>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie puchary 2016/2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ostatecznie chyba nie zdecyduję się zagrać dzisiaj przeciwko Montexowi, ale kurs znacznie powyżej 2.00 mnie lekko zadziwił. Po pierwsze Lublinianki wczoraj katastrofa. Przegrały z amatorkami, jeżeli chodzi o piłkę ręczną halową. Nikt się tego kompletnie nie spodziewał. Wiadomo było, że LM w tym sezonie nie będzie najlepszym pomysłem, ale półfinał miał być spokojny i porażka miała nastąpić dopiero w finale najprawdopodobniej z Krimem. A tu takie buty... Po drugie to turniej właśnie w Michalovcach. Wtedy to MKS przegrał z Iuventą 33-31. Siódemka z Koziego Grodu otrzymała wtedy jednak aż dwie czerwone kartki. Raz, że Iuventa byłą gospodarzem, dwa, że były to dopiero przygotowania do sezonu. Niestety nie mogłem obejrzeć wczoraj obu meczów, więc ciężko mi w 100% ocenić dzisiejszy pojedynek. jedno jest pewne, jest to walka o start w Pucharze EHF o jedną rundę później.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Ja gram Michalovce +1, oglądałem przez chwilę Lublin i to była parodia, defensywa spała.Nie trzeba znać się na piłce ręcznej, żeby się domyślić, że coś jest na rzeczy jeżeli faworyt przegrywa z amatorami ( Portugalia - San Marino w p. nożną dla przykładu, dla porównania poziomu drużyn), kurs na Conversano oscylował w granicach 20. Nie wierzę, że są w stanie z dnia na dzień zmienić swoją grę. Drugim type jaki dzis zagram to będzie handicap na Glassverket ( nie znam linii w tej chwili), wczoraj zmiażdżyły Ankarę, potrafiły rzucić 6-7 bramek z rzędu. Podravka nie rzuca wielu bramek, musiała by spiąć się na wyżyny w defensywie by dziś coś ugrać, natomiast jeżeli zdecydują się na grę akcja za akcję to mecz rozstrzygnie się w I połowie.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Przecież Liga Mistrzów dla Lublinianek nie leżała nikomu, a przede wszystkim Montexowi. Kasa, wyjazdy, dokładanie do tego wszystkiego... Dawno już podkreślano, że w finale jeżeli Montex przeszedłby Włoszki to na pewno out ...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Galytchanka Lwów
Puchar EHF Kobiet
Typ: Under 50,5✅✅✅
Kurs: 1,90 Bet365

No cóż, nie tak sobie wyobrażał pewnie Adam Struzik pierwszy mecz w Lwowie. Pogoń miała fragmenty, gdzie aż przez 8 minut nie potrafiła rzucić drużynie z Ukrainy bramki. Z kolei pierwszy mecz to był koncert bardzo dobrej gry Natali Volovnyk i Nataly Turkalo. Gospodynie ustawiły sobie mecz od początku wychodząc na prowadzenie w pierwszych 10 minutach spotkania 6:1 i do końca kontrolowały mecz. Dlaczego dzisiaj padnie under? W zeszłym roku w rozgrywkach Challenge Cup obydwie drużyny się spotkały, w Szczecinie padł rezultat 29:28, natomiast na Ukrainie 21:25. Z tym, że podczas tamtej rywalizacji pierwszy mecz był grany w Polsce, drugi na Ukrainie, a w tym roku szefostwo klubu zadecydowało, że ze względów logistycznych obydwa spotkania zostaną rozegrane na Ukrainie. Cóż, gdyby mecz rewanżowy miał być w Szczecinie bez wahania typowałbym over. Ale dwa mecze z Galytchanką rozgrywane tam i wyniki underowe 21:26 / 24:22. Cóż, dzisiaj powinno być podobnie.

Adrian./Macko18
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Motor Zaporozhye - Nantes⛔(26:26)
Typ: Nantes-2Ah
Kurs: 2,52
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 22.09.2016 godz. 17:00
Motor bez Burki, Sheveleva, Tcelishcheva, po kontuzji jest Doroshchuk. Skład średni, bardzo nieregularny rozgrywający Poukhoski. Na pewno problemem w ataku będzie brak Burki. Nantes kilka lat temu rozpoczął bardzo dobry projekt. Mimo znanych nazwisk: Enterrios, Maqueda, Rivera nie było znaczących sukcesów. Teraz skład jest bardziej wyrównany. Solidni zawodnicy na każdej pozycji. Według mnie zespół zdecydowanie lepszy niż gospodarze. Kontuzjowany jest tylko Nyokas. Wystawiłbym kurs -2Ah 1,90
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Celje - PPD Zagrzeb
Typ: PPD lub remis @2,0 Unibet ⛔⛔
Liga Mistrzów Piłkarzy ręcznych

Celje mistrz Słowenii podejmować u siebie będzie mistrza Chorwacji w I kolejce LM. Cóż RK kadra stabilna, uważam że mogą ponownie zawojować w LM i powalczyć o powtórzenie zeszłorocznego sukcesu jakim był ćwierćfinał, osłabieniem jedynym jest przejście do PSG Luki Stepancica. Za to po stronie nabytków wartościowych można zapisać przyjście legendy chorwackiej piłki ręcznej, czyli Igora Voriego. Biorąc pod lupę obecną formę w SEHA Lidze, gdzie grają obydwa zespoły Celje notuje raczej grę, która obrazuje ich hierarchię. Wysokie porażki z Vardarem i Veszprem (obydwie u siebie), natomiast wygrane z Izvidacem, Gorenje Velenje i Tatranem Preszów. Natomiast Chorwaci tylko jedną bramką pechowo przegrali z Vardarem w Skopje i wysoko wygrali z Gorenje i Nexe. Pytanie, czy młody Blaz Janc jest w stanie pociągnąć do wygranej mistrza Słowenii. Moim zdaniem ostatnio Jego głowa jest bardziej zaprzątnięta tym, jaki klub na przyszłość wybrać (ostatnio w wywiadzie przyznał, że kuszony jest przez FCB, THW, czy Vive). Moim zdaniem RK Zagrzeb powtórzy zeszłoroczny wynik i wywiezie punkty z Celje (w zeszłej edycji LM obydwa kluby rywalizowały ze sobą i dwukrotnie jedną bramką wygrało RK Zagrzeb).

A co z przejściem Ivicia do Iskry? To też osłabienie Mistrza Chorwacji, bo sam Stevanovic nie pociągnie całego sezonu./Macko18
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
24.09.2016 g. 16.00 Meshkov Brest- Vive Kielce
-
Typ: 1 (+2)
Kurs: 1,86 ⛔⛔⛔
Pinnacle
Stawka 4 j

Kilka dni temu ruszyła EHF Champions League, dziś do walki przystępuje mistrz Polski i brońca tytułu- Vive Kielce. Żółto-biało-niebiescy wybrali się do Brześcia by zmierzyć się z mistrzem Białorusi. Dzisiejszy rywal to drużyna od lat licząca się w Europie, gdzie daje się mocno we znaki silniejszym rywalom. W Meshkovie gra doskonale polskim kibicom Rastko Stojković, który kilka sezonów rozegrał w Kielcach. Zespół gspodarzy wzmocniony przed sezonem, do zespołu dołączył rozgrywający Iman Jamali oraz skrzydłowy Rajko Prodanović. Poza tym w skadzie mają takich zawodników jak Dzianis Rutenka, Dainis Kristopans, Paweł Atman czy Dima Nikulenkow.
Meshkov występuje w lidze SEHA, gdzie musi mierzyć się z takimi potentatami jak Veszprem czy Vardar. Na przestrzeni ostatnich tygodni mierzyli się na wyjeździe z Vardarem i mecz zakończył się remisem 34-34, a us iebie podejmowali Węgrów i polegli 16-19. Także wyniki z mega silnymi zespołami bardzo wyrównane, co zapowiada ciężką przeprawę Kielczan.
Drużyna Vive nadal osłabiona brakiem kilku kluczowych zawodników: Deana Bombaca, Michała Jureckiego. Wiemy jakie znaczenie w zespole odgrywa &quot;dzidziuś&quot;, charakterny zawodnik gryzie parkiet grając w obronie a w ataku na &quot;biegu terenowym&quot; demoluje obronę rywali. Jak nie gra Jurecki to do ataku wystawiany jest Karol, który ma już swoje lata i ciężko jest mu na maksa grać cały mecz, mimo tego że do obrony z reguły wchodzi Chrapkowski. O ile Bielecki w ataku daje radę, głównie rzutami z dystansu bo zbytniego wejścia pomiędzy obrońców nie posiada, to Chrapkowski w obronie mnie nie przekonuje podobnie jak Kus, który jest mało zwrotny przy swoich gabarytach. Od kilku lat brakuje mi w Kieleckim zespole kogoś kto godnie zastąpiłby Piotrka Grabarczyka. Środek rozegrania mamy solidny bo jest zwrotny Zorman i wracający do formy Jurkiewicz. Kolejną bolączką jest prawe rozegranie, gdzie Lijek nie ma wartościowego zmiennika, może i Paczkowski rokuje na przyszłość ale na chwilę obecną nie daje dobrych zmian za Krzyśka. Skrzydła Vive ma rewelacyjne, z jednej strony Strlek + Siwy, z drugiej latający Reichman i Djukić. Koło chyba mamy najlepsze na świecie, bo Julen to Julen.
Spodziewam się dzisiaj meczu na styku, Kielczanom ciężko zazwyczaj gra się na wyjazdach, do tego dochodzi jeszcze nie optymalna formaz zespołu oraz braki kadrowe o których wspominałem.​
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
01.10.2016 g. 17.30 Vardar- Meshkov Brześć
Typ: 1 (-3)✅✅✅
Kurs: 2
Marathonbet
Stawka 5 j


Jestem mocno zaskoczony linią handicapu na otwarciu na pojedynek Vardar- Brześć. Osobiście spodziewałem się lini w granicy 5-6 bramek. Teraz d rzeczy, w moim odczuciu Vardar to absolutny Top europejskiego handballa- myslę że łapią się do top 6. Solidne wzmocnienia przed sezonem w postaci Cupicoa, Canellasa, Ferreiry czy Borozan. Fakt odeszli: Matjaz Brumen, Sergei Gorbok, Filip Lazarow, Alem Toskić, Dejan Manaskow, ale skład nadal prezentuje się wyśmienicie:
Sterbik, Milić, Angelov, Karacić, Canellas, Alex, Marsenić, Maqueda, ibirov, Shiskarev, Cupić także jest kim straszyć. Odnośnie gości pisałem powyżej przy okazji z Vive, jednak mimo dobrej pierwszej połowy przeciwko mistrzom Polski, w drugiej nie poazali nic nadzwyczajnego. Vardar to doświadczona drużyna, która na własnym boisku jest niezwykle silna, o czym przekonało się przed rokiem Vive, które dostało lanie 34-24. Myślę że gra na czysty WIN Vardaru to dobra lokata, natomiast handi -3 to dobre rozwiązanie przy takim kursie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
2. kolejka LM


Ode mnie kilka propozycji przeciwko faworytom wg buka (Bet365):

Dinamo Bukareszt - Motor Zaporoże
Motor Zaporoże @3.50
⛔

Oba zespoły zaliczyły remisy w pierwszych meczach. Dinamo zremisowało na wyjeździe z Holstebro 32:32, a Motor u siebie z Nantes 26:26. Wydaje mi się, że dziś dużym atutem Dinama będzie własny parkiet, bo Liga Mistrzów wraca do hali w Bukareszcie po 10 latach przerwy i na pewno wpłynie to bardzo motywująco na zawodników. Jednak Dinamo nie jest klasową, bardzo dobrą drużyną, żeby była aż takim faworytem z Motorem. Dla Motoru to już czwarty sezon z rzędu w LM i tutaj bym upatrywał ich przewagi. Są bardziej doświadczeni, oglądałem ich mecz z Nantes i całkiem fajnie grali oraz stracili 26 bramek, czyli bez tragedii, przeciwko drużynie z ligi francuskiej. Z kolei Dinamo traci sporo bramek, 32 z Holstebro, w lidze rumuńskiej też nie najlepiej.

Tatran Presov - Metalurg Skopje
Metalurg Skopje @2.70 (na Unibecie nawet @2.85)
⛔

Pojedynek dobrych znajomych z ligi SEHA, w której oba zespoły mierzyły się ze sobą całkiem niedawno i Metalurg wygrał u siebie 27:21. Zespół z Macedonii pokonał w 1. kolejce Elverum 18:17, a 13! bramek zdobył Filip Taleski. Nie jest to dobre, że gra aż tak opiera się na jednym rzutku, ale Presov również nie zachwyca. W Montpellier potrafili postawić się tylko w pierwszej połowie, a w drugiej Francuzi już odjechali im na luzie. Patrząc na wyniki także z ligi SEHA zapowiada się zacięte starcie i Metalurg nie jest bez szans na zwycięstwo.

FC Barcelona - THW Kiel
THW Kiel @4.40
⛔ Landin robił cuda w bramce, a Vujin z karnego nad poprzeczką ???? i za dużo 2-minutowych kar w końcówce

Dwa silne zespoły, dobrze znane każdemu - ale kurs 4,40 na THW to jest gruba przesada. Barcelona po przebudowie składu, w Płocku męczyła się z grającą bez szaleństw Wisłą. Po pierwszej połowie nawet przegrywali, ale to głównie zasługa Corralesa w bramce Nafciarzy. W drugiej połowie już zgodnie z planem odjechali, ale też nie bez pomocy bramkarza, Gonzalo Pereza de Vargasa. W Kilonii wciąż silna paka: Weinhold, Duvnjak, Sprenger, Toft Hansen, Ekberg, Vujin, przyszedł Santos, Zeitz, są młodzi Bilyk i Nilsson, w bramce duet Landin-Wolff. W pierwszej kolejce, w hicie pokonali bardzo silne PSG jedną bramką. Według mnie megapromocja.

RK Zagrzeb - Pick Szeged
Pick Szeged @3.50
✅

Jak dla mnie kolejny kurs, który jest nieporozumieniem. Zagrzeb nie ma tylu znanych nazwisk, odeszli Stepancić, Obranović, Mihić, Ivić, po kontuzji nie wrócił jeszcze Pavlović, a przyszedł tak naprawdę tylko Vori. Przegrali w 1. kolejce z Celje 28:30. Natomiast Szeged to zupełnie inna bajka - co prawda odszedł Bombac, Ancsin, Garcia czy Wyszu, ale przyszedł Gorbok, Gaber, Buntić czy już wspomniany Obranovic. W bramce silny duet Sierra-Sego, a w polu są jeszcze Kallman, Balogh oraz Stas Skube. Silna drużyna, na otwarcie LM remis z RNL i optymistycznie patrzę na ich mecz w 2. kolejce.

Jeszcze myślę o Elverum - Chekhovskie Medvedi i Elverum win @3.00. W zeszłym sezonie Norwegowie grali u siebie przyzwoicie i uważam, że mogą zagrozić Rosjanom.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
FC Barcelona - THW Kiel
THW Kiel @4.40
Dwa silne zespoły, dobrze znane każdemu - ale kurs 4,40 na THW to jest gruba przesada. Barcelona po przebudowie składu, w Płocku męczyła się z grającą bez szaleństw Wisłą. Po pierwszej połowie nawet przegrywali, ale to głównie zasługa Corralesa w bramce Nafciarzy. W drugiej połowie już zgodnie z planem odjechali, ale też nie bez pomocy bramkarza, Gonzalo Pereza de Vargasa. W Kilonii wciąż silna paka: Weinhold, Duvnjak, Sprenger, Toft Hansen, Ekberg, Vujin, przyszedł Santos, Zeitz, są młodzi Bilyk i Nilsson, w bramce duet Landin-Wolff. W pierwszej kolejce, w hicie pokonali bardzo silne PSG jedną bramką. Według mnie megapromocja.
Piszesz, że Barca męczyła się w Płocku, bo jest po przebudowie, to co powiedziałbyś o tym, jak dwa sezony temu FCB bez takich rotacji przed sezonem poległa w Orlen Arenie 34-31? Nie widzę tutaj żadnej mega promocji, bo Barca u siebie zawsze będzie wyraźnym faworytem, a jeżeli mówisz o &quot;przebudowie&quot;, to trzeba by też powiedzieć coś podobnego właśnie o Zebrach. Ten zespół jeszcze nie w każdym meczu funkcjonuje jak trzeba (patrz porażka z Wetzlar 27-24).
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Ja również polecam Metalurg Skopje. Ostatnio często gram przeciw Słowakom, czasem sobie któryś mecz obejrze. Skuteczność mają tragiczną, nie grają najgorzej, technicznie da się to oglądać, ale co z tego jak nie rzucają bramek. W obronie ta drużyna nigdy nie błyszczała, nic się nie zmieniło. Skopje odwrotnie, grają co raz lepiej. Postawili się Veszpremowi, bardzo blisko zwycięstwa byli w meczu z Meshkovem. Z Montpellier zagrali już lepiej, i to chyba zaważyło na wystawieniu na nich takiego kursu.
Presov - Met. Skopje TYP : Skopje win @3,1 b365 ⛔

Vardar - Meskov Brest TYP : Vardar -3,5 @1,8 b365 ✅
Spore promo. Vardar w tym sezonie gra po prostu genialnie.40,28,38,40. Tyle bramek ostatnio rzucają na mecz. Z czego 28 z defensywnie grającym Kristianstadem. Forma olbrzymia. A Białorusini ? Też pozytywnie zaskakują, fajny mecz z Vive, gdyby nie przestój w II połowie mogliby wygrać. Gram jednak w stronę Vardaru bo naprawdę, to co wyczyniają jest niesamowite.
Veszprem - Kadetten Typ : over 56,5 @2,05 b365 ✅
Szwajcarzy dużo rzucają, dużo tracą. Veszprem oszczędzał się w ostatnim meczu ligowym, tutaj powinni odpalić.
Vive Kielce - Kristanstad Typ : under 58,5 @1.8 b365 ⛔
W tym sezonie często gram na udnery w meczach Vive i zazywczaj wchodzą. Kielce chyba jeszcze nie są w optymalnej formie, mają przestoje, skuteczność nie zachwyca. Kristianstad obecnie trenuję legenda szwedzkiej defensywy Ola Lindgren. Logicznym się wydaję więc, że stawia na defensywny styl gry swojej drużyny. Oglądałem mecz z Vardarem, i faktycznie defensywnie są świetnie przygotowani, regularnie rzucający po 30-40 bramek Vardar, rzucił w Szwecji tylko 28. A co do Kielczan cóż, zacytuję Bieleckiego :
&quot;- Mamy kilku nowych zawodników, którzy dopiero zgrywają się z zespołem. Potrzebujemy jeszcze odrobinę czasu na dojście do pełnej dyspozycji - przekonuje rozgrywający kielczan Karol Bielecki. &quot;

Dokładam : RK Zagrzeb - Pick Szeged TYP : Szeged +2 @1,8 b365. ✅
Tutaj zgadzam się zdecydowanie z yagarczi. Ze stolicy Chorwacji odeszło kilku kluczowych zawodników, bez Ivicia i Stepancica. Już w meczu ze Słoweńcami dało się to odczuć, w SEHA mogą powalczyć ale na LM to są za słabi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Vive Kielce - Kristanstad
Kristanstad handicap +8.5 bramki @1.80 Unibet⛔⛔

Mecz 2 kolejki ligi Mistrzów, Kielczanie w pierwszej kolejce pokonali Brest 29:24, a takim samym stosunkiem (5 bramek) uległa drużyna Kristianstad - Vardarovi 23:28. Tu więc było 5 bramkami i tutaj. Co więcej?
Już rok temu te drużyny grały ze sobą w grupie i wyglądało to tak, że w Kristianstad był remis! a u siebie Vive wygrało 35:27, czyli 8 golami i jeżeli teraz będzie podobnie, a rozmiary zwycięstwa nie będą większe to typ wchodzi.
Vive troszkę gorzej zaczęło sezon niż rok temu, wtedy bardziej przekonująco wygrywali, widać jeszcze trudy całego sezonu olimpijskiego, Vive wygra to nie ulega wątpliwości, ale nawet właśnie jeżeli będzie końcówka, prowadzenie 6-7 golami to po co mają jeszcze forsować tempo żeby za wszelką cenę jeszcze kolejne rzucać? A tamci się postawiają jak już w ostatnim meczu u siebie z Vive o czym wspomniałem, a jeżeli brać mecz w Kielcach rok temu to również by weszło.
Co o zmianach w Kristianstad w porównaniu do poprzedniego sezonu? Szwedzi z Jamalim i bez? Iskra też nie taka sama, żeby nic o tym nie wspomnieć. Coś o ewentualnym powrocie Bombaca?/Macko18
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dzisiaj wezmę na tapetę kilka spotkań z LM to pierwsze:
Dyscyplina: Piłka ręczna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: PPD Zagrzeb - Pick Szeged
Typ: Pick +1,5 ✅✅✅
Kurs: 2,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym miesiącu październiku. Początek października obfituje w wiele ciekawych spotkań w LM. Na tapetę biorę spotkanie rozgrywane pomiędzy mistrzem Chorwacji RK Zagrzeb, a wice mistrzem Węgier Pickiem Segedyn. Cóż, w poprzedniej kolejce miałem nadzieję, że PPD po stracie Ivica i Stepancica jednak będzie jakoś funkcjonował, a niestety Ci gładko przegrali z Celje Pivovarsko. Z kolei Pick mimo utraty Bombaca, Prodanovica, Ancsica czy Wyszomirskiego wzmocnił się moim zdaniem in plus. Buntic, Gaber, Gorbok, Sego, Obranovic, Sostaric, czy Skube to solidne wzmocnienia. Ostatnie spotkania raczej w wyższej formie stawiają węgierską drużynę. Jak na razie w sezonie 2016/2017 bez porażki. Komplet zwycięstw w lidze węgierskiej, a każde (oprócz z Tatabnya) wygrywane wysoko +10 bramkami. W poprzedniej kolejce Pick również był bardzo bliski zgarnięcia kompletu punktów w meczu z mistrzem Niemiec RN Loewen, ale zabrakło koncentracji w końcówce spotkania. Ostatnie spotkanie obydwu drużyn przed 2 kolejką LM to również znak na plus dla typu, RK męczyło się strasznie z Izvidac Ljubuski (26:28), mistrzem BiH, którego skład nie powala na kolana, a Pick ograł Oroshazi (36:22).
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PPD Zagrzeb-Pick Szeged 24-26
Pick+2.5 1.75 Unibet✅✅✅ IZZI

Dziwi mnie ten kurs. Jakieś 1.5-1.6 na Zagrzeb z Pickiem to przesada. Wiadomo, że Chorwaci grają rewelacyjnie na swoim terenie. Pamiętam jak jeszcze dwa sezony temu grałem w ich stronę nawet w pojedynku z Barcą. Drużyna ta jednak się nie rozwija, a raczej stawia na utrzymanie poziomu. Jeżeli ktoś się u nich wybija i jest wiodącą postacią, to często odchodzi do lepszego klubu. Tak było w te wakacje z Iviciem, czy Stepanciciem. Dalej mają ciekawy skład, ale w skali Ligi Mistrzów bardzo przeciętny. Pick za to widocznie stawia na regularny rozwój składu. Zachowując pewną proporcję jest to takie drugie Veszprem. Przed tym sezonem jednak masa rotacji w kadrze, ale patrząc na umiejętności tych starych i tych nowych, to znacznie in plus. Praktycznie każda pozycja fajnie obsadzona. Do tego pastor na ławce, który potrafi świetnie ustawić zespół. Jest Gorbok na połówce, który potrafi zdobywać masę bramek z drugiej linii. Dobra bramka Sierra+Sego. Pozostałe pozycje też nieźle obsadzone i indywidualnie Węgrzy są widocznie lepsi. Wiadomo, że Chorwaci mają atut własnego parkietu, co szczególnie na Bałkanach może być odczuwalne poprzez mega żywiołową publikę. Ekipa Vujovicia w pierwszej kolejce wyrównany mecz w Celje i porażka dwoma bramkami. Dwie podobne ekipy prezentujące właśnie przeciętny poziom i lepiej grające na własnym parkiecie. Pick remis u siebie z RNL i to traktowałbym jako dobry omen. Lwy mistrzowie Niemiec, już bez Uwe, ale dalej z bardzo dobrym składem. Myślę, że tutaj możemy zobaczyć wyrównany mecz, grę bramka za bramkę bez jakichś większy odjazdów. Przy tym handi +2.5 może okazać się dosyć bezpieczną opcją, a kurs 1.75 w obliczu tego wygląda co najmniej dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Składy na dziś:
Vive Tauron: Szmal, Ivić - Walczak, Kus, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Jurkiewicz, Paczkowski, Zorman, Bombac, Djukić.
Kristianstad: L. Larsson, Simić - Lipovac, Arnarsson, Henningsson, Soerensen, Moen Nilsen, Lagergren, J. Larsson, Hallen, Tollbring, Jonsson, Tatarincew, Hanisch, Moberg Andersson, Schuster.
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
02.10.2016 g. 17.30 PSG- Wisła Płock
Typ: 1 (-3) HT
Kurs: 1,62 ⛔⛔⛔
Marathon
Stawka 4/10

Jutro &quot;Nafciarze&quot; na wyjeździe grają z &quot;Szejkami&quot;, o ile w poprzednim sezonie sceptycznie byłem nastawiony do zespołu z Paryża, to po letnich transferach są oni dla mnie faworytem do zdobycia EHFCL. Zespól zdecydowanie wzmocniony młodymi, ale już ogranymi zawodnikami głodnymi sukcesów w piłce klubowej, po kolei:
- Luka Stepancic 26 letni chorwacki talent, który w poprzednim sezonie grał pierwsze skrzypce w RK Zagrzeb- po odejściu Onufrienki podstawowy prawy rozgrywający ( w meczu z Kiel- 5 bramek)
- Jesper Nielsen 27 letni obrotowy sprowadzony w miejsce wiekowego Igora Voriego, który odszedł do Zagrzebia ( w meczu z Kiel- 3 bramki)
- Uwe Gensheimer- tego pana nikomu przedstawiać nie trzeba, gwiazda reprezentacji Niemiec i przez 13 lat zawodnik RNL gdzie rzucił niemal 1000 bramek- podstawowy lewoskrzydłowy, potrafiący schodzić na lewe rozegranie (w meczu z Kiel- 10 bramek)
- Nedim Remili- 21 letni Francuz, będący wielką nadzieją francuskiego szczypiorniaka
- Gorazd Škof- doświadczony słoweński bramkarz, będzie rywalem do miejsca między słupkami z niezniszczalnym Omeyerem
Uzupełniając skład poza nowymi nabytkami:
- lewe rozegranie Nikola Karabaić- najlepszy na świecie na tej pozycji moim zdaniem, jak się rozpędzi jest nie do zatrzymania
- środek rozegrania Mikel Hansen- zawodnik z piekielnie silnym rzutem, niezwykle doświadczony zawodnik
- prawe skrzydło- Luc Abalo, jeden z najszybszych zawodników na świecie o ile nie najszybszy, niezwykle skuteczny i efektownie grający skrzydłowy
Poza tym nie można zapominać o takich zawodnikach jak Narcisse, Luka Karabatić, Mollgard.
W Wiśle latem też kilka zmian, odeszli: Nikcević, Montoro, Oneto, Konitz.
Na skrzydło za Nikcevicia przyszedł młody 21 letni Lovro Mihić, za Montoro przyszedł 23 letni Šime Ivić. Dużym wzmocnieniem jest przyjście Duarte z Fc Porto, to niezwykle uniwersalny i dynamiczny rozgrywający. Do składu dołączyło dwóch braci Gębala z Magdeburga.
Do jutrzejszego spotkania goście przystąpią osłabieni brakiem: Wicharego, Racotea, Piechowskiego.
Zapowiada się ciekawe spotkanie, jednak w moim odczuciu PSG jest mocnym faworytem na własnym parkiecie, początkowo miałem grać handi w całym meczu ale jest dość wysoki 8-9 bramek. Typ na 1 połowę motywuję tym że PSG podrażnione porażką w Kiel, i chęcią szybkiego wypracowania przewagi by kontrolować mecz.​
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, LM
Godzina: 17:30
Spotkanie: PSG - Wisła Płock
Typ: Wisła +7,5 ✅✅✅
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj mistrz Francji podejmować u siebie będzie wicemistrza Polski - Wisłę Płock. Zespół Nafciarzy w trakcie przebudowy, pod wodzą nowego trenera Piotra Przybeckiego wstydu w I kolejce z Barceloną nie przyniósł. Minimalna porażka, a mogło być lepiej i pokusić się o wywalczenie punktów. Dzisiaj na drodze drużyny z Płocka staje naszpikowana drużyna wspierana przez katarskich szejków. Najważniejsze wzmocnienia Francuzów to: Stepancic (RK Zagrzeb), Uwe Gensheimer (RN Loewen). Do Paryża nie pojechali z Wisłą Racotea, a także Wichary i Piechowski. Po transferach dokonanych w tym roku Nafciarze mają szeroką ławkę, Przybecki ma możliwości rotacji. Co jeszcze przemawia za typem? To, że Wisła nie przynosiła wstydu na wyjazdach z klasowymi drużynami. Przegrywała, ale po zaciętej walce. Z PSG w poprzedniej edycji LM przegrała 29:24. Natomiast z innymi topowymi drużynami przedstawiało to się tak na wyjazdach: z Veszprem 27:25 / z THW Kiel 26:24 / z Flensburgiem 27:25. A kadrę moim zdaniem Wisła ma jeszcze lepszą niż przed rokiem. Jedyną opcją na minus dla typu może być chęć zmazania plamy po porażce w zeszłej kolejce z THW Kiel. Ale ostatnio PSG wygrało 38:27 z Fenix Toulouse w kolejce ligowej, także mam nadzieję, że sportową złość już wykazali w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Kolejna kolejka LM bardzo blisko, kursy wciąż bardzo dobre więc wrzucam swoje propozycje, które krotko uargumentuje :
Wszystkie kursy z bet365.
Presov - Elverum TYP : 2 @3,0 ✅
Met. Skopje - La Rioja TYP : 1 @2,5 ✅
Beskitas - Motor TYP : 1 @2,2 ✅
PPD Zagrzeb - Meskov Brest TYP : 2 @3,0 ✅
ABC Braga - Dinamo Bukareszt TYP : 1 @1,55 ✅

5/5 ! Wow.
Po kolei.
Presov - Elverum
Bardzo wysoki kurs na Norwegów, a mecze 50/50. Elverum nadspodziewanie dobrze radzi sobie w LM. Remis z Czechowskim, porażka 1 bramką z Metalurgiem i zwycięstwo nad Montpellier, będące w dobrej formie. Presov z kolei bardzo nierówno w tym sezonie.Wyraźne porażki z Montpellier i La Rioja, zwycięstwo z Metalurgiem, dodatkowo bardzo kiepska dyspozycja w SEHA i nawet delikatna męczarnia w Słowackiej lidzę ( patrz mecz z Nove Zamky lub wczorajszy z Sala.) Norwedzy w swojej lidzę błyszczą na 6 meczy - 6 zwycięstw. Kurs 3.0 jest dla mnie nieporozumieniem i ja go pobieram.
Metalurg Skopje - La Rioja
Tutaj typ opieram na statystykach. Bo forma Metalurga osttanio zniżkuje. Chodzi o atut własnego boiska. Metalurg u siebie jest bardzo mocny, toczy wyrównane boje z Vardarem czy Veszpremem, ogrywa Presov czy Elverum. Natomiast La Rioja to drużyna, która u siebie gra na 150%, na wyjazdach na 60% swoich możliwości. Krótka statystyka 10 meczy Hiszpanów u siebie i na wyjeździe :
U siebie bilans : 9 W 1L ( Z Barceloną po walce)
Na wyjeździe : 4 W 1 R 5 L
Kurs 2,55 na Metalurg w takim wypadku uważam na zdecydowanie dobry do zagrania.

Beskitas - Motor
Największa promocja tej kolejki LM.Motor po rotacjach w składzie, nie jest w najlepszej dyspozycji. Remis wywalczony z Nantes, wygrana z Holstebro i porażka z Bukaresztem.Patrząc na ich mecze, widać sporą nierówność potrafią się zaciąć i nie rzucać, powolne rozgrywanie akcji. A Beskitas ostatnio gra super. Remis na wyjeździe z Bukaresztem, gdzie Rumuni wywalczyli go w ostatniej chwili. Wygrana z Bragą i dosyć wyraźna porażka z Nantes. Patrząc jednak na ich grę z Bukaresztem widać fajny handball, szybkie akcje i dobrą formę. Jak dla mnie w tym spotkaniu są zdecydowanymi faworytami.

PPD Zagrzeb - Meskov Brest
O drużynie z Chorwacji, pisałem dużo analizując ich ostatni mecz w SEHA, nie będe tu teraz tego kopiował. Odeszły gwiazdy, te które zostały nie są w stanie ciągnąć przez dłuższy czas gry całego zespołu. Białorusini za to wysoka forma, dobra prezencja na boisku, wszystko zgodnie z planem. W CL również dyspozycja lepsza niż nawet zakładano. Delikatna porażka z Vardarem, delikatna porażka z VT Kielce ( ten mecz mogli nawet wygrać, gdyby nie przestój w II polowie) i sensacyjna zdecydowana wygrana z Lwami. Patrząc na ich wczorajszy mecz z Celje w SEHA widać bylo spokoj zawodników i wysoką formę. Kurs @3,0 to pomyłka, jak dla mnie kursy w okolicach 2.0 na obie drużyny byłyby optymalne.
ABC Braga - Dynamo Baumit Bukareszt
Zdecydowany faworyt tego spotkania, nic złego nie powinno się wydarzyć. Portugalczycy w CL niezła forma, Dynamo w kryzysie, co widać między innymi w ich dyspozycji w lidze rumuńskiej.
Bukmacher./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom