>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Handball-Bundesliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
H 12

handpicks

Użytkownik
Melsungen -Coburg, 2x single 20-25
-3.5 HT handicap Melsungen @1.92 Unibet, 1/10⛔
-6.5 FT handicap Melsungen @1.77 Pinnacle, 2/10⛔
Oba typy wrzuciłem do swojego wątku w dziale kupony. Tutaj parę słów o meczu. Mianowicie gospodarze po kapitalnym sezonie ubiegłym, gdzie nawet przez chwilkę liczyli się w walce o Mistrza Niemiec, rozpoczynają inaugurację we własnej hali. Rywal na otwarcie wprost idealny. Czytałem o Coburgu, nieco więcej w niemieckiej prasie. Trzon składu to zawodnicy z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w Bundeslidze. Sam awans tego klubu to sporego kalibru niespodzianka. Zespół nie został odpowiednio wzmocniony, co pokazały już mecze sparingowe, a zwłaszcza spotkanie z przeciętnym Wetzlar przegrane w DHB 31:22. Melsungen kosmetyczne zmiany + 1 bardzo duże wzmocnienie (Reichmann z VIVE). Skrzydłowy reprezentacji Niemiec dołączy jednak dopiero w następnym sezonie. W tej chwili, oba zespoły dzieli klasa, lub dwie różnicy. Handicap wcale nie jest wysoką linia, ja spodziewałem się tutaj -8.5. HT gram u śmieciowych po 1/10, FT w Pinnacle 2/10.
 
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Na dziś biorę pod lupę spotkanie w 3 kolejce Bundesligi piłkarzy ręcznych gdzie Magdeburg przyjeżdża na bardzo niewygodne spotkanie z Flensburg Handewitt. Goście w tym sezonie nie będą mieli łatwo. Stracili ofensywne usposobienie i nie potrafią już grać na takim poziomie co 1-2 lata temu. We Flens Arena zawsze grało im się nieźle, mimo iż przegrywali to spotkania te trzymały w emocjach . O problemach gości nie ma co pisać za dużo. Ostatnio w końcówce niemal nie przegrali z Lipskiem (21:21), wcześniej także słabo w ofensywie i byli tylko tłem przeciwko Lwom z Manheim (29:20). Z taką przeciętną linią defensywy i słabym w tym roku atakiem nie za wiele zdziałają.
Wydaje się, że podopieczni Vranjesa nie mogli zacząć tego sezonu lepiej. Świetnie wyglądają i determinuje to wyniki w początkowej fazie sezonu. Dwie demolki nad Erlangen które swoje 2 spotkanie w lidze wygrało z niezłym w tamtym sezonie Meslungen . Mimo obaw Ljubomira -&gt; 35:23 robi wrażenie. Podobnie było w ostatniej kolejce gdzie Wikingowie podejmowali
Hannover-Burgdorf na wyjeździe. Vranjes mógł obawiać się tego meczu bo w 1 kolejce ich rywal przejechał się po Göppingen aż 11 bramkową przewagą. Mecz jednak od 1 minuty należał do gości którzy po obu stronach parkietu byli o 2 klasy lepszym zespołem. 20:35 i bardzo dobra gra Mahe i Djordjicia którzy razem rzucili rywalom aż 14 bramek. Przypomnę, że kadra niemal niezmieniona od tamtego sezonu, udanego jakby nie patrzeć. Flensburg posiada ciekawych graczy i uznane nazwiska jak Glandorf, Mahe, Svan, Eggert, Mogensen czy wciąż on top bramkarz Andersson . U siebie w hali potrafią rozgromić każdego a przy tak mizernej dyspozycji Magdeburga nie zawaham się na nich pograć. Nie ma co patrzeć na h2h z ostatnich lat,co potwierdza wynik z Hannoverem gdzie w tamtym sezonie padł remis a wiadomo co zrobili kilka dni temu z nimi też on road. Co do gości to grę ciągnie świetny Austriak Webber i ten Duńczyk Damgaard więc ustawić/wyłączyć ich z gry powinno być dość łatwą taktyką dla podopiecznych Ljubomira Vranjesa. Bez nich ten zespół jest niemal jak bezbronny.
Skoro piszesz taką analizę, to podaj także typ wraz z kursem do tego./Macko18
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Erlangen - Stuttgart✅(30:26)
Typ: Erlangen-3Ah
Kurs: 1,96
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 17.09.2016 godz. 19:00
Erlangen to beniaminek, ale też poważny zespół. Skład bardzo doświadczony, wielu graczy z międzynarodowym doświadczeniem. Solidne transfery przed sezonem: Katsigannis, Haas, Bundalo, Sabljic, Guardiola. Według mnie skład dużo lepszy niz Stuttgart. Dzisiaj bez gk Katsigannis i Bundalo. Bardzo dobrze wygląda obrona, świetny skrzydłowy Rahmel.
Mój plan na początek sezonu to gra przeciwko Stuttgartowi. W poprzednim roku utrzymali się w lidze, ale to zespół dosyć słaby. Kiepski skład i ofensywa. Kontuzjowani są: Lobedank, Fotache, Orlowski, tuż po kontuzji jest M &#39;Bengue.
Wystawiłbym handicap -4Ah 1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Hannover - Wetzlar⛔(26:23)
Typ: Over 52Ah
Kurs: 1,98
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 18.09.2016 godz. 17:15
Hannover wygląda bardzo ofensywnie. Świetni strzelcy z drugiej linii. Bramkarze na tym poziomie dosyć słabi. Ogólnie gra na dużym ryzyku. Na Watzlar standardowo jest dosyć niska linia, ale to nie jest drużyna tak nastawiona defensywnie, jak w poprzednich latach. Sprzedali świetnego bramkarza Wolffa, pozyskali ogromny ofensywny talent P. Webber. Dobrze wyglądają leworęczni Lipovina i Ferraz. Wystawiłbym linię 53Ah
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Hej, niezbyt się na Bundeslidze znam i oprócz śledzenia wyników, raczej jej nie stawiam, nie sprawdzam też składów, kontuzji, ale zaciekawił mnie jeden mecz. Wytłumaczy mi ktoś kurs 1,6 na Berlin z Hannoverem ? ( 1,85 na -1,5 b365). Berlin odkąd ograł w Katarze PSG idzie jak burza, a Hanover dostał baty od byle Bittenfeldu.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
W Środę grają wyjazd w Kiel,więc mogą rotować składem ale i tak położę na nich gotówkę.
Także będę wdzięczny za bliższe info dotyczące meczu.
Ale dlaczego zagrasz na nich? Jakie argumenty? W dziale nie podajemy tylko tego co zagramy, ale także dlaczego, po jakim kursie i w którym buku./Macko18
Witam szanownego Moda,
Kolega pytał dlaczego taki kurs,to wyraziłem opinie,że mają cięższy terminarz od gospodarzy,poza tym buk ten sam co kolega miger120 po kursie 1.6 bez żadnych hc w kwocie 200 zł.Ryzykuje tylko na podstawie dobrej formy Berlina. Na stronie Berlinczykow przeczytałem,że chcą się zrehabilitowac za porażkę z maja tego roku.
Mecz można obejrzeć live na niemieckim kanale Sport1.godzina 15.00
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Sam długo zastanawiałem się nad spotkaniem Hannoveru z Fuchse i czytałem o tym spotkaniu w Polskich oraz Niemieckich mediach no i nic konkretnego nie znalazłem, co mogłoby wpłynąć na słabszą postawę zespołu z Berlina. Jedyne co może wpłynąć na postawę przyjezdnych to perspektywa środowej batalii z głównym kandydatem do tytułu - THW Kiel. Aczkolwiek moim zdaniem to nie będzie mieć dużego wpływu, ponieważ Fuchse ma bardzo wyrównaną i szeroką kadrę i trener może na spokojnie rotować składem bez obaw o jakość gry swojego zespołu.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Witam po dłuższej nieobecności.

Erlangen - Wetzlar over 51.5 1.85 2/10 betclic, sportingbet ✅
23-32

Erlangen 3/3 overy w domu w tym sezonie, wysoka średnia rzutów na mecz (96.3), średnia goli w domu 56.3.
Wetzlar 51.0 away, średnia rzutów 85.0. Przy założeniu standardowej efektywności 59-60%, bym tu wystawił linię 53.0-53.5.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
SC Magdeburg - HBW Balingen-Weilstetten Under 54 1.83 4/10 pinnacle ✅
26-22


Magdeburg dom 50.3, Balingen wyjazdy 50.0.
U/O odpowiednio 2-1 i 3-1.

Do tego Balingen to najwięksi jak dotąd zabijacze tempa w lidze. Tylko 80.7 rzutu jest oddawane średnio w ich meczach (79.3 na wyjazdach), a Magdeburg w domu też średnia rzutów/mecz niezbyt imponująca, bo 84.7.
Zakładając standardową efektywność 60%, bym tu wystawił linie 51.0, spodziewając się max 85 rzutów.
Jedyne co ciutkę może odstraszać to dość wysoki hcp (-6.5) i groźba wczesnego rozjechania się wyniku.
Mimo wszystko dałem 4/10.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
3 totale ode mnie na dziś, z krótkimi opisami statystycznymi:

19:00
HBW Balingen-Weilstetten - Bergischer HC Under 51 1.80 2/10 pinnacle ✅
27-23

Balingen dom 50.3 (U/O 2-1)
Bergischer wyjazdy 48.7 (U/O 3-1)
Srednie rzutów 82.7 i 80.5.
Spodziewam się max 83 rzutów i linię bym ustawił na poziomie 49-49.5.

19:00
TBV Lemgo - MT Melsungen Under 55.5 1.85 2/10 pinnacle ⛔
29-33
Lemgo dom 56.0 (U/O 2-2)
Melsungen wyjazdy 50.3 (U/O 2-1)
Rzuty 90.3-89.0 i z tego bym wystawił linię 53.5-54.0.

20:15
Frisch Auf Goppingen - HSC 2000 Coburg Under 54 1.88 2/10 pinnacle ⛔
31-27
Goppingen dom 52.5 (U/O 2-2)
Coburg wyjazdy 53.0 (U/O 2-2)
Rzuty 84.0-86.0 i z tego więcej niż 52.0 też bym nie wystawił.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Piłka ręczna, Bundesliga 15:00
Wetzlar - Flensburg
Typ : Wetzlar +4,5 @1,85 II połowka tragiczna.
( Taka linia i kurs dostępna jeszcze tylko na iforbet. Na 365 już zleciała do 3,5 na innych bukach oscyluje w granicach 1,7-1,75)
Za wysoka linia na gospodarza dzisiejszego meczu. Wetzlar u siebie przegrał więcej niż 4 bramkami tylko raz od 2015 roku. Spokojnie powinni zatrzymać też Flensburg, który nie rzuca zbyt wielu bramek, a ostatnio u siebie miał spore problemy, aby wygrać z Wisłą Płock. Wetzlar w tym czasie wygrał pewnie 2 spotkania i dla gości nie będzie to łatwe spotkanie, szedłbym nawet delikatniej w stronę niespodzianki.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Flensburg - Leipzig, over 52.5, Pinnacle, @1.93 31:23 ✅✅✅

Przed ekipą z Flensburga zaczyna się okres wyłącznie ligowy (w LM zagrają dopiero w lutym 2017). W ostatnim meczu rozstrzelali się niesamowicie, w Sttutgarcie rzucone 46 bramek. W ostatnim okresie w trzech na cztery spotkania rozegrali mecze z KIEL, mecze na styku i mocnej obronie. Lipsk to taka ekipa głównie broniąca. Czuję jednak, że dziś gra będzie zdecydowanie szybsza (tylko czysto statystycznie Lipsk w ostatnich 7 spotkaniach, 6 underów poniżej podanej linii). W poprzednim sezonie w dwóch spotkaniach tych ekip, akurat gra była bardziej otwarta (linia przekraczana z nawiązką). Dziś idę w stronę overa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 17:15
Spotkanie: TSV GWD Minden - TBV Lemgo
Typ: 2
Analiza:
Dzisiaj jako typ dnia polecam to spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w niemieckim handballu i granie na wygraną gości. Tabela wygląda tak:

Oba zespoły blisko strefy spadkowej, przy końcu tabeli jednak w gorszej sytuacji jest drużyna Lemgo. Minden u siebie ma bilans 4 zwycięstw i 4 porażek, natomiast bilans gości na wyjazdach to 1 zwycięstwo i 8 porażek. Po statystykach wychodziłoby, że raczej gospodarze powinni wygrać to spotkanie, jednak ja tutaj pokuszę się o to, że może paść niespodzianka i górą będzie Lemgo. Oba zespoły słabo się spisują a meczu spodziewam się niezwykle zaciętego. Myślę, że goście dzisiaj niezwykle zdeterminowani zagrają, bo strefa spadkowa jest w ich przypadku już bardzo blisko i takie spotkanie jak dziś należałoby wygrać a napewno zagrać na maksimum swoich możliwości. Typuję wygraną gości, bo im się zawsze z tym rywalem dobrze grało i w bezpośrednich pojedynkach zdecydowanie więcej razy byli górą co prezentuję poniżej:

Widać po tych bezpośrednich spotkaniach, że zespołowi Lemgo po prostu ten rywal leży. Owszem nie ma co patrzeć na historię tylko, bo dzisiejsze spotkanie będzie zupełnie inne ale jednak mimo wszystko coś w tym jest, że z tym rywalem jakoś przeważnie wygrywają. W ostatnim ligowym spotkaniu Minden u siebie z HSG Wetzlar dzisiejsi gospodarze bardzo słabo zagrali przegrywając 25-27. Sam trener powiedział, że mało było pozytywnych aspektów w tym meczu z ich strony. Do tego na początku spotkania kontuzji doznał Sören Südmeier i nie zagra w tym spotkaniu. Jest to dość duże osłabienie, bo gracz ten w ostatnich spotkaniach dobrze się prezentował. Do kadry gospodarzy wrócić ma po kontuzji kapitan Schäpsmeier ale jaką formę będzie prezentował po urazie trudno powiedzieć. U gości nie zagra tylko Bartóka. Jest to mecz derbowy więc spodziewać się można bardzo zaciętego i pełnego walki spotkania. Ja tutaj typuję wygraną gości, bo oni mają jakiś sposób na tego rywala co widać w bezpośrednich pojedynkach i liczę, że wygrają.
✅ 25-30
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: HC Empor Rostock - TSG Ludwigshafen Friesenheim
Typ: 1
Kurs: 3,22
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj mam odważny typ z piłki ręcznej z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. Tabela wygląda tak:

W meczu tym zmierzy się zespół z górnej części tabeli z drużyną, która okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Ja jednak stawiam tutaj na wygraną zespołu, który jest na samym dnie. U siebie drużyna z Rostocku nie gra źle i jak przegrywa to nie dużą różnicą bramkową a pod koniec grudnia byli w stanie pokonać lidera drugiej ligi zespół N-Lubbecke u siebie 29-25, sprawili tym ogromną niespodziankę a kursy na ich wygraną były w granicach 7,00-8,00. Tym bardziej dziś są w stanie ten mecz wygrać, bo u gości duże problemy kadrowe ale o tym za chwilę. Najpierw bilansy obu drużyn. U siebie gospodarze zanotowali 4 zwycięstwa i 7 porażek, natomiast zespół TSG Friesenheim na wyjazdach ma na koncie 5 zwycięstw i 4 porażki. Emperor Rostock w styczniu został wzmocniony nowym zawodnikiem 22 letnim Kevinem Lindem, który gra na pozycji rozgrywającego. Gracz ten ma obywatelstwo niemieckie jak i chorwackie a do Emperor został ściągnięty z zespołu z pierwszej ligi chorwackiej z RK Moslavina Kutina. Zespół ten mimo niepowodzeń w pierwszej części sezonu, myślę, że jest w stanie utrzymać się. Nowy trener w zespole gospodarzy miał cały styczeń, aby przygotować zespół na walkę o utrzymanie, bez wątpienia tchnął nowego ducha w drużynę i w drugiej części sezonu będzie to całkiem inny team. U gości z kolei wiele problemów z absencjami i w tym spotkaniu nie może wystąpić aż 10 zawodników !! Nie zagrają Egelhof, Feld, Djozic, Falk, Kirchenbauer, Schleidweiler, Claus, Slaninka, Klier, Peribonio. Trener gości wypowiadał się, że jest sfrustrowany tą sytuacją i, że w swojej karierze trenerskiej jak i zawodniczej nigdy wcześniej nie spotkał się z tyloma absencjami. W bramce ma wystąpić zawodnik, który do tej pory grał w drugim zespole w 4 lidze. Przy tylu problemach w obozie gości grzechem byłoby nie spróbować zagrać na Emperor zwłaszcza, że kurs na ich wygraną jest wzorowy. Jeżeli gospodarze marzą o utrzymaniu no to spotkanie z tak osłabionym rywalem należy wygrać bez dwóch zdań.
⛔ 19-22
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Magdeburg - Kiel
Typ: Magdeburg HA +3,5 ✅ (piękne meczycho ???? )
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet
Bardzo ciekawy mecz dziś w lidze niemieckiej. Magdeburg na fali wznoszącej. 8 meczy bez porażki w tym pokonanie naprawdę mocnych drużyn m.in Rhein-Neckar. Kiel ostatnio wtopa w Lidze Mistrzów z Duńczykami. Spodziewam się niezwykle zaciętego spotkania. Wydaje mi się, że wynik zakręci się koło remisu, dlatego uważam, że handi 3 bramek w stronę Magdeburga to linia jak najbardziej do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Podpisuję się pod tym co napisał kolega powyżej.
Od siebie dodam że ja gram czystą 1,według mnie Magdeburg to bierze.
poza tym Kiel co 2 mecz na wyjezdzie z Magdeburgiem przegrywa i teraz wypada na ich porażkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: SC Magdeburg - SG Flensburg Handewitt
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj taka propozycja z najwyższej klasy rozgrywkowej w niemieckim handballu. Tabela jak zawsze na początek:

Mecz na szczycie w którym typuję wygraną gospodarzy. Oba zespoły w formie, w gazie i zapowiada się niezwykle ciekawy i zacięty mecz. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie na parkiecie Flensburg górą byli gospodarze ale mocno musieli się namęczyć aby wygrać o czym świadczy wyrównany wynik końcowy 26-25. Do przerwy Magdeburg prowadziłwtedy 3 golami ale w drugiej połowie dali się zdominować i to lider zdobył komplet punktów. Dzisiaj również spodziewam się wyrównanego i zaciętego pojedynku, w którym idę w stronę gospodarzy. Gracze Magdeburga jak i kibice mocno mobilizują się na to spotkanie i dzisiaj będzie na trybunach komplet. Gospodarze w tym roku nie doznali jeszcze porażki wygrywając 8 meczy z rzędu w Bundeslidze i w europejskich pucharach w rozgrywkach EHF Cup wygrali 3 spotkania i 1 zremisowali. Zespół jest w wielkiej formie i w tym roku u siebie pokonał takie ekipy jak wicelidera tabeli Kiel 27-26 czy trzeci zespół Rhein Neckar 35-32 czyli czołowe zespoły w niemieckiej lidze. Dziś uważam, że też są w stanie pokonać u siebie samego lidera. Wprawdzie goście w Bundeslidze w tym roku też jeszcze nie przegrali ale w Lidze Mistrzów w 6 meczach doznali 3 porażek tak więc można jak najbardziej ten zespół pokonać i Magdeburg jest w stanie dziś to uczynić. Trener gospodarzy ma do dyspozycji wszystkich graczy, w zespole nie ma kontuzji ani żadnych innych absencji i dzisiaj Magdeburg wyjdzie swoim najmocniejszym składem. Ogólnie w lidze niemieckiej u siebie zespół ten zanotował to dej pory 8 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę. Wydaje się, że na ten moment gospodarze są w swojej szczytowej formie i po takich kursach wolę iść zdecydowanie w stronę wygranej Magdeburga. Owszem spacerek to nie będzie a bardzo trudny zacięty mecz, bo Flensburg nie bez powodu jest liderem tabeli. Zespół gości na wyjazdach zanotował 9 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. Goście również wystawią bardzo mocny zespół, bo w drużynie nie ma wielkich problemów kadrowych tak jak i u gospodarzy. Wprawdzie nie zagra Horvat ale gracz ten jest kontuzjowany już od pewnego czasu więc nie jest to jakiś wielki problem. Oba zespoły na to spotkanie dysponują silnymi składami i mecz tym bardziej będzie ciekawy i zacięty. Ja stawiam tutaj na gospodarzy, bo kursy są tutaj według mnie przesadzone. Magdeburg jest w takiej formie, że kursy wystawione przez buków to dla mnie prezent. Raczej spodziewałem się tutaj wyrównanych kursów a tutaj kursy w granicach 3,10-3,60 na gospodarzy, którzy w tym roku byli w stanie u siebie pokonać wicelidera i drużynę z 3 miejsca. Może lider to jeszcze większe wyzwanie ale bez przesady, żeby takie kursy dawać. No nic ja w taki wypadku próbuję w stronę Magdeburga i tak tez wam polecam. Na lidera zawsze każdy się dodatkowo motywuje a Magdeburg ma też bardzo silny skład i przede wszystkim jest w wielkiej formie także myślę, że są w stanie dziś u siebie pokonać również lidera Bundesligi.
⛔ 26-26
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Bittenfeld-HSG Wetzlar powyżej 50,5 bramek @1.63 unibet⛔⛔⛔ 46

Typ statystyczny ze względu na niską linię.
Bittenfeld dom średnia 55.8 bramek
W domowych meczach meczach powyżej 51,5 w 8/13

HSG Wetzlar wyjazd średnia 53,2 bramek
W wyjazdowych meczach powyżej 50,5 w 10/12
łącznie 18/25

Mecze pomiędzy sobą to kolejno:55,44,58 bramek.
Jedna ze statystycznych stron typuje dziś 27:27
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: HG Saarlouis - TUS Ferndorf
Typ: 2
Kurs: 3,09
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Według mnie kursy trochę przesadzone na to spotkanie i sam spodziewam się meczu bardziej wyrównanego i dla mnie osobiście jest to spotkanie 50/50 ale o wszystkich moich spostrzeżeniach na temat tego meczu za chwilę a na początek tabela, która wygląda tak:

Oba zespoły walczą o utrzymanie ale w gorszej sytuacji są goście i to na ich zwycięstwo gram w tym spotkaniu. Oni jeżeli przegrają tutaj to mogą sobie już dość mocno skomplikować swoją sytuację. Wprawdzie do końca sezonu jeszcze 8 meczy ale Ferndorf jeżeli tutaj przegra to może sobie mocno zagmatwać swoją pozycję. Oba Zespoły radzą sobie lepiej na wyjazdach niż na własnych boiskach. Saarlouis u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek, natomiast goście na wyjazdach zaliczyli 4 zwycięstwa, 1 remis i 10 porażek. Gospodarze tego meczu jednak ostatnio grają lepiej we własnej hali i zanotowali u siebie 3 zwycięstwa z rzędu a na wyjazdach 3 porażki z rzędu, więc pod względem meczy u siebie i wyjazdów się trochę zmieniło ale myślę, że to dłużej trwać nie będzie i dzisiaj HGS dozna porażki. TUS Ferndorf zdaje sobie sprawę jak ważne jest to spotkanie i w tej drużynie wszyscy mocno się motywują na ten mecz. Pewnego smaczku temu meczowi dodaje fakt, że kapitan zespołu gospodarzy Jonas Faulenbach po sezonie przenosi się właśnie do zespołu TUS Ferndorf. Raczej myślę, że dalej wolał, by grać w 2 lidze niż w 3 ;) Wprawdzie oczywiście jest profesjonalistą, w wywiadach wypowiadał się, że chce tutaj wygrać, że jest częścią jeszcze tego zespołu więc zagra najlepiej jak może itd. itd. ale w sumie co ma innego powiedzieć ;) W ciągu tygodnia kilku graczy Saarlouis nie trenowało z powodu choroby i lżejszych obrażeń. Wprawdzie nic groźnego ale kto ostatecznie zagra będzie wiadomo dopiero przed spotkaniem. Ja tutaj widzę dużą szansę na wygranie tego spotkania przez gości. Zespół Ferndorf jest mocno zmotywowany na to spotkanie i porażka napewno tej drużynie dużo mocniej zaszkodzi niż gospodarzom, którzy mogą sobie pozwolić na większy margines błędu niż ich rywal. Mecz osobiście oceniam 50/50 a skoro tak to wolę zagrać na zespół na który jest wyższy kurs i który jest na końcowym etapie rozgrywek w gorszej sytuacji.
⛔ 34-22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom