>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagrody w V sezonie FB League - 09-12.2016r

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podział nagród w sezonie V (wrzesień - grudzień 2016) naszych rozgrywek nagrody są następujące:
Ekstraklasa:
1 miejsce - 200PLN na Skrill
2 miejsce - 150PLN na Skrill
3 miejsce - 100PLN na Skrill
Pula: 450PLN
Sponsor: administracja forum.
I Liga
1 miejsce - 200PLN na Winmasters
2 miejsce - 125PLN na Winmasters
3 miejsce - 75PLN na Winmasters
Sponsor: Winmasters
II Liga
1 miejsce -€“ 200PLN na Oddsring
2 miejsce - 100PLN na Oddsring
3 miejsce -€“ 50PLN na Oddsring
III Liga
1 miejsce - 150PLN na Sportingbet
2 miejsce -€“ 100PLN na Sportingbet
Sponsor -€“ Sportingbet
Liga Mistrzów
Zwycięzca: Słuchawki Sennheiser HD 518
https://www.morele.net/sluchawki-sennheiser-hd-518-359086/#div4
Puchar FB
Zwycięzca: Tablet Lenovo TAB2 A7-10F 7&quot; WiFi Czarny (59446207)
https://www.morele.net/tablet-lenovo-tab2-a7-10f-7-wifi-czarny-59446207-853344/

WARUNEK OTRZYMANIA NAGRODY!
1. Nagroda, może zostać niewypłacona graczowi, którego aktywność na forum jest niedostateczna w trakcie trwania konkursu. (ogranicza się tylko do podawania typów w konkursie, postów w hyde parku i w innych poza bukmacherskich tematach). Będzie to sprawdzane.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Ze sportingbet zostały już dopisane.
Resztę dopiszemy do świąt.
W moim przypadku dalej obowiązuje zasada że muszę być aktywny tak jak teraz to otrzymam swoje 200 zł na skrill za wygraną Ekstraklasę i słuchawki za wygraną Ligę Mistrzów?
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Marcin-Odra u mnie dalej obowiązuje że za wygraną Ekstraklasę 200PLN na Skrill dostanę oraz słuchawki za wygraną Ligę Mistrzów dostanę jak będę do początku lutego utrzymywał obecną aktywność?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Spokojnie, każdy nagrodę dostanie, jest okres świąteczny dodatkowo chłopaki zaangażowali się w Szlachetną Paczkę, wszystko będzie, trochę cierpliwości.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Zostały tylko Skrill + nagrody rzeczowe. Skrill zostanie wysłany do 10 dni, ponieważ mam zablokowane konto.
Marcin-Odra a ja dalej muszę czekać do tego lutego, może zrobisz wyjątek z okazji nowego roku, jak widać poprawiła mi się aktywność a wcześniejszy jej brak był spowodowany brakiem czasu ale teraz trochę inaczej to przeorganizowałem i jest hit, mojego skrilla masz z konkursu APNW a do wygranej w Lidze Mistrzów muszę podać dane do wysyłki.
To jak będzie, Tobie też to ułatwi pracę bo wszystko będziesz miał ogarnięte wcześniej ????
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Masz PW do kontaktu? Nie mam od Ciebie żadnych danych.
Musisz do połowy lutego aktywnie działać ;)
Była umowa do 02 lutego odnośnie nagrody z Ekstraklasy no ale jako że wygrałem też Ligę Mistrzów to niech będzie że połowa lutego bo i tak będę już normalnie działał:grin:
Podziękuj Intelowcowi że mnie wyrzucił z Pucharu bo gdyby nie on to zgarnąłbym pełną pulę:cool:
 
Do góry Bottom