>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.

Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w Forbet
Jeżeli nie masz konta w Forbet, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

&lt;iframe src=&quot;https://www.iforbet.pl/banners/banner2/lzwvonhtxr&quot; border=&quot;0&quot; scrolling=&quot;no&quot; width=&quot;728px&quot; height=&quot;90px&quot; style=&quot;border:0;&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
1) 7. Kupon zawarty w rzeczywistości u bukmachera forBet (który został umieszczony w konkursie) daje możliwość uzyskania podwojenia nagrody. Minimalna stawka kupony w forBet na kupon to 20zł - z regulaminu.
Dziwnie sformułowane ale chodzi o to, że jak zagramy za minimum 20pln wskazany w konkursie kupon to ewentualna nagroda zostanie podwojona?

2) Stawiając rzeczywisty kupon mogę go po prostu wkleić do odpowiedniego tematu, czy muszę ręcznie przepisywać zdarzenia?

3) Jakieś wymogi obrotu ewentualnymi nagrodami? Nie znalazłem o tym informacji.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dziwnie sformułowane ale chodzi o to, że jak zagramy za minimum 20pln wskazany w konkursie kupon to ewentualna nagroda zostanie podwojona?
Tak, jak zagrasz kupon podany w konkursie za 20zł (postawiony za prawdziwe pieniądze, a nie bonus) to otrzymasz podwójną nagrodę.
Stawiając rzeczywisty kupon mogę go po prostu wkleić do odpowiedniego tematu, czy muszę ręcznie przepisywać zdarzenia?
Tak, możesz umieścić screen kuponu w poście konkursowym
Obrót 4 x 2.0
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Mógłby dac ktoś link przekierowujacy bezpośrednio do rejestracji? Na telefonie nie mogę się zarejestrować od dobrych 30 minut. Żaden baner nie działa, a na ekranie nie ma, oprócz banera - napisu &quot;zarejestruj&quot;. A chciałbym zdążyć jeszcze na wtorkowe rozgrywki.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Niestety. Może jutro się uda. Korzystałem z 4 przeglądarek (Chrome, Photon, Opera i Firefox) , a w żadnej automatycznie nie wyskoczył formularz. Próbowałem też wersji na komputer i też bez rezultatów.
 
P 53

pablos

Użytkownik
Pytanie poniekąd związane z konkursem (bo chciałbym w nim taki typ zagrać), ale i z polityką Forbet : Chcę zagrać na strzelca gola. Forbet zalicza typ jako wygrany jeśli ten zawodnik strzeli, bez względu na to czy grał w 1. składzie i bez względu na liczbę rozegranych minut?
EDIT: Dowolna ilość minut, wystarczy wpisanie się przez zawodnika na listę strzelców.
 
Do góry Bottom