>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 2016/2017

D 0

dominik_nufc

Użytkownik
Ktoś się orientuje skąd tak wysoki kurs na Zvezde Zvenigorod w dzisiejszym meczu z Kubaniem w rosyjskiej lidze piłki ręcznej kobiet?

Ja również jestem zaskoczony tym kursem. W porównaniu z ostatnim meczem od początku zobaczymy trzy inne zawodniczki, zmiana w bramce oraz dwie w polu. Jednak Alexeeva, Ivanova, Klimantceva i Sukalova zagrają od początku. Później oczywiście mogą być zmiany a ławka praktycznie taka sama jak ostatnio, tak więc nie rozumiem o co tutaj chodzi.
Biorę Zvezda AH +6,5 @ bet365 a nawet lekko na zwycięstwo @11.00 bet365
Też pograłem lekko na zwycięstwo Zvezdy. H2H miażdżące na ich korzyść, no i ten kurs. Ciężko przejść obojętnie ????
 
prince91 136

prince91

Użytkownik
13.09.2016 - 18:00
Rumuńska Liga Nationala
Dobrogea Sud (5) - Resita (8) 30:22

Resita +3,5 AH @1.95⛔ Unibet
Resita @5.00⛔ Unibet

W zeszłym sezonie dość regularnie śledziłem te rozgrywki i może obecnie nie jestem na bieżąco z tematem, to mimo wszystko wydaje mi się, że kurs na gości jest mocno przesadzony. Będzie krótko. W poprzednim sezonie Resita awansował do play offów z 7 miejsca, tak więc w ćwierćfinale zmierzył się z zespołem z drugiej pozycji i jak się okazało późniejszym wicemistrzem - CSM Bucuresti. Bardzo dzielnie walczyli, ale ostatecznie odpadli z rywalizacji.
Gospodarze to beniaminek, który jak na razie spisuje się całkiem nieźle. Kadrowo moim zdaniem wyglądają gorzej, jednak będą mieć dodatkowy atut w postaci własnego boiska. Ale czy to może mieć aż takie znaczenie? Resita na wyjazdach potrafi grać i moim zdaniem jest w stanie nawet wygrać to spotkanie.

Ktoś się orientuje skąd tak wysoki kurs na Zvezde Zvenigorod w dzisiejszym meczu z Kubaniem w rosyjskiej lidze piłki ręcznej kobiet?
Ja również jestem zaskoczony tym kursem. W porównaniu z ostatnim meczem od początku zobaczymy trzy inne zawodniczki, zmiana w bramce oraz dwie w polu. Jednak Alexeeva, Ivanova, Klimantceva i Sukalova zagrają od początku. Później oczywiście mogą być zmiany a ławka praktycznie taka sama jak ostatnio, tak więc nie rozumiem o co tutaj chodzi.
Biorę Zvezda AH +6,5 @2.00⛔ bet365 a nawet lekko na zwycięstwo @11.00⛔ bet365 37:27

Jednak nie bez powodu buki wystawiły takie kursy...No cóż, ręczna dziś leży. Teraz czekam na LM.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
15.09, godz 17:30
Rumunia, Liga Nacionala
Spotkanie : Vaslui - Poli Timisoara
Typ : Poli Timisoara -2,5 (!)
Kurs : 1,85 , bet365
W bukmacherce co prawda stawiam pierwsze kroki i robię póki co testy na niższej stawce. Delikatnie minusik, jednak już po kilkuset typach okazało się, że najwyższy yield mam na piłce ręcznej, na niej też się od niedawna skupiłem z dobrym skutkiem.Na początek, dlaczego liga rumuńska - otóż, jak w przypadku innych sportów, w ligach bardziej &quot;egzotycznych&quot;, łatwiej o pomyłkę buków i zgarnięcie lepszej linii niż w lidze ASOBAL czy Bundeslidze. Timisoara to ekipa, która zwyciężyłą w play offach w ostatnim roku, Vaslui w tym czasie walczyło w barażach o utrzymanie.Obecnie bilans bezpośrednich spotkań 4:1 dla Poli, a ostatnie spotkanie z lutego tego roku wygrali 7 bramkami.W tegorocznych rozgrywkach obie drużyny są już po 2 meczach. Vaslui w pierwszym spotkaniu zostało rozgromione przez Turdę, w drugim sensacyjnie zwyciężyło z CSM Bucuresti, które ostatnio jednak zawodzi.Timisoara po dwóch zaciętych spotkaniach gdzie o wyniku decydowała jedna bramka. Jeżeli chcą wrócić do formy, to dla nich najlepsza okazja. Dzisiaj zwyciężyli już w EHF Cup, mogą być co prawda zmęczeni, jednak jeżeli chce się być drużyną, która coś osiąga to zmęczenie trzeba odstawić na dłuższą przerwę. Linia nie jest zbyt wysoko, dlatego spokojnie można tutaj stawiać, gdyż różnica klas jest dosyć widoczna.
⛔
 
C 8

czpl

Użytkownik
Rumunia, Liga Nacionala
Resita - Dunarea Calarasi
2 @2.60 Betsson 8/10

Resita nie ma pieniędzy. Brak płatności dla pracowników. Zespół słaby w tym sezonie. Calarasi jest faworytem.
Poproszę rzeczową analizę pokazującą, że goście rzeczywiście są faworytem./Macko18
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Węgry, NB I
Tatabanya - Vaci
Tatabanya -4,5 @1,8
⛔ Rozliczamy swoje typy./Macko18
Linia, która dla mnie jest nieporozumieniem.Do rzeczy. W tym roku te drużyny grały ze sobą już 3x, trzy razy łatwe zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy.Na 7 ostatnich bezpośrednich spotkań, 7 wygrali. Gospodarze są drużyną pozwalającą zarobić.We wszystkich 4 spotkaniach pokryli swoje handicapy.Sezon rozpoczęli od meczy z zdecydowanymi faworytami - Szeged i Veszprem. Mecz z Veszprem przegrali 9 bramkami, ale to pierwszy mecz sezonu, zresztą i tak linie wystawione przez buki oscylowały w granicach -10,11.Później genialne spotkanie z Szegedem, a z tego co pamiętam szli dłuugo punkt za punkt, by przegrać 26:23. Następnie już rywale innej klasy i dwa łatwe zwycięstwa. Zauważyć też trzeba, że Tatabanya gra świetnie u siebie. W tym wypadku to coś znaczy - są takie drużyny, które na swojej hali grają na 150%. ( Przykład - La Rioja. ) Jutrzejszy rywal to drużyna o klasę gorsza. Wyższy kurs na ich ekipę związany jest tym, że weszli całkiem fajnie w sezon. Dwie wygrane i 1 porażka, w dodatku 1 bramką z zdecydowanym faworytem Csurgoi. Csurgoi jednak jest strasznie nierówną drużyną, delikatnie lepszą niż Tatabanya, ale ciężką do przewidzenia. Takie węgierskie Legionowo.Gospodarze jednak są powtarzalni, jak juz wejdą na odpowiedni poziom to go utrzymują i nie zdarzają im się słabsze mecze. Najwyższy już czas przerwać dobrą passę Vaci i odesłać ich na ich miejsce w tabeli.
Pamiętaj o podaniu bukmachera./Macko18
Bet365 /miqer120
;)
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Na dzis liga słowacka.
Pezinok - Povazska Bystrica ✅
TYP : Bystrica -14,5
@1,85 4j

Ogromna promocja ze strony buków. Povazska po serii średnio udanych meczy, dziś na pewno wyładuje swoją sportową złość.Nie ma nawet co porównywać klas tych zespołów. Ostatnie mecze Pezhinoka ( wszystkie to oczywiście porażki) :
48:12 z Preszowem - 36 bramek różnicy
38:19 z Spartą Hlohovec - 17 bramek różnicy
38:23 z Modrą - 15 bramek różnicy
37:20 z Salą - 17 bramek różnicy
25:33 z Bratysławą - 8 bramek różnicy
Na 5 meczy w 4 wszedł handicap a Povazska to zespół o klasę lepszy od SKP Bratysławy.
3 spotkanie :
Topolcany - SKP Bratysława
TYP : Topolcany -4,5
@1,75 za 4j
✅ łatwo

Kolejna linia będąca sporym nieporozumieniem. Topolcany w tym sezonie grają wyśmienicie, żadnej wpadki. 4 gładkie zwycięstwa z Povazską, Nove Zamky, Malacky i Modrą.Dodatkowo porażka ledwo 3 (!) bramkami z hegemonem słowackiej ligi Preszowem. To pokazuje formę tego zespołu. A drużyna ze stolicy - cóż, wygrana 8 bramkami z Pezhinokiem ( co nie jest wiele - udowodnione wyżej), dwa remisy, dwie porażki z czego ta z Preszowem różnicą 19 bramek. Jeżeli nie będzie tu żadnej wpadki ze strony ekipy Topolcany typuje tu gladkie zwycięstwo różnicą 5-10 bramek.
Kursy z całoroczngo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dzisiaj na tapetę biorę spotkanie SEHA League.
Mecz o godzinie o 18 :

PPD Zagreb - Metalurg Skopje
Typ : Skopje +4,5 @1,85
⛔
Mistrz Chorwacji kontra wicemistrz Macedonii.Spotkanie bardzo ciekawe i na pewno wyrównane. Obie drużyny grają w lidze mistrzów, obie zanotowały dwie porażki.Przyjrzeć trzeba się zaś rozmiarom tych porażek i przeciwnikom :
PPD Zagrzeb przegrywa 2 bramkami z Pick Szeged jako faworyt
PPD Zagrzeb przegrywa 6 bramkami z Kristianstadem jako ZDECYDOWANY faworyt
Skopje przegrywają 5 bramkami z Presovem jako dog
Skopje przegrywają 4 bramkami z Czechowskim jako dog
Forma Chorwatów daleka od ideału. Po dosyć dobrym początku sezonu, dość szybko przyszło wypalenie. Trener chorwackiej drużyny przed meczem ( tłumacz google, nie moje błędy gramatyczne) :
&quot; Zespół nie jest nawet blisko do mojej najlepszej formie i na pewno da nam poważny przeciwnik, takich jak metalurgia może sprawić wiele problemów. :
&quot;Wróciłem po długiej kontuzji, a na pewno nie mam nawet zbliżone do tych form, które miałem w poprzednim sezonie. Mam wielkie pragnienie, aby pomóc zespołowi, ale niektóre rzeczy nie zdarzają się z dnia na dzień. Aby powiedzieć, nasz trener nie może dawn przed świtem. Nie jesteśmy w dobrej formie chwili nie ma żadnych wyników...&quot;
Luka Sebetić
Atmosfera w chorwackiej szatni jak widać podobnie jak forma - daleka od ideału.W sobotę grają z Meshkovem Brest i jeżeli chcą coś w LM osiągnąć to mecz muszą wygrać i na nim się powinni skupić.
Aktualnie w SEHA Zagrzeb 3 zwycięstwa i 1 porażka, ale jak mówiłem to skutek bardzo optymistycznego wejścia w sezon, po którym błyskawicznie przyszedł kryzys.
Dla odmiany Skopje w SEHA :
Wygrana z Presovem, remis z Nexe i 3 porażki. Teoretycznie bilans dużo gorszy.Teoretycznie, bo nie napisałem do tej pory jakie to były porażki i z jakimi drużynami :
24:25 z Vardarem
20:23 z Veszprem
24:25 z Meshkovem Brest
Postraszyć Vardar czy Veszprem to już jest sukces. Oglądałem mecz z Czechowskim i gdyby nie dość szybki falstart, to mecz ułożył by się dużo innaczej. No ale cóż, Metalurg raczej z LM za dużych nadziei nie wiąże,a sukces w SEHA zmył by szybko blamaż w LM.
W genialnej dyspozycji obecnie znajduję się Filip Taleski, regularnie w LM rzucający po 8 bramek. Linia 4 bramek to dużo, wg mnie Macedończycy mogą się nawet pokusić o remis lub zwycięstwo 1-2 bramkami, zależy czy znów będą mieć przestoje jak z Preszovem czy Czechowskim.
EDIT 1 : Kurs z bet365.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Poniedziałek średnio obfituje w dobre mecze, dzisiaj jednak znalazły się 2, które przykuly moją uwagę.
Pierwszy z meczów to spotkanie z ligi duńskiej, gdzie spotykają się ze sobą dwa zespoły z dolnej części tabeli.Typowy średniak Aarhus jako gospodarz i beniaminek Randers. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują ekipę Aarhus, i choć pomimo faktu, że kurs jest mocno zaniżony, powinni na własnej hali bez większych problemów to spotkanie wygrać. Randers z pewnością powalczy, więc mecz może być warty oglądnięcia. Ale nie o tym teraz.Aarhus w lidze duńskiej zaliczany jest raczej do zabijaczy tempa, są drużyną underową, w przeciwieństwie do swoich rywali,w których mecza pada więcej bramek. Dzisiejszy mecz jednak dla mnie powinien być kontrolowany przez gospodarzy, co wskazuje na wynik underowy. Z racji jednak na niską linię 53,5 bramki zdecydowałem się zagrać under gospodarzy na linii 29,5. Raczej nie wyobrażam sobie tutaj pogromu, typuje zwycięstwo kilkoma bramkami.Oglądałem mecz Aarhusu z Ribe-Esbjerg i mecz był wolny, a o zwycięstwie dzisiejszych gospodarzy zaważyła niska skuteczność przeciwników. Teraz krótkie statystyki, aby udowodnić, że linia 29,5 jest zbyt wysoka :
Zdobyte bramki przez Aarhus na przestrzeni ostatnich meczy tego sezonu :
28,29,27,27,23,27.
Na 6 meczy nie pokryli linii w żadnym z nich. W okolicznościach zabijania tempa przez nich dzisiaj, a także zaciętej postawy Randersów przewiduje wynik underowy.
Aarhus - Randers TYP : Aarhus under 29,5 gola @1,9 forbet Kiepsko dziś.

W drugim spotkaniu na tapetę biorę spotkanie SEHA League.
W Chorwacji spotykają się zespoły wicemistrza Chorwacji Nexe Nasice z Meshkovem Brest. Faworyt z góry znany. Obie drużyny w weekend grały ważne mecze w ligach europejskich, obydwie zwyciężyły. Po ledwo dwóch dniach odpoczynku muszą grać kolejny mecz. Dyspozycja Meshkova wszystkim znana, stoi na bardzo wysokim poziomie i wg mnie postarają się oni dzisiaj wygrać to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił. Natomiast forma dzisiejszych gospodarzy pozostawia wiele do życzenia. Po męczarniach pokonali w EHF Cupie Duklę Pragę, a w SEHA League zajmują 7 miejsce.Na 7 miejscu są też w tabeli pod względem rzuconych bramek, a zaznaczyć trzeba, że grali już z Izvidaciem.
Wszystkie znaki znów wskazują na wynik underowy. Linię 56,5 w tym względzie polecam, chociaż osobiście po oglądnięciu meczu Meshkova i znając ich obecną dyspozycję znów polecę w under drużyny. Linia 26,5 na Nexe pod tym względem uważam za bardzo solidną. Czas na statystyki ( celowo pomijam Izvidac ) :
Zdobyte bramki Nexe na przestrzeni ostatnich meczy w SEHA League :
25,25,20,22.
Po 25 z dosyć overowym Metalurgiem i zdecydowanie overowym Presovem. Dziś mecz z drużyną o solidnej defensywie i linii 26,5 bramek przekroczyć nie powinni.
Nexe Nasice - Meshkov Brest
TYP : Nexe under 26,5 gola @1,8 forbet under 56,5 pewnie wejdzie, ale to Nexe dziś kontrolują mecz o dziwo, więc typ bez szans.
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
16.11.2016 19:30
Dania, Handboldligaen
GOG - Sonderjyske
TYP: Remis @8,00 Bet365
Nie ma co się dużo rozpisywać. 7 ostatnich spotkań to aż 5 remisów między tymi drużynami i 2 razy wygrana tylko jedną bramką. Za drobne na pewno warto spróbować i liczę na utrzymanie tej serii. Mam nadzieję, że wszyscy zarobimy na tym meczu ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Karlskrona-Ricoh 2 2,35 Bet365


Po takim kursie warto.Statsy za ekipą gości,h2h dopisuje czemu by nie spróbować?Ricoh u siebie ostatnio mocne Lugi ograło a Karlskrona zebrała baty u siebie od Alingsas więc dodatkowo przemawia to za moim typem.Value jak nic po mojemu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Islandia, Olis Deildin
Godzina: 20:30
Spotkanie: UMF Stjarnan - Fram Reykjavik
Typ: X
Kurs: 10,03
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj taki szalony typ w najwyższej klasie rozgrywkowej Islandii w piłce ręcznej. Typ odważny ale nie bez szans aby tutaj w tym spotkaniu padł ten remis o czym za chwilę napiszę. Za drobne idzie to spróbować puścić. Tabela wygląda tak:

Stjarnan u siebie ma najgorszy bilans w całej lidze notując 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki, z kolei Fram na wyjazdach gra najgorzej z całej ligi mając bilans 2 zwycięstw i 6 porażek. Pewnie niektórzy już zorientowali się patrząc na tabelę skąd tutaj mój typ na remis w tym spotkaniu ;) Jest to ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed playoffami i oba zespoły walczą jeszcze o udział w tych playoffach. Remis może tutaj spowodować to, że oba zespoły zakwalifikują się do playoffów ! Warunek jest jeden w meczu Grotta - Haukar muszą zwyciężyć goście i jeżeli tutaj by padł remis to w playoffach znajdą się zarówno gracze Stjarnan jak i Fram. Myślę, że istnieje na to realna szansa i po takim kursie za jakieś drobne warto spróbować tutaj zagrać na ten remis. Może się oba zespoły dogadają aby zagrać tutaj na remis jeżeli będą znali wynik Grotty z Haukar i tam goście będą prowadzić. Nie sugeruję tutaj w tym meczu jakiegoś umawiania się itd. po prostu głośno myślę i biorę taką ewentualność pod uwagę. Oczywiście żadnych informacji, że tak będzie nie mam na ten temat to tylko moje dywagacje. Nie mniej szansa jest na taki scenariusz, że Grotta przegrywa z Haukar, tutaj w tym meczu pada remis i oba zespoły są zadowolone bo awansują do playoffów. Tak więc polecam spróbować za jakieś drobniaki, bo kurs elegancki a szansa jest.
⛔ 29-21
 
M 218

mhb

Użytkownik
Na szybko bo z komórki...
Grodków - Oława 1 2.5 sts 1 liga mezczyzn
Kurs spadł już z 3.16. Zespół z Grodkowa odbudowuje sie po zmianie zarzadu. Pierwszy mecz w drugiej rundzie wygrali wysoko i pewnie z KSZO. Oława zaś boryka się z swoimi problemami i pierwszy mecz w środe przegrali wysoko z Piekarami. Autetem tez jest to ze w Grodkowie w hali panuje specyficzna atmosfera i ciezko stamtad wywiesc punkty. Kurs moze leciec, w czasie pisania analizy bylo jeszcze 2.5.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Autetem tez jest to ze w Grodkowie w hali panuje specyficzna atmosfera
Jak można przeczytać na stronie Olimpu Grodków: &quot;Z drużyną Oławy pojawią się również ich kibice. W ubiegłym sezonie w małym gronie potrafili zagłuszyć całą halę...&quot;
To na czym polega ta specyficzna atmosfera??

ciezko stamtad wywiesc punkty.
No też śmiałe stwierdzenie: jedna wygrana i jeden remis.

Oława zaś boryka się z swoimi problemami
Możesz coś więcej powiedzieć o tych problemach? Przegrana z liderem po walce chyba ujmy nie przynosi.
Sam zastanawiam się nad graniem tego meczu, ale w stronę Oławy, zwłaszcza że kursy idą w górę.
 
M 218

mhb

Użytkownik
W pierwszej rundzie Grodków grał za darmo, teraz się wszystko po zmieniało na lepsze. Zobacz poprzednie sezony jak Olimp grał u siebie. W 1 rundzie jak przegrywał to po walce w własnej hali. Rok temu przyjechali kibice z Oławy, ale teraz będzie ciężko. Kurs na Oławe idzie w górę, więc coś jest na rzeczy. Ciężki mecz i kurs po prostu zachęca do spróbowania na gospodarzy. W meczu z Piekarami nie zagrał Rutkowski, jeden z najlepszy strzelców i dziś też nie wiadomo czy zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - NORWEGIA: Grundigligaen
Godzina: 17:45
Spotkanie: Elverum - Baekkelaget
Typ: HA -1,5 ✅
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson


Elverum jedyna drużyna norweska, która występowała w lidze mistrzów. Grupa w której występowali zakończyła już swoje rozgrywki, więc drużyna Elverum śmiało może się skupić już tylko na lidze i ew. krajowych pucharach. W ostatnich 2 latach w meczach pomiędzy tymi drużynami ten handicap był pokrywany za każdym razem. Oczywiście przeciwnik do łatwych nie należy jednak Elverum u siebie jest niezwykle mocne i myślę, że pokryją oni linię -1,5 bramek.

A jak z kwestiami kadrowymi w obu ekipach?
Jeżeli chodzi o Elverum to nieobecny tylko Borresen, który leczy jeszcze kontuzje ścięgna achillesa. O innych absencjach zawodników obu zespołów nie ma żadnych wzmianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania: Primo Tours Ligaen Kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie: Holstebro K - NFH Nyk K
Typ: HA +5,5 ✅
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet

Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania: 888ligaen
Godzina: 20:30
Spotkanie: Holstebro - Sonderyjskie
Typ: HA -3,5 ⛔
Kurs: 1.78
Bukmacher: Bet365


Dziś super poniedziałek w hali Grakjaer Arena. Najpierw o godz 18:30 swój mecz ligowy rozegrają szczypiornistki Holstebro z NFH Nyk, a pózniej Panowie z Holstebro podejmą zespół Sonderyjskie. Jeżeli chodzi o Panie to za typem przemawiają:
- różnica w ilości rozgrywanych meczy od początku roku. Drużna Holstebro rozegrała ich o połowę mniej (6) od przeciwniczek (12). Także biorąc pod uwagę fakt, że drużyna NFH Nyk, kolejny swój mecz ligowy rozgrywa z mocną u siebie Copenhagą oraz to, że 4 marca odbędzie się pojedynek play-off w pucharze EHF z drużyną Randers, trener musi dać szanse zmienniczkom w takim natłoku meczy i mając na uwadze kolejne spotkania.
- druga sprawa to, że drużyna Holstebro potrafi grać przeciwko Nyk na własnym parkiecie co powtierdza to H2H z ostatnich lat. Trener zapowiada, że jego zawodniczki muszą zagrać niezwykle cierpliwie w ataku i nie spieszyć się z jego konstruowaniem i uważnie w defensywie, żeby nie narażać się na groźne kontry, z których słynie zespół Nyk.
- Kolejna sprawa to, że na hali Grakjaer Arena publiczność na pewno dziś dopisze ze względu na 2 mecze rozgrywane po sobie, co daje kolejny atut dla mojego typu.

Z kolei w meczu Panów spodziewam się zwycięstwa gospodarzy przynajmniej 4 bramkami. Są w dobrej formie. Z ostatnich 10 meczy ligowych wygrali 9, mając w międzyczasie mecze w lidze mistrzów. Teraz skończyli oni już grę w pucharach i mogą skupić się już tylko na lidze. Drużyna Sonderyjskie jest solidną drużyną, lecz kiepsko radzą sobie na wyjazdach, więc uważam, że linia -3,5 jest jak najbardziej do pokrycia przez Holstebro.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Randers HH - Aarhus Handbold
Typ: 1
Kurs: 4,31
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybieram pojedynek z piłki ręcznej z najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii. Tabela wygląda tak:

Po przerwie spowodowanej mistrzostwami świata w piłce ręcznej powoli rozgrywki ligowe w poszczególnych krajach wchodzą w decydującą część sezonu regularnego. Randers to beniaminek, którego celem jest utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej w duńskiej lidze handballu. W swoim pierwszym meczu po mistrzostwach świata dzisiejsi gospodarze całkiem nieźle zaprezentowali się na wyjeździe z mocnym Holstebro przegrywając ostatecznie 30-33. Ich dzisiejszy rywal z kolei bardzo nieoczekiwanie przegrał spotkanie u siebie z Ribe Esbjerg 24-31. W tym spotkaniu myślę, że drużynę Randers stać na wygranie tego spotkania a drużyna Aarhus nie jest aż takim faworytem jak pokazują to stawki. Owszem faworytami w tym spotkaniu pozostają ale po takich kursach wolę zdecydowanie iść w stronę gospodarzy. Jest to spotkanie derbowe a w takich spotkaniach jest wszystko możliwe, spodziewam się niezwykle zaciętego, wyrównanego spotkania pełnego walki. W pierwszej części sezonu drużyna Aarhus u siebie ograła tego przeciwnika bardzo pewnie zwyciężając 36-24, jednak dzisiaj już tak łatwo nie będzie i goście aby wygrać będą musieli się tutaj sporo napracować. Ja jestem zdania, że gospodarze to spotkanie są w stanie wygrać. W styczniu nowym trenerem zespołu Randers został doświadczony Jan Poulsen, który jest szkoleniowcem z dużym bagażem doświadczenia oraz bardzo charyzmatycznym. Już w pierwszym spotkaniu z Holstebro widać było, że zespół funkcjonuje lepiej i jest całkiem inaczej poukładany. Do tego drużyna została wzmocniona kilkoma graczami i myślę, że w drugiej części sezonu zespół ten będzie grał dużo lepiej. W tym spotkaniu wierzę w nowego szkoleniowca i idę w stronę zwycięstwa gospodarzy. Randers u siebie ma bilans 3 zwycięstw i 5 porażek, natomiast Aarhus na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek. Meczu spodziewam się bardzo zawziętego i wyrównanego, w którym o końcowym wyniku zadecydują detale. Wierzę, że lepiej poukładanym zespołem okażą się gospodarze i wykorzystają atuta własnego boiska i zrewanżują się za sromotną porażkę z pierwszej części sezonu swemu rywalowi.
✅ 30-23
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA Liga
Godzina: 17:45
Spotkanie: Metalurg Skopje - Gorenje Velenje
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.50
Bukmacher: betsson

Metalurg to typowy zespół własnego parkietu. Dziś grają ostatni mecz u siebie w tej edycji SEHA Ligi, także będą chcieli godnie pożegnać się ze swoją publicznością. Macedonia to ciężki teren do gry tym bardziej, że Gorenje nie wygrali żadnego meczu wyjazdowego w tej edycji SEHA. Obradovic w formie, co pokazywał w ostatnich meczach i myślę, że dziś poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Puchar Francji
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Montpellier
Typ: Montpellier HA +7,5 ✅
Kurs: 1.60
Bukmacher: efortuna

Dziś mecz pucharowy 1/8 finału Pucharu Francji. PSG zapewne wygra ten mecz, lecz nie spodziewam się, że będzie to jakiś pogrom. Ostatnio stoczyli ciężki bój w Niemczech z Flensburgiem, którego de facto wygrać nie powinni (błąd sędziego). Montpellier to nie są jakieś ogórki. Moim zdaniem postawią twarde warunki rywalom, tym bardziej, że mieli trochę więcej czasu przygotować się do tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom