Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

statystyki koszykarskie

11 września 2016 09:55
1
rafaw1
rafaw1
Sty 2011
33 36 7
Witam forumowiczów. Potrzebuje pilnie statystyk koszykarskich a najbardzij mi chodzi które ligi oraz które druzyny zbobywaja najwiecej pkt z rzutów za 3 pkt. jesli cos macie to bardzo prosze o podeslanie.
11 września 2016 10:11
2
edi8
edi8
Paź 2006 | Forum VIP
9 483 8 242 26
Wpisz te kilka magicznych słów w obcym języku 😄 do wyszukiwarki i czytaj sobie:
Basketball Team 3-Point Shooting Statistics
......
Ponadto w dziale LINKI BUKMACHERSKIE ( który to pomimo kilkuletniego stażu na forum kolejny już raz totalnie ignorujesz jakbyś o nim nawet nie wiedział zakładając co rusz nowe wątki dla zadania pytania a zatem spamując ) jest oddzielny wątek poświęcony koszykówce:
https://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-z-koszykowki-31463.html
Proszę o niekierowanie już do mnie personalnie adresowanych żadnych zapytań, gdyż z dniem 15.08.2017 zakończyłem swoją dotychczasową a dość wysoką dotąd aktywność na forum.Życzę powodzenia i sukcesów!
W miarę możności będę jedynie uzupełniał/dodawał linki do statystyk.
11 września 2016 11:14
3
rafaw1
rafaw1
Sty 2011
33 36 7
Tak edi masz racje ze moge sobie zobaczyc do dzialu linki bukmacherskie ale zauwaz ze jest ich tam od groma a dobrze wiem ze masz to ogarniete i szybciej bedzie jak zadam pytanie a Tobie szybko uda sie odpowiedziec 😄 Nie mam zamiaru spamowac tylko usłyszec odpowiedz na pytanie. Dzieki 😄
2 31
Moderatorzy
ryanwolf
ryanwolf
Wrz 2013
madangelo
madangelo
Sie 2008
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.