>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ukradli mi 32789,86 PLN - Witaj na Betclic

Status
Zamknięty.
M 5

monika1335

Użytkownik
Ukradli mi 32789,86 PLN - Witaj na Betclic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
&lt;hr style=&quot;color:#D1D1E1; background-color:#D1D1E1&quot; size=&quot;1&quot;&gt; Witam,
od dwóch tygodni walczę z firma, aby oddali mi pieniądze, które wpłaciłam + wygrana - łącznie 32789,86 pln. Grałam wcześniej. Wpłacałam i wypłacałam bez problemu. Teraz jest większa kwota i mam problem. Przesłałam wszystkie dokumenty. Przeszłam weryfikacje telefoniczną. Sprawę chce nagłośnić, bo już tracę nadzieję. Od dwóch tygodni odbijam się od nich jak od ściany. Wmawiają mi, że to ja nie grałam. Dopytują się co stawiałam 2 tyg. temu w nocy. A dzisiaj zawiesili mi konto.
Sprawę chce nagłośnić bo to moja ostatnia szansa. Przede wszystkim proszę o pomoc i porady.


Do moda:
piszę w tym dziale gdyż mam nadzieję, iż dotrze do największej liczby userów.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nie, przestudiowałam to. Poza tym w dniu wpłaty pytałam się agenta na chacie czy nie będzie z tym problemu.
Agenci czesto celowo kłamią przed dokonaniem depozytu, niestety ale kasyna on-line i bukmacherzy wiedza ze sa bezkarni w wiekszosci przypadkow i nic im nie zrobisz prawnie. Jakby Ci fortuna nie wypłaciła to zakladasz sprawe w sadzie, a tu mozesz tylko wysłać maila. A co do tzw. multikont - czy jezeli założe np. konto na kolege z pracy, za pełną jego zgodą, konto bedzie zalozone w jego domu, z jego komputera, on wplaci pieniadze ze swojego konta, czy to jest multikonto??
 
M 5

monika1335

Użytkownik
wmawiaja mi, ze ktos inny gral z mojego konta. Wedle regulaminu osoby trzecie moga dokonac depozytu. Sprawa jest otwarta, mam nadzieje ze Pan Borek i Pan Boniek pomoga. Oni reklamuja ta zlodziejska firme. Poza tym do tej pory nie otrzymalam srodkow ktore zostaly tam wplacone. Zwykla kradziez.
 
A 205

amindada

Użytkownik
na jakiej podstawie twierdza ze ktoś inny grał z twojego konta?? Kompletny absurd. Chyba ze mialas multikonto i puszczalas kilka zakladow na roznych kontach z tego samego IP czy kompa w odstepie paru minut
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Mam jedno konta na betclic, a raczej mialam. Z jednego IP bylo logowanie do betclic i z tego samego IP byl przelew. Dziekuje wszystkim ktorzy staraja sie pomoc. Dziwne ze firma ktora sponsorowala Lecha Poznan okazuje sie byc zwykla sciema.
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Ja pamiętam że kiedyś nie było możliwości wpłacenia z konta innej osoby, wyłącznie ze swojego konta... moze coś się pozmieniało ? Jakiś punkt w regulaminie o tym mówi ?
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Przyglądam się sytuacji i oczywiście jest przykra. Ale niestety muszę powiedzieć, przykry jest też poziom konwersacji Pani Moniki. Ja rozumiem że emocje, że konkretna kasa wchodzi w grę, staram się zrozumieć, ale sypanie &quot;*****mi&quot; ani nic nie pomoże, a poza tym tak po prostu nie przystoi. Tu potrzeba zimnego wyrachowania.
Ja to bym od razu postraszył skargą do regulatora (ale wymienił konkretne działania), jeśli nie uzyskam informacji do... i śmiem twierdzić, że to oni by dzwonili i prosili żeby jeszcze poczekać.
Poza tym buk nie do grania za większe pieniądze jak się okazuje - na czarną listę niezależnie od wyniku sprawy. Tak czy inaczej, życzę pomyślnego zakończenia.
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Jezeli chodzi o rzucanie k*****... Po 12 rozmowach z agentem (co dziennie) nie wytrzymalam. Za kazdym razem pisali:
prosze o cierpliwosz, weryfikujemy. Te pieniadze nawet na glupiej lokacie mogly zarabiac.

Pierwsza rozmowa telefoniczna byla normalna. Pytali o moja gre ile postawilam itp. W drugiej Pani probowala mi wmowic ze to ja nie gralam. Tak prowadzila konwersacje. Na koniec stwierdzia ze nie pamietam co gralam 2 tygodnie temu (sic! konto zawieszone bez mozliwosci sprawdzenia) i w tle cos slychac (tv) to weryfikacja przebiegla nie po jej mysli t.j. negatywnie.

Sprawe naglasniam, probuje w TV. Mam nadzieje, ze to odbije im sie czkawka!!!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Takimi stawkami grasz i nie masz swojego konta? Do tego kobieta... Nic dziwnego że zablokowali, bo na kilometr śmierdzi wałem. No ale zgłosić do MGA można, jeśli nic nie masz na sumieniu to powinni pomóc.
Sprawe naglasniam, probuje w TV. Mam nadzieje, ze to odbije im sie czkawka!!!
Normalna to raczej nie jesteś, albo po prostu nieświadoma swojej głupoty... To idź najlepiej do prokuratury. ????
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Swoje konto na betclic mialam. Srodki zostaly wplacone, wygralam. O jakim sumieniu piszesz? Wg Ciebie wszyscy ktorzy czerpia informacje na forach, od znajomych powinni miec blokowane konta, a srodki powinny byc blokowane?

Czy gdybym przegrala tez by probowali uniewaznic moj zaklad? Nie wydaje mi sie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ale nie ze swojego konta je wpłaciłaś... Na 99,9% nie było to konta jakieś koleżanki tylko na pewno faceta, więc nic dziwnego że zablokowali, bo to w takich sytuacjach to po prostu często robią. Czy to jest uczciwe wobec graczy którzy nie oszukują to już inna kwestia. Korzystałaś z jakiegoś bonusu? Poza tym, nie przeszłaś weryfikacji telefonicznej a nie jest to trudne, bo zadają podstawowe pytania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom