>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Problem z Betclick

Status
Zamknięty.
K 0

kamix96

Użytkownik
Hej wszystkim. Ostatnio dowiedziałem się poprzez mojego znajomego o promocji na darmowy zaklad za 100zł. Także postanowiłem z niej skorzystać i wygrałem 600zł. Jednak dopiero teraz zaczęły się schody, bo gdy zleciłem wypłatę na swoje konto, to czekalem pare dni i zdecydowalem się napisać na czacie o co im chodzi, czemu tak długo to trwa. Otrzymalem odpowiedz, że muszę tył dowodu wstawić. No to dobrze, wstawiłem, po czym otrzymałem taką wiadomość &quot;Z przyjemnością informuję, że otrzymaliśmy kopię Twoich dokumentów i zostały one zweryfikowane pozytywnie. Możesz swobodnie już wypłacać środki ze swojego konta oraz czerpać przyjemność z gry w naszym serwisie.&quot; Przy próbie ponownego zlecenia wypłaty na drugi dzień ZAMKNĘLI MI KONTO!!!! To jest jakiś żart największy. Napisałem do nich maila, to oczywiście nie odpowiadają. Zdecydowanie nie polecam tego buka i mam pytanie. Jak mogę walczyć o swoje?Pozdrawiam
 
K 0

kamix96

Użytkownik
Tak, było na mnie. Korzystałem z Expekta z 2 miesiące temu i tam nie było żadnych problemów, mimo że to ten sam bukmacher.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
dlaczego zawsze wszyscy oszukani zakładają nowe konta? ???? nie to, że Ci nie wierze, tylko na pewno byloby wiarygodniej jakby takie rzeczy pisał osoby ktore od jakiegos czasu na forum sie udzielaja, 600 zl to nie jest wielka kwota, tym bardziej nie rozumiem dlaczego mieliby robic sobie smrod..
 
K 0

kamix96

Użytkownik
Nie gram regularnie. Ogólnie to mój drugi raz, gdzie korzystam z usług bukmachera internetowego. Z reguły wybieram raczej punkty stacjonarne tj. fortuna czy sts, dlatego założyłem tutaj wątek, bo nie wiem co z tym fantem zrobić. Jestem studentem i 100zł dla mnie to jest na prawdę dużo. Nie wspominając już o 600.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie bądź w gorącej wodzie kąpany, przecież Admin godzinę wcześniej napisał Ci że sprawdzi, więc czekaj.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dramat z tymi Polakami. Później tylko zwykli gracze cierpią, bo są coraz słabsze promocje powitalne czy wyższe warunki obrotu.
Podwójne konto, zarejestrowane prawdopodobnie na ojca. Rocznik 1971 i student? Na forum rocznik 1996?
 
K 0

kamix96

Użytkownik
Jakie podwójne konto? O czym Ty mówisz.... Mam 45 lat i studiuję niestacjonarnie na WSB we wrocławiu. W tym wieku według Ciebie nie można studiować? Skąd Ci się wziął rocznik 1996? Ostatnie dwie cyfry w moim loginie oznaczają datę narodzin mojego syna.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
akie podwójne konto? O czym Ty mówisz.... Mam 45 lat i studiuję niestacjonarnie na WSB
aha, ale jesteś studentem i 100 pln to dla ciebie bardzo dużo? ????????????
pisałeś tak dopiero co, za bardzo niedojrzały jesteś jak na ten wiek oszuście:grin:
biedny studencina, na browar zabraknie :]
 
K 0

kamix96

Użytkownik
Nie mogłem go złamać, ponieważ na moje nazwisko nie było zakładane żadne inne konto na tej stronie. Moje konto bankowe służyło tylko i wylacznie do placenia rachunków za tv, prad itd., więc to też odpada. Jedyne pytanie mogę mieć co do adresu IP, bo wynajmuję to mieszkanie w którym mieszkam od 3 lat i nie wiem kto w nim wcześniej mieszkał, ale to raczej mało prawdopodobne.
 
K 0

kamix96

Użytkownik
Wygrałem z tego co wpłaciłem. W takim razie nie skorzystałem z promocji. Odpisali mi, że chodzi o adres IP, z którego korzystam, bo na jeden adres IP przypada jeden bonus itd. Jednak ja nie skorzystałem z tego bonusu i wygrałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom