>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2016/2017

Status
Zamknięty.
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik

Zaczynamy nowy sezon NHL !!
Moją uwagę poza drużyną Chicago Blackhawks, której kibicuję przyciągnął mecz pomiędzy Ottawa Senators a Toronto Maple Leafs. Patrząc na to spotkanie, od razu nasuwa się pytanie - jak wpasują się i jak poradzą sobie w nowych drużynach - potwierdzony na dzisiaj w bramce Frederik Andersen, który przyszedł z Anaheim Ducks, Derick Brassand, który przyszedł z NY Rangers czy No. 1 draft pick Auston Matthews.
Do Ottawy doszli również Chris Kelly (Boston) i Tom Pyatt, który występował w Genève-Servette HC (Szwajcaria) - wcześniej przez 3 sezony był zawodnikiem Tampy.
Warto również wspomnieć o Nikicie Zaitsevie, który przyszedł z CSKA - był to jeden z lepszych obrońców ligi rosyjskiej, co na pewno jest sporym wzmocnieniem drużyny z Toronto.
Statystyki obu bramkarzy przedstawione są pod zdjęciami. Andersen między słupkami bramki zastąpi Berniera, który rok temu strzegł bramki Toronto. Dodam jeszcze, że jeszcze niedawno zmagał się z kontuzją i nie zagrał w drużynie Europy podczas Pucharu Świata.
Wielkie nadzieje pokładane są w Toronto w osobie 19 letniego Matthewsa, który ma stanowić o sile 3 formacji ataku swojej drużyny.
Po drugiej stronie mamy Dericka Brassarda, który został ściągnięty za Mika Zibanejada, który rozegrał bardzo dobry zeszły sezon. 29 letni Brassard miał bardzo dobry zeszły sezon i był jedną z wiodących postaci formacji ofensywnej Strażników. W zeszłym sezonie wystąpił w 80 meczach, strzelił 27 bramek, zaliczył 31 asyst, co dało mu łącznie 58 punktów.
Warto dodać, że bardzo dobrze wkomponował się w drużynę Senatorów. W spotkaniu przedsezonowym właśnie z Toronto Maple Leafs - wygranym 3-2 po dogrywce, strzelił 1 bramkę i zaliczył 2 asysty.
Myślę, że warto pokazać statystyki domowe Ottawy z zeszłego sezonu i wyjazdowe graczy z Toronto.


Ottawa gra naprawdę dobrze u siebie i jak widać powyżej - zdobywają też sporo bramek, bo w 41 spotkaniach zdobyli ich aż 115.
A teraz kilka trendów odnośnie tego spotkania:
TORONTO is 13-42 ATS (+77.7 Units) in a road game where where the total is 5.5 over the last 3 seasons.
TORONTO is 5-25 ATS (+37.7 Units) vs. division opponents over the last 2 seasons.
OTTAWA is 6-3 (+1.2 Units) against the spread versus TORONTO over the last 3 seasons
OTTAWA is 6-3-0 straight up against TORONTO over the last 3 seasons.
Publika idzie w stronę Senatorów - 60-40%. Ja również idę w stronę faworyta tego spotkania i przede wszystkim idę w kierunku drużyny, która w bezpośrednich starciach w ostatnich latach zdecydowanie częściej wygrywała mecz.
Dodatkowy trend na argumentację mojego typu.
6 of 9 games in this series have gone OVER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Over=+3.2 Units)
Lubię grać na overy bramkowe drużyn, zamiast ich wygranej. Większość spotkań była overowa, więc zamiast wygranej - nawet po dogrywce, proponuję zakład:
Ottawa Senators over 2.5 bramki (wraz z dogrywką i rzutami karnymi)
1.60

Betsson

WYNIK: 5-4 OT


Let&#39;s GO Senators !
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
deepred 634,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No i nareszcie zaczynamy regular season w najlepszej hokejowej lidze na świecie. Betsson za bardzo nie popisał się jeżeli chodzi o oferty długoterminowe na ten sezon, więc tym razem odpuszczam i skupię się na pojedynczych spotkaniach.
Pierwsze kolejki to granie typowo za drobne, bo jak wiadomo na początku każdego z sezonów czeka na nas całe mnóstwo niespodzianek i sensacji. Zapewne niejednokrotnie się o tym przekonamy.
Na początek tego sezonu pod lupę biorę to samo spotkanie, co kolega wyżej, aczkolwiek rozpatrzę coś zupełnie innego.
:hokej: :hokej: :hokej:
Toronto Maple Leafs @ Ottawa Senators


Auston Matthews over 0,5 punktu [1,90] betsson
4 gole w debiucie, co za gość! ✅✅✅ :gool: :hokej: :hokej:


Oto kolejne cudowne dziecko hokeja na lodzie. Auston Matthews to zawodnik, który jest ponoć jednym z najbardziej utalentowanych ofensywnych graczy jacy w ostatnich kilku latach trafili do NHL. Z resztą ów zawodnik to #1 tegorocznego draftu. To mówi samo za siebie. Doskonały poprzedni sezon klubowy i reprezentacyjny. Bardzo dobra forma także w niedawno zakończonym World Cup. W trzech meczach 2 gole i asysta, całkiem fajnie się to zapowiada. Jeżeli chodzi o sezon klubowy to liczby wręcz kosmiczne. 46 punktów w 36 meczach sezonu regularnego + 3 asysty w play-offs w barwach ZSC Lions skłoniły działaczy Liści do sięgnięcia po tego zawodnika. Prawdę mówiąc liczyłem, że Laine trafi do Leafs jako #1, ale Matthews też wywarł na mnie piorunujące wrażenie, więc nie ma co gdybać i zastanawiać się, czy Leafs zrobili dobry ruch, bo zrobili najlepszy ruch z możliwych.
Matthews ma właściwie wszystko, co powinien mieć zawodnik młodego pokolenia i ma też wszystko, żeby stać się topowym grajkiem w lidze. Niesamowicie szybko się rozwija, genialna, wręcz niespotykana szybkość, którą rozwija w śmiesznie niskim czasie. Bardzo szybko pracuje na nogach, ale także doskonale posługuje się kijem i robi to z lekkością i na nieprawdopodobnej wręcz szybkości. Potrafi mijać rywali niczym tyczki i ogląda się go z dużą przyjemnością. Właściwie ten gość nie ma żadnych wad. Bardzo pracowity zawodnik, który przykłada olbrzymią wagę do wszystkich detali podczas treningów i jak twierdzą jego klubowi koledzy jest niezwykle dojrzały jak na swój wiek i raczej sódówa mu nie grozi. Ma niesamowitą umiejętność i łatwość w zdobywaniu goli, ale także świetnie kreuje grę. Bardzo dużo widzi na lodzie i z pewnością nie jest typowym strzelcem, który uderza na bramkę z każdej pozycji. Potrafi genialnie dogrywać, ale wykańczanie akcji nie sprawia mu większych trudności. All-in-all idealnie opisuje tego gracza. Nie jest typem zawodnika, który czeka na swoje sytuacje, po prostu bierze sprawy w swoje ręce i ma niesamowity ciąg na bramkę. Zawodnik niemalże idealny, bardzo przyszłościowy i z pewnością będzie wielkim graczem, jeżeli tylko nie zmienią mu się życiowe priorytety.
Dzisiejszy mecz to od razu derby, wielkie oczekiwania i prawdę mówiąc nie oczekuję fajerwerków w wykonaniu tego młodziana. Jednakże coś mi mówi, że będzie od razu chciał się wkupić w łaski kibiców z Toronto, a żeby to osiągnąć trzeba wypluwać płuca na lodzie zwłaszcza w takich meczach jak dzisiaj przeciwko Senators. Stawka niezbyt wysoka, bo tak jak wspominałem na początku tego posta, pierwsze mecze sezonu to często szachy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Nareszcie! Dla mnie to drugi sezon z NHL,zainteresowanie wzrasta,wciąż się czegoś uczę,więc jak zawsze jestem otwarty na krytykę czy wskazówki.

Początek sezonu więc spokojnie ze stawkami,podobają mi się analizy Mikko i drdeep i zgadzam się z tymi typami.Czas na moje propozycje:


Chicago Blackhawks - St Louis Blues


Bójka w meczu : TAK @ 2.31 betsafe
⛔

Nie podejmuję się tutaj przewidywania wyników bo w tym meczu nic mnie nie zdziwi,dlatego gram na bójkę w meczu.
Chicago podpisało Jordina Tootoo przed tym sezonem,bynajmniej nie po to żeby wzmocnić swoją siłe rażenia,Tootoo jest enforcerem,ma bronić swoich,lać się z innymi enforcerami i uprzykszać życie przeciwnikom.
W drużynie gości jest Reaves,jeden z lepszych zabijaków w NHL, co prawda Tootoo dostał od niego solidne manto w zeszłym sezonie,to obydwaj panowie są w drużynach po to żeby się bić.
Jeśli nie Reaves,to w drużynie gości mamy Roberta Bortuzzo,który również lubi takie zabawy i wg mnie to on będzie dzisiaj wymieniał uprzejmości z Tootoo.
Tak więc mamy enforcerów w obydwu drużynach, obydwie ekipy niezbyt za sobą przepadają,w poprzednich PO było sporo agresji ale bójek zabrakło.Dzisiaj Tootoo zadebiutuje w lidze przed własną publicznością i musi pokazać po co go sprowadzali.



Edmonton Oilers - Calgary Flames​


Oilers -1.5 @ 3.4 bet365✅
Bójka w meczu : TAK @ 2.5 betsafe✅


Tutaj idę dosyć śmiało w stronę gospodarzy,wszystkie oczy skierowane są na McDavida, zawodnik Oilers miał świetny debiutancki sezon,teraz oczekiwania są jeszcze większe,wszyscy wróżą mu świetlaną przyszłość,został Kapitanem zespołu w tak młodym wieku!
Jak widać jest presja,której gracz w tak młodym wieku może nie udźwignąć (choć moim zdaniem to będzie jego sezon) jednak nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość.
Dzisiaj Oilers podejmują na własnej tafli zespół Flames, goście mają bardzo słaby pre-season,dwóch podobnych do siebie bramkarzy którzy nie są mocnymi punktami swojego zespołu.Flames to drużyna która od jakiegoś czasu cieniuje,i w tym sezonie będzie podobnie.
Gospodarze zaś wzmocnieni chociażby Luciciem, prowadzeni przed swojego młodego kapitana, z nowym defensorem w postaci Adama Larrsona powinni na własnej tafli radzić sobie bez problemu z drużynami pokroju Calgary Flames.

Jako że jest to mecz między drużynami które nie pałają do siebie sympatią,i biją się ze sobą bardzo często ,próbuję również bójkę w meczu ale to na prawdę bardzo lekko, bo sam nie wiem czy Maroon zagra,Hendricks jest out,więc zostaje Lucic i Gryba.
W zespole gości walczyć mogą: Engelland,Bollig



San Jose Sharks - Los Angeles Kings​


Bójka w meczu : TAK @ 2.5 betsafe ⛔

jak zobaczyłem składy to już wiedziałem że nic z tego nie wyjdzie

Tutaj znowu ciężko powiedzieć co się będzie działo,Sharksi lali w tamtym sezonie Kings jak leci,każda seria się kiedyś kończy,dla mnie za wcześnie żeby tu typować wynik,idę w stronę bójki.
Dlaczego? Zespoły niezbyt się lubią,dosyć często ze sobą walczą,w Kings jest Clifford,Latta,Andreoff wśród Sharksów skłonni do bójek są Haley (nie jestem pewny czy zagra),Alex Gallant czyli młody enforcer,który rozpoczyna swoją karierę w NHL,w preseason rzucał się do starych wyjadaczy z dobrym skutkiem,więc w tym sezonie da trochę radości fanom Sharks.


Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs​


Erik Karlsson over 0.5 pkt @ 1.5 unibet✅
bójka w meczu : TAK @ 3 betsafe✅


Tutaj popieram typ kolegi Mikko_Od siebie dodam Erik Karlsson zdobędzie conajmniej punkt w meczu ,kurs niski ale w spotkaniach pomiędzy kanadyjczykami jest dużo kar,Senators w zeszłym sezonie tragiczny PP, w tym chcą to poprawić,sprowadzenie Brassarda powinno dać efekty,Karlsson strzela,podaje,w końcu to czołowy obrońca ligi.
Defensywa Leafs,nie należy do najlepszych Karlsson w dobrej formie,powinien ugrać ten punkt.

Poza tym bójka, kanadyjczycy często się ze sobą biją, Senators to drużyna która wymienia uprzejmości z przeciwnikami bardzo często, mają do tego takich graczy jak :Neil,Borowiecki czy Phaneuf w zespole gości jest oczywiście Martin,typowy enforcer i to on powinien dzisiaj uczestniczyć w bójce.



Tak wiem, w każdym meczu wytypowałem bójkę, zobaczymy co z tego wyjdzie.Pamiętajmy że jest to początek sezonu więc stawki zawsze są bez szaleństw,we wszystkich dzisiejszych meczach kursy na bójki są niskie od 2-3 ,a takie kursy w bójkach wchodzą najczęściej.


Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Wczoraj sprawdziły się moje przewidywania we wszystkich spotkaniach. Polecam każdemu zobaczyć skróty spotkania Ottawy i Toronto. Ale zanim to zrobicie, to przeczytajcie dokładnie analizę drdeep - idealny opis tego co Matthews wyczyniał wczoraj na lodzie, a druga bramka to po prostu poezja.

Blackhawks się wczoraj nie popisali, dużo kar i bramki stracone w przewadze, a do tego 2x Empty Net Goal. Myślę, że w tym sezonie widać będzie sporą różnicę w poszczególnych formacjach, bo po prostu w tym roku mają słabszy roster.

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie Edmonton. Naprawdę bardzo dobra gra z ich strony, czego kompletnie nie można powiedzieć o ich rywalach, a szczególnie o Elliocie, który był ich najsłabszym punktem i na 27 strzałów puścił 6 bramek + padł 1 empty net goal.

Sharks również nie zawiedli. Kolejny raz udowodnili, że mają patent na Kings i kolejny raz wygrali w regulaminowym czasie gry.


Czas na kolejny dzień !!



Na tapetę wziąłem spotkanie Tampy z Detroit.
W bramkach zobaczymy dzisiaj najprawdopodobniej Petra Mrazka (Detroit) i Bena Bishopa (Tampa), którzy są 1 bramkarzami swoich drużyn.



Jest to jeden z mocniejszych public betów na dzisiejszy dzień. Aż 76% osób idzie w stronę Tampy. Ja również idę w tym kierunku.

Tampa przez wielu ekspertów typowana jest jako drużyna, która w tym roku sięgnie po Puchar Stanleya. Jako ciekawostkę wrzucam:



Moim zdaniem również mogą być jedną z czołowych drużyn ligi i niewykluczone, że powalczą o finał.

Rok temu ich przygoda zakończyła się w półfinale z późniejszymi zwycięzcami całej serii - drużyną Pittsburgh Penguins. Przegrali dopiero w 7 spotkaniu !!

Co ciekawe, w drodze do półfinału pokonali drużynę Islanders, a jeszcze wcześniej wygrali serię 4-1 właśnie z drużyną Detroit Red Wings. Sezon wcześniej również w PO spotkały się te drużyny i górą również, wówczas 4-3 - była drużyna Tampa Bay Lightning.

Pomiędzy tymi drużynami rzadko padały remisy. Najczęściej drużyny rozstrzygały spotkanie w 60 minut.

Biorąc pod uwagę patent Lightning na drużynę Red Wings i rokowania ekspertów, proponuję:

Tampa Bay Lightning - wygrana w regulaminowym czasie gry ✅

2.06
Pinnacle

Wynik: 6-4




Montreal Canadiens - Buffalo Sabres
over 3.5 ✅
1.25

Minnesota Wild - St. Louis Blues
over 3.5 ✅
1.27


AKO: 1.59
✅
Unibet

Bardzo overowe wyniki pomiędzy tymi drużynami. Na 20 ostatnich spotkań pomiędzy Blues a Wild - 1 raz nie padły 4 bramki, równo 4 bramki padły tylko w 2 spotkaniach, więc można rozważyć większy over. Ja jednak idę w takiego składaka.

Podobnie w 2 spotkaniu, tutaj aż tyle overów nie było, ale 7 ostatnich spotkań to odpowiednio: 5,5,10,6,9,5,7. Do tego w bramce Habs dzisiaj stanie Montoya, bo Price jest chory. Idę po najmniejszej linii oporu, a kurs zadowalający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
deepred 634,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj nadspodziewanie gładko Matthews dał zarobić i jako pierwszy w historii NHL zawodnik zdobył 4 gole w swoim debiucie. Nieprawdopodobny wyczyn tego młodego chłopaka. Dzisiaj kolejna porcja typów i stawki niskie podobnie jak w dniu wczorajszym.

:hokej::hokej::hokej:
Washington Capitals @ Pittsburgh Penguins

Capitals OT @1,90 bet365
⛔⛔ 2-3 SO
Buki poszalały z tymi kursami. Zaskoczenie in-plus absolutnie. Caps znowu będą bardzo groźni w sezonie regularnym. Może włodarze klubu ze stolicy USA wreszcie pokażą odrobinę doświadczenia i rzeczywiście &quot;zmądrzeją&quot; w końcówce sezonu, bo to co zrobił Trotz w końcówce poprzedniego postseason woła o pomstę do nieba. Zamiast pograć trochę chłopakami z AHL, kiedy Caps mieli już pewne pierwsze miejsce kompletnie zajechał swoich zawodników z Kuznetsovem na czele. Kapitalny postseason Rosjanina, a w playoffach nawet nie zapunktował z tego co pamiętam, albo zdobył jakieś śmieszne pojedyncze oczka w ważniejszej części sezonu. Większość hokeistów Caps była po prostu wypalona i zajechana fizycznie. Rekordów im się zachciało, tfu. Teraz z pewnością będą groźni i pokazali to w meczach kontrolnych.
Bet na to spotkanie jest dość prosty i oczywisty. Crosby + Murray OUT no i ten pierwszy mecz obrońcy Pucharu Stanleya. W ostatnich latach obrońcy tytułu praktycznie zawsze przegrywali pierwsze mecze nowego sezonu na własnych śmieciach. Do tego Caps to jeden z głównych faworytów do zdobycia pucharu (chociaż według mnie za mojego życia nigdy go nie wygrają), w poprzednim sezonie odpadli z rywalizacji właśnie z Pingwinami (2-4) w serii. Z pewnością to zostało w głowach i w sercach gości tego spotkania. Po takim kursie pobieram bez wahania.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
New York Rangers - New York Islanders

Mika Zibanejad over 0.5 pkt @1.85 betsafe✅


Mecz za chwilę a ja jestem zmuszony do pisania z telefonu,więc wybaczcie styl tego posta.Mika przed tym sezonem dołączył do Rangersów z Ottawy,gracz ten notuje regularny progres z sezonu na sezon,w zeszłym sezonie 51 pkt.Teraz gra w lepszej drużynie,z lepszymi zawodnikami w zespole co powinno się przełożyć na jeszcze lepsze wyniki tego zawodnika.Rangers debiutują sezon na własnej tafli od razu trafiając na pojedynek dębowy. W meczach między nimi jest sporo kar,Rangersi mgraja całkiem solidnie w PP,a Mika to zawodnik który bardzo dobrze radzi sobie w PP.Ma podania,niezły strzał, pzdobycie pkt przeciw niezbyt mocnej obronie Islanders nie powinno być problemem.


Popieram drdeep ,Pingwiny prawdopodobnie bez Crosby ego,Caps powinni to wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
deepred 634,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej::hokej::hokej:
Philadelphia Flyers @ Los Angeles Kings


Wayne Simmonds over 0,5 punktu @1,90 betsson
⛔⛔
Jak pokazała wczorajsza noc typowanie zwycięstw poszczególnych ekip na tym etapie rozgrywek to nie jest najlepszy pomysł, dlatego wracam do sposobu, który pierwszego dnia dał zarobek, mianowicie punkt gracza.
Dzisiaj pod lupę biorą Simmondsa, którego zna cały hokejowy świat. Genialny two-way winger, który ma wiele atutów nie tylko w ofensywie, ale też w defensywie. Bardzo pożyteczny przede wszystkim w power-play i skuteczny w tych fragmentach gry. Hokejowy walczak, niezliczona ilość hitów, agresywna gra na lodzie, mnóstwo kar i spora ilość walk na pięści nie jest mu obca.
Simmonds od lat skutecznie punktuje na tafli w LA. Kings są jedną z jego ulubionych ofiar jeżeli Flyers grają w delegacji, hokeiści z Filadelfii często wygrywają w Kaliforni. Sądzę, że dzisiaj wraz z Gostisbehere&#39;m rozegrają dzisiaj skutecznie grę w przewadze i zapunktują dla Flyers. Zobaczymy jak wyjdzie, cały czas lekko stawkujemy.​
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Nashville Predators - Chicago Blackhawks​


Patrick Kane over 0.5 pkt @ 1.5 betsafe⛔

Ciężko powiedzieć kto wygra ten mecz,ciekaw jestem chociażby P.K Subana jak wkomponuje się w swój nowy zespół (jest to klasowy gracz więc nie będzie z tym problemu) wiadomo jakim Chicago dysponuje potencjałem,ale w pierwszym meczu zawiedli.Idę dzisiaj w &quot;bezpieczny&quot; bet na zdobycie pkt przez Patricka Kane. Gwiazdora Blackhawks,nie trzeba nikomu przedstawiać,czołowy gracz ligi,maszynka do robienia punktów.W pierwszym meczu sezonu zawiódł,jak cała 2-ga linia Chicago. Kane to ambitny facet,na pewno będzie chciał się szybko zrehabilitować, w ostatnich sezonach regularnie punktuje przeciwko Predators.Kane dzisiaj zdobywa minimum punkt i tyle w tym temacie .

Los Angeles Kings - Philadelphia Flyers


over 1.5 goli zdobytych w przewadze @ 2.5 betsafe⛔

Tutaj słabsza stawka,ale do rzeczy. Kings strasznie słaby przed sezon,do tego kiepska inauguracja przeciwko Sharksom. W dodatku dzisiaj bez podstawowego bramkarza,Quick kontuzjowany więc zagra Zatkoff,a to odczuwalna różnica.Flyers pierwszy mecz sezonu,po dobrym przed sezonie przyjeżdżają dzisiaj do LA ,by zdobyć punkty przeciwko Kings którzy nie są w najlepszej dyspozycji i moim zdaniem mają na to spore szanse. Ja pobieram over 1.5 goli w przewadze, obydwa zespoły grają agresywnie,co powoduje sporo kar, a wykonawców do gry w PP mają odpowiednich,i radzą sobie w tym solidnie. Szykuje się ciekawy,agresywny mecz i liczę że posypią się kary które zaowocują golami w PP.

Pozdrawiam
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Nashville Predators - Chicago Blackhawks
over 4.5 OT - z dogrywką i rzutami karnymi
1.42
✅
Betsson


16:33 I tercji i mamy wynik 2-2 więc typ na ✅

Blackhawks się kompletnie nie popisali w 1 spotkaniu przegrywając 2 - 5. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na ilość kar, które złapali i przez to stracili bramki w przewadZe. Gdy przegrywali 3-2 zdjeli Crawforda i padły 2x empty net goal. Popieram typ na Kane&#39;a. Myślę, że będą chcieli się zrehabilitowac i powalczą o pierwszą wygraną w tym sezonie. Do tego mobilizacji również nie zabraknie na pewno Marianowi Hossie, który poluje na bramkę nr 500. Po drugiej stronie mamy drużynę Predatorów, która dokonała fajnych zmian w składzie i moim zdaniem mają jedną z najlepszych defensyw w lidze. Mimo tej świetnej formacji idę w kierunku niskiego overa. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami to odpowiednio: 4 5 5 6 5 7 7 5 6 8 7 9 4 5 3. Mamy bilans 12-3. Ostatnie spotkanie było underowe na tej linii a poprzednie dawno bo w 2014 roku.

Biorąc pod uwagę chęć szybkiego powrotu na właściwe tory ze strony Blackhawks, ciężką rywalizację pomiędzy tymi drużynami, h2h i ilość wyników powyżej 4.5 bramki, proponuję j/w.

Bluza Blackhawks nałożona i niedługo startujemy! Trzymam za nich kciuki, ale mimo wszystko większe szanse niestety daje Predatorom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Jak widać w dzisiejszym spotkaniu między słupkami Wyspiarzy stanie Greiss. Mimo dobrych występów w zeszłym sezonie, uważam, że jest to dobra wiadomość dla Stołecznych, że nie zagra dzisiaj Halak.

Capitals nie popisali się w pierwszym spotkaniu. Wiele osób stawiało na nich w starciu z Pingwinami, ale przegrali po rzutach karnych. Caps to najlepsza drużyna zeszłego regular season. Potem jednak błędy trenera i mówiąc wprost byli zajechani, dlatego nie poradzili sobie w dalszej fazie rozgrywek.

Jest to jeden z mocniejszych public betów:


Capitals moim zdaniem mają wielkie szanse, żeby szybko zrehabilitować się swoim kibicom. Okazja do tego bardzo dobra, bo zagrają dzisiaj na własnym lodowisku, z drużyną, która im &quot;leży&quot;.

WASHINGTON is 9-6 (+2.0 Units) against the spread versus NY ISLANDERS over the last 3 seasons
WASHINGTON is 9-6-0 straight up against NY ISLANDERS over the last 3 seasons.

Stołeczni byli stroną przeważającą w spotkaniu z Pingwinami - oddali 41 strzałów, przy 30 Pingwinów, a mimo to nie zdołali zdobyć 3 bramki.

Liczę, że najlepsza drużyna ubiegłego regular season dzisiaj zdobędzie komplet punktów.

Capitals 60&#39; ✅
2.02
Pinnacle



Edit: Nie miałem wątpliwości, że to był dobry bet i na szczęście się nie pomyliłem. Tak naprawdę bardzo przekombinowałem wczoraj i za dużo betów, bo miały iść tylko typy na Tampę, Caps, Owce i Patryka, no ale wymyśliłem.

Swoją drogą, Owce zapadają w sen zimowy? Trzeba grać na przełamanie Alexa. Ja zagram małą progresją na jego punkty - stawką 3x i będzie ✅




Nie wychodząc poza w/w spotkanie, nasuwa mi się kolejny bet.



Alex Ovechkin delikatnie mówiąc zawiódł w pierwszym spotkaniu. Oddał 5 strzałów, nie zdobył bramki, ani nawet asysty. Przytoczę jego statystyki z lat ubiegłych:



Liczby te są niesamowicie imponujące. Rok temu 79 spotkań, 50 bramek, 21 asyst, 71 punktów. Sezon wcześniej 81 spotkań, 58 bramek, 23 asysty, 81 punktów.

Dodam, że tak naprawdę w ostatnim spotkaniu to Alex pozbawił w pewnym sensie szans swoją drużynę na zwycięstwo, bo nie wykorzystał 4 rzutu karnego.

Na zakończenie dodam kilka ostatnich zdobyczy punktowych Alexa z drużyną Islanders.

- ostatnie spotkanie przedsezonowe 1G 1A

Ostatnie spotkania ligowe:
- 1G 1A
- 2G 0A
- 1G 0A
- 1G 0A
- 0G 1A
- 0G 1A
- 0G 1A
- 1G 1A

I mógłbym tak dalej podawać. Jak widać, Alex ma patent na Isles. Biorąc pod uwagę, że mimo 5 strzałów w 1 spotkaniu nie zdobył bramki, ani nawet nie asystował, a ponadto zmarnował rzut karny, proponuję:

Alex Ovechkin over 0.5 pkt ⛔
1.50
Unibet







W bramce Tampy zagra dzisiaj zmiennik Bishopa - Vasilevskiy. Jest to dobra wiadomość dla drużyny NJ Devils, ale Andrei to naprawdę bardzo solidny bramkarz i myślę, że sobie dzisiaj poradzi.

O Tampie pisałem już kilka dni temu. Bardzo dobry ofensywny skład. Zaimponowali mi w ostatnim spotkaniu - przegrywali 0-2 po I tercji, a wygrali spotkanie 6-4. Dodam tylko, że zdobyli 3 bramki grając w przewadze, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że są bardzo ofensywną drużyną, która może w tym roku powalczyć o Puchar Stanleya. W spotkaniu z DRW oddali aż 36 strzałów.

Ich dzisiejsi rywale zagrali bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo z Panterami. Strzelili tylko 1 bramkę, oddali 24 strzały, a przegrali po dogrywce.

TAMPA BAY is 4-2 (+1.4 Units) against the spread versus NEW JERSEY over the last 3 seasons
TAMPA BAY is 4-2-0 straight up against NEW JERSEY over the last 3 seasons.

Jest to kolejny bardzo mocny public bet. Tutaj również 72% idzie w kierunku Tampy, ale ja również uważam, że kolejny raz zdobędą u siebie komplet punktów w regulaminowym czasie gry.

Tampa Bay Lightning 60&#39; ✅
2.00
Pinnacle


Tampa lubi potrzymać swoich kibiców w niepewności. Kolejne spotkanie, które zaczynają 0-2 po I tercji, żeby wygrać w 60&#39;. Tampa na live to była perełka do zarabiania kasy. Dodatkowo pięknie siadł dubel z najmocniejszych betów czyli Caps i Tampa i wyszedł dobry ✅. Ale zdecydowanie trzeba ograniczyć bety...
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Calgary Flames - Vancouver Canucks
over 5.0 OT - z dogrywką i rzutami karnymi ⛔
1.45
Betsson


Johnson zamiast Elliota w bramce Płomieni i od razu lepiej to wyglądało. Zdecydowanie typ na siłę i wielki minus dla mnie. Szkoda bo rozważałem typ na Canucks z dogrywką albo z remisem.

Zdecydowana większość spotkań pomiędzy tymi drużynami była overowa. W zeszłym sezonie padało 10 7 5 5 6 bramek w ich bezpośrednich pojedynkach.

Flames przegrali wysoko 2 pierwsze spotkania z Edmonton Oilers - 7-4 i 5-3. Jak widać w ich meczach w tym sezonie padło dużo goli, bo mimo porażek strzelili aż 7 bramek. Mają dobry bilans z Canucks i muszą powalczyć o pierwsze punkty.

Ostatnie zdanie również odnosi się do drużyny z Vancouver. Zapewne będą chcieli dobrze otworzyć też sezon, a biorąc pod uwagę obecną dyspozycję strzelecką i obronną Calgary i h2h widzi mi się tutaj over - na obniżonej linii.
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks

Typ: San Jose Sharks ML OT✅ WYNIK 2:3
Kurs: 1,72
Marathonbet


Nowy sezon, nowe nadzieje i nowe analizy, po dość długiej przerwie wracam z powrotem do rozpisywania się na temat najlepszej ligi hokejowej świata. Spotkanie drugiej najmłodszej ekipy w NHL kontra ekipie San Jose Sharks zapowiada się dość interesująco. Drużyna miejscowych po pierwszym spotkaniu sezonu zasadniczego ma na koncie porażke 3:6 u siebie z Boston Bruins, z kolei drużyna Rekinów odnotowała zwycięstwo u siebie z Los Angeles Kings 2:1. Coach gospodarzy - John Tortorella powiedział, że skład na spotkanie przeciwko Rekinom nie ulegnie zbytnim zmianom by utrzymać w drużynie pewność siebie oraz by dać im szanse na zgranie się ze sobą. Defensywa gospodarzy po meczu otwarcia nowego sezonu straciła już z powodu kontuzji swojego obrońce - Ryan&#39;a Murray&#39;a, który doznał bliżej niezidentyfikowanego urazu podczas próby zablokowania strzału. Będzie to jego pierwsza rozłąka z drużyną od 85 spotkań, które rozegrał z rzędu. Ekipa przyjezdnych pomimo podrózy przez cały kraj powinna i tak być wypoczęta, gdyż zawodnicy ofensywni w pierwszym meczu nie grali wiecej niz niecałe 18 minut (najwięcej - Tomas Hertl). Jeśli chodzi o sprawę kontuzji w drużynie gości to nie mają oni żadnych. Biorąc pod uwagę historię spotkań pomiędzy tymi ekipami w ostatnich pięciu starciach w Nationwide Arena, bilans przedstawia się następująco: 3 zwycięstwa gospodarzy i dwa zwycięstwa gości - w tym ostatnie niecały rok temu (wygrana 3:5, 22 listopada 2015). Obie drużyne rzadko spotykały się ostatnimi czasy, więc H2H w tym przypadku wydaje się mało istotne. W tym spotkaniu idę w stronę drużyny ze słonecznego San Jose, która jest ekipą bardziej doświadczoną w stosunku do gospodarzy a zwycięstwo z drużyną, można by rzec zza miedzy, będą oni dodatkowo zmotywowani do działania i w starciu z mało doświadczonymi Blue Jackets, którzy ponieśli porażkę z Bruins w pierwszym meczu, powinni oni pokazać kto w tym spotkaniu jest górą. Przewiduję tutaj zwycięstwo przyjezdnych o które z pewnością nie będzie łatwo, lecz detale, które są po stronie Rekinów przeważą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
deepred 634,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej::hokej::hokej:
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

Bruins OT @1,98 betsson
⛔⛔1-4
W tym spotkaniu idę w stronę teoretycznego doga. Teoretycznego, bo w praktyce uważam, że to Miśki są faworytami tego spotkania. Ostatnie dwa sezony fatalne w ich wykonaniu, brak awansu do postseason dla klubu z Massachusetts to jest nieporozumienie. Podopieczni Juliena wciąż bez McQuaida i Bergerona, ale w meczu z Kurtkami wcale nie było tego widać. Bruins zagrali bardzo dobre zawody i zasłużenie wygrali. W końcu wyciągnęli jakiegoś mocnego zawodnika. Mam tu na myśli byłego kapitana Blues - Backesa, który świetnie wkomponował się do drużyny. Pierwszy mecz bardzo obiecujący w jego wykonaniu, pokazał swoje wszystkie atuty. Bruins w tym sezonie znowu będą groźni. Pierwsza linia to faceci z jajami, między innymi Backes czy Marchand. Może w końcu zaczną grać tak jak przystało na klub, który rok-rocznie znajduje się w gronie potentatów i faworytów do osiągnięcia fajnego wyniku.
Leafs znowu mnie nie przekonali. Gdyby nie niebotyczny wyczyn Matthewsa, to o tym meczu nikt by nie pamiętał. Znowu grali słabo i gdyby nie #1 tegorocznego draftu to polegliby z kretesem. Udało się jednak wyszarpać punkcik w Ottawie. Cały czas coś nie funkcjonuje w tej drużynie, sam Matthews nie będzie im spotkań wygrywał, a na pewno nie będzie tego robił regularnie. Koledzy również muszą się włączyć, a póki co zupełnie tego nie widać. Stawiam na Bruins.​
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Boston Bruins OT ⛔
2.00
Pinnacle


EDIT: Typ był moim zdaniem bardzo dobry dopóki przed meczem nie okazało się, że trener zmienił Raska na Khudobina. Rosjanin to po prostu cieniak, co pokazało to spotkanie. Trzeba obserwować ruchy na bramce Bostonu - gdy będzie między słupkami Khudobin to trzeba grać na overy w meczu albo wygraną rywali, bo o bramki można być spokojnym.

Toronto mimo świetnego występu nowej gwiazdy NHL - Matthiewsa - zagrali słabo i mimo jego 4 bramek przegrali mecz w bitwie o Ontario z Ottawą. Bruins z kolei zagrali bardzo dobre spotkanie. Swietnie wpasowal się nowy nabytek z ekipy St. Louis - Backes. Spotkanie popularnych Misków tak naprawdę wygrała pierwsza formacja, która strzeliła wszystkie 6 bramek.

Dodatkowo w 1 spotkaniu nie spisał się dobrze nowy nabytek między słupkami drużyny z Toronto. W zeszłym sezonie we wszystkich spotkaniach bezpośrednich bronił w druzynie z Bostonu Rask, który jest jednym z lepszych bramkarzy w lidze. Jego i całej drużyny bilans bezpośredni w zeszłym sezonie to 4-1 w meczach - 1 porażka po dogrywce.

Biorąc pod uwagę młodość i brak zgrania drużyny z Toronto, stawiam na twardy, fizyczny hokej drużyny z Bostonu, mimo ze po drugiej stronie mamy genialnego Matthewsa, to moim zdaniem Chara i spółka wyjdą z tego spotkania zwycięsko.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Wczoraj poszło kiepsko , Kane grał lepiej ale ta druga linia jak na razie słabo,w meczu Kings - Flyers bez bramek w PP,ale Flyers udało się wygrać tak jak przypuszczałem,szkoda że nie postawiłem ????



Dzisiaj popieram typ na Capitals 60&#39; powinni sobie gładko poradzić z Islanders.



Chicago Blackhawks - Nashville Predators


Blackhawks ML @ 1.76 bet365✅


Wczoraj grali ze sobą tyle że w Nashville.Dzisiaj rewanż w Chicago,wczorajszy mecz zakończył się wygraną Predators,kilka razy uratował ich bramkarz Pekka Rinne który dzisiaj powinien zasiąść na ławce,jego zmiennik jest zdecydowanie słabszym bramkarzem i liczę że Blackhawks to wykorzystają.Jest to typ bardziej na przełamanie,wiadomo jaki potencjał mają gospodarze, jednak od początku sezonu męczą się ,tracą sporo bramek w osłabieniu a ich PP na razie jest daleki od ideału.Dzisiaj pora się zrehabilitować.


Toronto Maple Leafs - Boston Bruins


Maple Leafs ML @ 1.86 bet365✅

Listki po kapitalnym występie Matthewsa wypuściły wygraną w Ottawie.Dzisiaj na własnych śmieciach podejmują Bruins którzy odrobili 2 bramki straty i pokonali Blue Jackets. Matthews zadebiutuje dzisiaj przed własną publicznością,to co robił w debiucie z obrońcami Senators przechodzi ludzkie pojęcie,na pewno będzie się chciał pokazać dzisiaj z dobrej strony przed swoimi kibicami.Bruins mają problemy na pozycji prawego skrzydłowego,i liczę że Listki to wykorzystają. Matthews on fire,także gramy Listki.

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins


Bójka w meczu : TAK @ 2.5 betsafe✅


Zapomniałem dodać że Leafs i Bruins to drużyny które się nie lubią,obydwie ekipy w całej historii biły się aż 183 razy! Bruins grają bardzo twardo i ostro,po to Listki mają Martina w składzie żeby reagował na takie rzeczy,jakieś dziwne lub ostre akcje vs Matthews i Martin wjeżdża na lodowisko w celu wyjaśnienia sprawy. W Bruins do walki stanąć możę Beleskey. Stawka spokojna bo początek sezonu.


Florida Panthers - Detroit Red Wings​


Red Wings ML @ 2.15 bet365⛔

Red Wings bardzo ciekawie zaprezentowali się w pierwszym meczu przeciwko Tampa Bay Lighting,którzy są jednymi z faworytów do zdobycia Pucharu Stanleya w tym sezonie.Oczywiście mecz meczowi nie równy,ale jestem pozytywnie zaskoczony dyspozycją Red Wings.Dzisiaj zagrają na florydzie z miejscowymi Panthers,którzy w pierwszym meczu męczyli się z Devils,aby ostatecznie pokonać ich w dogrywce. Red Wings ze swoim nowym nabytkiem w postaci Nielsena który dobrze wprowadził się do zespołu,powinni dać sobię radę z Panthers w tym momencie.

Arizona Coyotes - Philadelphia Flyers

bójka w meczu : TAK @ 3 betsafe⛔

https://www.youtube.com/watch?v=GCL9OkX1iGA

Tak to wyglądało w ich ostatnim meczu, Hanzal wrzucił Girouxa na bandę w bezmyślny sposób, Simmonds nie zdążył się do niego dobrać bo już był otoczony.Jak widać mamy tutaj chemie potrzebną do bójki w tym meczu,nie zdziwię się jak Simmonds zrobi szybki podjazd do Hanzala,ale są też inni :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Patrick Kane over 0.5 pkt ✅ 2 Asysty
1.57
Betsson


Jak na razie drużyna z Chicago kompletnie zawodzi w tym sezonie. Zawodzi jak na razie również w/w Patrick Kane.

Patrick 2 mecze z rzędu bez punktu? Moim zdaniem do 3 razy sztuka.
W ostatnim spotkaniu z Predatorami już było widać jego lepszą grę - m.in. oddał aż 6 celnych strzałów na bramkę drużyny z Nashville. Blackhawks wracają na swoje lodowisko, więc gdzie szukać bramek i zwycięstw jak nie u siebie? Dodatkowo muszą zmazać plamę, bo grają katastrofalnie w osłabieniu i w 2 meczach na 6 straconych bramek z gry - wszystkie stracili grając w osłabieniu, a dodatkowo 2x empty net goal.

Statystyki Patryka za rok ubiegły - 82 mecze - 46 bramek - 60 asyst - 106 punktów !!

Dodatkowo - ostatnie spotkania (poza tegorocznym) vs Predators:
- 0G 0A - porażka 1-3
- 1G 1A
- 0G 1A
- 1G 0A - mimo porażki 1-5
- 1G 0A

i UWAGA na 6 pojedynków w PO - tylko w jednym spotkaniu Patryk nie zdobył punktu.

Wniosek jest prosty.


Edit: No i Patryk mnie nie zawiódł. Teraz polujemy na bramki Hossy z małą progresją. Daje mu max 5 spotkań na bramkę i będą $.✅
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Talbot potwierdzony między słupkami Nafciarzy. Na 90% między bramkami Sabres stanie Lehner, ale to na drużynie Oilers się dzisiaj skupimy. Drużyna z Edmonton bardzo dobrze zaczęła sezon - 7-4 i 5-3 z Calgary Flames. Wręcz przeciwnie sezon zaczęła drużyna z Buffalo, która przegrała pierwsze spotkanie 1-4 z Montreal Canadiens, strzelając tylko 1 bramkę mimo 31 strzałów, co pokazuje ich niemoc w ofensywie.

Świetne występy nowego - 19 letniego kapitana drużyny z Edmonton - strzelił 3 bramki i 3 razy asystował.

Trener Buffalo nie będzie mógł skorzystać z 2 zdecydowanie kluczowych zawodników - nieobecnymi będą Evander Kane i Jack Eichel. Możliwe, że w składzie zobaczymy nowy nabytek Sabres - Kyle&#39;a Okposo z drużyny Islanders, ale jego forma jest wielką niewiadomą.

Jest to mocny public bet - 75%-25%.

Trend:
EDMONTON is 4-0 (+4.1 Units) against the spread versus BUFFALO over the last 3 seasons
EDMONTON is 4-0-0 straight up against BUFFALO over the last 3 seasons.


Edmonton Oilers 60&#39; ⛔
1.99
Pinnacle

Edmonton Oilers OT ⛔
1.55
Bet365


Ja gram z dogrywką, ale jak ktoś woli zaryzykować większy kurs, to też można spróbować.

Let&#39;s GO Oilers !
 
A 42

asx

Użytkownik
Odnosnie meczu Edmonton - Buffalo ja wybieram opcje +4.5 gola po kursie 1.53. Edmonton jest mocno overowe. Toronto w preseason zrobili z Buffalo 8-1 wiec mysle, ze Connor i spolka postrzelaja. Z uwagi na to, ze Edmonton dawno nie zaliczylo remisu czysta 1 jest dla mnie nie do gry. W Edmonton jest wesoly ofensywny hokej ale dalej nie ma defensywy.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
fajnego farfocla pościł wczoraj Talbot...całkowicie wyłączyli Conora z gry szable
Pozostawie ten post ale na przyszłość to prosiłbym o zamieszczenie chociaż linka do wspomnianej sytuacji a nie tylko takie rzucenie jakiejś informacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom