>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Krajowe puchary 2016/2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W tym temacie dodajemy swoje typy, analizy oraz przemyślenia dotyczące spotkań wszelkiego typu pucharów krajowych, superpucharów i tego podobnych rozgrywek.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
THW Kiel-Flensburg 29-23 Dwa przestoje po 10min bez bramki nie dadzą zwycięstwa...
Flensburg 1.81 1xbet
⛔
Na start było nawet coś koło 2.00, ale oczywiście obudziłem się z przeszukaniem oferty dopiero teraz. No nic, jest jak jest i od biedy to ~1.8 nie powinno być złe. Przed nami finał Pucharu Niemiec i szczerze mówiąc dobrze, że Zebry ograły wczoraj Lipsk, bo gdyby Wikingowie mieli mierzyć się z ekipą Rojewskiego, to mogłaby być powtórka z wyniku meczu ekipy Ljubo z RNL, gdzie Flens nie mieli problemu z pokonaniem Lwów i zwyciężyli aż na +10. Fakt, że ekipa Jacobsena jest w wyraźnym dołku, ale mimo to tak wysokie zwycięstwo w półfinale imponuje. THW do przerwy na remis i dopiero w drugiej połowie udało im się zrobić zwycięstwo +3. Formą strzelecką popisał się Ekberg, który trafił do siatki aż 11 razy, a pamiętajmy, że jeszcze niedawno w meczu rewanżowym z RNL marnował setkę za setką. Pokazuje to, że gracze Zebr nie mają równej formy, raz potrafią zaprezentować się świetnie, żeby w kolejnym meczu zagrać o wiele gorzej. Szczególnie może być to widoczne w drugiej linii, gdzie po lewej stronie i na środku dużo czasu mogą dostać młodzi, o czym zresztą pisałem przy okazji rewanżu w 1/8 LM. Flensburg za to z bardziej stabilnym składem. Wielu zawodników praktycznie na każdej pozycji, którzy mogą pociągnąć grę swojego zespołu. Wczoraj Lauge 8 bramek, a nie jest powiedziane, że dzisiaj tak nie błyśnie Mahe, Mogensen, albo Glandorf. W bramce każdy powiedziałby, że przewaga po stronie Zebr, bo Landin+Wolff to najlepszy duet na świecie, jednak pamiętajmy co Andersson potrafi wydziwiać między słupkami. Szykuje się nam przednie widowisko i patrząc na ostatnią formę, jak i zestawienia kadrowe kieruję się w stronę Wikingów, którzy w Pucharze potrafią grą, bo jest to ich siódmy finał z rzędu. Fakt, że wygrali tylko raz, dwa lata temu po karnych, ale nie ma lepszej okazji na pewny triumf, niż dzisiaj z takim THW. W obecnej kampanii Wikingowie są równie blisko drugiego tytułu mistrzowskiego w historii i z pewnością Ljubo, który po sezonie odchodzi do Veszprem będzie chciał na zakończenie zapisać się złotymi zgłoskami.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Już w ten weekend dwa dni z finałami Pucharu Polski. Dzisiaj na parkiet Hali Globus wyjdą panie, a jutro panowie. Wiadomo, że pierwszy mecz z mniejszego kalibru gwiazdami, ale zapowiada się bardzo ciekawie. Na tygodniu Zagłębie przegrało mecz o złoto, zaś Start wygrał pojedynek o brąz. Bukmacherzy faworyzują Miedziowe dając na nie jakieś 1.60 i szczerze mówiąc ciężko jest mi się odnieść do szans w tym meczu. Może ktoś ma jakiś pomysł? W niedzielę kolejna Święta Wojna, bodajże dopiero druga na lubelskim parkiecie. Oczywiście faworytem są zawodnicy Iskry, ale to tylko jeden mecz, więc nie skreślałbym Nafciarzy. Tutaj jednak też nie mam na razie pomysłu. Ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia, co rozjaśniłoby sytuację?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
M. Jurkiewicz, P. Paczkowski - Oni na pewno nie zagrają w finale, strata Paczkowskiego może być duża bo pozostało im tylko granie z Lijewskim. Dla mnie Dodatni handicap na Wisłę Płock w miarę do gry. Ostatnio mecze między obiema drużynami na styk, dziś powinno być podobnie więc +4,5 chyba pobiorę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jurkiewicz wyszedł normalnie na rozgrzewkę, ale wiadomo, że to powrót po kolejnej kontuzji. Możliwe jednak, że dzisiaj zagra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom