>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Połączenia z Danii. Przekręt z wykorzystaniem Betsson?

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jakiś czas temu dzwonił do mnie co najmniej kilakqcie razy duński numer (kierunkowy +44). Oczywiście nie odbierałem, jaki czas nie dzwonił ten numer do mnie. Dzisiaj znowu dzwonił, ale co ciekawe nagrała się wiadomość na poczcie. Coś w stylu &quot; wciśnij 1 żeby strzelić karnego w lewo, 3 w prawo&quot;. Kilka razy to samo i za chwilę padło info że to z Betsson. Czy to chodzi o to, że jak odbiorę ta rozmowa będzie trwała dłuższą chwilę a ja zapłacę duży rachunek za abo? Tak myślałem na początku, ale takie wałki to robili dzwoniąc z jakiś afrykańskich numerów gdzie za minutę połączenia jest np. 30zł, w UE te połączenia teraz są bardzo tanie więc coś nie pasuje. Dodam że numeru telefonu nie podaje na jakiś &quot;dzikich&quot; stronach, no ale z Betsson to też na pewno nie był telefon.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Jakiś czas temu dzwonił do mnie co najmniej kilakqcie razy duński numer (kierunkowy +44). Oczywiście nie odbierałem, jaki czas nie dzwonił ten numer do mnie. Dzisiaj znowu dzwonił, ale co ciekawe nagrała się wiadomość na poczcie. Coś w stylu &quot; wciśnij 1 żeby strzelić karnego w lewo, 3 w prawo&quot;. Kilka razy to samo i za chwilę padło info że to z Betsson. Czy to chodzi o to, że jak odbiorę ta rozmowa będzie trwała dłuższą chwilę a ja zapłacę duży rachunek za abo? Tak myślałem na początku, ale takie wałki to robili dzwoniąc z jakiś afrykańskich numerów gdzie za minutę połączenia jest np. 30zł, w UE te połączenia teraz są bardzo tanie więc coś nie pasuje. Dodam że numeru telefonu nie podaje na jakiś &quot;dzikich&quot; stronach, no ale z Betsson to też na pewno nie był telefon.
Betsson napisal by do Ciebie ze dzwonil najlepiej skonsultuj sie z ich live chatem teraz masz tylko po angielsku jesli znasz...To musisz na stronie zmienic jezyk na angielski...A po polsku masz jutro od 11 do 18...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Sory, teraz zauważyłem że dzwonili z +45 wcześniej, ale też dziś +44. Z Danii raczej nikt do mnie nie dzwonił, a na poczcie głosowej faktycznie nagrała się wiadomość z numeru +44. Nie mam się co kontaktować z Betsson, bo to na 99% nie oni.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wydaje mi się, że Grupa Betsson zaczyna korzystać z &quot;telefonicznego centrum promocji&quot; - tak bym to nazwał. Betsson do mnie nie dzwonił, ale Betsafe tak, z promocją 100% do 400PLN przy kolejnym depozycie. Miało to miejsce podczas euro2012, z tymże dzwonili polskiego numeru (nr kierunkowy z Warszawy). Być może biuro call canter Betsafe mają w Warszawie, a Betsson w UK/Dani. Jednak podkreślę, że to tylko moja prywatna hipoteza.
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
Za odebrane polaczenie nigdy nic nie zaplacisz. Co do tego przekretu z afrykanskimi numerami to chodzi o to ze z tamtych numerow ktos puszcza tzw strzalke i czeka az my oddzwonimy. Wtedy dopiero naliczana jest oplata za polaczenie.
 
Do góry Bottom