>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Marża bukmachera w zakładach live

spoke 11

spoke

Użytkownik
Witam,
Czy macie jakiś kalkulator do szybkiego policzenia marży bukmachera w zakładach wielodrogowych live ? Np. zakład w piłce nożnej na dokładną liczbę goli :
Przykład :
Bukmacher : FORTUNA
Spotkanie : Kawasaki - Blaublitz Akita - wynik do przerwy 0:1
Kursy na dokładną ilość bramek w meczu :
1 - 8,5
2 - 3,75
3 - 3,2
4 - 3,55
5 - 5,0
6 - 7,9
7 - 19,5
8+ - 37
Jak obliczyć/ocenić czy kursy te nie są zaniżone, które warto grać i jaka jest marża w przypadku opcji tych zakładów.
 
bej 178

bej

Użytkownik
w excelu najlepiej sobie policzyć
1/kurs
i zsumować.
na Twoim przykładzie marża wychodzi na poziomie blisko 40%..
 
bej 178

bej

Użytkownik
ten twoj wzor nie jest jakis trefny?
mamy zdarzenie dwudrogowe
kurs 3 na obie strony
1/3 + 1/3 = 2/3 -&gt; 33% marzy a to jest surebet na 50%
to co poniżej 100% to marża ujemna.

na Twoim przykładzie po zsumowaniu wychodzi 66% więc marża ujemna na poziomie 33%
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
to co poniżej 100% to marża ujemna.
na Twoim przykładzie po zsumowaniu wychodzi 66% więc marża ujemna na poziomie 33%
moj blad, rzadko gram rynki wiecej niz 3-drogowe a ten wynik 40% wydal mi sie troche za duzy. jak widac nie xD
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
W takim razie bardzo duża marża na ten rynek, ciekawe jak to wyglada w zakladach nowego bukmachera forBET gdzie praktycznie na każdy mecz jest takie zdarzenie.
Zapewne kursy na DW w pierwszej połowie i drugiej połowie mają jeszcze większą marżę. Interesuja mnie zakłady na ilość goli, gole w przedziale minutowym , overy w ht i ft i nie wiem które rynki wybrać.
Zaklady na pierwszą połowę do wyboru :
Over goli w meczu, dokladna ilość goli w pierwszej połowie, dokladna ilość goli drużyny w pierwszej połowie, dokladny wynik do polowy, padnie gol w 5,10,15 min.
Takie zaklady mnie interesują i takie oferowane są u nowego bukmachera fotbet gdzie gra się bez podatku 12%. Ale właśnie ta marża.
Weles60,
Dzięki za arkusz.
Przykładowe obliczenia na zakłady goli w 1 połowie w meczu live u nowego bukmachera.
 
mjechau 22

mjechau

Użytkownik
Marża na live jest zazwyczaj ogromna u kazdego bukmachera na każdy zakład. To już bardziej się opłaca postawić losowo w ruletce online, bo tam jest mniejsza marża. Chyba, że to jakiś bardzo niszowy mecz i bardzo celna obserwacja.
 
Do góry Bottom