>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk - 17.09.2016

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Szósta gala Polsat Boxing Night zapowiada się niezwykle emocjonująco! W głównej walce wieczoru o mistrzostwo świata WBO spotkają się: polski bokser, zawodowy mistrz świata organizacji WBO w wadze junior ciężkiej, były młodzieżowy mistrz Polski oraz medalista mistrzostw Polski seniorów w kategorii super ciężkiej – Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) z ukraińskim bokserem, amatorskim mistrzem Europy w wadze półciężkiej, mistrzem świata oraz mistrzem olimpijskim w wadze ciężkiej - Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). Na uwagę zasługuje również starcie mistrza Polski wagi ciężkiej Andrzeja Wawrzyka (32-1, 18 KO) z byłym mistrzem świata organizacji WBF, mistrzem Europy EBU oraz byłym pretendentem do tytułu mistrza świata organizacji WBC Albertem Sosnowskim (49-7-2, 30 KO). Do walki staną także polski bokser kategorii junior średniej, niepokonany Patryk Szymański (16-0, 9 KO) z Argentyńczykiem Jose Antonio Villalobosem (9-1-2, 5 KO) oraz młody pięściarz wagi półciężkiej Paweł Stępień (4-0, 4 KO) z Norbertem Dąbrowskim (18-4-1, 7 KO). Obok mężczyzn na ringu wystąpi również płeć piękna – podczas gali boksu Polsat Boxing Night o tytuł mistrzyni świata i pas federacji WBC zawalczą Ewa Piątkowska (9-1, 4 KO) i Aleksandra Magdziak Lopes (16-2-3, 1 KO). Będzie to ekscytujące wydarzenie, bowiem po raz pierwszy w Polsce dojdzie do pojedynku kobiet o mistrzostwo świata WBC – zawodniczki zawalczą o najbardziej prestiżowe trofeum w kobiecym boksie, pas mistrzowski World Boxing Council.
źródło: polsatsport.pl

Karta Walk Polsat Boxing Night
Walka wieczoru
Krzysztof Głowacki (Polska) - Oleksandr Usyk (Ukraina) - Mistrzostwo Świata WBO - 12 rund​
Pozostałe walki
Andrzej Wawrzyk - Albert Sosnowski - Mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej
Ewa Piątkowska - Aleksandra Magdziak Lopes - Mistrzostwo Świata WBC
Patryk Szymanski - Jose Villalobos - Młodzieżowe Mistrzostwo Świata WBC
Pawel Stępień - Norbert Dąbrowski - Mistrzostwo Polski w wadze półciężkiej
Michał Cieślak (13-0, 9 KO) vs Giulian Ilie
Kamil Łaszczyk (22-0, 8 KO) vs przeciwnik nieznany​
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Już za kilka dni walka o MŚ na gali w Polsce, z walką wieczoru Głowacki - Usyk a tutaj w temacie taka cisza ???? Wiem, że oferta bukmacherska na ten moment żenująca, ale jest chociaż możliwość pogrania głównej walki. Szkoda, że nikt jednak nie wystawił kursów na wszystkie pojedynki, bo byłoby można trochę zarobić.
W każdym razie starcie Głowacki - Usyk jest do typowania i dlatego napiszę kilka słów o tej walce. Nie ukrywam, jestem zdziwiony kursami i to nawet bardzo. Moim zdaniem sobotnią rywalizację wygra Krzysztof Głowacki i po raz drugi udanie obroni swój pas.
Bez wątpienia Usyk to świetny pięściarz, ale walka o tytuł przyszła dla niego za wcześnie. W boksie amatorskim wygrał wszystko co było do wygrania, ale zawodowy boks to co innego, niby występował też w lidze WSB, gdzie walczono pięć rund, ale to nie to samo. Dla Ukraińca będzie to dopiero dziesiąta walka i od razu jest rzucony na głęboką wodę. Nie oszukujmy się, jego poprzedni rywale to trzecia liga światowa. Rodriguez, Muller czy Knyazev, jak to się ma do pokonanych przez Głowackiego Hucka i Cunninghama? Nijak, bo rywale Polaka to najwyższa klasa światowa. Jeżeli chodzi o sprawdzenie się z lepszymi przeciwnikami - plus dla Głowackiego, on ten test przeszedł znakomicie. Usyk mimo wszystko w boksie zawodowym patrząc przez pryzmat doboru rywali dopiero raczkuje.
Na pewno istotną rzeczą jest kondycja. Usyk wszystkie walki kończył przed czasem, z kolei Głowacki na ringach przeboksował dużo więcej rund i dla niego jedenasta czy dwunasta runda nie powinna być problemem, co innego dla Usyka. Na tak długich dystansach ważne jest umiejętne rozłożenie sił. Jak dla mnie kolejny plus dla Głowackiego.
Co ciekawe Usyk i Głowacki walczą z odwrotnej pozycji. Oleksandr z mańkutem jeszcze nie walczył, natomiast Polak miał już okazję. Natomiast w tym wypadku zbytnio bym do tego uwagi nie przywiązywał, chociaż jakiś minimalny plus można by zapisać po stronie &quot;Główki&quot;.
Usyk znany jest z tego, że mocno bije i jest szybki, ale jednocześnie przy tym przyjmuje bardzo dużo niepotrzebnych ciosów. O ile, w poprzednich występach rywale nie umieli tego wykorzystać, to z Głowackim może być inaczej. Nasz zawodnik też potrafi solidnie przyłożyć (pamiętny nokaut na Hucku, czy kilka wizyt na deskach Cunninghama). Jak Usyk odczuje ciosy Polaka przekonamy się dopiero w ringu, ale ten element będzie istotny i tutaj też delikatnie można by przyznać &quot;Główce&quot; plusik. Nasz zawodnik w karierze raz znalazł się na deskach po ciosie Hucka na skroń, ale szybko doszedł do siebie i co było później większość pamięta. Głowacki potrafi przyjąć, jest wytrzymały.
Walka odbędzie się w Polsce i mimo tego, że sędziowie zza granicy, to wiadomo jak jest przy werdyktach sędziowskich. Jeżeli nie będzie szybkiego nokautu na Głowackim, to moim zdaniem w końcowych rundach Polak zagwarantuje sobie zwycięstwo punktując ledwo stojącego na nogach Usyka (z braków kondycyjnych) i pewnie wygra na punkty. Być może będzie jakieś TKO. Jakiś czas temu Ukrainiec zmagał się z kontuzją kolana i nie wiadomo jak wygląda ta kwestia. Niby zaprzeczają, ale na jakimś zdjęciu z obozu noga była oblepiona specjalnymi plastrami.
Tak ja to widzę, natomiast to jest sport i może być różnie. Zwłaszcza w sportach walki, gdzie jedno uderzenie może zmienić wszystko. Podsumowując, moim zdaniem wygra Głowacki. Kurs jaki zaproponowali bukmacherzy jak dla mnie to mega value , bo 3.00 na Mistrza Świata rzadko się zdarza. Nawet jak ktoś jest w stanie obalić wszystkie argumenty, to kurde i tak warto to grać. Mega dziwi mnie ten kurs, bo powinny być bardziej wyrównane. Głowacki jest trochę niedoceniany, a to naprawdę solidny pięściarz i fajny człowiek, bo nie robi z siebie gwiazdy na siłę. Promuje się poprzez ring, a nie obrażając rywali w social mediach.
Typ:
Głowacki 3.00 -&gt; betano
Inne typy już bez analizy:
Piątkowska PTS , Szymański TKO, Wawrzyk KO, Stępień PTS, Cieślak TKO.
 
M 0

msjaro

Użytkownik
Każdy stawia na co chce, więc kłócić się nie będę. Zgodzę się też, że kurs na Główkę jest świetny, ale nie wchodziłbym w to grubo.
Po pierwsze - na Główkę patrzy się tylko przez pryzmat, bądź co bądź kapitalnej, walki z Huckiem. Problemy są dwa - wiele mówiło się wtedy o kompletnie olewczym podejściu Hucka do walki (rozstał się z promotorem, który zrobił z niego gwiazdę, żądał ogromnych pieniędzy, po prostu mu odbiło), po drugie Główka przegrałby przez KO, gdyby liczenie było prawidłowe. Jednak chylę czoła przed naszym, nigdy tej walki nie zapomnę.
Cunn - rozbity dziadek (40 lat), który musiał schodzić z ciężkiej, przy jego muskulaturze to problem. Ja bym tego zwycięstwa nie przeceniał, bo ten zwraczały Cunn urywał mu rundy...
Nie mogę czytać, gdy ludzie piszą - osiągnął dużo w amatorce, ale boks zawodowy to inna para kaloszy. Do sprawy powinno się podchodzić indywidualnie. Nie gadamy tu o Rigondeaux czy o Shimingu. Mówimy o gościu, który jest stworzony do zawodowego boksu, choć przyznam, że jeszcze w 100% się nie zaadoptował. Ale ma wszystko, żeby ringi zawodowe zwojować. A już mówić, że Usyk lubi przyjmować... Główka dopiero głupio przyjmuje. Ja stawiam na chłodno, że początek może być wyrównany, ale Usyk naszego ustrzeli, choć trzymam kciuki, tradycyjnie, za Polaka. ????
PS: Główka miał problemy kondycyjne pod koniec walki z wacianym Cunnem, co będzie w walce z koniem Usykiem?
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Każdy stawia na co chce, więc kłócić się nie będę. Zgodzę się też, że kurs na Główkę jest świetny, ale nie wchodziłbym w to grubo.

Po pierwsze - na Główkę patrzy się tylko przez pryzmat, bądź co bądź kapitalnej, walki z Huckiem. Problemy są dwa - wiele mówiło się wtedy o kompletnie olewczym podejściu Hucka do walki (rozstał się z promotorem, który zrobił z niego gwiazdę, żądał ogromnych pieniędzy, po prostu mu odbiło), po drugie Główka przegrałby przez KO, gdyby liczenie było prawidłowe. Jednak chylę czoła przed naszym, nigdy tej walki nie zapomnę.

Cunn - rozbity dziadek (40 lat), który musiał schodzić z ciężkiej, przy jego muskulaturze to problem. Ja bym tego zwycięstwa nie przeceniał, bo ten zwraczały Cunn urywał mu rundy...

Nie mogę czytać, gdy ludzie piszą - osiągnął dużo w amatorce, ale boks zawodowy to inna para kaloszy. Do sprawy powinno się podchodzić indywidualnie. Nie gadamy tu o Rigondeaux czy o Shimingu. Mówimy o gościu, który jest stworzony do zawodowego boksu, choć przyznam, że jeszcze w 100% się nie zaadoptował. Ale ma wszystko, żeby ringi zawodowe zwojować. A już mówić, że Usyk lubi przyjmować... Główka dopiero głupio przyjmuje. Ja stawiam na chłodno, że początek może być wyrównany, ale Usyk naszego ustrzeli, choć trzymam kciuki, tradycyjnie, za Polaka. ????

PS: Główka miał problemy kondycyjne pod koniec walki z wacianym Cunnem, co będzie w walce z koniem Usykiem?
Jasne, Usyk talent ma bez wątpienia. Ja uważam, że jednak nie jest pięściarz pokroju Łomaczenki, który w trzeciej walce zdobył MŚ. Co do przyjmowania ciosów ok, ale co innego przyjąć od USS, a od tych co przyjmował Usyk. Kondycja kondycją, ale Głowacki przetrwał. Nie wiemy jak się zachowa Usyk. Może szybko znokautować, ale to jest zbyt oczywiste i myślę, że tak nie będzie. Kurs na Głowackiego jest świetny i żal nie pograć, bo jest trochę na Polaka trochę argumentów. Ja tego kursu nie rozumiem.
 
M 45

milosc

Użytkownik
dziwne ze polscy bukmacherzy nie maja w ofercie walki Glowackiego
dostalem odpowiedz ze nie maja licencji moze to ktos rozwinac ??
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
dziwne ze polscy bukmacherzy nie maja w ofercie walki Glowackiego
dostalem odpowiedz ze nie maja licencji moze to ktos rozwinac ??
Ja wiem jak działa STS bo oni przynajmniej mi odpisali. Klik. I co tu dużo mówić STS wystawia tylko kursy na KSW bo ci pozwolili, PBN im nie dał zezwolenia czytaj, chciał hajs za wystawione kursy. FEN ni dał im zgody. Dlatego właśnie mamy do typowania galę w Namibii a nie ma PBN.
I dla tych co są z Trójmiasta:
Wtorek 13 września, godz. 15.00, Klub SAKO, Gdynia, ul. Żelazna 21
Trening otwarty Oleksandra Usyka
Środa 14 września, godz. 15.00, Klub SAKO, Gdynia, ul. Żelazna 21
Trening otwarty Andrzeja Wawrzyka i Krzysztofa Głowackiego
Czwartek 15 września, godz. 15.00, Gdańsk, Długi Targ
Konferencja prasowa z udziałem wszystkich uczestników gali
Piątek 16 września, godz. 15.00, Hala ERGO ARENA (sala treningowa, wejście C1)
Ceremonia oficjalnego ważenia zawodników


https://www.youtube.com/watch?v=Tt9DY5IPWZQ
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
1.01 na Szymańskiego i 1.04 na Wawrzyka ???? To już mogli tego nie wystawiać. Chociaż może liczą na to, że ktoś na niespodziankę postawi.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Glowacki-Usyk typ Usyk Ko/Tko
Zawodnicy walczacy z odwrotnej pozycji. Dotychczas Glowacki walczyl w zdecydowanej wiekszosci z zawodnikami praworecznymi, przez co dobrze wykorzystywal balans ciala i wchodzil w tempo z ciosem kontrujacym. Rowniez potrafil wchodzic z podwojnym prawym, zachodzac noge rywala i konczac ciisem z lewej reki. Boksowal tak jak sie powinno boksowac z kims kto walczy w innej pozycji bokserskiej.
Niestety Usyk tez jest mankutem. Warunki fizyczne oraz zasieg ramion a takze szybkosc sa po stronie ukrainca. Usyk jest bokserem nieszablonowym i stad tez byly problemu w znalezieniu sparingpartnerow dla Polaka. Ci, ktorych sprowadzil Lapin ni jak sie maja do Usyka, bo walcza w innym stylu. Usyk takich sparingpartnerow jakich chcial rowniez nie mial, jednak mial do pomocy bardziej utalentowanych bokserow amatorskich niz Glowacki na sparingach.
Plus po stronie Glowackiego, bo ma serce do walki i juz nie raz boksowal 12 rund. Jednak to przeciwnik robi walke a Usyk nie pozwoli, aby walka przebiegala pod tempo polaka.
Sila ciosu, tutaj dalbym remis, tutaj ciezko wskazac kto ma silniejsze uderzenia. Glowacki jest bardziej krepy, ale Usyk jest wiekszy od niego i szybszy, a gdy wniesie do ringu wiecej od Krzyska co zrobi wtedy mamy znak zapytania.
Reasumujac Usyk jest pewny siebie i ma wszystko, aby jutro niestety siegnac po pas WBO. Ci, ktorzy martwia sie o jego kondycje, nie powinni. Na takim poziomie, przy profesjonalnym prowadzeniu nie ma o tym mowy. Chcialbym, aby Krzysiek dal dobra walke i pokusil sie o zwyciestwo, jednak bedzie bardzo bardzo ciezko. Nie widze sposobu w jaki Glowacki mialby tego dokonac. Szansa pewnie w pol dystansie, bo niby gdzie indziej? Dodatkowo Glowacki stal sie niedawno ojcem. Chcialbym aby to dodalo mu motywacji, ale jak bedzie?
Usyk bedzie rozbijal systematycznie Glowackiego, az ten bedzie musial zaryzykowac i wtedy bedzie otwarta wymiana. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest ukrainiec. Z kazdym innym zawodnikiem, praworecznym stawialbym na polaka jednak ta sama pozycja bokserska bedzie kluczowa.
Kursy znajdziecie gdzies w necie. Usyk 2 polowa walki
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
https://www.youtube.com/watch?v=4_mI_xzR7vs
Byłem dzisiaj na ważeniu i powiem wam że Usyk wygląda na takiego przytłoczonego tym całym zdarzenie co krok nie pójdzie to fotka, to coś chcą takie dziecko we mgle niby mocny,a le nie wie co się dzieje. Z drugiej strony Główka mega spokojne pewny siebie. Jednakże od Usyka taka ekipa przyjechała, więc raczej nie przyjechali na jego porażkę prawda? Ja z PBN mam złe wspomnienia dlatego od mnie jedne typ na galę.
Czy walka będzie trwała całe 12 rund? NIE @1.55 Betsafe ⛔
Usyk dużo przyjmuje, a Główka mocny też jakiś nie jest, większość Amerykańskich specjalistów też przewiduje KO w okolicach 9 rundy, któregoś boksera.

Edit: Jeżeli gdzieś będą kursy na walkę kobiet to ja proponuje postawić na Magdziak Lopes, ona jest zbyt spokojna, zbyt duże doświadczenie. Cała rodzina się jej zjechała. Wygra ten pas.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Cunn - rozbity dziadek (40 lat), który musiał schodzić z ciężkiej, przy jego muskulaturze to problem. Ja bym tego zwycięstwa nie przeceniał, bo ten zwraczały Cunn urywał mu rundy...
Trochę śmieszne jest niedocenianie Cunninghama, a jeszcze śmieszniejsze stwierdzenie, że przy muskulaturze USS&#39;a to problem przy zejściu z wagą. Steve zawsze był naturalnym junior ciężkim i nawet w tej wadze nie był za duży. Do ciężkiej poszedł tylko po kasę i zawsze trzymał wagę maksymalnie 95, a wiadomo, że nic nie zbijał. W każdej z ostatnich 7 walk przed Główką pokazał się świetnie - od kontrowersyjnej porażki z Adamkiem, potem porażki przez KO z obecnym mistrzem świata Tysonem Furym (Cunn prowadził na punkty, przez wygraną np. do zera z bardzo dobrym Amirem Mansourem i na koniec minimalną przegraną z czołówką ciężkiej czyli Głazkovem oraz nieco kontrowersyjnym remisie z zawsze solidnym Tarverem. Cunn był mimo swojego wieku bardzo dobrym rywalem i z tego zadania Główka wywiązał się znakomicie.
PS: Główka miał problemy kondycyjne pod koniec walki z wacianym Cunnem, co będzie w walce z koniem Usykiem?
PS. Główka rozchorował się przed samym pojedynkiem i równie dobrze mógł wcale nie wyjść do ringu. Power to akurat on ma.
Co do dzisiejszej walki. Usyk to talent czystej wody. Świetne warunki fizyczne, bardzo dobry technicznie, szybki, silny cios. Jest dziurawy to prawda. Zadaje też dużo niepotrzebnych ciosów. Szczerze mówiąc Główka musi liczyć na to, czego tak naprawdę do końca o banderowcu nie wiemy - szczęce i kondycji. Główka będzie szedł do przodu i bił, Usyk przynajmniej połowicznie powinien ten styl przyjąć, więc walka raczej zapowiada się nieźle. Główka też jest dziurawy, ale wiemy, że przyjąć potrafi. Jaką szczękę ma Usyk? Jak zachowa się w sytuacji zagrożenia? Co zrobi, kiedy trzeba będzie dać z wątroby? Znaków zapytania jest wiele, a przy tych kursach - patrz value po stronie Główki - dla mnie to NO BET. Dlaczego? A no bo jednak Usyk ma predyspozycje do zdominowania wagi junior ciężkiej. Nie wiemy jednak o nim wciąż sporo, a zresztą nie będę zarabiał pieniędzy na zadeklarowanym banderowcu. A do tego sam skakałem jak głupi z radości kiedy ten nokautował Hucka.
WAR GŁÓWKA!
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Cunn to solidny piesciarz i teraz bardzo dobry tester dla CW czy HW. Pisanie, ze ogral Mansoura do zera jest jak pisanie, ze Chicken Alvarez zremisowal z Floydem. Tam to rudy dostal do jednej mordy. Radze obejrzec walke Cunn vs Mansour.

Co sie stanie kiedy Usyk przyjmie na watrobe? Polecam walke Usyk-Beterbijev.
Kondycja? To nie AJ, nie ma takiej muskulatury, a Glowacki tez nie jest maszyna w tej kwestii. Ostatnia walka pokazala, ze polak moze miec problemy kondycyjne, choc pozniej pojawily sie komentarze, ze byla to choroba. Usyk ma potezne doswiadczenie amatorskie a na zawodostwie nie jest od wczoraj.
Scenariusz walki to Krzysiek atakujacy Usyka, a ten w koncu zlapie go mocna kontra.
Oczywiscie chcialbym, zeby Krzysiek wygral i nawet mi sie snilo, ze sam walcze z Usykiem. Stres wiekszy niz podczas swoich walk.
Ok. Teraz sprawy pieniezne.
Na Bet365 znalazlem Glowacki win po 3.4 i Usyk Ko/Tko po 2.1
O ile kursy na poziomie 2.4 -1.7 byly dobrze wystawione to teraz robi sie value na Krzyska. Wciaz moim glownym typem jest ukrainiec przed czasem, bo polak predzej nie bedzie w stanie walczyc niz odda zwyciestwo na punkty. W ktoryms momencie bedzie musial zaryzykowac. Nie widze innej opcji niz te dwa scenariusze.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zapowiada się świetna walka. Ciężko jest wskazać, kto będzie rozdawać karty, jak ta walka się zakończy.
Nawet znani dziennikarze ze świata boksu mają problem, żeby wskazać faworyta, zdania na ten temat są podzielone.

Talentu Ukraińcowi nie można odmówić, tym bardziej że jest mistrzem Europy, Świata i złotym medalistą IO z Londynu. 9 stoczonych pojedynków i wszystko zakończone przed czasem.

Warto dodać, że z takim bokserem jak Głowacki, to Usyk będzie boksował pierwszy raz. Gala jest w Polsce, więc Głowa będzie mieć całą publiczność, doping powinien go ponieść w tej walce.

Dla mnie w tej walce nie ma faworyta, typowy pojedynek 50/50, więc idę w stronę Polaka, za głosem serca.

Głowacki
@3.35
Unibet


Na Usyku może ciążyć spora presja, tym bardziej, że trener ponosi fantazja:

- Usyk zdominuje Głowackiego i znokautuje go - zapowiada James Ali Bashir, trener Oleksandra Usyka (9-0, 9 KO), który 17 września na gali Polsat Boxing Night w ERGO Arenie stoczy walkę z Krzysztofem Głowackim (26-0, 16 KO). Stawką pojedynku będzie należący do Polaka tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej.

- Trenujemy tak ciężko jak tylko się da, ponieważ doskonale wiemy, jak doskonały musi być to występ, żeby pokonać Głowackiego. Usyk walczy na obcym terenie z zawodnikiem Ala Haymona, więc w Polsce wszystko będzie przeciwko nam. On musi być w wielkiej formie na ten pojedynek i będzie - przekonuje Amerykanin.

Bashir pracuje z Usykiem od początku zawodowej kariery, choć przekonuje, że w czasie przygotowań do walki z Głowackim nie zamierza wprowadzać w treningach wielu zmian. Dla Ukraińca będzie to pierwszy pojedynek stoczony poza ojczyzną.
- Moim zdaniem to będzie jednostronna walka. Usyk wygra wszystkie rundy, on zdominuje Głowackiego i znokautuje go. Nie umniejszam w ten sposób Głowackiemu, bo to bardzo dobry pięściarz, ale Usyk tak będzie wyglądał na tle wszystkich w wadze junior ciężkiej - zapowiada Bashir.
Słuchaj Głowa, masz dobry cios, dobrze kontrujesz, to jest szansa, że może nawet znokautować przeciwnika.


To co pisze KukizLFC, to trzeba się z tym zgodzić. Najlepiej, żeby Głowacki wybadał przeciwnika w pierwszych rundach, poznał jego styl.

W każdym bądź razie, walka ta da nam dużo odpowiedzi.

Mimo to próbuję, że Głowacki przez T(KO) po kursie 5.00

Jestem może szaleńcem, ale tutaj może wystarczyć jeden cios i Głowacki uniesie ręce ku górze, lub ich nie uniesie????

Powodzenia!
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
K.Glowacki vs O.Usyk . Method Of Victory: Glowacki, Krzysztof by Decision or Technical Decision kurs 8.10! marathonbet ⛔
Sorry, ze tak krotko, ale widze w tym becie mega value. Krzysiek faworytem nie jest, nie oszukujmy sie ale zostawi na ringu cale sercei zrobi wszystko, by ta walke wygrac dla siebie, dla kibicow, dla lepszego zycia i to jest fakt. Wygrana Glowackiego przez KO/TKO mnie nie przekonuje, moze w Niego az tak nie wierze, ale uwazam, ze nie posiada jakiejs bomby w rekach. Jesli ma wygrac to wlasnie po zacietej walce na punkty, ewentualnie z mala pomoca sedziow... ;)
bet kontruje typem:
K.Glowacki vs O.Usyk . Method Of Victory: Usyk, Oleksandr by KO, TKO, Disqualification or Retirement kurs 2.04 marathonbet ⛔
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Ludzie obudzcie sie. Glowacki walczy z mankutem, tutaj nie bedzie kontrujacych ciosow i wchodzenia cios na cios. Jesli nie macie nic do powiedzenia w tym temacie to nie piszcie bzdur, ze dla mnie walka 50/50 i zero argumentow. Usyk jest tutaj faworytem. To nie jest jednowymiarowy piesciarz pokroju Czakijeva, tylko ktos kto moglby z powodzeniem rywalizowac w LHW, CW czy HW. Kiedy trzeba Usyk potrafi przyspieszyc a kiedy przeciwnik ma czym uderzyc to zadac kilka ciosow odskoczyc i ponownie wskoczyc z kombinacja. Krzysiek ma serce do walki i to bedzie jego przewaga. Sercem jestem za Krzyskiem, ale tak jak mowilem nie mial dobrych sparingpartnerow, a jego kondycja w ostatniej walce czy to choroba czy nie pozostawia wiele do zyczenia. Walka bede sledzil z zapartych tchem.
Powtorz raz jeszcze, ze teraz kursy sa zle dobrane i jest value na Glowackim.
Sercem Glowacki
Umiejetnosci Usyk
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Ludzie obudzcie sie. Glowacki walczy z mankutem, tutaj nie bedzie kontrujacych ciosow i wchodzenia cios na cios. Jesli nie macie nic do powiedzenia w tym temacie to nie piszcie bzdur, ze dla mnie walka 50/50 i zero argumentow. Usyk jest tutaj faworytem. To nie jest jednowymiarowy piesciarz pokroju Czakijeva, tylko ktos kto moglby z powodzeniem rywalizowac w LHW, CW czy HW. Kiedy trzeba Usyk potrafi przyspieszyc a kiedy przeciwnik ma czym uderzyc to zadac kilka ciosow odskoczyc i ponownie wskoczyc z kombinacja. Krzysiek ma serce do walki i to bedzie jego przewaga. Sercem jestem za Krzyskiem, ale tak jak mowilem nie mial dobrych sparingpartnerow, a jego kondycja w ostatniej walce czy to choroba czy nie pozostawia wiele do zyczenia. Walka bede sledzil z zapartych tchem.
Powtorz raz jeszcze, ze teraz kursy sa zle dobrane i jest value na Glowackim.
Sercem Glowacki
Umiejetnosci Usyk
99% czystej prawdy - Usyk chyba nie zbiłby do LHW :cool:
Troche smieszy mnie wysyp &quot;znafcuf&quot; boksu przed każdą galą Polsat Boxing Night. Jak temat bokserski to udziela się garsteczka, a przy jakiejś znanej gali każdy ma do dorzucenia swoje 3 grosze. Boks to nie jest sport jak piłka nożna gdzie każdy się trochę interesuje i może mieć swoje wyrobione zdanie. Nie czepiam się nikogo pod tym postem, nawet nie mówię konkretnie o naszym forum, ale mówię o ogóle ludzi w przypadku każdej takiej gali tudzież jakimś KSW.
Tymczasem ode mnie nic na Polsat wartościowego, bo nic takiego niestety nie widzę.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
99% czystej prawdy - Usyk chyba nie zbiłby do LHW :cool:
Troche smieszy mnie wysyp &quot;znafcuf&quot; boksu przed każdą galą Polsat Boxing Night. Jak temat bokserski to udziela się garsteczka, a przy jakiejś znanej gali każdy ma do dorzucenia swoje 3 grosze. Boks to nie jest sport jak piłka nożna gdzie każdy się trochę interesuje i może mieć swoje wyrobione zdanie. Nie czepiam się nikogo pod tym postem, nawet nie mówię konkretnie o naszym forum, ale mówię o ogóle ludzi w przypadku każdej takiej gali tudzież jakimś KSW.
Tymczasem ode mnie nic na Polsat wartościowego, bo nic takiego niestety nie widzę.
Ciezko sie nie zgodzic z Twoja wypowiedzia
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Ludzie obudzcie sie. Glowacki walczy z mankutem, tutaj nie bedzie kontrujacych ciosow i wchodzenia cios na cios. Jesli nie macie nic do powiedzenia w tym temacie to nie piszcie bzdur, ze dla mnie walka 50/50 i zero argumentow. Usyk jest tutaj faworytem. To nie jest jednowymiarowy piesciarz pokroju Czakijeva, tylko ktos kto moglby z powodzeniem rywalizowac w LHW, CW czy HW. Kiedy trzeba Usyk potrafi przyspieszyc a kiedy przeciwnik ma czym uderzyc to zadac kilka ciosow odskoczyc i ponownie wskoczyc z kombinacja. Krzysiek ma serce do walki i to bedzie jego przewaga. Sercem jestem za Krzyskiem, ale tak jak mowilem nie mial dobrych sparingpartnerow, a jego kondycja w ostatniej walce czy to choroba czy nie pozostawia wiele do zyczenia. Walka bede sledzil z zapartych tchem.
Powtorz raz jeszcze, ze teraz kursy sa zle dobrane i jest value na Glowackim.

Sercem Glowacki
Umiejetnosci Usyk
A ja się z Tobą nie zgodzę ponieważ gdy zobaczyłem kursy to strasznie się zdziwilem i postanowilem zobaczyć co Usyk sobą prezentuję i fakt ma bardzo podobny styl boksowania do braci Kliczko chodzi mi oczywiścię o pozycję czyli jest mocno wyprostowany bo pracę nóg ma zdecydowanie lepszą do tego dochodzi to, że gdy już naruszy przeciwnika to idzie na niego jak maszyna, ale jest też kilka znaków zaptania. Ukrainiec bardzo dużo ciosów przyjmował a nie oszukujmy się poza Pedro Rodriguezem (który też w swoim rekordzie 22-2 ma praktycznie samych bumów) przeciwników miał lekko mowiąc bardzo średnich. Duzo się też mowi o tym, że Głowacki w walce z Cunn&#39;em był w slabej kondycji tylko warto przypomnieć, że on przed walką był na antybiotykach i jak sam mowil to byl ostani raz gdzie po takiej chorobie wychodzi na ring i jeżeli jeśli jeszcze raz wystąpi taka sytuacja to nie wyjdzie do ringu. Ja typu na Usyka nie neguję, ale z całego serca zyczę zwyciestwa Krzyśkowi i za 5 dyszek na niego żeby lepiej się ogladało walke ponieważ uważam, że ma duże szanse zeby wygrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom