam większego przekonania na ruszenie 1x2, kurs 1.4 na Barcelonę nie jest adekwatny do ryzyka, osobiście wydaje mi się do gry typ over 5.5 żółtych kartek @1.9 całoroczny, Valencia aby przeciwstawić się szybkiej grze, będzie musiała postawić twarde warunki, nieraz na granicy przepisów, w drużynie Barcelony też mamy kilku specjalistów od łapania żółtek, które przy kontrach, na które raczej nastawiona będzie Valencia, często są nieuniknione, wszystko zależy od tego, jak do sprawy podejdzie sędzia, czy będzie konsekwentny od początku meczu dla obu drużyn, czy pozwoli obu drużynom na trochę więcej
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ty też chyba nie oglądałeś tego meczu, do momentu poślizgnięcia się Fernandinho Barcelona nie stworzyła sobie żadnej klarownej okazji, pod koniec pierwszej odsłony City przycisnęło i miało dwie dobre okazje, do tego zostało okradzione z karnego, choć sędzia boczny nie mógł być lepiej ustawiony, w drugiej połowie do momentu popisu Bravo również gra wyglądała podobnie, tj. bez wskazania na żadną z drużyn, więc nie wiem jak możesz pisać, że czy tak czy tak byłoby 5:0.

Co do meczu Valencia - Barcelona, to osobiście nie mam większego przekonania na ruszenie 1x2, kurs 1.4 na Barcelonę nie jest adekwatny do ryzyka, osobiście wydaje mi się do gry typ over 5.5 żółtych kartek @1.9 całoroczny, Valencia aby przeciwstawić się szybkiej grze, będzie musiała postawić twarde warunki, nieraz na granicy przepisów, w drużynie Barcelony też mamy kilku specjalistów od łapania żółtek, które przy kontrach, na które raczej nastawiona będzie Valencia, często są nieuniknione, wszystko zależy od tego, jak do sprawy podejdzie sędzia, czy będzie konsekwentny od początku meczu dla obu drużyn, czy pozwoli obu drużynom na trochę więcej
tak jest raptem 17 minut nic nie stworzyli, nie liczy sie początek a koniec. mecz trwa 90 minut, wynik poszedł w świat tak czy siak. 2-0 brałem w ciemno na początku spotkania, City w tym meczu nie grało nic, czy w 11 czy po stracie bramkarza.
 
deepred 635,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
⚽⚽⚽
Real Sociedad - Alaves
Obie drużyny strzelą gola @2,20 ónibet
⛔⛔
To spotkanie byłoby hitem dzisiejszego dnia w LA Liga, gdyby nie mecz Valencia-Barcelona. Obydwie ekipy niby kręcą się gdzieś w okolicach środka tabeli, ale są bardzo przyjemnymi do oglądania dla oka drużynami. Sociedad potrafi grać w piłkę, mają całkiem ciekawą kadrę z Velą, czy Williamem Jose na czele. Alaves strzela gole głównie za sprawą Deyversona, ale warto zauważyć, że goście tego spotkania lubią grać w piłkę i potrafią to robić. Obydwie drużyny ostatnio bardzo często notują BTS-y, więc liczę na podtrzymanie formy strzeleckiej trójki wyżej wymienionych ofensywnych graczy i ciekawe widowisko na Anoeta. Widzę spore value w tym kursie, dlatego proponuję BTS w tym meczu.​
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Celta-Deportivo godz 12:00 niedziela
TYP: over 7 kartek (azjan) @ 1,900 bet365 ✅✅✅8kartek

Linia może wysoka i ryzykowna,aleeee:
-Derby Galicji,ktore zawsze były pełne napięcia,gorące głowy etc...
-Najwazniejsze:Arbiter-Alfonso Álvarez Izquierdo,w ub.sezonie na 3.miejscu w kwalifikacji pokazanych kartonikow.Aktualnie na 3spotkania pokazał 15zk i 2czerw.
Czerwo w tym spotkaniu nie wykluczone,będzie gorąco
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom