>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Funkcja cash-out w forBet?

oskarox 1,2K

oskarox

Użytkownik
Witajcie,
Kilka tygodni temu wysłałem krótką wiadomość do reprezentanta forBet na naszym forum. Zadałem pytanie dotyczące usługi cash-out. W odpowiedzi otrzymałem informację, że forBet nie planuje jej wprowadzenia w najbliższym czasie, ale dostałem także następującą wiadomość: ,,Jednak jeśli będzie nią zainteresowanie klientów to nie wykluczamy, że kiedyś się pojawi&quot;.
Uznałem więc, że skoro forBet posiada własny wątek na forum - warto poruszyć kwestię funkcji cash-out w kontekście funkcjonowania bukmachera. Osobiście sądzę, że dodanie opisywanej możliwości byłoby kolejnym krokiem do tego, aby zdeklasować konkurencję wśród polskich bukmacherów. Mam wrażenie, że funkcja cash-out jest w chwili obecnej dostępna wyłącznie w eFortunie, gdzie obowiązuje dla zakładów AKO pre-match i AKO LIVE (poprawcie mnie jeśli się mylę). Obecnie forBET przykłada dużą uwagę do rozwoju własnej oferty (co zasługuje na uznanie), a funkcja cash-out byłaby kolejnym udoskonaleniem serwisu.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy chcielibyście, aby taka funkcja została w przyszłości dodana? Zapraszam do dyskusji :grin:
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
,,Jednak jeśli będzie nią zainteresowanie klientów to nie wykluczamy, że kiedyś się pojawi&quot;.
Myślę, że to jest zdawkowy tekst. Bądź dyplomatyczny, jak kto woli. I jego pierwsza część zaprzecza drugiej. Przecież, czym ma być zainteresowany potencjalny klient, jeżeli nie najnowszymi opcjami? Opcjami, które mają w swojej ofercie najlepsi?

Niemniej, propozycja o której piszesz, na dzień dzisiejszy nie jest priorytetem forBET. Nie skupiajmy się na tak dalekiej przyszłości.

Z tego co można przeczytać na forum, są już problemy z limitami. To jest problem firmy, bo odpychają od siebie graczy, którzy są poważnie nimi zainteresowani. Jako legalny buk, bez potrącania podatku, mają bardzo duży potencjał. Nie są traktowani jak STS na ich wejściu, na zasadzie wzięcia bonusu i to tyle. Jednak, rzucanie sobie kłód pod nogi na samym początku nie jest wskazane.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Myślę, że to jest zdawkowy tekst. Bądź dyplomatyczny, jak kto woli. I jego pierwsza część zaprzecza drugiej. Przecież, czym ma być zainteresowany potencjalny klient, jeżeli nie najnowszymi opcjami? Opcjami, które mają w swojej ofercie najlepsi?
Niemniej, propozycja o której piszesz, na dzień dzisiejszy nie jest priorytetem forBET. Nie skupiajmy się na tak dalekiej przyszłości.
Z tego co można przeczytać na forum, są już problemy z limitami. To jest problem firmy, bo odpychają od siebie graczy, którzy są poważnie nimi zainteresowani. Jako legalny buk, bez potrącania podatku, mają bardzo duży potencjał. Nie są traktowani jak STS na ich wejściu, na zasadzie wzięcia bonusu i to tyle. Jednak, rzucanie sobie kłód pod nogi na samym początku nie jest wskazane.
Dokładnie.Nie da się grać i wygrać większych pieniędzy jak się ma 250zł limitu &lt; lub mniej&gt; i w dodatku dane spotkanie możesz zagrać tylko jeden raz nie mówiąc o grze live.....ja wiem że wolą graczy którzy grają mniejszymi stawkami i zostawiają u nich pieniądze a nie takich którzy coś u nich wygrywają ale tak limitować to przesada.
AAAA pisząc do nich meile aby zagrać dany kupon za więcej niż u mnie&lt; czyli 250zł&gt; na 10 razy pozwolili mi jeden raz zagrać za stawkę którą chciałem - te pisanie meili do nich i proszenie się o to aby móc zagrać za więcej jest bez sensu tym bardziej ze meile odpisują do jakiejś godziny a później cisza.....

Chciałbym u nich pograć za większe stawki ale niestety muszę grać gdzie indziej niż w forBET ....
Miało być &quot;złagodzenie limitów&quot; &lt; tak pisał &lt;tak pisał&lt;=&quot;&quot; b=&quot;&quot;&gt; forBET Support&gt;w niedługim czasie a tu cisza....i pewnie nigdy tak się nie stanie
&lt;/tak&gt;
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
kurde nie wiem w czym macie problemy, o limitach pisze na przemian ciągle 2 te same osoby, ja grałem i za 1000 i zero problemów, zamiast się cieszyć że w końcu jest buk bez podatku to narzekacie ;)
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
kurde nie wiem w czym macie problemy, o limitach pisze na przemian ciągle 2 te same osoby, ja grałem i za 1000 i zero problemów, zamiast się cieszyć że w końcu jest buk bez
Po pewnym czasie grając takimi stawkami czeka Ciebie to samo ....
 
Do góry Bottom