>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Weź chłopie daj sobie spokój moze z tymi typami, co ? ???? bez sensu te typy, przegrałem dziś pół wypłaty z tobą, dzieki
Gucci stał nad.toba z tasakiem i.kazał ci grac? Ja np bylem odwrotnie nastawiony do.Jego typu na Giants i wyszlo ok ale.seahawks zrypali sprawe. I tak za chwile zacznie żniwa. Ty sie.zrazisz a on to odrobi z duza nawiązką. Mnie wczoraj uratowali redskins bbo.zagralemm na nich po kursie 5,2 przy 3-10. Nie ugrasz nic bazujac tylko na patrzenie w czyjes bety, musisz tez myslec swoja czaszką czasem. Jakby Ci Gucci napisal wczoraj graj np na Tampe i San Francisco.to.bys to łyknął?
 
B 0

bmx

Użytkownik
gucci
mam pytanie nie mógłbyś dawać swoich typów wcześniej niż w niedziele, np w piątek {chociaż jednego którego uważasz za grubasa}? bo tak to można by wziąć jakiegoś typa do kuponu weekendowego, bo granie solo twojego typa to już cza grać za większą kaskę i się rodzą problemy jak nie siądzie...
bo myślę że swoich typów nie zmieniasz w ostatniej chwili tylko już masz zaplanowane w tygodniu...
Będzie lepiej :}
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
bmx Może jeszcze frytki do tego? Wiesz, że po 1. każdy ma ograniczony czas, a weekend jednak go więcej niż w tygodniu 2. w nfl, nba, nhl zawodnicy potrafią wypadać z dnia na dzień, zmieniają się okoliczności mecze=u itd. Moim zdaniem granie tego samego dnia meczy lig profesjonalnych w USA ma największy sens.
Nie traktujcie innych typerów jak złotych rybek, tylko jako pomoc. Mnie osobiście użytkownicy na tym forum często utwierdzają w typie, czasami odstraszają, a czasami gram sumiennie przeciwko danym użytkownikom, którzy siedzą tu kilka lat i trafiają może 3 z 10 typów, które podają. Oczywiście nie mam na myśli Gucciego, który jak dla mnie jest tu jednym z 10 najbardziej ogarniętych osób, którzy wiedzą o czym piszą. Każdy może mieć gorszy okres, każdy gra za swoje pieniądze. Osoby, które tego nie rozumieją nie są dojrzałe emocjonalnie za pewne i całe życie spychają odpowiedzialność na innych. A to Gucci podał zły typ, a to zupa była za słona, a to kierowca w autobusie jedzie za wolno i przez niego się spóźniłem.
Bądźmy poważni.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Listopad 2018
Listopad był słabym miesiącem i zmniejszył zysk z października. Jeszcze niedługo zaległe podsumowanie września.
Typy podane: 39
Typy wygrane: 17
Typy przegrane: 22
Grubasy wygrane: 6
Grubasy przegrane: 2
Postawione: 47000 PLN
Wygrane: 16500 PLN
Przegrane: 24000 PLN
Zysk/Strata: -7500 PLN
Yield: +15.9%

Najbliższe granie w tę sobotę.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dwa mecze wieczorem i w nocy. Pierwszy o 22:30.
#147 - Washington Redskins @ Tennessee Titans
Typ: Tennessee Titans -7 @ 1.49 - Unibet ✅ ✅ ✅
#148 - Baltimore Ravens @ Los Angeles Chargers
Typ: Los Angeles Chargers -2 @ 1.60 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dobra, złapany lekki oddech, 3/4 typy ostatnio trafione. Dziś zero ryzykowania i pchania się na siłę, gram tylko to co uważam, że wejdzie. Zobaczymy jak wyjdzie. To typy na 19:00, na mecze o 22 również będę coś miał. I przypominam, żeby nie było jak podczas dyskusji parę postów wyżej - grasz, to sam się na to decydujesz, nie wejdzie, to nie daje Ci to prawa żeby wjeżdżać na mnie.
Dobra, wsiadam i jedziem po kasę (pod choinkę) :bike::cash: :gift:
#150 - Houston Texans @ Philadelphia Eagles
Typ: Philadelphia Eagles @ 1.74 - Unibet ✅ ✅ ✅
#151 - Tampa Bay Buccaneers @ Dallas Cowboys
Typ: Dallas Cowboys @ 1.32 - Unibet ✅ ✅ ✅
#152 - Atlanta Falcons @ Carolina Panthers
Typ: Atlanta Falcons @ 1.63 - Unibet ✅ ✅ ✅
#153 - Jacksonville Jaguars @ Miami Dolphins
Typ: Miami Dolphins -3 @ 1.84 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#154 - Minnesota Vikings @ Detroit Lions
New York Giants @ Indianapolis Colts
Buffalo Bills @ New England Patriots
Typ: Vikings + Colts + Patriots @ 1.83 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na 22 tylko to. Jeszcze będzie typ na nocny mecz.
#155 - Pittsburgh Steelers @ New Orleans Saints
Typ: Pittsburgh Steelers +7 @ 1.75 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Weź Gucci zobacz co Filadelfia zrobiła w ostatnich 6 minutach z tą przewagą. Jak żyje nie widziałem czegoś takiego. To się w głowie nie mieści co tam się stało.
Do kasacji, przepraszam, ale no normalnie... Tam już kursy po 15 były na Houston
Dobra wygrali jakimś cudem 32-29, ale no... Oglądam NBA od 8 lat, NFL okazjonalnie od paru, kosza europejskiego itd. Czegoś takiego bardzo dawno nie widziałem.
Wybacz zaśmiecanie
gucci-mane Pewnie masz rację, ale co oni wyprawiali w tym meczu... 2 razy brak podwyższenia, 2 razy karny za przedłużanie meczu ( w sensie nie wyrobili się w czasie z rozpoczęciem), raz zgubili piłkę, raz gościu podał do przeciwnika wprost ???? potem mieli 29-16, posiadanie piłki około 30 y przed polem i 5 minut do końca. No i o włos by przegrali, bo znowu piłka uciekła biegaczowi
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
eryk93 to mało widziałeś, to był normalny, lekki comeback. Nie wiesz jakie powroty miały miejsce. Wpisz sobie NFL biggest comebacks i poczytaj.
#156 - Kansas City Chiefs @ Seattle Seahawks
Typ: Kansas City Chiefs @ 1.83 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
 
W 55

wojciechgalka

Użytkownik
Post do usunięcia ale muszę napisać. Jesteś kozak i Ci co krytykują nie znają się na sporcie ja zawsze chętnie czytam Twoje posty i chociaż czasem nie wchodzi to jest sport tak bywa ale zrobiłeś dla mnie kupę siana i wielkie dzięki za to
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie, którzy nic nie wnoszą do tematu gucci-mane proponuje się uspokoić. Każdy ma prawo na forum do podawania swoich typów i do napisania swojej, krótkiej analizy.
Następne posty nie na temat również będą usuwane, a jak to nie pomoże to polecą ostrzeżenia i bany. Dziękuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wycofałem z tematu typ z kursem 6.50, mimo że w rzeczywistości zagrałem go. Dobrze, nie będę w ten sposób próbował ratować minusowego miesiąca.
Dziś więc 2 typy. A od stycznia walczymy w playoffach.
#160 - Triple @ 2.35 - Unibet   
Houston Texans @ 1.30
Baltimore Ravens @ 1.32
Minnesota Vikings @ 1.37
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Wreszcie, w końcu, zbliża się nowy sezon NFL. Minęło pół roku bez NFL i zaczyna się pół roku z futbolem!

Przez trzy sezony tego tematu, raz byliśmy na plusie, raz na minusie i raz na minimalnym minusie. Tym razem chcę zrobić plus i dzielić się dobrymi typami. W zeszłym roku za dużo razy dałem się ponieść emocjom. Chodzi o zbyt częste granie "grubasów" oraz wdawanie się w niepotrzebną dyskusję i tłumaczenie się z typów. Teraz będzie inaczej. Podchodzę do tematu z chłodną głową. Nie będzie w tym roku instytucji "Grubasa", który zostanie zamieniony na typ kolejki. Będzie to jak można się domyśleć typ, który będę uważał za najpewniejszy. Nie będzie to natomiast oznaczać, że jest to typ 10/10 na który można stawiać domy. W ramach ciekawostki dodam tylko, że wpisując w Google "Gucci Mane NFL" najpierw natraficie na linki forumowe, a dopiero później na linki dotyczące tego, że Gucci Mane wystąpił w half-time show jakiegoś meczu. Ciekawe.

Kolejna nowość. CFL czyli Canadian Football League. Futbol z trochę innymi zasadami - bramką na goal linie, 15 jardowym end zonie, 110 yardowym boisku, możliwości ruszania się przed snapem aż 4 graczy, 12-osobowe składy. Szersze i dłuższe boisko niż w futbolu amerykańskim. Nie jest to jednak inny sport, tylko futbol na lekko zmienionych zasadach. Z uwagi na to, że ten sezon jest czwartym moim sezonem, gdy interesuję się CFL, to postanowiłem dzielić się swoimi typami również z tej ligi, gdyż w tym sezonie przewidywanie wyników z Kanady idzie mi naprawdę dobrze. Więcej o CFL możecie przeczytać na Wiki czy obejrzeć na YT. 

Nie będzie tu natomiast typów na kończący się na szczęście preseason NFL oraz typów na NCAA czyli rozgrywki akademickie, gdyż po prostu się tym nie interesuję.

Pierwszy typ nowego sezonu już w ten weekend. Będą to typy na CFL. Zapraszam do obserwowania mojego tematu, gdyż teraz, gdy nie ma działu VIP, trudniej znaleźć dany temat. 

4. sezon NFL z Guccim uznaję za otwarty i w weekend zapraszam po typ #1.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom