>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje towarzyskie 2016/2017

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Spróbuję trochę dział odświeżyć ????

Spotkanie: Wisła Płock - MKS Kalisz ✅✅✅
Rozgrywki: Szczypiorno Cup
Godzina: 19.00
Typ: MKS Kalisz +16,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365

Już dzisiaj rozpoczyna się piękne święto &quot;szczypiorniaka&quot;, a mianowicie Szczypiorno Cup rozgrywane w Kaliszu. Turniej odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia. Główną gwiazdą turnieju jest drużyna wicemistrza Polski Wisła Płock. W zeszłym roku gwiazdą była niemiecka drużyna Fuchse Berlin. Wisła przystępuje do turnieju bez Wiśniewskiego, Daszka i Toledo, którzy są w Brazylii, a także bez kontuzjowanych Piechowskiego i Tomasza Gębali. Trener Przybecki na turniej wziął 15-osobową kadrę w tym 3 bramkarzy. MKS Kalisz to z kolei 4 drużyna ubiegłego sezonu I ligi grupy A, a także gospodarz turnieju. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu trener Przybecki będzie rotował składem, a także Nafciarze nie zagrają na sto procent, gdyż to turniej towarzyski. Nie wypada również tak mocno upokorzyć gospodarza turnieju, ale to taki poboczny argument ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Przeglądając dzisiejszą ofertę trafiłem na ciekawy przypadek. A mianowicie zespół Vasas, wczoraj grał swój mecz przeciwko Ferencvaros (przegrał go bardzo wysoko, zgodnie z przewidywaniami) a dzisiaj gra już kolejny mecz towarzyski przeciwko MTK Budapeszt. Jestem przekonany o tym że w zespole Vasas będzie dzisiaj bardzo duża rotacja, za pewne niektóre zawodniczki nawet nie wyjdą na boisko. Dodatkowo, w pełnych składach to MTK byłoby równie dużym faworytem. Różnica klas jest zauważalna, zawodniczki z Budapesztu to pierwszoligowy klub, Vasas natomiast gra o jedną klasę rozgrywkową niżej. Jest to sparing, a co za tym idzie trzeba uważać, jednakże myślę że MTK Budapeszt wygra to spotkanie minimum pięcioma bramkami.
(17:00) MTK Budapest Women (-4.5) vs Vasas SC Women 1 @ 1.72 [Bet365] ✅
POGROM 35-15.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Strasznie smutny ten dział więc wrzucam na rozruszanie :

Polska K - Słowacja K , Mecz towarzyski
TYP : Polska -5,5
@1,9 B365 5j
✅ 28:18
Mecz odbędzie się w Zielonej Górze, co samo w sobie jest już jakimś handicapem w stronę Polek.Kolejny argument &quot;psychologiczny&quot; to debiut Leszka Krowickiego w roli selekcjonera. Skład Polek jest w miarę optymalny, brakuje tylko 2-3 podstawowych zawodniczek, na 90% zagra zaś Kudłacz-Gloc, grająca na co dzień w Lipsku. Polki do turnieju się przygotowały, od wtorku trenują w hali 2x dziennie. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu ma dla naszej reprezentacji taką wagę, że w przypadku wygranej zmierzą się z Szwedkami, a to już dobry przeciwnik aby potrenować przed zbliżającymi się ME, które już za 2 miesiące. Jako ciekawostkę można wspomnieć, ze to właśnie nasze zawodniczki wyeliminowały z nich Słowaczki, dla których następnym wyzwaniem będą dopiero eliminacje do MŚ. Polki jadą zaś na ME, a turniej w Zielonej G., jest ostatnim poważnym sprawdzianem, następny aż w listopadzie, więc jeżeli jest wciąż coś do poprawienia w naszej reprezentacji to już najwyższy na to czas. Nieoficjalnie dotarła do mnie informacja, że dla Słowaczek nie zagra L. Jakubisova, ale nie wiem ile w tym prawdy - nie na tym opieram swój typ. Stawiam to, ponieważ Polki są zespołem o klasę lepszym i mają też więcej powodów aby dzisiaj się spiąć.
Handicap wszedł, ale to nie jest dalej ta forma,z którą można jechać na ME.To nie Polki grały lepiej tylko Słowaczki gorzej.Głupie straty,na szczęście Słowaczki z fatalną skutecznością.
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
To w takim razie skoro Polki zagraly slaby mecz może warto uderzyć w Szwecję ? Kurs dosyć zachęcający bo 2.25 w bet365. Co sądzisz?
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
To w takim razie skoro Polki zagraly slaby mecz może warto uderzyć w Szwecję ? Kurs dosyć zachęcający bo 2.25 w bet365. Co sądzisz?
Tak też zagrałem.Na razie lekko, chcę zobaczyć mecz Islandii ze Słowacją, aby porównać poziom jaki reprezentacje prezentują na tym turnieju.
edit : Spokojnie można grać Szwedki +0,5 @2,20. Islandia rzucając 2/6 karnych spokojnie Słowaczki ogarnęła. Bet365 ✅
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dzisiaj wieczorem warto zwrócić uwagę na dwa spotkanie towarzyskie w ręcznej. Będzie ostre trzepanie dup argentyńskiej i japońskiej.
Polki wczoraj ograły Japonię 32:17 a Hiszpanki - Argentynę 35-15 (ten mecz wczoraj sporo mi zarobił)
Polecam głównie handi na połowę (mam nadzieje że całoroczny wystawi tak jak wczoraj linie -3/-4)
Ale to spotkania typowo pod live więc zapraszam wieczorem
Polska - Argentyna g.18:15
Hiszpania - Japonia g.20:15
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dzisiaj 2 ciekawe spary:
Słowacja - Urugwaj, Brazylia - Kuba. Spodziewam się po raz kolejny ostrego trzepania dup Urugwaju jak i Kuby.
Niestety oferta na chwilę obecną jest słaba, trzeba poczekać na live. Szczególnie czekam na linie handi do połowy.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Białoruś - Egipt

Typ: Egipt -2.5

Kurs: 2.0

Betsson



Białoruś wystąpi dziś bez Rutenko, Nikulenkau, Babić, Carapenka, Kishou, Babichev i kilku innych kluczowych graczy.
Egipt przygotowuje się do mistrzostw Afryki i wystąpią w najsilniejszym składzie.
Spodziewam się spokojnej wygranej Egiptu.

Białoruś - Egipt

Typ: Egipt -2.5

Kurs: 2.0

Betsson



Białoruś wystąpi dziś bez Rutenko, Nikulenkau, Babić, Carapenka, Kishou, Babichev i kilku innych kluczowych graczy.
Egipt przygotowuje się do mistrzostw Afryki i wystąpią w najsilniejszym składzie.
Spodziewam się spokojnej wygranej Egiptu.

28:27 FT.

---

Przygotowują się do African Cup. Więc to chyba jedno i to samo. Jeśli się mylę to z góry przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Info co do składów potwierdzone.
Boisko zweryfikowało... Egipt żałosny, pierwszy i zarazem ostatni bet ku tej reprezentacji...



Tak ten sam.
Jestem poważny. Podsumowuję wedle własnego odczucia.
Nie zamierzam się udzielać w takich tematach. To też nie dla mnie.
Zarabiam więc, tego typu rady to już nie ten rozdział, ale dzięki za troskę ????
Z czasem się przekonasz, przyjmuję krytykę. Do następnego. Bez odbioru.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Egipt przygotowuje się do mistrzostw Afryki
Do czego !!? a i co do składu Egiptu jesteś pewien..?

Skąd info o składzie naszych sąsiadów?
na białoruskiej federacji był skład lecący do Rygi, a na łotewskiej są wczorajsze statystyki

Przygotowują się do African Cup
skąd Ty to masz ? Grają tu, potem chyba jeszcze jeden turniej i MŚ za pasem...

Egipt żałosny, pierwszy i zarazem ostatni bet ku tej reprezentacji...
Ty to ten sam Kreatywnie z innych str ? Jeśli tak, to bądź poważny. Albo chcesz zarabiać, albo będziesz jak wiele osób z czarnymi listami itp g.wnem...
 
M 218

mhb

Użytkownik
Polska B - Węgry B under 56.5 1.95 bet365
Szybko, bo piszę z komórki. Polska B zagra dziś rewanż z Węgrami B. Wczoraj był remis po 22:22. Polacy bardzo dobrze grali w obronie, lecz w ataku brakowało jakości, ponieważ kilku ważnych zawodników trenuje z kadrą A. Mamy młodych zdolnych bramkarzy, więc od bramke można się nie martwić. Węgry B to większości mało znani zawodnicy z ligi węgierskiej. Linia ustawiona bardzo wysoko patrzą na 1 mecz. Polecam pobierać.
Edit: z dużym zapasem plus:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 22

nika8332

Użytkownik
20:15 5.1.2017 Dania -Wegry under 54.5 1.98 unibet 5/10
Testy przed Ms wygladaja roznie ,Madziazy maja dwie silne reprezentacje w swojej grupie Niemcy iChorwatow jak i Bialorus .W mojej ocenie duzo stawiaja na defensywe. ktora beda chcieli powalczyc z dwoma silnymi rywalami a ten wariantgry bedzie duzo decydowal w rywalizacji .Dzis przeciwnik zblizony do gry jednego z nich
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Hiszpania - Polska (+6,5) 2 1.80 bet365

wiadomo Polacy mają problemy ale taka linia na turniej towarzyski to nieporozumienie.
nikt nie będzie tam sobie wypruwał flaków. Hiszpanie wygrają, ale nie będzie szaleństw.

Dlaczego tak? Co powiesz o obu kadrach? Nie ma aż takiej przewagi po stronie Hiszpanów? U polaków ośmiu zawodników bez doświadczenia w kadrze. Brak wielu czołowych zawodników. Jakieś konkretne argumenty poza brakiem motywacji do pogromu?/Macko18

no ale to każdy wie, że u nas braki, nie będę setny raz powtarzał.

to turniej towarzyski, Hiszpanie wg mnie zdobędą przewagę spokojną, ale linia 6,5 po prostu jest za wysoka.

stąd taki typ.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Też uważam jak Maćko... Ostatni sparing wygrali z nami 14(sic!) bramkami, kiedy to grało wielu doświadczonycn zawodników. Myślę, że Polacy będą mieli problem wygrać mecz na tym turnieju. Osobiście obniżam hd do 4.5 i gram po kursie 1.52. Jutro dodaje Szwajcarie i Brazylie, tak bez analizy, ale szczerze polecam. Jutro jak będę miał czas to napiszę coś o tych meczach.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nie przesadzajmy. Argentyńczycy, mimo że bracia Simonet robią robotę, to dalej taka reprezentacja, którą dzieli daleki dystans od europejskich ekip, nawet od Polaków z bardzo odmłodzonym składem. Tak samo Katar, nigdy nie była to klasowa drużyna. U siebie zostali wypromowani przez sędziów, gdzie w niektórych sytuacjach gwizdki aż och ciągnęły dalej. Teraz reprezentacja szejków jest osłabiona, Rivera nie wziął m.in. Markovicia, a trzeba pamiętać, że to on ciągnął im głównie grę w ataku. Katarczycy potrafili przegrać z reprezentacją Katalonii, więc w ogóle bym się ich nie bał.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Ja nie uważam, że mamy kogokolwiek się bać, ale Maćko dobrze wiesz ile znaczy doświadczenie w piłce ręcznej. Nasi najzwyczajniej tego nie mają. Wypadł jeszcze Paczkowski, który co jak co, ale w tym momencie by pomogł. Kto ma bramce zamurować? Morawski będzie mega dobry jak się będzie dalej tak rozwijać, ale jeszcze nie ten stabilny poziom.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Witam, po przerwie.
Na dziś dwa typy :
Dania - Egipt
TYP : Egipt over 24,5 @1,95 forbet
Jak ktoś wcześniej pisał Egipt najmocniejszym składem. Duńczycy powinni dzis odpalić, zwłaszcza, że mecze Egiptu należą do mocno overowych. Taką linie po tym kursie można zagrać średnią stawką.
Brazylia - Rumunia
TYP : Brazylia over 27,5 @1,8 forbet
Obie drużyny preferują szybką grę, a handball Brazylisjki pnie się w górę.Spodziewam się wyrównanego pojedynku jednakże ze sporą ilością bramek.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Wczoraj 3 typy weszły. Na dziś oferta skromniejsza. Myślę, że Brazylia poradzi sobie z Słowacją i pokryje handicap 5.5 bramki. W meczu Szwajcarów pułap ustawiony na 52.5 bramki co można spokojnie atakować na grę powyżej bramek. Czy ktoś wie gdzie rozgrywany jest mecz Czarnogóra-Tunezja?
Jeżeli podajesz jakiś typ, to dodaj do tego kurs i bukmachera oraz uzasadnij je. Suche typy możemy podawać w swoich tematach z kuponami./Macko18
Chciałem to rozwinąć bo interesuje mnie mecz Czarnogóry. Co do dzisiejszego meczu Polaków, co napisałeś w późniejszych poście to racja, że nie ma co się podpalać na Katar, zwłaszcza, że 1 połowę z Argentyną zagrali fatalnie. Co do ciekawych zawodników można dodać środkowego Mallasha, który może nam napsuć krwi dzisiaj. Ogólnie poszedł bym w stronę underu 54.5 bramki po kursie 1.55 w bet365. Tempo meczu nie będzie na pewno jakieś zawrotne, nasi popełniają dużo błędów w ataku. Katar nie jest mistrzem kontry, więc nie musi tego wcale wykorzystać. Liczę na lepszą postawę w bramce Morawskiego, bo Malcher naprawdę pozytywnie zaskoczył.
Kurs na Brazylię spadł więc nie będę tego meczu ruszać, może dopiero na live, kiedy będzie remis przez kilka minut i handicap spadnie. Słowacja bardzo, bardzo słaba, przegrała ostatnio nawet z Bahrajnem.
Ciekawi mnie kurs na Tunezję, to bardzo solidna ekipa i będzie grać najsilniejszym składem przed MŚ. Czarnogóra nie jest jakoś w okręgów topowych ekip i myślę, że drużyna z Afryki powinna to wygrać. Nie mogę jednak znaleźć gdzie rozgrywane jest spotkanie, co może mieć duże znaczenie, bo każdy wie jak gra się na Bałkanach. Ale po tym kursie można spróbować. Tunezja @1.53 (właśnie spadł) bet365
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szczerze mówiąc nie rozumiem zainteresowania typem na Katar po jakimś marnym 1.50. Co to jest wygrana pięcioma bramkami z Argentyną? Po raz kolejny przypomnę, że reprezentacja szejków to już nie to samo, co na sprzedanych mistrzostwach u nich w kraju. W ataku grę musi ciągnąć tylko Capote. Wcześniej robotę robili jeszcze, albo przede wszystkim Markovic i Memisevic. Wiadomo, że nasza kadra jest w przebudowie, wielu niedoświadczonych zawodników i widać to było wczoraj w niektórych sytuacjach. Niemniej jednak stać ich na dobry występ, co pokazała końcówka pierwszej połowy. Wprawdzie bramkę mamy niesamowicie słabą, Malcher potrzebuje dużo szczęścia, zeby wybronić kilka akcji, a Loczek wpuszcza wiele swoich piłek, jednak gdy mają swój dzień też potrafią coś wyjąć. W ataku na razie brakuje konkretnego pomysłu. Niewrzawa i Gierak na razie mnie nie przekonują. Na plus połówki, które potrafią same sobie stworzyć sytuacje rzutowe. O skrzydła nie musimy się martwić, aczkolwiek nasi muszą pracować nad grą na dwa koła bez prawego skrzydła, jeżeli to ma być jeden z wariantów, żeby dać odpocząć Daszkowi. Wiadomo, że Talant nastawia się tutaj bardziej na dobre rozegranie przygotowanych wariantów, niż sam wynik i dlatego też nie jestem przekonany do ruszania tego meczu, ale jeżeli miałbym wybierać, to jasne jest, że prędzej poszedłbym w stronę biało-czerwonych po ciekawym 3.80, niż przy jakimś marnym 1.50 na Petrodolary.
 
B 417

bj69

Użytkownik
Maćko, moim zdaniem za dużo serca, za mało rozumu. Polakom zawsze ciężko się gra z zespołami z poza Europy, a jeśli Twoim argumentem na wygranie Polski jest brak Markovicia w Katarze, to wybacz ale tego nikt nie kupi. W naszej kadrze na tym turnieju nie ma ani jednego zawodnika, który mógłby wziąć gre na siebie. Niewrzawa nie przekonuje, Gębala raz huknie a raz nie, Gierak i Przybylski bez szału, Jurkiewicz już od ponad roku nie to samo, Syprzaka i Paczasa nie ma, a skrzydła same nic nie zdziałają. W dodatku tak jak mówisz Malchera bardziej obijają niż on broni a reszta bez doświawdczenia. Ciapaci ich dziś zabiegają i nie gadaj, że Argentyna to Bóg wie jak słaba drużyna, bo Polacy też się całe życie z nimi męczyli na dużych imprezach. Ja sam osobiście czekam jak na szpilkach na kursy jakie wystawią bukmacherzy na jutrzejsze zwycięstwo Argentyny, bo dzisiaj znowu poniosła ich fantazja. A co do tego kto miał rację to okaże się po meczu. Bez spiny i pozdrawiam, z fartem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom