>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

British Elite League 2016 - wrzesień

Status
Zamknięty.
H 1K

horosz

Użytkownik
Ja na dzisiaj proponuje takie oto kupony :cool:

1. Adam Ellis : Steve Worrall, BET 365, @ 1.72

No cóż. Kto śledzi moje typy wie, że lubię pograć Ellisa. Chłopak w parze z Holderem, dzisiaj w końcu na własnym obiekcie więc powinien zanotować kolejny dobry występ. Nie raz i nie dwa udowadnia, że często ma taki dzień, że nawet Holder nie zabiera mu punktów. Jego średnia domowa wzrosła obecnie do, uwaga - 2.35 pkt/bieg. Jak na wyjazdach bywa różnie i sam się przekonałem, że czasem ma trudności tak u siebie jest bardzo solidny. Steve Worrall ? również ambitny zawodnik, na wyjazdach średnia 1.67 pkt/bieg więc sporo mniej. Podobnie jak Adam jedzie z silnym kolegą z drużyny - Zagarem. Potencjał na zabieranie punktów więc podobny, no może troszkę na plus dla Worralla. Ale cała reszta w stronę Ellisa. Zawodnicy spotkają się na torze 2x ze sobą bezpośrednia rywalizując z wewnętrznych pól - już w tych biegach Adam może odskoczyć.

2. Poole Pirates (-10) : Belle Vue Aces, BET 365, 1,83


Wiem, że Asy potrafią zaskakiwać i jadą równo. Jednak stawiam na gospodarzy, gdzie dzisiaj gościnnie jedzie K.K i również powien zrobić swoje. Asy ogólnie mogą odpalić ale musiałby pojechać każdy, a mają dziury (Nicholls) oraz już troszkę mniej równego Zagara.

3. Szymon Woźniak over 5, BET 365, @1.72​

Szymek, Szymek - czemu tak niestabilnie w tej Anglii ????

Ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczył. Dzisiaj jego drużynę czeka bardzo ciężkie zadanie ale ma szansę powalczyć. Jeżeli dostanie dodatkowy bieg to jestem w miarę spokojny. Kurs bardzo fajny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kings Lynn 1,40✅
Poole 1,12✅
Swindon -18 1,83✅✅

=2,88✅✅✅

A.Jonsson powyżej 9,5 (z dokładnie 10) - 1,84✅

wszystko bet365

Gwiazdy u siebie solidne no i maja przewage na pozycji 6-7 i to jak dla mnie będzie decydujące w tym starciu. King jako gość czy Bridger na wyjeździe wcale do mnie nie przemawia takie zestawienie.
Piraci nie koniecznie gładko musza wygrać ale suma sumarum wygrają. Kolejny raz pozycja 6-7 zdecydowanie na korzyść gospodarzy.
Swindon dzisiaj jeśli będzie jechało na swoim wysokim poziomie to minimum +20 odjadą przyjezdnym. U gości ciężko znaleźć zawodnika który by mógł pociągnąć ten zespoł. Pojedyncze biegi owszem im sie zdarzają ale nic więcej.

Jonsson dobra srednia wyjazdowa bo 2,0. Dzisiaj rywal wymagający ale spokojnie w zasięgu AJ. Jeśli goście chcą tu postraszyć gwiazdy to Jonsson musi zapukntowac na wysokim poziomie a ta linia punktowa wcale nie jest jakoś mocno wywindowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
H 1K

horosz

Użytkownik
Hougaard (-1) : Kacper Woryna (+1), BET 365, @1.72
Hougaard na swoim torze jedzie dobrze. Jego średnia 1.8 pkt.bieg. Jednak w tym typie gram raczej przeciwko Worynie bo nie wierzę, że na wyjeździe będzie w stanie rywalizować z Patrickiem. Woryna na wyjeździe to przedział 4-5 pktów, zresztą średnia to 1 pkt/bieg.
Steve Worrall (+3) : Jason Garrity, BET 365, @ 1.66
Garrity to bardzo dobrze rokujący zawodnik, pamiętam jego świetne mecze - jeszcze w tamtym sezonie gdzie potrafił na niezłej kopie pojechać pod komplet. Jednak teraz na wyjeździe gdzie nie powinien zrobić dwucyfrówki. Steve solidnie i przede wszystkim zaliczka (+3) jest zachęcająca. Zrobi 8 pkt i będzie pozamiatane
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Wolverhampton Wolves (-10) : Poole Pirates, BET 365, @ 2.20 (po 8 biegu)
Wilki ostatnio bardzo dobrze na swoim torze. Wierzę, że Fredka Lindgren w końcu zapunktuje na swoim poziomie. Do tego mamy Woffindena, Thorsella ,Mastersa czy nawet Karlsson - wszyscy średnia powyżej 2.0 pkt/bieg. Dodatkowo Howarth, który również potrafi jechać. U Piratów możliwe są nawet 2 dziury np. Buczek, Kurtz lub Ellis i jest pozamiatane. Andersen z tego co wiem również dzisiaj nie jedzie. Po takim kursie warto grać ????
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Wolverhampton Wolves (-10) : Poole Pirates, BET 365, @ 2.20

Wilki ostatnio bardzo dobrze na swoim torze. Wierzę, że Fredka Lindgren w końcu zapunktuje na swoim poziomie. Do tego mamy Woffindena, Thorsella ,Mastersa czy nawet Karlsson - wszyscy średnia powyżej 2.0 pkt/bieg. Dodatkowo Howarth, który również potrafi jechać. U Piratów możliwe są nawet 2 dziury np. Buczek, Kurtz lub Ellis i jest pozamiatane. Andersen z tego co wiem również dzisiaj nie jedzie. Po takim kursie warto grać ????
Linia przesunięta na -16
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Wolverhampton - 16 bet365 1.80⛔

Wysoki handicap ale jak dla mnie spokojnie do ogarnięcia. Gospodarze ze swoją stałą od kilku kolejek siłą czyli z Woffindenem, reszta ekipy mocna z dobrze punktującym u siebie Karlssonem, rezerwowi też fajnie na własnym obiekcie, chociaż tutaj przy takim zestawieniu Pool wydaje się, że może być remisowo. Wyżej u gości zaczynają się dziury determinujące ten typ. Holder out, Buczkowski out, Andersen out, połatali to dosyć sprawnie jednak mimo wszystko siła drużyny zmalała, Z/Z za Holdera wymaga od całej reszty wysoki poziom w dodatkowym biegu, Nicholls ostatnio przeciętnie, Ellis na wyjazdach o wiele słabiej, także Bjarne nie jest gwarantem dużych zdobyczy, jeśli dżoker nie wypali za 6 to widzę spokojnie pokrytą linię.

linia nie jest przesunięta taka była, linia -10 na bet365 odnosi się do zakładu &quot;po 8 biegu&quot;
a i nie czepiam się bo bardzo Cie cenię jako typera tylko moim zdaniem warto przeanalizować ważną część chyba najważniejszą jaką są składy wiem, że w Anglii zmienia się wszystko na ostatnią minutę ale można już złapać info o Buczku, Hansie i Holderze Pozdro ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Właśnie chwytałem na szybkości z telefonu i byłem mega zdziwiony. I teraz zerkam i rzeczywiście chwyciło mi po 8 biegu... :-| ale tak czy siak kurs fajny i przy takim ustawieniu Wilków jest to możliwe.

Ta możliwe... :x. Sorka jeżeli ktoś grał. Swoją drogą Lindgren pokazuje gdzie ma występy ligowe - a gdzie indywidualne. Obecnie po 9 biegu jest 28-26, i Piraci atakują. ????

Ta liga staje się już total nieobliczalna - mecz gdzie wszystko powinno się toczyć przy minimum +10 dla gospodarzy ...wyglądał do 12 biegu jak zwykły fix. PK po trójce jedzie total padakę nagle , Woffi pomijając jego efekt punktowy zwyczajnie &quot;ma pecha&quot; i po upadku nie kończy zawodów - nagle super zawody Kurtza oraz Hot Scotta , którzy zwyczajnie ostatnio nie zbliżają się nawet do poziomu jaki prezentowali w środkowej części zawodów. Super jazda Bjarne. Thorsell ostatnio jeżdził fajnie ...ale nie aż tak jak dzisiaj - Lindgren powtarza dokładnie to co wczoraj zrobił Duzers - każda nawet super hiper analiza poprzednich zawodów do dzisiejszych .....nie miałaby żadnego przełożenia - praktycznie żaden zawodnik nie powtórzył jakoś mocno tego co jeździł ostatnio może poza Mastersem , który cały czas podobny poziom robi . Ale England do typowania to jest już masakra. Im więcej oglądam Anglii lub tak jak dzisiaj słucham jej w radio tym głupszy jestem jeśli chodzi o tą ligę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Rzeczywiście trzeba grać na odwrót do logicznej analizy i nie dawać się nabierać. Poole bez Holdera i z 2 gośćmi w składzie robi co chce na wyjeździe z Wolves, a stawka meczu nie była mała. Czasami mam wrażenie, że zawodnicy chcą dorobić u buków, bo jadą typowo pod nich.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
I tutaj już dzisiaj bez analizy. Stawiam na gospodarzy, którzy są w stanie zrobić te punkty. Jednak wiadomo jaki jest żużel ;)

1. Adam Ellis over 7, BET 365, @ 1.72
Kolejny raz te nieszczęsne bonusy przesądzają o wszystkim. Adam 7+2
2. Matej Zagar over 10, BET 365, @ 2.05
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Belle Vue Aces (-4) : Poole Pirates (+4), BET 365, @ 1.80

Nie no... ostatni bieg 1:5... mam dość. Chyba czas na przerwę.

Na 12 spotkań Asy na swoim stadionie przygrywają tylko dwukrotnie. Reszta spotkań to najczęściej pewna jazda i wysokie zwycięstwa. Piraci jak zwykle mocni ale już wiele razy zawodzili w takich wyjazdowych meczach. Asy bez Fricke ale i tak mają mega pakę i na swoim stadionie wymiatają. U Piratow najlepszą wyjazdową średnią ma Holder 1,8 pkt/bieg. A do tego pułapu zbliża się lub przekracza prawie cała drużyna Asów (na swoim obiekcie). Zagar, Cook, bracia Worralowie, Hoougard też może pojechać. Nawet Nicholls budzi się na swoim torze.

Clegg (-1) : Woryna, Bet.365, @1.83

Ile razy Woryna już na wyjazdach woził ogony ? wiele. Clegg średnia przyzwoita, na swoim stadionie pojawiał się regularnie, średnia 1.4 pkt/bieg. Obydwaj w miarę jeżdzą u siebie, i padakę na wyjazdach. Oby dzisiaj było podobni
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
S 833

sebunited16

Użytkownik
Doyle over 12 2.05 bet365⛔

Jason jest niesamowity. Po wypadku w Szwecji wstał i pojechał dzień po, tak jak nas do tego przyzwyczaił. Szacuje ten over w ten sposób, gospodarze dobrze spasowani ze swoim było nie było nowym torem, Jason liderem drużyny, której jednak spore dziury w meczach wyjazdowych dają okazję najlepszemu zawodnikowi do wyjazdu jako dżoker, w normalnej dyspozycji, a tylko taka pozwala na przeskoczenie tej linii, wjeżdża do 15 biegu. Jest w tej chwili najlepszy na świecie, może coś potracić na bardzo dobrych gospodarzach, jednak poniżej dwójki Jason nie schodzi, a dodając zwycięstwa w biegach ta linia zostaje pokryta.

Fricke over 7 1.83 bet365✅

Max ostatnio fajnie w Szwecji, opanował owal w Manchesterze dobrze ze średnią 2,22. Zagar raczej przeciętnie, więc przy dobrych startach Australijczyk melduje się w 15 gonitwie, rywale do objechania, zwycięstwo w biegu i solidne punktowanie pokrywa tę linię
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Harris over 10 2.50 bet365⛔

Anglia to ostatnie miejsce na ziemi, gdzie bomber coś reprezentuje swoją jazdą. Szczególnie na torze, na którym spędził sporo lat, jak powiedział ostatnio, już w barwach pszczół ścigać się nie będzie. Ma cyferki na poziomie 2,14 w domu, patrząc na rywala jest na kim robić punkty, odpada Lambert, zostaje będący w wysokiej formie PUK. U gospodarzy wynik powinien ciągnąć właśnie Harris z Kingiem. Myślę, że Brytyjczyk powinien dziś inkasować dwójki, a zwycięstwo w jakimś z biegów pokryje linię.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Spróbujmy dzisiaj coś pograć. Dwa zacne pojedynki, można powiedzieć prestiżowe.

1. Bjarne Pedersen over 4, BET 365, @ 1.80

Bjarne u siebie solidnie, średnia 2.19pkt/bieg. Jedynym mankamentem jest to, że przy takiej stawce wśród własnych kolegów pojedzie dziś 4krotnie ale mimo to linia bardzo niska. Warto śpróbować.

2. Craig Cook over 6, BET 365, @ 1.83

Jedzie pod ,,5&#39;&#39;, średnia wyjazdowa 1,8 a dzisiaj być może i 5 startów. Podobnie jak wyżej. Warto.
3. Craig Cook (+2) : Richard Lawson (-2), BET 365, @1.72

Lawson mimo, że u siebie jedzie bardzo dobrze, upatruję tutaj szansę. Głównie dzieki temu (-2) oraz temu że, Richard jedzie w parze z Kennettem, który u siebie śmiga pod średnia 2.8 pkt.bieg.

4. Ritche Worrall (-1) : Lewis Kerr, BET 365, @ 1.90

No cóż. Kerr u siebie średnia 1.3 pkt/bieg, nie wiem czy w tym sezonie zanotował jakiś świetny występ a Worrallowi się to zdarzało. Tak czy siak średnia wyjazdowa 1,6 pkt/bieg - i myślę, że ma szansę pokryć to (-1).

5. Lakeside @ 1.45
Poole @ 1.10


AKO 1.60

Przy Poole nie ma żadnych wątpliwości, co do Lakeside to mają przewagę w seniorach i mam nadzieję, że to wykorzystają. Plus aut własnego toru, który w tym sezonie jest pewnym plusem dla Młotów. Oczywiście Asy potrafią zaskakiwać - wszyscy wiemy jak jest, szczególnie w tej nieprzewidywalnej lidze.
Powodzenia i oby szczęśliwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ellis -2 : Howarth 2.05 betsafe ⛔

aż sobie założyłem tam konto ????
Adam ma dzisiaj trzeba powiedzieć wprost, łatwiej niż ostatnio. Przechodzi na rezerwę, co jak wiemy powoduje zupełnie inne biegi, niż z często przez niego jeżdżonego numeru drugiego. U siebie pokazał, że potrafił się spasować bardzo dobrze notując cyferki 2,22 na bieg, w większości startując w trudniejszej stawce niż dzisiaj. Jego rywal solidny poza specyficznym obiektem domowym kręci 1,3 na bieg, buki zakładają, kolejny jego start za słabego na wyjazdach Clegg`a i pewnie tak będzie, tylko, że potrafiący przyjeżdżać przed Holderem na swoim torze Ellis, osiągnie moim zdaniem o wiele lepszy wynik punktowy.

Kennett -1 : Nicholls 1.95 Bet365⛔

Coś dzisiaj zbyt pewnie mi wyglądają wybrane typy, więc pewnie będzie w plecy, no ale &quot;muszę&quot; to zagrać Edek ma 2.71 u siebie, to jest kosmos, ma Z/Z za adrenalinę. Ja wiem, że Scott to od wielu lat solidny gracz, brytyjska czołówka, narzeka na swój nowy domowy tor, przy tym kręcąc wyższe średnie na wyjazdach, tu może też buk liczy na podwójnie punktowany jeden z biegów Nichollsa, ale mnie to nie przekonuje, gram lekkie ujemne handi na Kennetta
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Dzisiaj w Anglii półfinały a w Szwecji finał.
Ilu zawodników jeździ na co dzień i tu i tu?
Które buki jako pierwsze wystawiają kursy na żużel?
Bet365 robi to na ostatnią chwilę.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Antonio Lindbäck nie pojedzie dziś w Poole. Mistrz Wolverhampton za 5 zeta?
Skad info? Swoją drogą to Szwed w 1. meczu szału nie pojechał - raptem 5 punktów. Nie wiem jak jest w regulaminie odnośnie gościa, czy może jechać w play offach. Jeśli R/R to dodatkowy start ma Holder, który jest ostatnio w gazie. Z drugiej strony Piraci mają dość solidną zaliczkę i Wilkom ciężko będzie to odrobić. Aczkolwiek za drobne jak pisałeś można spróbować (o ile pewne info odnośnie Lindbaecka) ????
Edit:
Dzięki za info. Z tego co widzę to jednak może jechać gość. Niezłym pomysłem byłoby ściągnięcie na mecz Tungate. Swoją drogą Wilki bez Thorsella, który ma mecz w Elitserien co jest dość sporym osłabieniem. Jednak lepiej poczekać na pełne składy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom