>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Co do Karjala Cup to ja tego raczej nie tykam, bo składy wyrównane, trenerzy sprawdzaja zawodników i ćwiczą ustawienia. Sa zawodnicy z KHL i mocnych lig europejskich. Napewno kazdy woli wygrywać ale nie jest to na ten moment najwazniejsze, dla reprezentacji najwazniejsze sa mistrzostwa świata i olimpiada. Mozna oczywiscie spróbować poszukac za drobne jakiś fajnych betów ale powiedzmy sobie szczerze sa to mecze iście towarzyskie i nie wynik jest tu najwazniejszy.
Myślę, że można poszukać overów ???? To turniej towarzyski, więc kto wie, czy na tyłach nie będzie luzu i trochę takiego radosnego hokeja ????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Łotwa B - Estonia (Baltic Challenge Cup Wilno)
Nie znalazłem nigdzie kadry Łotwy B na ten turniej, ale w meczach towarzyskich jakie rozgrywali w zeszłym roku zdecydowana większość to byli gracze z ligi łotewskiej, więc zapewne tak też będzie podczas tego turnieju. W jednym z takich spotkań pokonali dzisiejszego przeciwnika aż 13-0.
Co do Estończyków to nie znalazłem pełnej kadry, z powołanych zawodników na pewno jest gwiazda reprezentacji Robert Rooba, który występuje w fińskim Jyp. Na pewno można wyróżnić młodego Arraka, który występuje w lidze fińskiej u20. Z pozostałych graczy jest ktoś z 2 ligi norweskiej, 3 i 4 ligi szwedzkiej, 3 ligi fińskiej, ligi alpejskiej, dwóch niespełna 40 latków, z których jeden gra w lidze estońskiej obecnie(w przeszłości występował w lidze białoruskiej i kazachskiej), a o drugim wiadomo tylko tyle, że przez wiele lat występował we Francji, ale ostatni sezon rozegrał tam 3 lata temu.Co do bramkarzy to podstawowy występuje obecnie w lidze węgierskiej w bardzo słabiutkim Vasas, który w 18 spotkaniach stracił ponad 80 bramek.
Myślę, że Łotysze powinni ten mecz spokojnie wygrać strzelając przy tym trochę goli:
1/+6.5 @1.87 fortuna ⛔ 4-1
Mecz o 14:30
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Panowie to może zaryzykowac coś takiego:
Polska - Dania
Typ: Dania wygra do zera Kurs: 4.6 ⛔
Skoro nasz skład wygląda tak a nie inaczej to może lepiej pograc w ten sposób. Z tego co widzę to najbardziej doświadczeni są nasi bramkarze wiec przy dobrej ich postawie wszystkie over i hcp mogą wziąć w łeb i jak dla mnie &quot;najpewniejsze&quot; wydaje się powyższe. Co powiecie?!
Wynik:
e: czułem ze z tymi over ami może być lipa.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie to może zaryzykowac coś takiego:
Polska - Dania
Typ: Dania wygra do zera Kurs: 4.6
Skoro nasz skład wygląda tak a nie inaczej to może lepiej pograc w ten sposób. Z tego co widzę to najbardziej doświadczeni są nasi bramkarze wiec przy dobrej ich postawie wszystkie over i hcp mogą wziąć w łeb i jak dla mnie &quot;najpewniejsze&quot; wydaje się powyższe. Co powiecie?!
Wynik:
A u jakiego bukmachera taki becik?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hokej Polska vs Dania typ: Dania i over 5,5 kurs 2,21 praz over 6,5 kurs: 2,7 (efortuna) godz 17:30 myślę że mecz godny uwagi. Już pisałem w temacie hokejowym o problemach kadry i bojkocie wszystkich najlepszych graczy. Kadra na ten turniej w Gdańsku to większość debiutantow i młodych zawodników, reszta z powodu zaległości finansowych nie przyjechala. Wiadomo Dania tez nie w pelnym skladzie, wiekszosc zawodnikow z rodzimej ligi, kilku ze szwecji czy finlandii. Myślę że Duńczycy sobie z nami spokojnie poradzą, nawet nie ma co porównywać poziomu. U nas tylko bramkarze z podstawy. Turniej na 100 lecie szumnie zapowiadany a moze byc kompromitacja. Mlodzi tez będą pod wielka presją takze Dania powinna latwo sie z nami rozprawic. Warto próbować.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Panowie znowu nie przesadzajcie z tym składem &#39;&#39;B&#39;&#39; i brakiem doświadczenia, bo powołani też zostali: Chmielewski, Bepierszcz, Galant, Wronka, Dziubiński, Malasiński, Pociecha, Dronia, Wanacki, Bryk.
Ja bym szedł w over w tym spotkaniu, bo strzelać jest kim, natomiast nie mam zaufania do obrony ciągle mając w pamięci tegoroczne mecze dywizji 1A, z której notabene spadliśmy. Nie znam składu rywali, ale zapewne będzie się on głównie opierał na graczach występujących w lidze duńskiej. Na pewno są faworytami tego spotkania, ale nie aż takimi by wchodzić w jakieś wysokie handicapy. Myślę, że najrozsądniej będzie pograć overy, bo kursy są całkiem niezłe. Ostatnie mecze przeciwko Duńczykom rozegraliśmy 2 lata temu. W kwalifikacjach do IO przegraliśmy 2-5, a nieco później w turnieju towarzyskim na Węgrzech. 1-3.
Polska-Dania
over 5.5
@1.85 fortuna
over 6.5(z dogrywką/karnym) @2.45

Co do innych spotkań to myślę, że Węgrzy u siebie powinni nie mieć problemów ze strzeleniem kilku bramek Koreańczykom, którzy na ten turniej przyjechali bez czołowych graczy, mowa o tych wszystkich pochodzących z Kanady. W bramce brak Daltona, który w ostatnich 3 latach bronił praktycznie we wszystkich meczach kadry. Po prostu nie ma dobrego zmiennika.
Węgrzy zagrali słabe spotkanie przeciwko Kazachom i zapewne dziś będą chcieli się zrehabilitować. Skład tak jak pisał Marek, mają solidny także ja wchodzę mocniej w ich zwycięstwo połączone z overem. Koreańczycy jak dotąd stracili po 5 bramek w meczu z Włochami i Kazachstanem. Zagrają też 3 mecz dzień po dniu co też może mieć jakieś znaczenie.
Węgry-Korea
1/+5.5 @1.91 fortuna
1/+6.5 @2.48

matbie , skąd info, że &#39;&#39;tylko bramkarze są z podstawy&#39;&#39;? Bo nigdzie nie znalazłem info, że powołani, których wymieniłem mają nie zagrać.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Z doswiadczonych w obronie ma zagrac tylko Bychawski i Jaśkiewicz. Z napastnikow tylko Bepierszcz. Z Tychow zagraja tylko Jeziorski i Goscinski reszta nie jedzie. Wronka, Malas, Dziubinski maja nie zagrac.
Info z hokej.net
- Do Gdańska nie pojadą: Krystian Dziubiński, Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka, Tomasz Malasiński, Jakub Wanacki, Aron Chmielewski, Paweł Dronia, Patryk Wajda, Maciej Kruczek i (kontuzjowany) Damian Tomasik. Decyzja o pozostaniu w klubach ma związek z fiaskiem negocjacji z władzami PZHL. Chcemy, by kibice zrozumieli że dla każdego członka Stowarzyszenia Zawodników Hokeja na Lodzie możliwość gry z białym orłem na piersi to wielka duma i honor. Jeszcze raz jednak podkreślamy, to nie bojkot reprezentacji, a indywidualna decyzja każdego z zawodników. Wielu powołanych członków Stowarzyszenia, takich jak Oskar Jaśkiewicz czy Przemysław Odrobny jedzie na turniej EIHC. O decyzji nieobecnych w pierwszej kolejności został poinformowany selekcjoner Tomek Valtonen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alpha 758

alpha

Użytkownik
Dzięki, przeglądałem parę razy dziennie hokej net, a jakoś tego nie zauważyłem. Teraz patrzę, że informacja z powołanymi graczami była z 19 października. Sorry za wprowadzenie w błąd.
Koniec końców overy i tak do gry ;)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzięki, przeglądałem parę razy dziennie hokej net, a jakoś tego nie zauważyłem. Teraz patrzę, że informacja z powołanymi graczami była z 19 października. Sorry za wprowadzenie w błąd.
Koniec końców overy i tak do gry ;)
Zgadzam sie ze ten over jak najbardziej do gry.
Duńczycy przywiozą w miare młodą kadre ale to są najlepsi zawodnicwy w swoich klubach w Danii.
Najlepszy punktujacy ligi duńskiej Spelling, bedacy w czołówce tej klasyfikacji Scheel, bracia Hojbjerk , Jacobsen, to sa czołowe postaci w swoich klubach ich obrona to z kolei gracze w wiekszosci z pierszej ligi Niemiec, Szwecji czy finlandi wiec tutaj ewentualnie kwestia zgrania ale jakosć , umiejstniosci techniczne po stronia Danii
Do dubla taki typ Dania minus 1,5 kurs 1,41 fortuna
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Gdzie można znaleźć kadrę Duńczyków? Jak bardzo jako hokejowi eksperci określacie dysproporcje w składach?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj to już żadne mecze się nie odbędą bo dziura w lodzie i mecz Polaków odwołany...co za kompromitacja. Znowu się błaźnimy tym razem w hokeja, a nie w piłkę. Ciekawe co jest z tym krajem nie tak, że w żadnym sporcie nie możemy być dobrzy? No dobra może poza siatkówką ???? Zresztą jeżeli chodzi o typy na ten mecz to wszystko by było na minus ⛔ i takie pewnie będą bo jutro ma być dokończony ten mecz, chociaż u nas to nigdy nie wiadomo. Lepiej jakby porobili zwroty ???? brawo Polacy, nigdy nie stawiaj przeciwko naszym ehh chyba, że na mundialu w piłkę...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Stanisław Snopek podczas meczu Polski, mówił że Austria przez jakieś problem dzisiaj będzie grać tylko w 14.
Zmęczenie w 3 tercji da im się we znaki
Raczej średnio. A 14 to chodziło chyba o pierwotną godzinę rozegrania meczu.
Powodem jest brak części sprzętu sportowego ekipy austriackiej, który nie doleciał do Gdańska z powodu złych warunków atmosferycznych. Za zgodą obu drużyn spotkanie zostało zaplanowane na godz. 20.30.
Austriacy przylecieli do Gdańska z częścią sprzętu w czwartek, reszta ekwipunku miała samolotem Lufthansy dotrzeć na miejsce z Frankfurtu dzień później. W związku z mgłą samolot został przekierowany na lotnisko w Berlinie.

----------------------
Na Węgrzech podobny problem, mecz odwołany. Koreańczycy jutro wracają do domu.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Czytam i łapie sie za głowę, lepsza organizacja jest na turnieju osiedlowym. Żenuła. Szkoda cokolwiek grać z tego pseudo turnieju.
 
S 71

shaq9

Użytkownik
Przerwane z powodu problemów z lodowiskiem piątkowe mecze turnieju EIHC w Gdańsku zostały decyzją Dyrektoriatu zawodów uznane za nierozegrane.
Wszystkie cztery zespoły do sobotnich spotkań przystąpią z zerowym dorobkiem punktowym i bramkowym. Wyniki niedokończonych pojedynków będą miały znaczenie dla ustalenia kolejności końcowej jedynie przy równej ilości punktów i różnicy bramek zespołów grających ze sobą w piątek. Harmonogram turnieju na sobotę i niedzielę został zachowany
Źródło: hokej.net
No to panowie ostro przyfarciliśmy, bo czekają nas zwroty:cwl:. Już żadnych betów z tego śmiesznego turnieju nie warto grać.????????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dokładnie chociaż tyle dobrze bo sam przebieg meczu to dla mnie spora niespodzianka i chyba faktycznie lepiej sobie odpuścić ten turniej...
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Przerwane z powodu problemów z lodowiskiem piątkowe mecze turnieju EIHC w Gdańsku zostały decyzją Dyrektoriatu zawodów uznane za nierozegrane.
Wszystkie cztery zespoły do sobotnich spotkań przystąpią z zerowym dorobkiem punktowym i bramkowym. Wyniki niedokończonych pojedynków będą miały znaczenie dla ustalenia kolejności końcowej jedynie przy równej ilości punktów i różnicy bramek zespołów grających ze sobą w piątek. Harmonogram turnieju na sobotę i niedzielę został zachowany
Źródło: hokej.net
No to panowie ostro przyfarciliśmy, bo czekają nas zwroty:cwl:. Już żadnych betów z tego śmiesznego turnieju nie warto grać.????????
Piekna wiadomość :dance:???? i zapominamy o tym turnieju.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dwa mecze Channel One Cup
Rosja-Szwecja
Finlandia-Czechy
W Moskiwe mocny rosyjski sklad oparty w wiekszosci na graczach SKA i CSKA zagra ze szwedami, którzy przyjezdzaja odmłodzonym składem z kilkoma tylko doswiadczonymi graczami , wiekszosc z SHL
W Tamperre Finowie z mieszanka składu KHL- liga finska podejmuja czechow, i wg mnie sklad finów mocniejszy jakosciowo wiec tutaj dubel jak ponizej. Pamietajcie tylko ze to zawsze mecze towarzyskie, docelową imprezą sa mistrzostawa świata w maju wiec beda rotacje, sprawdzanie ustawien i zawodników, fakt ze win sie przyda ale nie jest to najwazniejsza sprawa, wiec stawki z głową
Rosja 60&#39; kurs 1,5⛔⛔
Finlandia win ml kurs 1,58⛔⛔
ako 2,37 fortuna⛔⛔
 
Do góry Bottom