>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 4.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wp76 911

wp76

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 4. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Kolumbia Primera B
Godzina: 01:00
Spotkanie: Real Cartagena - Union Magdalena
Typ: X/1
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trzy kolejki do konca rozgrywek sezonu zasadniczego w drugiej lidze w Kolumbijskiej primiera. Goscie pchaja sie do play off ale raczej im sie nie uda bo traca 6 punktow a w grze sa jeszcze inne druzyny. Dlatego ostatnie wyniki dobre bo dobre (dwie wygrane u siebie jednobramkowe i remis 0-0 na wyjęździe) nie przestraszą gospodarzy. Real Cartagena juz sie zadomowil na miejsach gwarantujacych gre w nastepnej rundzie pucharowej i moze sobie troche odpuscic ale sadze ze to odpouszczenie bedzie mialo jedynie swoje odzwierciedlenie w remisie w pierwszej polowie, natomiast koniec nalezec bedzie do nich. Ostatnio bardzo dobra forma w postaci remisu 2-2 z druga w tabeli America de Cali, natomiast wczesniej dwie imponujace wygrane z Deportes Quindio 2-0 i 2-1 (1-1 ht) z Tigres, wszystko to druzyny z czolowki, natomiast goscie na wyjeździe 2-5-8 11-23, tak jak juz mowilem moga jedynie szukac remisu do przerwy w zwiazku z lepszą ostatnio formą.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Pekin
Godzina:
8:00
Spotkanie:
Troicki V. - Fognini F.
Typ: Fognini F.

Kurs:
2.26
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Włoch po Wimbledonie wygrał turniej w Umag na mączce, później powalczył z będącym wtedy w dobrej formie Donaldsonem, na Igrzyskach Olimpijskich Fabio potrafił urwać set nawet dwukrotnemu mistrzowi olimpijskiemu Murrayowi. Na US Open 5 setów z Gabashvilim i 5 setów z Ferrerem, tam nawet prowadził już 1:2 w setach. W Shenzhen szybko odpadł, ale grał z Mischą Zverevem z którym ciężko mu się od zawsze grało, między innymi przegrał 3 razy. Teraz czas na większy turniej i w końcu jakiś lepszy wynik. Obu Panów dzieli zaledwie rok, więc można spodziewać się zaciętego meczu.

H2H 2:3, raz w Barcelonie w tym roku wygrał na mączce Fabio oddając zaledwie 5 gemów. Obaj mają zdrowo pod kopułą, jednak Troickiemu nie można ufać że on ciągle będzie grał na wysokim poziomie, a ostatnio zaliczył półfinał w Chengdu. Pamiętam jak bodajże wygrał turniej w Sydney, a później notował same porażki. Victor nie raz potrafił totalnie olać mecze (zresztą Fabio nie jest lepszy), ale ostatnio sporo pograł, a w następnym tygodniu mamy Masters 1000 w Szanghaju. W następnej rundzie czeka już Ferrer więc powinno być ciekawie.
✅126

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nożna Irlandia
Godz: 20:45
Spotkanie Sligo-Finn Harps
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem, jest wygrana zespołu Sligo z zespołem Finn Harps w Ekstraklasie Irlandzkiej , gospodarze po rozegranych 28 seriach spotkań zajmują 5 pozycję w ligowej klasyfikacji na swoim stadionie Sligo zdobyło już 24 oczka, w 14 spotkaniach zanotowali 6 wygranych 6 remisów oraz 2 porażki, w tym meczu są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają u siebie co wychodzi im zdecydowanie najlepiej, goście natomiast na chwilę obecną grając na stadionach swoich rywali, zdobyli zaledwie 7 punktów w 13 rozegranych spotkaniach na swoim stadionie nie grają aż tak źle ,ale wyjazdy to jedna wielka tragedia 10 bramek zdobytych i aż 24 stracone,ostatnio w 4 kolejnych spotkaniach aż 4 porażki, ich sytuacja nie jest najlepsza, gospodarze natomiast w dwóch poprzednich meczach u siebie na stadionie nie zdołali zdobyć bramki na pewno teraz szybko będą chcieli objąć prowadzenie żeby z czasem grało im się łatwiej, bilans ekipa Sligo ma znacznie lepszy niż gości, obie ekipy od roku 1998 rywalizowały ze sobą na stadionie Sligo 8 -krotnie , gospodarze wygrali 4 razy padły 3 podziały punktów i tylko 1 raz ekipą lepszą byli przyjezdni, według mnie gospodarze w dniu jutrzejszym zdobędą komplet punktów, stawiam na wynik 1: 0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania.
⛔
 
F 4

fuu

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Am. - USA, NFL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Minnesota Vikings - New York Giants
Typ: Minnesota Vikings -4.0
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Baseballu będzie teraz troche przerwy Wild Card Games i dopiero potem playoffy więc trzeba się przerzucić chwilowo na inny sport.
Dlatego na dziś dzień wybrałem jedyną potyczkę w NFL jaka ma miejsce 04.10.
Vikingowie w swoim czwartym meczu w sezonie goszczą u siebie olbrzymów z Nowego Jorku. Drużyna z Minnesoty wraca po niesamowitej wygranej z Carolina Panthers, Gianty z kolei znani są z siły offensywy mają zamiast powalczyć o zwycięstwo. Do składu Giantów wraca Victor Cruz, Sterling Shepard i Odell Beckhamem Jr. a razem z quarterbackiem Eli Manningiem stworzą siłę ataku z jaką się jeszcz Vikingowie nie mierzyli w tym sezonie. Jednakże Vikingowiwe stosują dość skuteczny pressing na QB więc moim zdaniem nie ważne kogo Gianty wystawią na rozgrywającego . Średnia Manninga z Vikingami to 2-5 gdzie obie wygrane miały miejsce przy dziwnych okolicznościach np w pierwszym meczu Vikingowie grali &quot;u siebie&quot; na stadionie w Detroit (2010r). A druga wygrana miała miejsce w 2013r przy równie dziwnych okolicznościach.
Jeśli spojrzeć na raporty kontuzji to Gianty bedą bez dwóch z trzech najlepsyzch CB i to może mieć duże znaczenie w meczu. Na papierze drużyna z Minnesoty wydaje się być faworytem i również ja mam nadzieję że wygra. Napewno będą chcieli utrzymać passe 4 zwycięstw z rzędu do tego przy obecnej obronie jaką posiadają trudno mi jest wyobrazic sobie kogoś przeciwko nim. Ja obstawiam wynik 24-14 dla Vikingów. Na potrzeby konkursu wyznaczam handicap Vikingi -4.0 good luck
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Polska I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sandecja - Chojniczanka
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: bwin
Analiza:
Choć Sandecja jest mocna u siebie to typuje tym razem zwyciestwo gosci ktorzy są na fali wznoszącej. U gospodarzy od konca poprzedniego tygodnia panuje wirus grypy ktory wykluczył 8 zawodnikow z treningow na kilka dni i to na pewno moze sie odbic na formie i kondycji zespolu. Co prawda media nie podaja szczegolow o ktorych zawodnikow konkretnie chodzi ale kadra Sandecji nie liczy przeciez 25 czy 30 wyrownanych grajków. Ponadto jak juz pisalem goscie sa w dobrej i formie i przelozenie spotkania z sobota na wtorek dalo im dodatkowe 2-3 na odpoczynek po meczu pucharowym z Wisłą. Normalnie zagrałbym 2 DNB ale dla celow konkursowych stawiam czystą dwójke tutaj. Kurs spadl juz od dzis rana i pewnie jeszcze spadnie bo juz idzie masówka na Chojnice dziś przez cały dzien.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 902

hank

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Atp Tokio
Godzina: 04:00
Spotkanie: Goffin-Nishioka
Typ: Goffin -4,5 gema
Kurs: 1,77
Bukmacher: unibet
Analiza: Japończyk to poziom challengerów, na plus można mu zaliczyć lewą rękę, niektórzy mają z tym problem, do tego jest to upierdliwy gracz, potrafiący trzymać piłkę w korcie, potrafi przeczekać aż rywal się wyszaleje i wtedy iść po swoje. W ataku bez większych argumentów, bardzo słaby serwis, bez kończącego uderzenia.
Dlaczego nie widzę szans dla Japończyka? Dlatego że dla jego rywala gra Azjaty to woda na młyn, Goffin potrafi trzymać w korcie zdecydowanie dłużej niż większość zawodników w turze, mimo iż również nie posiada wielkiej mocy, to potrafi bardzo mądrze kreować swoje akcje ofensywne i doprowadzić do sytuacji że albo rywal jest sporo spóźniony i popełnia błąd, albo w ogóle nie jest w stanie odegrać. Serwis Belga na 0, anie nie przeszkadza, ani też nie jest wielką bronią, mimo wszystko w porównaniu z Azjatą wygrywa w tym elemencie.
Forma obu słaba w ostatnich tygodniach:
https://matchstat.com/tennis/h2h-odds-bets/Yoshihito%20Nishioka/David%20Goffin
ale mimo wszystko ufam Belgowi w takich spotkaniach, słabszych od siebie w zdecydowanej większości odprawia bezproblemowo. Wszystkie ostatnie porażki to były przegrane z ofensorami, mającymi atuty w ataku, Japończyk w tym elemencie jest ograniczony i jutro najprawdopodobniej będzie walczył o pojedyncze gemy.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Atp Tokio
Godzina: 05:30
Spotkanie: Kyrgios - Harisson
Typ: Kyrgios DW 2:0
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
H2H bez zdarzeń, będzie to pierwszy mecz obu tenisistów. 15 w tabeli wielka gwiazda światowego tenisa Kyrgios vs zawodnik będący w drugeij setce rankingu ATP i na coś takiego jest kurs 2!! Na pewne zwycięstwo pierwszego. Wiadomo Nick ma odpały i np ostatni mecz z Andersonem przegrał, ale on raczej nie ma czegoś takiego, że zdarzy mu się to po raz kolejny. Tym bardziej, że Harisson jest w drugiej setce rankingu!! I, że Nick wygra 2:0, jest kurs 2, nieźle.
Kyrgios wygrał niedawno turniej w Atlancie, w królestwie Isnera, jeżeli tylko chce i nie odwala mu to robi co chce, wygrał turniej zanotował pewne punkty, a tutaj turniej tez dość fajnie obsadzony, bo z 1 rozstawiony Nishikori, z 2 Monfils i myśle ze do trojki faworytów dopisać trzeba właśnie Kyrgiosa, zacznie od łatwego zwycięstwa z Harissonem, nie ma innej opcji, a w nastepnej będzie czekał jakiś z emerytów, Stepanem lub Robert, więc 3 runda i pojedynek z Berdychem pewnie jest już w jego głowie. Pozdrawiam i życze wygranych!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
digic 8

digic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka
Typ: 1/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dokończenie 11. kolejki zaplecza Ekstraklasy. Do Nowego Sącza przyjeżdza drużyna z drugiego końca Polski zajmująca obecnie wysokie drugie miejsce w tabeli.
Gospodarze również całkiem dobrze radzą sobie w tym sezonie. Wygrana w tym meczu pozwoli zrzucić gości z fotela wicelidera, więc i ambicja i determinacja w zespole będzie bardzo duża.
Statystyki również przemawiają za Sandecją, w czterech domowych bataliach trzykrotnie wygrywali, raz zremisowali. Stosunek bramek również całkiem dobry: 8-3.
Natomiast goście tak dobrze na wyjazdach sobie nie radzą. Powiedziałbym, że w kratkę. Wiele bramek nie strzelają, ale również za dużo nie tracą legitując się stosunkiem: 4-3
A jako, że jutrzejszym rywalem będzie dobrze grająca drużyna Sandecji która u siebie potrafi znaleźć drogę do bramki strzeli już w pierwszej częsci spotkania i korzystny wynik utrzyma się do ostatniego gwizdka meczu.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Santa Cruz - Palmeiras
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Oddsring
Kolejny dzień w którym w zasadzie musiałem się mocno zagłębić w statystyki, żeby znaleźć coś ciekawego, no ale kolejny raz udało mi się coś wybrać.
Pojedynek lidera - Palmeiras, z drugim zespołem, tyle że od dołu tabeli - Santa Cruz. Zawsze zastanawiałem się dlaczego tam są takie kursy przy spotkaniu zespołu z góry tabeli z tymi zajmującymi zdecydowanie gorsze miejsce. No i co? W zasadzie zastanawiam się do dziś, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia o co chodzi w Brazylijskich rozgrywkach. Dobra dobra, ale przecież to co do tej pory powiedziałem, nie wnosi absolutnie nic do mojego typu, zatem powiem dlaczego właśnie takie zagranie wpadło mi do głowy.
Przeglądając statystyki H2H dzisiejszych rywali moim oczom ukazał się dość niecodzienny widok, bo wszystkie spotkania kończyły się sporymi wynikami (5:1, 3:2, 2:2, 2:1, 3:2, 3:1), wygrywali 3 razy dzisiejsi goście, 2 razy gospodarze i raz mieliśmy remis. Co prawda 5 z ostatnich 6-ciu spotkań były rozgrywane kilkanaście lat temu, lecz to ostatnie niespełna 4 miesiące temu również zakończyło się wysokim wynikiem.
Z jednej strony nie mam pojęcia kto może ten mecz wygrać, lecz z drugiej po co mi to wiedzieć, skoro zależy mi tylko na tym, aby w meczu padły 3 bramki. A z tego co napisałem wyżej wydaje się to wielce prawdopodobne.
Jeśli by spojrzeć na kilka spotkań wstecz to nie widzę żadnej reguły ze strony Santa Cruz, natomiast Palmeiras pod względem bramek w ich wyjazdowych meczach ostatnio mieli jakiś spadek formy, bo w 6 z 7 ostatnich spotkań padł wynik, który nie zaliczyłby mojego typu do udanych. Takie wyniki to jednak rzadkość jeśli chodzi o zespół gości i liczę również na to, że tym razem się odblokują i zobaczymy jeden z równie wysokich wyników jakie między tymi drużynami już widzieliśmy.
✅110
 
piwaronp 61

piwaronp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Santa Cruz - Palmeiras
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet 365
Większość statystyk zostało podanych powyżej, dodam od siebie że Palmeiras po ostatniej przegranej z Gremio, nie może pozwolić sobie na utratę punktów jeśli chce pozostać na szczycie tabeli.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Chiny, ATP - Beijing
Godzina: 6:30
Spotkanie: Dominic Thiem - Alexander Zverev
Typ: Alexander Zverev wygra 2-0
Kurs: 2.94
Bukmacher: Pinnacle
Dominic Thiem wygrał w tym roku trzy razy z Niemcem więc dlaczego obstawiam przeciwko niemu? Po pierwsze po sieci krążą plotki, że Austriak ma wciąż problemy z kolanem. Jego ostatnie wyniki pokazują, że nie jest w optymalnej formie. Gra w kratkę - doszedł co prawda do finału turnieju w Metz gdzie przegrał 2-0 z Lucasem Pouille po czym zaliczył kiepski występ w Chengdu odpadając już w 2. rundzie. Wcześniej miał również problemy zdrowotne w Nowym Jorku. Wydaje się być przemęczony w końcówce sezonu, a w pierwszej rundzie w Pekinie dostał rywala, który jest na fali. Zverev kilka dni temu wygrał turniej w St. Petersburgu w półfinale pokonując T. Berdycha, a w finale ograł zwycięzcę tegorocznego US Open Stana Wawrinkę. Zverev na pewno będzie miał dodatkową motywację i zechce zrewanżować się za trzy porażki z Thiemem w tym roku. Wszystkie trzy mecze były grane na nawierzchni ceglastej. Tym razem grają na twardej nawierzchni co może być atutem Niemca będącego w świetnej formie. Sądzę, że pierwszy set będzie kluczowy. Jeżeli wygra go Zverev to typuję, że wygra cały mecz 2-0.
⛔100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Veszprem - Celje
Typ: Celje +6.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Z racji tego, że jak to bywa w środku tygodnia nie ma za ciekawych spotkań w piłce nożnej więc wybrałem coś z mojej dziedziny. Piszę z mojej, bo sam grałem w ręczną przez niemal 8 lat. Tak, tak... musiałem się pochwalić, ale już do rzeczy. Na tapetę wziąłem mecz Telekomu Veszprem z Celje. Będzie to spotkanie w ramach SEHA Liga, czyli taka jakby liga mistrzów, ale w bałkańskim wydaniu. Niniejsze spotkanie będzie miało dodatkowy smaczek, bo będzie to pojedynek o 4 miejsce w lidze. Co prawda Veszprem ma rozegrane jedno spotkanie mniej, ale fakt jest faktem. Oba zespoły przystąpią do tego meczu z lekkim lub większym zmęczeniem, z tego faktu, że oba te zespoły grały niedawno w lidze mistrzów. Veszprem odprawił z kwitkiem Kadetten, a Celje na wyjeździe przegrało tylko jedną bramką z Lwami - Rhein- Necker. Jak sami zawodnicy Veszpremu mówili na konferencji, Celje to drużyna, która ostatnio gra bardzo dobrze. Zgodzę się z tymi słowami, bo co prawda nie oglądałem pełnego meczu ich z Niemcami, ale widziałem skrót. Na prawdę Celje było równorzędną drużyną, a przecież grać z Lwami na ich parkiecie nie jest łatwo. Dodatkowo goście w tym spotkaniu będą mogli skorzystać z większej liczby graczy, bo wróci kilku po kontuzji. Oba te kluby miały już przyjemność gry przeciwko sobie w tym sezonie. Na inauguracje w SEHA Liga Celje gościło Veszprem i niestety uległo 29:34. Jak to mówią, pierwsze koty za płoty. Niewątpliwie gospodarze dzisiejszego spotkania dysponują mocniejszym składem, bo posiadają takie gwiazdy jak Nagy, Ugalde, Illic itd, ale liczę dzisiaj na to, że Celje będzie w stanie być przeciwnikiem równorzędnym dla nich patrząc na to, że są formie. Po cichu liczę na to, że Zvizej i Janc rzucą kilka bramek do siebie, a reszta drużyny coś od siebie dołoży.
Patrząc na H2H obu zespołów, to niestety jest ono jednostronne. Nie będę się cofał za daleko wstecz i zobrazuje tylko ostatnie mecze między tymi zespołami. W 2015 roku były 3 pojedynki między Węgrami, a Słoweńcami i wszystkie trzy wygrali Węgrzy. Dwa z nich odbyły się na Węgrzech. Jednak w żadnym z nich, w żadnym z tych 3 spotkań Veszprem nie wygrał przewagą większa niż 6 bramek, odpowiednio: 29-26, 30-27 (W), 34-28. Do tego dochodzi spotkanie z tego sezonu, które już przytaczałem gdzie padł wynik 34-29 dla Węgrów. Na prawdę dzisiaj liczę na to, że Celje, które jest w formie będzie w stanie nawiązać walkę z Węgrami, którzy są na pewno lepsi. Jednak Handball nie takie rzeczy już widział. Zresztą sami zawodnicy Veszprem na konferencji mówili tak:
Cristian Ugalde: I think we will have a hard game tomorrow. Celje play now much better than one month ago, moreover they could recover some injured players. Last week in the Champions League they lost only by one goal on the court of Rhein-Neckar Löwen. We know they are preparing very well for this game so we must do the same, of course. We want to win this game, gather the three points and continue our fight for the first position.
Myślę, że ten handicap grany na Celje powinien wystarczyć do rozliczenia kuponu jako wygrany. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Pekin
Godzina: 06;30
Spotkanie: THiem - Zverev
Typ: Thiem
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oboje leworęczni, więc ginie atut Zvereva. Thiem jest bardziej doświadczony. Myślę, że po ciężkim spotkaniu wymęczy to. Zverev też jeśli źle wchodzi w mecz to sypie się po całości. Austriak myślę, że jest w staniu poszukać na tym turnieju większego zarobku. Polecam za średnie stawki
kiepska analiza
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 02:00
Spotkanie: Tucuman-Huracan
Typ: Azjatycka suma goli +2.0
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Do wczorajszego typu zabrakło paru sekund do 3 bramki
gdzie drużyna gospodarzy grała w 9 i przeciwnik potknal się przy wykonywaniu roznego. Na dzisiejszą noc polecam mecz argentynskiej 1 ligi gdzie spotkają się dwa bramkotracące beniaminki. Zespół Tucuman podejmuje u siebie Huracanów. Obie drużyny sezon zaczęły poniżej oczekiwań co pomoglo im w traceniu i czasem również strzelaniu bramek. Linia ta była pokryta w 5 ostatnich spotkaniach tych drużyn i sądzę że dzisiaj dadzą radę to ponowić i strzelić przynajmniej 2 bramki na zwrot.

kiepska analiza
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna 18:30
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vive Kielce - Gwardia opole
Typ: Vive Kielce -11,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Vive ostatnio gra świetnie, widać powolny powrót do formy z końcówki sezonu. Zaskoczyli z Kristianstadem zdobywając, aż 38 bramek, kiedy Szwedzi są naprawdę defensywnie usposobionym zespołem. Gra Gwardii opiera się na grze z obrotowym, ataku pozycyjnym, co działa dobrze ze słabszymi rywalami, natomiast przy mocnej defensywnie drużynie, skutkuje szybkimi stratami piłek i przez to bramek. Przeciwko Kielczanom gra się defensywnie, co bardzo fajnie udowodniła drużyna z Elbląga strasząc hegemona. W Gwardii wyróżniającym się zawodnikiem jest Michał Lemaniak, 5 zawodnik klasyfikacji strzelców. Potrafi on świetnie pociągnąć grę zespołu, co Opolanie udowodnili w spotkaniu z Piotrkowem, gdzie Leman rzucił 8 bramek i zostal MVP tego spotkania. Jednak, jeżeli Michał zawiedzie, zawiedzie też cały zespół z Opola. Psychika odgrywa w spotkaniu z faworytem dużą rolę, ciężko jest grać na luzie mając kilka bramek w plecy. O &quot;psychę&quot; Kielczan jestem spokojny, nie powinni zlekceważyć oni Gwardii, w wywiadach potwierdzili to Lijewski i Szmal. Drużyna VIVE zagra w pełnym składzie ( chcą utrzymać passę,w którą wpadli). Prawdopodobnie bez Chrapkowskiego i Reichmanna, M. Jurecki również out ( rehabilitacja postępuje na szczęście dość szybko). Zagra za to na 99% Bombac. Gwardia bardzo aktywnie uczestniczyła w oknie transferowym, drużynę opuścili doświadczeni zawodnicy jak Rumniak czy Trojanowski, dołączyli zaś głównie młodzicy jak Lemaniak, którzy tworza teraz pierwszy skład. Młodzieńczy zapał na pewno jest, mam jednak nadzieję, że również młodzieńcza psychika.
Grającym ako, polecilbym zagranie Kielce -10 i dołożenie Celje +7, w meczu z Veszpremem. ;)
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tenis ATP Tokio (JPN), twarde
Godzina: 10:00
Spotkanie: Janko Tipsarevic (SRB) - Taro Daniel (JPN)
Typ: Taro Daniel
Kurs: 2,15
Bukmacher: bwin
Janko obecnie wydaje się,że złapał formę.Trzy wygrane mecze w Shenzhen z Jazirim,Phare i Zhangiem. W US Open wygrana z Querreyem i zacięty pojedynek z Bustą. Wygrany Qingdao challenger na mączce,wszystko fajnie,ale...w ostatnim meczu krecz,Janko miewa humory a turniej odbywa się w Japonii i czeka go pojedynek z zawodnikiem gospodarzy.Taro zdecydowanie wyżej w rankingu,więcej rozegranych meczy.Fakt,że jest to zawodnik występujący częściej na mączce,jednak pokazał w RIO,że na twardym też grać potrafi.Ograł Socka,Edmunda i urwał seta Del Potro. Ostatnio w Davis Cap w barwach narodowych też zwycięsko.Myślę,że wsparcie publiczności i fakt,że gra w Tokio przeważą na korzyść japończyka
⛔100
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Anglia / England Football League Trophy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bolton - Blackpool
Typ: X2
Kurs: 1,92
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jest to spotkanie w grupie 1, w 2 kolejce Bolton zmierzy się z Blackpool. W swoim pierwszym meczu Bolton przegrał z Evertonem U23 0:2, natomiast Blackpool wygrał z Cheltenham 2:1.
Ostatnie mecze: BLACKPOOL
01.10.16 Crawley Town Blackpool 1 : 0
27.09.16 Blackpool Portsmouth 3 : 1
24.09.16 Crewe Blackpool 1 : 1
17.09.16 Blackpool Carlisle 2 : 2
10.09.16 Colchester Blackpool 3 : 2
Ostatnie mecze: BOLTON
01.10.16 Bolton Oxford Utd 0 : 2
27.09.16 Rochdale Bolton 1 : 0
24.09.16 Bolton Bradford 0 : 0
17.09.16 Walsall Bolton 1 : 0
10.09.16 Bolton Milton Keynes 1 : 1

Jak widzimy w ostatnich 5 meczach Bolton nie wygrał ani razu, 2 razy zremisował i 3 razy przegrał. Również w tych 5 meczach strzelił zaledwie jednego gola w zremisowanym spotkaniu. Piłkarze Boltonu w każdym meczu grają słabo, nie potrafią złożyć choćby 2-3 akcji, i również ciężko będzie w tym meczu.
Natomiast Blackpool w 5 ostatnich meczach zwyciężył 1 raz, 2 razy zremisował i 2 razy przegrał. Prawie w każdym meczu strzelał bramki, a w przegranym strzelił 2, ostatecznie zakończyło się to spotkanie wynikiem 2:3.
Piłkarze Blackpool grają ładną piłkę dla oka, potrafią stworzyć sytuacje podbramkowe, strzelają gole. W przegranych meczach, pokazali charakter, walkę do końca. Takie mecze da się oglądać.
Zdecydowanym faworytem w tym meczu jest dla mnie Blackpool, lecz między tymi drużynami często padały remisy i również jutro jest duże prawdopodobieństwo. Jak dla mnie X2 po kursie 1,92 jest bardzo dobre. Polecam obstawiać, bo warto.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL Preseason
Godzina: 1:00
Spotkanie: New York Islanders - New Jersey Devils
Typ: remis
Kurs: 4,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Takie mecze rządzą się swoimi prawami, bo tak naprawdę drużynom zbytnio nie zależy na wyniku, a jest to po prostu dobra okazja do sprawdzenia się, poeksperymentowania. Mimo wszystko mozna spróbować typować takie mecze, czasami jest to opłacalne. Ja postanowiłem dać typ na mecz New York Islanders z New Jersey Devils. Mój typ idzie na remis, bo trochę na to wskazuje. Lnia under/over jest ustawiona nisko i wielu bramek tu być nie powinno. Wystarczy zresztą spojrzeć jak w ostatnich latach wyglądały ich mecze. Rzadko kiedy było więcej jak pięć bramek, a najczęściej były trzy lub cztery gole. Mało bramek to większa szansa na remis. Remis to częsty wynik gdy grają te dwie ekipy. Bardzo dużo remisów było w sezonie 2014/2015, bo aż cztery z sześciu meczów pomiędzy nimi tak się zakończyło. Spodziewam się raczej niskiego remisu 1:1 lub 2:2.
⛔100
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis stołowy challenger
Godzina: 09:50
Spotkanie: Gabor Gerold vs Sushmit Sripam
Typ: 2
Kurs:3,0
Bukmacher: Bet365
Zgłosiłem pomyłkę z poprzednim typem dnia który pewnie będzie trafiony, ale nie podoba mi się wzrost kursów i może ktoś włożył duże pieniądze w ten mecz i może być ustawka.
O dziwo goście się nie lubią, są z tego samego kraju, chociaż ostatnie 3 mecze wygrał Lubomir i znają się bardzo dobrze to unikam w takich sytuacjach niepotrzebnych betów bo po co.
Teraz wydaje mi się typ dnia, zawodnik niewrażliwy na rotacje i o dużej możliwości gry Sripam vs Gabor Gerold zawodnik który gra w tenisa stołowego w zespołach od 20 lat ale obecnie coś mu nie idzie bo mało kiedy widzę, że wygrywa mecze na tym czelendzeru. Z tego co wiem, to Gabor gra w 4 lidze Niemieckiej i dzieli życie zawodowca z Tenisem Stołowym. To nic czasem mam wrażenie, że on przychodzi sobie pograć i nie obchodzi go zwycięstwo oraz po drugiej stronie 22 letni zawodnik który jest już w top 10 zawodników w swoim kraju gdzie kraj posiada 1,3 miliarda mieszkańców, jest sponsorowany przez koncerny pochodzące z Inii.
Bardzo ciężko będzie to wygrać staremu Węgrowi z młodym dziwnie grającym Hindusem. Co tu dużo mówić, Gerold bardzo słabo gra na obrone i to jest jedyny warunek decydujący w tym becie. Nieznajomość przeciwnika jest kolejnym atutem.
Sripam gra czopem do ataku i podcinki oraz antytopsinem który nadaje wariacji piłce i dziwne zakłócenia. Mój Kolega grający w 3 lidze niemieckiej, powiedział mi, że na tym poziomie najgorzej się gra z obrońcami i ja mu wierze ponieważ też widziałem jak się męczył pare razy na turniejach w kraju z obrońcami.
W czwartek będę podawał kolejny bet przeciwko Geroldowi gdy zagra z Huzjakiem kolejnym obrońcą i kursy będą podobne.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom