>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obracamy bonus na piłce ręcznej.

miqer120 763

miqer120

Użytkownik
CS:GO SINGIEL : G2 - NiP Mecz 2 TYP : G2 win @2,20 bet365 ⛔
Stawka : 4j
Mini statystyki (bez nierozliczonych typów) :
Postawione : 77,8 j
Wygrane : 92,8j
Zysk : 15j
To jest yield pewnie w okolicach 15-16 %, oby to teraz utrzymać ????
SIATKÓWKA U23 , Pan American Cup , Kobiety
Dominikana U23 - Agerntyna U23 Typ : Dominikana -3,5 3 set @1,9 b365 ⛔ Nigdy więcej siatkówki ???? .
Stawka : 4j
I z zysku 15, zrobiło nam się 7j ???? .
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Jutro bogata oferta, więc trzeba zacząć. Nie będe pisał analiz dzisiaj,z lenistwa, każdy z typów jednak sprawdzony ???? .
Dzień 4.
#1 HCM Ramnicu Valcea - ASC Corona 2010 Brasov TYP : under 53,5 @2,5 forbet ⛔ 54 bramki, o jedną za dużo.
#2 CSM Bistrita - U Jolidon Cluj TYP : Cluj DNB @2,25 forbet ✅
#3 Wisła Plock - Górnik Zabrze TYP : Wisła Płock -8,5 @2.0 bet365 ✅
#4 Beskitas - Braga TYP : Beskitas -1,5 @1.8 b365 ✅
#5 Pilzno - Dukla Praga TYP : Pilzno -2,5 @2.0 bet365 ✅
#6 AKO

Barcelona - Cuenca TYP : over 60,5 @1.85
⛔
Granollers - Valladoid TYP : Granollers @1,12 forbet :plus
Tradycyjnie ako na ⛔ :p
#7 Dinamo Bucuresti - CSM Fagaras TYP : Dinamo -11,5 @1.85 b365 ✅

Wszystko po 4j.

1. ⛔ 4j
2. ✅ 5j
3. ✅ 4j
4. ✅ 3,2j
5. ✅ 4j
6. ⛔ 4j
7. ✅ 3,4j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#8 Oroshazi - Csurgoi TYP : Csurgoi -2,5 @1.85 b365 ✅
Chyba najpewniejszy z jutrzejszych typów ;)
4j
✅ 3,4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#9 Kaspiya - Sungul TYP : Sungul +5,5 @2.0 bet365 ✅
4j.
✅ 4j
Dzisiejszy dzień 18j na ✅ , 9 typów trafione, 2 nietrafione, oby tak dalej. W przeciwieństwie do pozostałych zapraszam do komentowania, zgłaszania propozycji/ pretensji na PW, zmotywowujcie mnie do dalszego pisania na analiz !
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dzisiaj oferta troszkę uboższa i raczej nie będzie tak pięknego dnia jak wczoraj, jednak coś tam się znajdzie ;).
#1 Redbergslids - Guif TYP : Redbergslids -2,5 @1.85 bet365 ⛔
#2 CSM Unirea Slobozia - SC Municipal Craiova TYP : under 52,5 @2.45 forbet under też już tradycyjnie nie wchodzi.
Dynamo ostatnio mnie zawiodło, grając strasznie słabo pierwszą połowę, w drugiej jednak sobie już wyraźnie odskoczyły, dlatego próbuje na nie dziś znowu, bo to wg mnie nie wina formy, a jakiegoś krótszego przestoju w grze.

#3 Ufa - Din. Volgograd TYP : Dinamo -11,5 @2.0 bet365 za późno sie obudziły
#4 K. Schaffhausen - Bjerringbro-Silkeborg TYP : Bjerringbro-Silkeborg @2.15 forbet ✅
#5 CSU Danubius Galati - Zalau TYP : Zalau -1,5 @ 1.85 bet365 ✅
Na tę chwilę mam tyle. Sprawdzę jeszcze składy w meczu Czechowski z La Rioja ( skłaniam się ku ruskim), mecz Motoru z Francuzami polecam odpuścić bo strasznie dziwne skoki kursów. Bundesliga dzisiaj nie do gry, bo jest to mecz, w którym wszystko może się zdarzyć.Ligi żabojadów się nie tykam, bo co tam tknę to nie wchodzi :p. U Rumunek pozostałe mecze to fifty/fifty, podobnie w Szwecji. Zastanawiam się jeszcze nad dodatnim handicapem na Tallas w meczu ligi estońskiej, ale tu również czas do namysłu jeszcze jest, podobnie w meczu Valur - Haukar w Islandii. Jeżeli na coś tam się zdecyduje napiszę w osobnym poście.
1. ⛔ 4j
2. ⛔ 4j
3. ⛔ 4j
4. ✅ 4,6j
5. ✅ 3,4j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
No i się zdecydowałem, oby to była dobra decyzja.
#6 Czechowski - Naturhouse La Rioja TYP : Czechowski @2.10 forbet ⛔ Jak się 4 karnych pod rząd nie rzuca, to się nie wygrywa... 28:28
#7 Viimsi/Tooriistamarket - Tallas TYP : Tallas +8,5 @1,9 bet365 ✅
#8 Valur - Haukar TYP : Valur +3,5 @1,7 bet365 ✅ Troszkę szkoda że nie zaatakowałem zwycięstwa Valuru choć miałem taką myśl. Mecz skończył się 25:21, handi ani przez chwilę nie zagrożone.

Czechowski to bardzo solidna drużyna, La Rioja ostatnio zawodzi. Na typ jednak zdecydowałem się dlatego,że La Rioja gra dziś na wyjeździe - to jest jedna z tych specyficznych drużyn, które grają zdecydowanie lepiej u siebie, potrafią tam toczyć wyrównane boje z Barceloną, by na wyjeździe kolejkę później przegrać z ogórami.
Vimsi ostatnio ciśnie ostro, przez 2 kolejki mieli linie po -20. Dzisiaj jednak grają z drużyną zdecydowanie lepszą niż w ostatnich meczach. Wygrać powinni jednak nie więcej niż 5-6 bramkami. Już w ostatnim ich meczu widać było pewne rozluźnienie gdy wyszli na zdecydowane prowadzenie.

Valur to natomiast cień drużyny. Dziś gram na ich przełamanie, albo przynajmniej kolejną próbę. Zwłaszcza, że Haukar jakoś nie błyszczy. Grają u siebie, są dość solidni w defensywie. Już w ostatnim meczu ze Stjaarnanem było blisko zwycięstwa, przegrali 1 bramką.
1. ⛔ 4j
2. ✅ 3,6j
3. ✅ 2,8j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dzisiejszy dzień troszkę słabszy. Troszkę udało się podreperować budżet na kontrach, ale tego oczywiście nie wliczam.
Całkowicie zaskoczyła mnie porażka Redbergslids, przed meczem wyglądali naprawdę dobrze. Under/over to u Rumunek loteria, albo siada zdecydowanie under albo over, w dzisiejszym meczu padło chyba 64 bramki. Dinamo po raz kolejny przestój w I połowie. Następnym razem już na nie nie zagram, poczekam jak z formą. Silkeborg wszedł na farciku, świetna seria w II połowie gdzie z 16:14 wyszli na 16:19. Zalau od początku do końca bezpiecznie prowadziły. Mecz Czechowski to dziś największy pech. Mieli już stan 23:19. Potem jednak , 4! niewykorzystane karne, parodia. Estonia zgodnie z planem, było już nawet 6:11 dla Tallina, ale ostatecznie Vimsi się wyratowało w II połowie, handi jednak również niezagrożone. Valur błysnął i wygrał, tak jak na to po cichu liczyłem.
Dzisiejszy dzień : 1j na ⛔
Ogółem : 24j na ✅
Jutro znowu bardzo bogata oferta i trochę typów znajdę.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#1 Chrobry Głogów - Azoty-Puławy TYP : Azoty -6,5 @2.0 bet365 ⛔ 25:26 Azoty parodia.
Stawiam z braku innej możliwości. Ani forbet ( tu brak oferty) ani 365 nie wystawił kursu na sumę goli Puławian. Głogów gra żałośnie w defensywie. Handi jednak również wydaje się być bezpieczną opcją. 5 ostatnich meczów : Glogów 5 L , Azoty 5W. Są w formie i załośnie wyglądający Glogów powinni jutro roznieść.
#2 Steaua Bukareszt - CSM Bukareszt TYP : CSM Bukareszt @2.3 forbet ⛔ 30:28 prowadzili cały mecz by dostać 30:28 z 27:28 :/
#3 SKP Bratysława - Povazska Bystrica TYP : Povazska -1,5 @1,7 bet365 Szkoda , bo mieli już 19:25 i skończyło się po 30
#4 SKH Pezinok - HC Sporta Hlohovec TYP : Hlohovec -7,5 @1.8 bet365 PROMO DNIA. ✅
#5 St. Petersburg - Saratov TYP : Petersburg -5,5 @1.85 bet365 ✅ 31:22
1/ ⛔ 4j
2. ⛔ 4j
3. ⛔ 4j
4. ✅ 3,2j
5. ✅ 3,4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dokładam jeszcze kilka under/over, muszę zacząć obracać ten bonus, bo większość typów leci z całorocznego :p ( tu podaję bardziej szalone wersje, z racji, ze musze kurs 2.0 przekroczyć)
#6 Fivers - Moser Medical Uhk Krem TYP : under 56,5 @2,45 forbet ✅
#7 Quabit BM Guadalajara - BM Benidorm TYP : over 54,5 @2,5 forbet ⛔
#8 MK Holon - Nes Tziona TYP : Nes Tziona @2,15 forbet ✅
6. ✅ 5,8j
7. ⛔ 4j
8. ✅ 4,6 j
Bilans dnia : 1j ✅
Bilans ogólnie : 25j ✅
Oznacza to, że przechodzimy na poziom wyżej i próbujemy grać po 5j na zakład.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dzień 7 :
Zaczynam od typu, który przeanalizowałem już stronę dalej.

#1 Piotrków - Pogoń Szczecin TYP : Pogoń Szczecin @2,3 bet365
✅
#2 Meshkov Brest - Vive Kielce TYP : under 54,5 @2,5 forbet ✅
#3 Zubri - Pilzno TYP : Pilzno @2,1 forbet ⛔
#4 Litovel - Frydek-Mistek TYP : over 56,5 @2,5 forbet ⛔ 18 bramek w 1 połowie, żart :p
#5 Dunarea Calarasi - Suceava TYP : Suceava +5,5 @1,85 bet365 ✅
Na razie tyle. Największa perełka to over u pepików. Czekam jeszcze na wystawienie ofert, więc coś znajdziemy.
Zanim ktoś krzyknie o kontuzjach w Pogoni to piszę już teraz, ze o nich wiem. 2.30 to jednak dobre promo, po tym jak oglądałem ostatni mecz Piotrkowa ( w zasadzie ten przedostatni, z Gdańskiem).Jutro napiszę dlaczego, tak uważam.
E1 : dalej brak kursów na Słowację i Rosje. Jeżeli się pojawią to polecam brać Togliatti(Łada) z VOlgogradem, i ujemne handicapy na Topolcany i Nove Zamky.
E2 : Pojawia się oferta :
E3 : Nie zauważyłem, ze Pilzno grało 2dni temu, przepraszam za ten typ :/. Udało mi się skontrować po 1,36, tego już nie rozliczę ????

#6 Togliatti ( Łada) - Dinamo Volgograd TYP : Łada -5,5 @ 1.85 b365
⛔
#7 Dobrogea Sud - HC Odorheiu Secuiesc TYP : Odorheiu @2,75 forbet za 2j
#8 Dobrogea Sud - HC Odorheiu Secuiesc TYP : Odorheiu i over 54,5 gola @5,0 za 2j

#9 SG Flensburg-Handewitt - MKB Veszprem KC TYP : over 55,5 @2,5 forbet
#10 Dukla Praga - Hranice TYP : Hranice @3,9 za 2j forbet
#11 Oroshazi - Tatabanya TYP : Tatabanya -3,5 @2.0 bet365 ✅
12 z LIVE, bo bukowi chyba oferta się tnie : CSM Satu Mare - Potaissa Turda TYP : Turda -6,5 @1.85 (stan 2:6)

1. ✅ 5,2j
2. ✅ 6,5j
3. ⛔ 5j ( piękna seria z 17-11 na 24-23 , później 27-27 i koniec 31:29 )
4. ⛔ 5j
5. ✅ 4,25j
6. ⛔ 5j
7. ⛔ 2j Szkoda, strasznie pechowy dzisiejszy dzień. Z 20:13 odrobili do 31:30,brakło czasu.
8. ⛔ 2j
9. ⛔ 5j
10. ⛔ 2j
11. ✅ 5j
12. ⛔ 5j
Dzisiejszy dzień to będzie masakra, pech za pechem. I Łada i Rumuni już to mieli by w ostatniej chwili zepsuć handicapy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Pora podsumować. Dzisiaj poległ cały zysk wypracowany przez ten okres czasu, jakaś kumulacja pecha. Pech, pechem, ale popełniłem też spory błąd grając zbyt dużą ilość typów. ( Próbowałem wykorzystać sporą ilość meczy dzisiaj no i poległem.) Pilzno miało już po 27 by polec 31:29. Czechy przedziwne jak chodzi o over, w I połowie 18 bramek, w drugiej 35, ale już nie udało się oczywiście tego odrobić. Łada prowadziła już 8 bramkami by skończyć wygraną 5.Podobnie Turda miała 8 bramkowe prowadzenie, wygrała 6ciama.Odorhei miało już stan po 29. Poległem zdecydowanie tylko na Hranicach i overze w meczu Veszprem. Na szczęście Pogoń wygrała, nawet z połowa składu musieli wygrać z bieniaminkiem, który gra najgorzej z całej ligi. Wychodzimy można powiedzieć do stanu początkowego. Nie ma co się załamywać i trzeba działać, próbować odrobić. Schodzę oczywiście do stawki 4j na zakład. Mogę sobie pozwolić tylko na 5 zakładów dziennie - 3 przedmeczowe i 2 live. Jeżeli ktoś dziś stracił ze mną to przepraszam, ręczna zaskakuje ostatnio każdego i większość typerów tej dyscypliny ostatnio zalicza spadek yield. Jutro zaczynamy od nowa, każdy mecz przeanalizuje 2x dłużej niż zawsze i powinno być dobrze. Pozdro ;)

Bilans dnia : ⛔ 10j
Bilans : ✅ 15j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#1 Alisa Ufa - Izhevsk TYP : Izhevsk -0,5 @bet365 @2.0 za 4j 21:31
✅ 4j
Pierwszy zakład nie uderzam w ligę mistrzów czy ważniejsze ligi tylko znaną sobie ligę rosyjską kobiet. ( Biorąc pod uwagę wczorajszy dzień więcej typów będzie z lig, wktórych siedzę i śledze mecze - Rosja, Węgry, Rumunia,Islandia, Słowacja i Czechy. Norwegia i Niemcy zaskakują więc na tę chwilę odpuszczam.) Spotkanie dogów kobiecej ligi rosyjskiej.Pierwsza uwaga to fakt, że drużyny w optymalnych składach. Druga - Ufa grała 3 dni temu mecz, Izhevsk 5 dni. Ufa dziś gospodarzem, jednak odległość pomiędzy miastami drużyn jak na Rosję nie jest magiczna, to tylko 350 km. Tyle ze spraw czysto technicznych zajmijmy się tymi sportowymi. Obie drużyny mają po 8 porażek z rzędu i pasowało by to zmienić. Oglądałem mecz Izhevska z Volgogradem, podobnie mecz Ufy. Na Izhevsk, Dynamo przyjechało świeże, a męczyło się okrutnie, nawet było już 15:13 dla ekipy z Izhevska. Klasa zespołów przesądziła jednak w drugiej połowie. Ufa zaś od początku do końca przegrywała, Dynamo grało z nimi dzień po meczu z Izhevskiem więc nie ma się co dziwić, że po wygranej 5 bramkami połowie, kobitki nie szarpały i kontrolowały mecz. Izhevsk zagrał w lidzę tylko 2 spotkania, UFA 4. Ciężko po takich statystykach wyrokować formę drużyn, prawdą jednak jest, że Izhevsk na papierze w swoich starciach był bez szans a zdołał postraszyć rywali. UFA jednak każde z nich przegrała z kretesem, a liga rosyjska jest jedną z tych, która obfituje w niespodzianki. W tej lidze system jest rozpisany w ten sposób, że 8 drużyn walczy w play offach, 3 najsłabsze zajmuja miejsca 9-12. I kiedy Ufa jest pewnym kandydatem do zajęcia jednego z tych miejsc - typuje 11, tak Izhevsk pokazuje, że może o play offy powalczyć.Dlatego gram na wygraną gości, w kursie 2.0 widzę value, ponieważ szansę są ustawione wg mnie na 35:65.
PS: Jeżeli ktoś chce zagrać to mecz zaczyna się o godz.9 polskiego czasu. Stream powinien być na całorocznym, jeżeli nie to na stronie bukmachera rosyjskiego fonbet.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#2
AKO :
Team Tvis Holstebro - Dynamo Baumit Bukareszt TYP : Holstebro @1,4 ⛔ 31:31
+
Montpellier Ahb - Tatran Preszow TYP : over 57,5 @1.65 forbet ⛔
Holstebro nie powinno mieć z Rumunami u siebie problemów. Preszow powoli wraca do rzucania na poziomie, Montpellier nie jest specjalnie defensywną drużyną.

⛔ 4j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#3

Pick Szeged - Rhein-Neckar Lowen TYP : Rhein-Neckar DNB @2,2 forbet
28:28 ZWROT
#4 ( rezygnuje z jednego kuponu live.)
Wisła Płock - Barcelona TYP : Barcelona -2,5 @1.8 bet365 ✅
I #5 i ostatni kuponik.
Kristianstad - HC Vardar TYP : Kristiandstad +6,5 @1,85 23:28
✅ 3,4j Zgodnie z planem, Vardar wyszedł na prowadzenie i kontrolował grę.
Straaszna masówka na Vardar leci, a że masówki są złe udowodnił wczoraj Pogoń w meczu z Piotrkowem. Vardar wiadomo, drużyna lepsza, ale zdarzają im się słabsze mecze, zwłaszcza na wyjazdach. Szwedzi zaś u siebie niepokonani od bardzo długiego czasu. Trzeba pamiętać, że nie są to ogórki, to jest LM. I w LM te handicapy większe niż -6 będą regularnie zabijane.
1. ✅ 4j
2. ⛔ 4j
3. :zwrot:
4. ✅ 3,2j
5. ✅ 3,4j
Bilans dnia : ✅ 6,6j
Bilans ogólnie : ✅ 21,6j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dzisiaj już elegancko.
Bilans dnia : 6,6j
Bilans ogólnie : 21,6j
Jutro prawie w ogóle nie ma meczy niestety.Chyba, że u ruskich i w Rumunii jakieś fajne linie wystawią.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
e-sport
Team dignitas - FaZe TYP : team dignitas win @2.37 za 3j ⛔ 3j
Mieli już 17-16 i przegrali 17-19, leszcze
Aktualizuje :
Bilans dnia : ✅ 3,6j
Bilans ogólnie : ✅ 18,6j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
I kolejny dzień :
#1 Sangmu - Incheon Corp TYP : Incheon +2,5 @1,85 za 4j bet365 ✅
Takiej egzotyki normalnie nie stawiam, ale tutaj widzę value. Po pierwsze mecze w tej Korei zawsze są wyrównane. A po drugie i najważniejsze wszystko jest już rozstrzgnięte. Mecz o marchewkę, jedynie Incheon może powalczyć, żeby nie być ostatni, a nuż może się zmotywują.
✅ 3,4j WYNIK : 26:30
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#2 Doosan - SK Hynix TYP : SK +4,5 @1,85 bet365 za 4j ✅
Analogiczny typ do poprzedniego. Mecz o marchewkę.
✅ 3,4j WYNIK : 27:28
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#3 Craiova K - CSM Ploeszti K TYP : CSM Ploeszti +19,5 @2.05 bet365 za 4j ⛔ 4j
W Ploeszti jakieś problemy, jest to słaba drużyna, zostali ukarani ostatnio przez związek 3 karnymi punktami i to chyba jest kluczem do TAAKIEJ linii. Z tego co wyczytałem, to kara za to, że w ich ostatnim meczy grały zawodniczki, które grać nie mogły. Skład Ploeszti zatem będzie przetrzebiony i gdyby grały z klasową drużyną typu Brasov, Braila czy Bukareszt to bym tego nie zagrał. Ale Craiova w tym sezonie nie jest do końca w formie.
#4 AKO :

Lokomotiv - Permskie Medvedi TYP : 2 29:30
HC Dunarea Braila - CSM Bukareszt TYP : 2 ⛔
P.nożna
FK Jenisej Krasnojarsk - FC Mordovia Sarańsk TYP : 1X 4:0
Kurs : 2,08 BUK : forbet
Stawka : 4j
#5 DUBEL :
KIF Kolding - HC Midtjylland TYP : Midjylland over 26,5 gola @1,95 ✅
HCM Ramnicu Valcea - CS Magura Cisnadiei TYP : over 54,5 gola @1,35 ⛔ 4j
Kurs : 2,64
4j
1. ✅ 3,4j
2. ✅ 3,4j
3. ⛔ 4j
4. ⛔ 4j
5. ⛔ 4j

W praktyce trochę lepiej bo skontrowałem Rumunki.
I jeszcze #6 bo oglądam mecz i jest bardzo duża szansa.
Burnley - Watford TYP : 1 @3.0 forbet za 3j ✅
✅ 6j
Bilans dnia : ✅ 0,8j
Bilans : ✅ 19,4j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Kolejny dzionek :
Jutro od rana w robocie i nie będe miał raczej dostępu do internetu, a na kilka interesujących mnie meczy, nie ma jeszcze oferty.
Na lidze węgierskiej mamy na razie 4/4, z czego 3 typy trafione grając przeciwko Oroshazi. Czemu więc nie zagrać jeszcze raz, zwłaszcza, że grają z elitą to jest Pick Szeged ? Linia -8,5 jest spokojnie do gry, powinna jeszcze wzrosnąć. Nie powinni się oszczędzać, bo w LM grają dopiero bodajże w piątek i to w Zagrzebie, gdzie daleko nie mają. Analogiczna sytuacja dotyczy się Veszprem. Veszprem gra z drużyna, której nazwy nie potrafię wymówić, ale to nie jest ważne, ważne jest to, że są to ogórki, które Veszprem ostatnio rozgromił 40:17. Również grają w piątek w LM, też nie powinni się zbytnio oszczędzać. Linia zdecydowanie do pokrycia.

#1 Balmazujvaros - Veszprem TYP : Veszprem -9,5 @1,85 bet365 za 4j
⛔ 4j
Jakieś jaja, mieli już stan 13:22, a potem seria na ... 21:24 ???? .
Chyba dostali rozkaz, żeby się nie przemęczać przed LM...
#2 Szeged - Oroshazi TYP : Szeged -8,5 @1,75 bet365 za 4j ✅ 3,1j
Oroshazi uwielbiam Was &lt;3.
Nie sugeruję się faktem,że Veszprem grał 24 wrz, a Szeged 25. Ich przeciwnicy swoje mecze rozegrali 24 września, obie drużyny zresztą dość wysoko przegrały.Biorąc pod uwagę różnicę w przygotowaniu kondycyjnym, powinni być bardziej zmęczeni niż faworyci.
Z powodu braku satysfakcjonującej mnie oferty na pozostałe mecze w ręczną, puszczam 3 kupony z LM.
#3 AS Monaco - Bayer Leverkusen TYP : 1 @2,4 za 3j ⛔ 3j
#4 Sporting Lizbona - Legia Warszawa TYP : Sporting -2,5 @2,45 za 3,5j ⛔ 3j Patola, w drugiej połowie dreptali po boisku.
#5 NK Dinamo Zagrzeb - Juventus Turyn TYP : Juventus -2,5 @2,8 za 2,5j
✅ 4,5j
Miało siatki nie być, ale ostatni raz spróbuje
Salwador - Nikaragua TYP : 1 @2,2 bet365 za 3j ✅ 3,6j

1. ⛔ 4j
2. ✅ 3,1j
3. ⛔ 3j
4. ⛔ 3,5j
5. ✅ 4,5j
6 ✅ 3,6j
Podsumowanie dnia : ✅ 0,7j A mogło być tak pięknie gdyby frajerzy z Veszpremu i Sportingu sobie nie odpuścili...
Bilans ogólnie : ✅ 20,1 j
 
Do góry Bottom