>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kazachstan - Polska, el. MŚ'2018 [niedziela, 4.09.2016, godz 18:00]

J 0

jannn08

Użytkownik
Polacy grając w klubach w formie: Lewy hattrick, Milik dwie bramki w Napoli, Teodorczyk jeden gol wcześniej dwa gole plus asysta co daję b. dobry start w Anderlechcie. Do tego Linetty dwa mecze wygrane po 90 min w Sampdorii, Boruc w XI kolejki Pl.
Nie wiem nic o drużynie z Kazachstanu ale patrząc na ich sparingi, przegrany mecz z Kirgistanem, remis z Gruzją można śmiało skłaniać się w stronę zwycięstwa Polski. Po głowie chodzi mi brak BTS ale kurs marny bo oscyluję w granicy 1.5, więc raczej będę grał handicap 1-0 na Kazachstan. Jestem przekonany, że naszym celem jest tylko wygranie grupy i Polacy zechcą to zacząć od wysokiego zwycięstwa 3-0, lub 4-0
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Ja bym z handi nie szalał, wiadomo Polacy są w mega formie, ale:
-Długa podróż
-Sztuczna nawierzchnia
-Zła pogoda(ciepło,duszno)
-Zespól z Kazachstanu jest zgrany tam wszyscy są z rodzimej ligi i każdy każdego zna.
Zobaczcie ile osób z podstawowej jedenastki jest z FC Astana. ;) Oczywiście nie twierdze że Kazachowie to wygrają, bo jednak nie mają większych szans, ale strzelaniny bym się nie spodziewał bo oni też z początku się przecież nie położą i nasi się będą musieli namęczyć. Moim zdaniem Polska wygra skromnie 1-0,2-0 tak czy siak kurs 1.50 na Polskę w bet-at-home do gry. ⛔
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ciekawa opcja, to Polska wygra do zera @2.20 Bet365. Analizować nie ma za bardzo, co ja rozumiem, ze FC Astana, zgrana ekipa itd, ale obowiązkiem naszej repry jest przyjechać tam, opędzlować ich do zera i wrócić do Wawy. Mamy lepszych zawodników, tylko Krycha i Grosik bez gry w klubie, ale tylko o tego drugiego sie ewentualnie martwić mozna. Przypomnieć trzeba, ze Kuba zagrał najlepszy turniej w życiu nie grając nic we Fiorentinie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Kazachstan - Polska
buk: Betsson
TYPY:
Polska wygra - TAK. Kurs: 1.46 Wynik: 2:2 ⛔
Obie drużyny strzelą gola - NIE. Kurs: 1.59. Wynik: 2:2 ⛔
Polska Handicap -1. Kurs: 2.50. Wynik: 2:2 ⛔
Polska powyżej 1.5 gola - TAK. Kurs: 1.75. Wynik: 2:2 ✅
Do przerwy wszystko wyglądało pięknie. Życie.​

Już piszę dlaczego wybrałem takie Typy, a nie inne. Polska reprezentacja pokazała się z bardzo dobrej strony na ME we Francji, i teraz czas najwyższy potwierdzić to wszystko w EL. do MŚ w Rosji. Gra ekipy Nawałki wszystkim się podoba. Gra jest poukładana, wszystko hula jak trzeba.
Zacznijmy od bramkarzy. Tu numerem jeden jest Fabiański, który dość nieźle wszedł w sezon, a w ostatnim ligowym spotkaniu obronił rzuty karny. Szczęsny po ostatnich babolach w el. do LE niema co liczyć tu na występ. Myślę, że podobnie będzie z Borucem, który jest trzecim bramkarzem w naszej kadrze.
Obrona to zdecydowanie Piszczek, Glik, Pazdan i Rybus. Tego ostatniego niestety nie mogliśmy oglądać na Euro, ale Maciek zaliczył dobre występy w Ol. Lyon. Glik i Pazdan to tarany naszej defensywy i ich przedstawiać nie trzeba nikomu. Piszczek, jeśli zagra na swoim przyzwoitym poziomie, to jest z niego pożytek, na dzień dzisiejszy niema zmiennika dla niego.
Pomoc to Błaszczykowski, który podjął dobrą decyzję o zmianie klubu. Obok niego zobaczymy?. No właśnie teraz jest pytanie, czy od pierwszych minut zagra Krychowiak, który w PSG nie zaliczył ligowego debiutu, czy może Nawałka postawi na dwójkę Linetty-Zieliński. Tak naprawdę nie wiemy co się dzieje z Krychowiakiem i jaki jest powód brak jego gry w PSG. Na lewej standardowo Grosicki. Motor napędowy naszej lewej flanki, który po raz kolejny będzie napędzał naszą grę O atak martwić się nie musimy. Lewy-Milik są w świetnej formie i pokazali to przez ostatnie 2-3 tygodnie strzelając razem 9 goli. Do tego jest Teodorczyk, który zaliczył już pięć trafień i mam nadzieję, że dostanie swoje 20-15 minut gry.
Teren nie jest łatwy, ale nie możemy szukać wymówek typu, że boisko będzie sztuczne, że lot będzie trwał 5-6h itd. Nawałka dobrze przygotowuje zespół robiąc treningi na sztucznej nawierzchni w Polsce, aby piłkarze się przyzwyczaili na to co ich czeka. Trzeba wyjść na boisko, zagrać z jajami i po prostu wygrać. Szczerze to każdy wynik niż wygrana Polski będzie dla mnie niespodzianką i zaskoczeniem. Liczę, że z przebiegu gry to my będzie kontrolować mecz i w pierwszej połowie ustrzelimy coś żeby móc potem zachować spokój. Druga połowa to dobicie rywala na 0:2 i po meczu. Taki scenariusz przewiduję i mam nadzieje, że się spełni.
 
sekiiiv2 42

sekiiiv2

Użytkownik
Moja propozycja na ten mecz to handicap -3,5 @8
Jesteśmy klasową reprezentacją z wyśmienitym atakiem. Ostatnie kolejki ligowe pokazały, że nasi Panowie z ataku w formie, a Kazachstan przegrywa 2-0 z zespołem trzeciego świata. Poza tym patrząc na 4-0 z Gruzji, wyjazdy wcale nie takie straszne. Pozdrawiam
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Jeszcze też rozsądnie wydaje się być zagranie po 1.80 Bet365 że Lewandowski strzeli gola. ✅ Ja tak jak mówiłem strzelaniny się nie spodziewam, ale Lewy jest w wybornej formie i brameczkę powinien pyknąć.
 
A 0

adriano18

Użytkownik
Doczekaliśmy się czasów że w grupie o MŚ to nasz kraj jest faworytem do awansu i to nawet zdecydowanym, bardzo dobry występ na Euro we Francji, &quot;porażka&quot; dopiero po loterii jaką jest konkurs rzutów karnych z jak się okazało późniejszym mistrzem Europy to najlepsze podsumowanie naszego potencjału, trzech bardzo solidnych bramkarzy, czyściciel Pazdan razem z Glikiem i spółką gwarantują spokój na tyłach, troche gorzej w środku, nasz lider Krychowiak ławka w PSG ale może to i dobrze bo na pewno bedzie głodny gry i bedzie chcial sie pokazac, zresztą jemu nigdy nie mozna odmówic walecznosci, do tego Kuba, Kapustka i może Zielu odpali w koncu w kadrze. Atak to wisienka na torcie, wszyscy w dobrej dyspozycji strzeleckiej.
Kazachowie to nie są chłopcy do bicia i nie spodziewam się tutaj pogromu ale 3pkt powinny pojechac do Polski po raczej nie łatwym spotkaniu na trudnym terenie, w swoich kuponach stawiam na czysty win Polski i może za mniejszą stawke jakies małe handi
 
kagain 12K

kagain

Użytkownik
Mówi się że będziemy grać na trudnym terenie, ale jak się spojrzy w statystyki to widać, że Kazachstan wcale nie osiągał w ostatnich latach lepszych wyników w meczach domowych. Nie jest to też drużyna bramkostrzelna, nie licząc felernego sparingu z Kirgistanem strzelali w ostatnich meczach po jednej bramce (ale trzeba wziąć pod uwagę że grali z rywalami raczej z niższej półki). Jeśli zachowamy koncentrację to mamy naprawdę duże szanse na zachowanie czystego konta.
Myślę że np. dokładny wynik: 0:1, 0:2 lub 0:3 @2.25 Bwin do pogrania
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Polska
Typ: 1 połowa/ cały mecz X/2
Kurs:4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

A więc zaczynamy! Po udanym Euro czas zacząć kwalifikacje do Mistrzostw Świata. Reprezentacja Polski w świetnych nastrojach zaczyna walkę, jedynie może martwić brak Grosickiego, którego zabraknie z powodu kontuzji lecz ma Go kto zastąpić. Na euro świetnie się pokazał Jędrzejczyk więc do przodu może dać Rybusa bądź Kapustkę lub Wszołka a więc trener ma duże pole manewru. Zabraknie również Mączyńskiego naszego motorka który zawsze wybiega po kilkanaście kilometrów w meczu, więc ktoś z trójki Jodłowiec, Linetty, Zieliński go zastąpi. Najwięcej szans daje się Zielińskiemu lecz za wygraną nie daje Linetty, który świetnie rozpoczął sezon w Sampdorii i gra w pierwszym składzie.
Murawa sztuczna to może być jedno z utrudnień jakie czekają naszą reprezentację. Do tego dochodzi daleki wyjazd bo Kazachstan. Piłka Kazachstańska wygląda coraz lepiej, patrz awans do Ligi Mistrzów w tamtym sezonie przez klub z Kazachstanu Astana. Widać, że rozwija się tam piłka, może nie jest to jeszcze poziom europejski ale powoli idą do przodu.
Ostatni sparing przed tym meczem nie napawa optymizmem Kazachstanu, porażka 0:2 z Kyrgyzstan ale przypominam to był tylko sparing, Polacy też przed euro spisali się bardzo słabo w sparingach a jak było na euro to każdy widział więc nie ma sensu patrzyć na takie wyniki.
W poprzednich eliminacjach do Euro do Kazachstanu przyjeżdżali kolejno Łotwa 0:0, Czechy 2:4, Islandia 0:3, Turcja 0:1, Holandia 1:2. Hm może i przegrywali ale prócz ewidentnej porażki z Islandią to nie dawali za wygraną w pozostałych meczach.
W tym meczu typuje zwycięstwo Polaków lecz do przerwy daje remis a w II połowie Polacy strzelą 2 gole i mecz zakończy się zwycięstwem 2:0. Myślę, że Kazachstan w I połowie będzie &quot;gryzł trawę&quot; żeby nie stracić bramki lecz po przerwie gdy opadną z sił Polacy ich napoczną i będzie im się grało łatwiej.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kazachstan vs. Polska
Pierwsze spotkanie naszej reprezentacji po EURO 2016. Bardzo udanym, bo w końcu odpadliśmy po rzutach karnych z późniejszymi mistrzami Europy. Wielu naszych poszło do wielkich lig europejskich, niektórzy grają w pierwszych składach a drudzy jeszcze nie. Ale o co mi chodzi? Ten rok jest najlepszym rokiem w historii polskiej piłki, a przecież jeszcze pół roku przed nami, więc sukcesy mogą się zwiększyć dzięki Legii czy właśnie reprezentacji. Jutro jedziemy na bardzo trudny obiekt w Kazachstanie. Do tego gramy na sztucznej murawie, najprawdopodobniej przy wielkiej temperaturze i małej wilgotności. Czy to powoduję, że Polska drużyna nie jest faworytem i Kazachowie mają jakieś szanse? NIE! W końcu jesteśmy faworytami do awansu a nawet do wygrania w tej grupie i jutro trzeba to udowodnić. Nasi napastnicy są we fenomenalnej formie, obrona jest silna a Krychowiak do spółki (mam nadzieje) z Linettym powinni rządzić środkiem pola. Ten mecz będzie do momentu strzelenia pierwszej bramki przez nasz zespół. Jeżeli stanie się to w pierwszej połowie to będzie to łatwe spotkanie, jeżeli nie strzelimy bramki za szybko to w drugiej połowie mamy rezerwowych, którzy mogą przechylić losy spotkania na swoje miejsce. Ja idę w handicap, bo jestem zdania, że wygramy jutro bez większych problemów, mimo pogody czy sztucznej murawy. Kazachowie grali w tygodniu sparing a my trenowaliśmy, moim zdaniem Nawałka przygotował jakąś kontrę na warunki jakie mają Kazachowie i zniszczymy ich czysto sportowymi umiejętnościami.

Polska (-1.5) - 2.55/betsson ⛔
Polska (-2.5) - 5.5/betsson ⛔

Do tego sądzę, że za strzelanie bramek będzie odpowiedzialny Milik. Lewandowski pewnie znów będzie podwajany i faulowany a piłki będę spadały Arkowi pod nogi. Miejmy nadzieję, że będzie bardziej skuteczny niż na Euro i coś ukuje. Mój buk dał mi 15zł freebeta na to spotkanie, więc próbuję tak.

Arek Milik strzeli 2 lub więcej goli - 7.5/betsson
⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Milik strzeli gola @@ 2.40 Efortuna
Znakomity kurs na to że Milik strzeli dzisiaj Kazachstanowi gola, doskonale wiemy jak gra Lewandowski i rywale z reguły jego bardziej kryją. Dzięki temu Arek ma więcej okazji liczę że dzisiaj mu skuteczność dopisze i grzech nie skorzystać z takiego kursu.
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Nie ma co gdybać panowie. Żaden upał przecież pogodę można sprawdzić. Bezchmurne niebo i 17-20 stopni nie sadze zeby było szczególnie duszno. Ładny nowy stadion, a piłkarze wiedzą co to sztuczna murawa. Nie jest to mecz towarzyski. Chłopaki w przeciwieństwie do Kazachów mają szansę na dobry wynik na mistrzostwach świata ( jedną z niewielu w życiu) i będą gryźć tą sztuczną trawę żeby z niej zejść z bezpiecznymi 3 pkt.
Ja już kuponik puściłem
Polska (-1) HA Bet365 @1,825
I na dokładkę Niemcy DnB @1,17
Razem mamy 2,13 dla mnie promocja, a na pewno value. Podpórka jest bo jak wiadomo dziwne rzeczy sie zdarzają.

/Edit: Po co miałbym pisać kto gdzie gra itp. Każdy to wie, a stawka meczu gra rolę.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Kazachstan - Polska
Nasze Orły zmierzą się dzisiaj z Kazachstanem na sztucznej murawie Astana Arena. Podopieczni Adama Nawałki mają jeden cel zgarnąć całą zdobycz punktową i wystąpić na MŚ w Rosji, a do tego długa droga. Dobrze by było gdyby rozpoczęli eliminacje od zwycięstwa. Rywal choć niezwykle groźny, jednak do pokonania. Przed tym spotkaniem Kazachowie rozgrywali mecz kontrolny z Kirgistanem i ulegli 2:0. Polacy po występach na EURO rozbudzili emocje i wyobraźnie nawet tych najbardziej krytycznych kibców. Dla kapitana naszej reprezentacji Roberta Lewandowskiego eliminacje te mogą okazać się niezwykle ważne pod kątem całej kariery, ponieważ sukces na MŚ to spełnienie marzeń każdego zawodnika i zapewne Robert doskonale o tym wie, dlatego dzisiejsze zwycięstwo Polaków jest ich obowiązkiem. Wspomniany Lewandowski zanotował fantastyczny początek sezonu wbijając już rywalom w pierwszej kolejce trzy bramki. Do gry w Napoli wszedł również Arkadiusz Milik, który w ostatniej kolejce zdobył dwa gole. Ciągle czekamy na debiut Grześka Krychowiaka, jednak o jego formę możemy być spokojni. W dzisiejszym spotkaniu Adam Nawałka nie będzie mógł skorzystać z Kamila Grosickiego, gdyż po jego sadze transferowej piłkarz nabawił się urazu i dzisiaj niestety nie może zagrać. Dzisiaj w jego miejsce powinniśmy zobaczyć Bartosza Kapustkę. Do boju Biało-Czerwoni!
Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Maciej Rybus - Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński - Jakub Błaszczykowski, Bartosz Kapustka - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski
▶ Polska
▶ Kurs : 1.60
▶ Otobet
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Masz rację, różne rzeczy się dzieją, ale tych sensacji nie upatrywałbym jednak dzisiaj w Norwegii, bo Niemcy muszą wreszcie zacząć grać na poważnie i 1,44 to już value(sam gram no btts&amp;Germany win po bajecznym 2,6)
Do rzeczy:
Polska rozpoczyna dzisiaj eliminacje pojedynkiem z co tutaj dużo mówić, dużo słabszą ekipą. Minęły już czasy kiedy mogliśmy się o wyniki takiej konfrontacji obawiać.
Powodzenia dla szukających tutaj btts, ja nie widzę argumentów, w sumie nie widzę żadnego niebezpieczeństwa dla naszej obrony. Grzegorz Krychowiak wciąż próbujący się przebić do galowej jedenastki PSG jest głodny gry, Linetty zasmakował już Catenaccio i moim zdaniem ta para powinna rozpocząć, bo siła naszej kadry leży przecież w skrzydłach, a tam zapewne perspektywiczny Kapustka i zawsze poprawny Błaszczykowski. Atak to już my mamy jak z bajki. Dwie gwiazdy, a reszta też w formie.

Mój typ: no btts/over 2,5&amp;Polska win
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja bym przestrzegała przed hura optymizmem .Polska zaczyna nowy rozdział od bardzo trudnego meczu nie zdziwię się jeśli po pierwszej połowie nie padną bramki ,to będzie strasznie męczony mecz mam nadzieje zwycięski .
Moje typki:
1&gt;połowa typ:X,Kurs:2,20 &lt;bet365&gt; ⛔
under 1,5-&gt;Kurs:3,00 ⛔&lt;bet365&gt;
ht/ft typ:x/2,Kurs:4,00⛔&lt;bet365&gt;
DW- typ:0-1,Kurs:5,50⛔&lt;bet365&gt;
Dodam że na ich terenie nie męczyli się tylko Polacy ,większość topowych zespołów bramki strzelała dopiero w drugiej połowie.&lt;/bet365&gt;&lt;/bet365&gt;&lt;/bet365&gt;&lt;/bet365&gt;
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
⚽ Kazachstan - Polska ⚽
Witam wszystkich. O 18 nasza reprezentacja zaczyna walkę o uczestnictwo w pierwszym Mundialu od 2006 roku. Na początek moim zdaniem bardzo niewygodny mecz. Cała Polska podbudowana sukcesem na Euro, oczekiwania jeszcze większe niż wcześniej. Wszystkim &#39;niedzielnym&#39; kibicom przed telewizorami zapewne się wydaje że wycieczka do Kazachstanu to pewne 3pkt. Tymczasem moim zdaniem aż tak łatwo nie będzie. Kazachstan to niewygodny rywal- daleka podróż, sztuczna murawa. Niemniej jednak wierzę, że nasi piłkarze sobie z tym poradzą- na pewno są podbudowani swoimi ostatnimi występami, atmosfera w kadrze znakomita a Nawałka udowodnił już nie raz, że wie co robi. Lekceważenia przeciwnika też nie będzie, ponieważ już z gorszymi drużynami potrafiliśmy mieć problemy i nasi reprezentanci na pewno wyjdą w pełni skoncentrowani. Wobec tych wszystkich argumentów ja tu widzę zwycięstwo Polski, jednak bez pogromu. Dlatego idę w stronę takiego typu:
TYP: Polska i ponizej 2,5 @3,25 buk365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Polska - Kazachstan
Na ten mecz proponuję następujące typy:
Polska -1,5 @ 2,67 (Bet365)
Polska na Mistrzostwach Europy pokazała że można już Nas zaliczyc do czołówki Europejskiej. Do składu z Euro dołączyli Maciek Rybus, który na pewno ma więcej do zaoferowania w ofensywie od Artura Jędrzejczyka, a i w defensywie nie jest gorszym zawodnikiem oraz dołaczył Paweł Wszołek, który miał znakomitą rundę wiosenną w Hellasie Verona, ale kontuzja ręki wyeliminowała go z gry we Francji. Kazachstan w fatalnej sytuacji. Od lat nie inwestuje się w młodziez w tym kraju czego skutki widać teraz. Po prostu grają zawodnicy bardzo przeciętni, co widać po wynikach. Wygrali skromnie z Chinami w rezerwowym składzie, a przecież Chiny sa jeszcze słabsze. W ostatnim spotkaniu z Kirgistanem porażka, a przecież Kirgistan to zespół amatorów...
Dziś mam nadzieję że od pierwszej minuty to My będziemy grac w piłkę a bramkarz Kazachstanu będzie wyjmowac piłkę z siatki kilkukrotnie.
Robert Lewandowski strzeli gola? TAK @ 1,83 (Bet365)
Robert od początku sezonu w wybitnej formie. W dwóch meczach: w pucharze Niemiec oraz na inaugurację rozgrywek Bundesligi trafiał do siatki aż sześciokrotnie (po hat-tricku na mecz). Dziś mam nadzieję na przedłużenie tej strzeleckiej serii i na pewno stać Roberta na strzelenie nie tylko jednej bramki a nawet na utrzymanie serii z Bayernu (3 gole)
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Widzę że koledzy uwierzyli że skoro kadra wygrała jeden mecz o stawkę na Euro z Irlandią,oszałamiajacym 1-0,wszyscy wiedzą że z Ukrainą już to był tylko sparing abstrachując od tego jak nas Ukraińcy cisnęli w ty meczu,to jest już Mistrzem Europy i takich ogórków jak Kazachstan rozniesie...Otóż mam nadzieje że się mylę ale coraz bardziej staje się jasne ze tu będzie 1x✅✅✅....Pomijane są poważne argumenty z których należy wywnioskować by tego meczu nie tykać. Przede wszystkim Masówka. Ale też:
Brak gry Krychowiaka.
Kontuzja Grosika.
Przecenianie wyczynów Milika i Lewandowskiego.Milik w 2 połowie z Milanem zagrał totalny piach,pierwszy gol to więcej szczęścia niż rozumu ,zero dobrych strzałów z ziemi,tylko ta główka po rzucie rożnym,dla mnie fart i tyle. A Lewandowski i cały Bayern Werderowi co sezon ładuje po 15 goli więc poczekajmy na BVB bo podejrzewam że znowu 0-0.....
Zmiany w środku pola. Wypadł Mączyński będzie grał ktoś inny a to plus problemy Krychowiaka może zrobić problemy w środku.
Jakieś dziwne ruchy związane z wyjazdami ze zgrupowania i nowymi kontraktami....już widzę te nagłówki po porażce że to był jeden z jej powodów...
Obym się mylił,nie daje tego do typów dnia bo źle by mi się oglądało ale ta masówka źle się skończy, jeszcze mi brakuje jakiegoś mądrali który się pochwali że za całe oszczędności zagrał na 2... Myślę że raczej na pewno stracimy gola✅✅✅ i na 99 % dubel Niemcy Polska✅✅✅ nie wejdzie,bo na te dwie opcje dużżżżo typów....????
 
Do góry Bottom