>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Fight Night 94: Poirier vs. Johnson

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC Fight Night 94: Poirier vs. Johnson
Rozpiska
Walka wieczoru
155 lbs: Dustin Poirier vs. Michael Johnson
Karta główna
185 lbs: Uriah Hall vs. Derek Brunson
155 lbs: Evan Dunham vs. Rick Glenn
135 lbs: Alejandro Perez vs. Albert Morales
170 lbs: Roan Carneiro vs. Kenny Robertson
155 lbs: Chris Wade vs. Islam Makhachev
Karta wstępna FS1
145 lbs: Sam Sicilia vs. Gabriel Benitez
170 lbs: Augusto Montano vs. Belal Muhammad
135 lbs: Joey Gomez vs. Jose Alberto Quinones
Karta wstępna FightPass
170 lbs: Randy Brown vs. Erick Montano
145 lbs: Chas Skelly vs. Maximo Blanco​
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Już z soboty na niedzielę w nocy odbędzie się gala a tutaj jeszcze typów nie ma ?
w Walce wieczoru dla mnie faworytem jest Poirier kondycyjnie bije Johnsona na głowę ma o wiele silniejszy cios do tego dochodzą umiejętności Poirier w stójce czy w parterze jest lepszy od swojego przeciwnika uważam że od początku się rzuci na Johnsona i może nawet jakieś KO będzie
Poirier win kurs 1,57 bet365⛔⛔
Tragedia przepraszam za ten typ kolega niżej pięknie wytypował Johnsona że będzie chciał to szybko skończyć bo im dłużej walka by trwała to Poirier by wygrał

Następna walka jaka rzuciła mi się w oczy to
Dunham vs Glenn
Po pierwsze Dunham ma bardzo dobry parter i oczywiście tutaj upatruje w nim zwycięzce w parterze Glenn nie będzie miał nic do powiedzenia co przemawia jeszcze za moim typem ? to że Dunham ma większe doświadczenie i walczył już z trudniejszymi przeciwnikami
Dunham win 1,28 ✅✅
za bardzo nie mam czasu jutro coś jeszcze dopisze zapraszam do dyskusji mam jeszcze kilka ciekawych typów do zagrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kto to wymyślił, że w czasie pisanie postu, automatycznie zostaję wylogowany z forum po jakimś czasie???? nie będę się produkował drugi raz, bo to mija się z celem. Krótko i na temat.
Porier
1.57
Unibet


Walka zakończy się przez
T(KO)
2.30
Unibet

Umiejętności Poriera cenię sobie bardziej, jest wszechstronniejszy. Lubi kończyć swoich przeciwników przed czasem, posiada silny cios.
Johnson również dobry cios, stójka na dobrym poziomie i tutaj musi szukać szansy, jeśli chce wygrać, bo w parterze, to zostanie stłamszony przez Dustina, tutaj faworyt będzie szukać okazji.
To taki typ fightera, który w każdym pojedynku stara się zakończyć walkę przed czasem i tutaj jeśli, nie podpali się, to może być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Nie za bardzo mam warunki żeby napisać coś więcej, ale wrzucę swoje typy na nocną galę:
Micheal Johnson - wygra w 1 rundzie - 10,0 unibet ✅
Johnson od dłuższego czasu nie wygrał przez TKO/KO, ale ma dobrze ułożoną stójkę, powinien dysponować w początkowej fazie pojedynku lepszą szybkością niż rywal. Porier dobrze się porusza, ale w większości walk przyjmuje mocne ciosy, tutaj Johnson na pewno będzie szukał swojej szansy w szybkim zakończeniu walki ze względu na fakt, że im dłużej będzie ona trwała tym większe szanse będzie miał Porier, który dysponuje lepszą kondycją.
Chas Skelly - wygra przez poddanie - 2,65 unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom