>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar UEFA - faza grupowa - 4 kolejka

Status
Zamknięty.
lukashplo 0

lukashplo

Użytkownik
pewniaki według mnie to
BAYERN-ARIS 1 ✅
ALKAMAR-EVERTON 1
BRAGA-CRVENA 1✅
GETAFE-ANDERLECHT X⛔ no niestety chyba anderlech wiedział że hapoel przegrywa i odpuśćił

KURS 8,8
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Czy mógłbyś to jakoś uargumentować, gdyż dla mnie 3 ostatnie mecze to takie, w których może paść każdy wynik.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No właśnie... w tym temacie podajemy typy z analizami, a nie &quot;suche typy&quot; ;)

Mam podobne zdanie jak Ciunek, że w trzech ostatnich wymienionych przez Ciebie meczach może paść naprawdę każdy rezultat. Tylko Bayern jest zdecydowanym faworytem, lecz czy nie zawiedzie po raz kolejny? Tym razem chyba nie, bo w przypadku remisu i wygranej co najmniej dwoma bramkami Bragi, Bawarczycy pożegnaliby się z Pucharem UEFA.
 
lukashplo 0

lukashplo

Użytkownik
ALKMAR-EVERTON CO TU WIĘCEJ PISAĆ EVERTON MA PEWNY AWANS I ZAPEWNE WYSTAWI MOCNO REZERWOWY SKŁAD PONIEWAŻ GRAJĄ W WEEKEND CIĘŻKI MECZ NA OLD TRAFORD Z MAN UTD.
BRAGA ABY MYŚLEĆ O AWANSIE MUSI POKONAĆ SŁABIUTKĄ W EUROPEJSKICH PUCHARACH
CRVENE ZVEZDA a BRAGA GRAĆ U SIEBIE POTRAFI W TYM SEZONIE PRZEGRAŁA U SIEBIE TYLKO Z FC PORTO !
GETAFE-ANDERLECHT DO PEWNEGO AWANSU OBU ZESPOŁOM WYSTARCZY REMIS LECZ TEN TYP JEST NAJBARDZIEJ RYZYKOWNY Z TYCH KTÓRE PODAŁEM BO TO SPOTKANIE MOŻE WYGRAĆ GETAFE !
I CO MOŻE BYĆ ? POPROSTU MAM NOSA DO OBSTAWIANIA MECZY NIEPOTRZEBNE MI SĄ
ŻADNE ANALIZY
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
O żesz, to mamy do czynienia z geniuszem. Do VIPów go! Skoro ma nosa i tylko ten nos o wszystkim decyduje...nie, jednak VIP Typy to i tak będzie za mało ???? Proponuje jakiś nowy dział ???? sorry za OT, ale rozbawił mnie poprzedni post:p
 
camillos 0

camillos

Użytkownik
Larissa - FC Norymberga

Larissa - FC Norymberga
Typ: FC Norymberga ✅✅✅
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Mecz o awans dla drużyny z Niemiec. Co to dużo mówić? Wygrana gości w tym meczu da im awans do kolejnej rundy, natomiast gospodarze o nic już nie walczą. Sa jedynym zespołem w grupie pokonanym przez Zenit który na dodatek dokonał tego w Grecji. Jest to drużyna słaba i szczerze mówiąc nie wierze by mogła w tym meczu coś osiągnąć, dodatkowo nie mając jakiejkolwiek motywacji. Norymberga w tym sezonie nie gra co prawda zachwycająco na wyjazdach odnosząc w lidze tylko jedno zwycięstwo na obcym boisku, lecz myślę, że będzie potrafiła sprężyć się na być może najważniejszy mecz w tym sezonie. Zwycięstwo w tym meczu wiąże się także z perspektywą zarobku dużych pieniędzy dla klubu, a dla samych zawodników możliwość pokazania się w następnych meczach Pucharu UEFA. Takiej okazji zespół z Niemiec może już prędko nie dostać...​
 
camillos 0

camillos

Użytkownik
Toulouse - Spartak Moskwa

Toulouse - Spartak Moskwa
Typ: Liczba bramek: poniżej 2.5 ⛔⛔⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:

W wybranym przeze mnie spotkaniu zmierzą się francuski zespół Toulouse oraz drużyna ligi rosyjskiej Spartak. Obie drużyny w tej edycji już o nic nie walczą. Spartak zapewnił sobie awans, natomiast drużyna z Francji odpadła z rywalizacji i nie ma szans już nawet na 4 miejsce w grupie. Łącznie obydwie drużyny strzeliły w swojej grupie 5 bramek w sześciu meczach. Według mnie będzie to nudny mecz w którym nie padnie zbyt wiele goli lub nie padną one wogule.​
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
A mi się numerek pomylił i obstawiłem przypadkiem na jednym z 4 kuponów, że wygra Larisa po kursie 4.60. Liczę na farta, chociaż szans nie widzę żadnych. Póki co 0 punktów i drużyna piłkarsko o klasę co najmniej słabsza.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
troche dziwia mnie kursy na mecz Panionios - Bordeaux, w/g mnie grecy to kiepska druzyna i dzis goscie chociaz nie walcza o nic to jednak nie przegraja tego meczu, a moze wygraja bo nawet zwyciestwo Panioniosu nie daje mu 100% zwansu
popatrzcie jak gra ostatnio Bordeaux, a jak grecy..........
 
camillos 0

camillos

Użytkownik
Może i masz rację... Panionos jest drużyną o wiele słabszą od Francuzów i możliwe, że nie da rady wygrać z nawet już o nic nie walczącymi zawodnikami z Bordeaux. Ja bym radził zagrać chyba na remis. Ale to tylko w wypadku, gdy ktoś koniecznie się uparł na ten mecz - w innym wypadku najlepiej go nie obstawiać.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Panionios v Bordeaux
typ:2
Kurs:6,00

Bordoux ma juz zapewniony awans do kolejnej rundy p UeFa z pierwszego miejsca Francuzi jedą do Grecji praktycznie jak na sparing,Dla Panionios jest to mecz o przetrwanie, zajmuje trzecią pozycje z którego można liczyć na awans do następnej rundy.Po po piętach Greków depcze Galatasaray który podejmuje u siebie ostatnią Austrie Wieden i raczej wygra to spotkanie.Teoretycznie Bordoux moze odpuścić ten mecz jednak jest to klasowa druzyna która nawet w obkrojonym składzie jest w stanie pokonać średnią druzyne z Grecji, z drugiej strony może Galatasaray dofinansuje piłkarzy z Francji co zmobilizuje ich do wygrania meczu albo sama stawka na ten mecz spowoduje że sami piłkaże obstawią swoje spotkanie.Patrze kurs u buków spada coś w tym musi być
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ja mysle, ze Galatasaray jak bedzie wygrywac to grecy sie podlamia, a nawet jak nie to im wiekszy atak na bramke Bordeaux, tym wieksze ryzyko, ze Panionios straci jakas bramke z kontry
ja postawilem X2 i mysle ze wejdzie
 
O 0

orzo

Użytkownik
Witam..

Na dzisiaj zagrałem cos takiego..

Getafe - Anderlecht x .... Anderlchtowi wystarczy remis, a tak wogole to ten mecz będzie raczej nudnym mecze. Getafe nie powinno zaprezentowac nic szczególnego..., chociaż u siebie są nawet groźni... Ale Anderlecht w koncu musi zacząć grac w pilke...
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ja sobie takie scenariusz na mecz Bordeaux wymyslilem, Panioniosowi remis daje awans, w przypadku gdy Galatasaray nie wygra z Austria Wieden i dopoki Galatasaray nie zdobedzie bramki, dopoty Panionios nie bedzie szarzowal za wszelka cene, ale jak turcy strzela gola to grecy wezma sie do roboty, tylko jak znam zycie to wtedy nic z tego nie wyjdzie, a bordowi ustrzela cos np. z kontry
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wydaje mi się, że Nurnberg wygra to spotkanie ;) O tym, że chcą nadal grać w pucharach świadczy m.in wiadomość bodajże ze wczoraj o chęci zatrudnienia Maćka Żurawskiego ;)

Popieram zdanie Koemana66 dot. drużyny Panioniosu. Nie jest to jakaś mocna drużyna, a Żyrondyści chyba się nie podłożą w tym meczu i powalczą o jak najlepszy wynik. Co prawda mają już zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie, ale ja spróbowałbym typu na x2 w dubelku z jedynką na Galatasaray ;)
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
VS

Bayern München vs. Aris Saloniki
Typ: ponizej 1.5 goli w pierwszej połowie
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
Dziś o 20:45 na Allianz Arsena gospodarze będą podejmowali grecki Aris. Po wspaniałym początku sezonu gracze z Monachium zdjęli trochę nogę z gazu i ostatnio nie notują za dobrych wyników. Ostatnie dwa mecze zakończyli wynikami 0:0. W Bundeslidze Werder zrównał się już z nimi punktami i jeżeli Bayern dalej tak będzie grał, niedługo stracą lidera. W ostatnich 5 meczach gospodarzy ani razu nie padły więcej niż 1 bramka! Natomiast co do drużyny gości, raz wygrana, raz przegrana i co jakiś czas jakaś wygrana. W ostatnich 5 meczach Arisa tylko w jednym padły więcej niż 1 bramka w pierwszej połowie. Typ wydaję mi się dość pewny a zarazem z nawet dobrym kursem. Dla odważnych proponuję under 2.5 cały mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom