>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

remis w koszu

peja 1

peja

Użytkownik
Jak to jest z remisem w meczu koszykówki... chodzi mi dokładnie o mecz dzisiejszy Turowa... który po 4 kwartach zakończył się remisem, po pierwszej dogrywce wygrali go gospodarze... a ja miałem na nich 1 ???? ? bo mi rozliczyli jako zakład przegrany... a mi się zawsze wydawało, że dogrywka w koszu też jest wiążąca... wie ktoś jak to bedzie ?

z góry dzięki za odp.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
w bukach internetowcy jest raczej tak że by Ci zaliczyli gdyz liczy sie czesto czas wraz z dogrywką ale w STS-ie była by chyba wtopa takie jest moje zdanie
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
W bukmacherce jest tak że sie liczy tylko regulaminowy czas bez dogrywek. Chyba że w zakładzie masz napisane &quot;regulaminowy czas +dogrywka&quot; ale nie we wszystkich bukach są takie zakłady.
 
peja 1

peja

Użytkownik
Rozmawiałem dzisiaj z obsługą SB... i mi powiedzieli, że dogrywka jest wiążąca w NBA, ale już w europejskim koszu nie...

wg mnie wielki ⛔ dla Sportingbet...
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
no jesli masz mozliwosci do obstawiania 1 x 2 to dogrywka nie jest wiazaca ;] jesli tylko 1 i 2 to dogrywka tez sie liczy ;) tak mi sie wydaje...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Rozmawiałem dzisiaj z obsługą SB... i mi powiedzieli, że dogrywka jest wiążąca w NBA, ale już w europejskim koszu nie...

wg mnie wielki ⛔ dla Sportingbet...
czyyli jakby to byl mecz nba to by zaliyczyli :&gt;
ogolnie przez remisy sieprzegywalo kupony, wiec fajnie wiedziec ze taki buk ma cus takiego ;p
wiem ze unibet chyba tyz ma
 
peja 1

peja

Użytkownik
jemjogurt dokładnie... jakby to był mecz z NBA to by go rozliczyli poprawnie, a że z europejskiego kosza to już nie ;/
 
Do góry Bottom