>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Informacje o kontuzjach/wzmocnieniach

H 12

handpicks

Użytkownik
Cześć,


Założyłem ten temat, gdyż jestem tu nowy i chciałbym wymieniać się informacjami z piłki ręcznej. Typuję szczypiorniak od 10 lat, jest tam jakaś wiedza, ale oczywiście jeżeli admini i moderatorzy tego działu nie mają nic przeciwko, chciałbym trochę pobudzić sektor piłki ręcznej na FB.

A więc tak jak w temacie informacje o kontuzjach, absencjach, wzmocnieniach, bankructwach klubów etc. mile widziane. Liczę, że do tematu przyłączy się kilka osób i pociągnie go wraz ze mną. Jeżeli złamałem jakiś pkt regulaminu (jestem tu nowy), proszę usunąć temat. Gram tylko ręczną, więc zależy mi na jak największej bazie informacji.

Ja ze swojej strony gwarantuje wiele ciekawych informacji m.in bezpośrednio z klubów, polskich portali, stron internetowych, closed for polskich i zagranicznych, a także innych miejsc.


Jestem jak najbardziej za. Lepiej stworzyć jeden wątek a w poszczególnych meczach dopisywać. Sezon rusza 3 września, więc do boju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Zazwyczaj kwestie absencji i transferów poruszało się w temacie dyskusji o piłce ręcznej, bądź tematach założonych dla poszczególnych lig. Możemy jednak się tak umówić, że o kontuzjach i ruchach transferowych spoza ścisłego grona, które jest rozdzielone na poszczególne tematy, będziemy pisali właśnie tutaj.
 
H 12

handpicks

Użytkownik
Filip Mirkulovski i Philip Potter nie zagrają dziś w barwach WSG Wetzlar, w meczu przeciwko Coburg. Powód - kontuzje obu graczy. Mecz odbędzie się na arenie rywala.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jannick Green i Finn Lemke okupili ostatni mecz w Pucharze Niemiec kontuzjami i raczej nie zagrają w dzisiejszym Superpucharze z RNL.
 
Do góry Bottom