>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka LOTTO Ekstraklasy (26.08 - 28.08.2016)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
Winmasters!
Winmasters - bonus 100% do 200zł!
W 7 kolejce ekstraklasy kilka wyróżniających się spotkań na które każdy sympatyk polskiej piłki już czeka.Na pierwszy ogień trzeba zaznaczyć spotkanie Wisły ze Śląskiem, na którym gorąco nie będzie tylko na boisku.Wisła po dobrym starcie z Pogonią przegrała 4 kolejne spotkania i obległa dno tabeli z którego łatwo się odbić nie będzie.Dorobek Wrocławian może nie robi wrażenia, ale zwróćmy uwagę z kim przyszło Śląskowi się mierzyć.Kolejnym ciekawym meczem będzie pojedynek Pogoni z Cracovią, Pasy wydają się bardziej stabilne na swoim terenie, Pogoń z kolei trochę zawodzi, no ale takie uroki naszej ekstraklasy że tutaj z tygodnia na tydzień może dużo się zmienić.W Chorzowie ciężki bój będzie czekać Niebieskich, gdzie Legioniści po rewanżu z Irl.Dundalk przyjadą odrabiać ligowe zaległości, ciekawie powinno być również w Trójmieście, gdzie Lubińskie Zagłębie podejmie próbę przerwania świetnej passy Arkowców
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Lech+Lechia wydają się ok do gry
Z Legią to nigdy nic nie wiadomo. Jeśli Leśnodorski znów każe wystawić skład rezerwowy to wynik może być nie do przewidzenia. Bardziej grałbym tutaj under 2.5 gola, jak również zwycięstwo Wisły Płock.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z Legią to nigdy nic nie wiadomo. Jeśli Leśnodorski znów każe wystawić skład rezerwowy to wynik może być nie do przewidzenia. Bardziej grałbym tutaj under 2.5 gola, jak również zwycięstwo Wisły Płock.
Ale gdzie on wyżej napisał o Legii...:grin:?
Co do spotkania Legii to trzeba się wstrzymać aż pojawią się oficjalne składy.
Lech + Lechia faktycznie dobrze to wygląda.
Wisła Płock u siebie bardzo mocna i tutaj chyba należy pograc coś w ich kierunku.
Drugie piątkowe spotkanie wydaje się być underowe bo poki co ani Ślask ani tym bardziej Wisła nie zachwycają.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Jeśli Leśnodorski znów każe wystawić skład rezerwowy
Nie będzie takiej potrzeby.

Pogoń z kolei trochę zawodzi
Od 3 kolejek zespół w końcu zaczął prezentować to co było zakładane, kluczowe było postawienie na Matrasa oraz odstawienie Zwolaka.


Polecam się przyjrzeć wszystkim trzem sobotnim meczom w kontekście overów RR.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
na pierwszy rzut oka to obstawil bym wygrana Jagi i moze Slaska
Jaga jest w gazie ciekawy meczyk z Lechia przegrany niestety, mecz z Leczna w Lublinie to chyba dobra okazja na punkciki ale kazdy tak mysli a Leczna pozneij remisuje lub wygrywa ;d
W Wisle dzieja sie dzwine rzeczy forma spadkowa szedl bym w ten trend, argumentow na wygrana Slaska za wiele nie ma under 2,5 moze byc lepsza opcja
No i overek Ruch Legia, Legia moze chciec zatrzec ten niesmak po remisie z Dundalk, moze sie to skonczyc duza wygrana lub przegrana Legii ;d
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lech Poznań vs Piast Gliwice 2:0 (0:0)
Lech -0.5 @ 1.70 bet365 ✅
Lech -1.0 @ 2.46 marathonbet ✅
Lechia Gdańsk vs Termalica Nieciecza 1:2 (0:1)
Over 2.5 &amp; BTS @ 2.37 bet365 ✅

Dlaczego tak? A to proste. Dzisiaj mieliśmy 120 minut + rzuty karne w PP.
Jako, że grały w miarę &#39;11&#39; to oczywiście nie będzie sił na ligę ;), nie potrafią grać co 3 dni no niestety. Chociaż mecze dopiero w niedzielę.
Lech ma kapitalną szansę, żeby wygrać kolejny mecz u siebie, lokomotywa musi ruszyć ;).
Piast wygrał tylko 1 raz w Poznaniu.
Piast w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe.

Co do drugiego spotkania, to wiadomo, Lechia u siebie będzie twardo i ofensywnie, ale Nieciecza nie próżnuje, sporo tracą, ale też strzelają.
Jako ciekawostkę podam , że Lechia grała 2 razy u siebie i 2 wygrane. Termalica, 2 wyjazdy i 2 porażki. Czy będzie jakaś zmiana, zobaczymy ;).
W poprzednim sezonie padł remis 1:1.
Reszta argumentów jutro wieczorem, ale warto pograć ;)....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Wisła - Śląsk
Typ: obie drużyny strzelą gola TAK ✅
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik:​

Chyba nikt się nie spodziewał, że Wisła zanotuje na taką słabą formę na początku sezonu i odniesie tylko jedno zwycięstwo i pięć porażek. Ogólnie w klubie jest jeden wielki bałagan. Wdowczyk jutro przystępuje z nożem na gardle, a to wszystko spowodowane jest tym, że jeśli jutro Wisła przegra to Pan Dariusz może pożegnać się z swoją posadą. Jednak przejdźmy do samego meczu. Wisła na gwałt potrzebuje punktów i co najważniejsze przełamania się w lidze. Jutro zapewne piłkarze będą mocno zdeterminowani żeby stworzyć sobie sytuacje do strzelenia kilku goli, i jak jedną z nich zamienią na bramkę to będzie dobrze. Śląsk w tym sezonie jak na razie spisuje się dość nieźle. Jednak ich słabym punktem jest strzelanie bramek. Na sześć spotkań strzelili tylko dwie bramki, tracąc również tylko dwie. Zapewne zespół z Wrocławia nie przyjeżdża jutro do Krakowa żeby się bronić, a żeby wywieźć cenne punkty, dlatego po ich grze spodziewam się również pełnej determinacji.
18:00 Wisła - Korona
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.85
buk: bet365
Wynik:​

Beniaminek, który mnie miło zaskoczył, jutro zmierzy się u siebie z Koroną. Wisła to drużyna, która podobnie jak Arka sprawia miłe niespodzianki w naszej lidze. Jutro liczę na kolejną z nich, chociaż nie wiem czy wygrana z Koroną będzie można nazwać niespodzianką. Jutro w roli faworytów stawiam drużynę gospodarzy. Wisła u siebie spisuje się rewelacyjnie. Szkoda tej porażki z Legią, gdzie wygraną mieli w zasięgu ręki i nóg, ale takie rzeczy też się zdarzają i myślę, że wnioski zostały z tego wciągnięte. Korona po ostatniej wygranej z Wisła za pewne będzie chciała pójść za ciosem i wywieźć jakiekolwiek punkty z Płocka. Jednak nie zapominajmy, że Koroniarze na wyjazdach spisują się dość kiepsko i raczej jutro nie będą mieli za dużo do powiedzenia. Kurs bardzo fajny jak na gospodarzy i faworyta, dlatego też go pobieram.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Wisła Płock - Korona under 2,5 1,8 3/10 ⛔
Wisła Kraków - Śląsk under 2,5 1,85 4/10 bet365 ⛔
W ostatniej kolejce padło mało bramek, w piątkowych meczach padły dwa bezbramkowe remisy.
Wisła Płock u siebie ma dobre wyniki, wygrali z Jagą, choć tam powinni stracić minimum gola w ostatnich 15-20 minutach. Korona nie ma przeciwko sobie w tym meczu tak silnego rywala w ataku jak ostatnio Lechia,
w Szczecinie wcześniej zremisowali 1-1, dla mnie padną tu góra dwa gole,
bo obie ekipy grają coraz lepiej w obronie i mimo dominacji przez rywali tych bramek nie tracili,
Korona z Wisłą Kraków, Płocczanie z Jagiellonią u siebie.
Wisła bez formy, problemy ze strzelaniem bramek, WKS bardzo dobrze broni, w ataku podobnie jak Wisła do tej pory, a nawet z jeszcze większymi problemami by coś strzelić, tylko dwa gola w lidze i dwa stracone,
za wysoki jest ten kurs na under.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Mój typ: Wisła Kraków ⛔
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna

Chyba ostatnia szansa na to aby wyjść z bagna w którym znajduje się zespół z Krakowa. O całym cyrku związanym ze zmianą właściciela można by pisać i pisać. Ważniejszy jest aspekt sportowy. Motywacja jest duża wśród zawodników. Rywal idealny na przełamanie, zwycięstwo z drużyną Śląska może być bardzo ważne w kontekście nie tylko samych punktów ale także atmosfery. Tak jak tydzień temu wiedziałem że Wisła przegra z Koroną (fakt faktem, pechowo w końcówce ale jednak) tak teraz przeczuwam skromne ale jednak zwycięstwo Wisły Kraków. Remis nic nie daje, są na ostatnim miejscu, muszą zdobywać 3 punkty jeśli chcą najpierw wyjść ze strefy spadkowej, nie mówiąc o pierwszej ósemce.

Wisła Płock - Korona Kielce
Mój typ: Wisła Płock ⛔
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna

Wisła Płock..drużyna która mi imponuje jednakże nie potrafi dowieść wyniku do końca. Jest to fajna ekipa, grają na prawdę ciekawą piłkę. Ostatni remis ze Śląskiem taki nijaki ale teraz przyjeżdża Korona która jest słabą drużyną, nie oszukujmy się. Korona gra chyba najnudniejszy futbol moim zdaniem. Bezpośrednimi starciami nie ma się co sugerować, ostatnie miało miejsce w roku 2009. Wisła Płock to silna drużyna na własnym terenie. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli, Korona dość szczęśliwie wygrała z Wisłą Kraków i teraz poszybowali w górę ale ich gra w ogóle mnie nie przekonuje. Jutro upatruję dwa zwycięstwa gospodarzy i tego się trzymam.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Płock - Korona under 2,5 1,8 3/10
Wisła Kraków - Śląsk under 2,5 1,85 4/10 bet 365
W ostatniej kolejce padło mało bramek, w piątkowych meczach padły dwa bezbramkowe remisy.
Wisła Płock u siebie ma dobre wyniki, wygrali z Jagą, choć tam powinni stracić minimum gola w ostatnich 15-20 minutach. Korona nie ma przeciwko sobie w tym meczu tak silnego rywala w ataku jak ostatnio Lechia,
w Szczecinie wcześniej zremisowali 1-1, dla mnie padną tu góra dwa gole,
bo obie ekipy grają coraz lepiej w obronie i mimo dominacji przez rywali tych bramek nie tracili,
Korona z Wisłą Kraków, Płocczanie z Jagiellonią u siebie.
Wisła bez formy, problemy ze strzelaniem bramek, WKS bardzo dobrze broni, w ataku podobnie jak Wisła do tej pory, a nawet z jeszcze większymi problemami by coś strzelić, tylko dwa gola w lidze i dwa stracone,
za wysoki jest ten kurs na under.
Podpinam się pod typ Szefa, jeśli chodzi o mecz Wisła vs Śląsk.
I pójdę krok dalej.
Wisła po tych wszystkich zawirowaniach szybko się nie zmieni, nie ma opcji, dalej będzie piach i niepewność wśród zawodników.
W Śląsku nie zagra prawdopodobnie Felipe czyli środek pomocy - Kokoszka i Stjepanovic, czyli 0 kreatywności.
Co proponuję na to spotkanie:
DW 0:0 @ 9.00 bet365 ⛔
DW 1:0 @ 7.00 bet365 ⛔

Tak jak pisał Szef. Słabo ofensywnie, wcale się nie zdziwię, że znowu będzie 0:0 w meczu Śląska, dodatkowo przez myśli mi przechodzi, że Wisła ma szansę się przełamać już ostatnio było blisko, dlatego też takie 1:0 w stronę gospodarzy.
Fajne kursy, szkoda nie zagrać ;).
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła-Śląsk
Wisła over 5,5 rożnych @2.05 betano
Typ bardziej na luzie.Wisła mimo iż dobrze zaczęła rozgrywki zdobywając 3pkt z Pogonią wszystkie kolejne przegrała, trzeba również zaznaczyć że 4 spotkania grała na wyjeździe, Śląsk też nie wygrywa spotkań seriami ale remisowali więc mają te 4 punkciki więcej a Wisła będzie robiła wszystko w tym meczu by się wydostać z ostatniego miejsca w tabeli.
W ostatnim meczu rozgrywanym w poniedziałek Wisła przegrała w Kielcach tracąc gola w ostatniej sekundzie meczu, mając optyczną przewagę nad gospodarzem przynajmniej w tej drugiej połowie, w ostatnich tygodniach doszło także do sporych zawirowań w klubie, na szczęście w chwili obecnej zdaje się wszystko prostować więc to odpowiedni moment na przełamanie.
Mecz ze Śląskiem z pewnością będzie ciężki, i ja się tu nie pokuszę na obstawianie rezultatu, natomiast idę w zakład na to że Wisła zdobędzie trochę cornerów.Wisła po prostu jest w takiej sytuacji że musi zacząć punktować, i ta sportowa złość powinna dać się we znaki.Śląsk jest poukładany defensywnie, a brakami w ofensywie min Ondraska można przypuszczać że ataki Wisły będą szły bokami.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Podpinam się pod typ Szefa, jeśli chodzi o mecz Wisła vs Śląsk.
Co proponuję na to spotkanie:
DW 0:0 @ 9.00 bet365
DW 1:0 @ 7.00 bet365

Tak jak pisał Szef. Słabo ofensywnie, wcale się nie zdziwię, że znowu będzie 0:0 w meczu Śląska, dodatkowo przez myśli mi przechodzi, że Wisła ma szansę się przełamać już ostatnio było blisko, dlatego też takie 1:0 w stronę gospodarzy.
Ja z kolei wręcz przeciwnie szukałbym overa w tym meczu ???? Owszem, poprzednie spotkania Śląska jak wyglądały nie trzeba mówić. Dziś staje jednak przed nimi Wisła, której obrony monolitem nazwać nie można . Miśkiewicz bardzo niepewne interwencje i parę błędów na swoim koncie już ma. Głowacki solidny, ale wiek już taki, że nie zawsze czyści wszystko jak leci. Guzmics lubi czasem się wziąć za rozgrywanie, co zazwyczaj idzie mu sprawnie, w poniedziałek jednak się zapędził za daleko i stracił piłkę, a Wisła bramkę. Boczni obrońcy więcej potrafią dać w ofensywie niż defensywie. Śląsk więc nie potrzebuje w tym meczu dużo kreatywności, bo sama Wisła często sama stwarza sobie niepotrzebne zagrożenie pod własną bramką. Rumak stawia duży nacisk na stałe fragmenty gry, dodając do tego przyklejonego na linii Miśkiewicza widzi mi się właśnie bramka dla Śląska po stałym fragmencie gry dziś. Wisła z drugiej strony na dnie tabeli, ale w ostatnim meczu jej gra nie wyglądała już tak tragicznie. Nie ma Ondraska, wraca Brożek, głodny gry i jak dla mnie coś dziś ustrzeli. Jest Zachara, w rezerwach strzela Drzazga, może dostanie dziś szanse. Wraca Jović, który zagra w podstawowym składzie już, tym bardziej, że kontuzjowany jest Bartosz i powinien wyglądać już lepiej niż w Kielcach, kiedy jeszcze w pierwszej połowie wszedł na boisko, ale widać było brak ogrania po kontuzji. Wisła musi podejść do tego meczu ofensywnie, nie może grać na remis, bo choć nawet 1pkt przerwałby passę pięciu porażek z rzędu, to jednak nie poprawiłby morale i miejsca w tabeli znacząco. Umiejętności mają i jedni i drudzy, Wiślacy przed własną publicznością powinni zagrać szybki, ofensywny mecz, tym bardziej, że będzie ich więcej niż w ostatnich meczach (pewnie koło 13-14 tys. - wiadomo, że to niewiele, ale zawsze więcej niż te &quot;stałe&quot; 10 tys.), a kibice są teraz bardzo potrzebni - zarówno piłkarzom, jak i klubowi pod względem zysków z biletów.
Tak więc spodziewam się dziś ofensywnego meczu, z dużą ilością sytuacji bramkowych, a Wisła takie często stwarzała, szwankowała skuteczność. Liczę, że dziś się karta odwróci i też Śląsk zaliczy overowy mecz, bo i Pawełek jeszcze nie wywinął w tym sezonie &quot;Pawełka&quot;, a natury się nie oszuka w dłuższej perspektywie :jezora:
Mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: over 2,5 ✅
Kurs: 2,00 @ ForBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
furman19 928

furman19

Użytkownik
Panowie nie znam się dobrze na lidze polskiej. Lubie pograć sobie na kartki zawodników. U nas pauzuje się za 4 kartki z tego co wyczytałem a już kilku jest kandydatów. Co myślicie o Wawrzyniaku?, następny mecz wyjazd Cracovia potem Poznań. Sadlok kolejny kandydat dzis następny mecz Białystok, potem u siebie Gliwice. Prosił bym o opinie.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Nie chce krytykować Panowie waszych typów na overy i undery ale w polskiej lidze to naprawdę jest granie 50/50... można mówić, że Śląsk mało traci, mało strzela, Wisła z kolei ma kim straszyć niby ale dużo traci. To jest wróżenie z fusów i może być 0-0 a może być 4-2 po szalonym meczu, bo chaos i przypadek będą tu rządzić i nic więcej. dla mnie granie takich typów mija się z celem. Jedyne co dziś do grania i polecam szczerze to overy kartkowe. Szczególnie w Krakowie powinno być dużo kartek Wisła nabuzowana wyjdą wygłodniali będą gryźć trawę, Śląsk tez taki bezjajeczny remisiki po 0-0 dobrze by było w końcu coś wygrać. Sytuacja w Wiśle wiadoma, kibiców dziś będzie sporo żeby pokazać że są z zespołem, do tego przyjeżdzają starzy bracia a dziś wrogowie - ŚLĄSK więc napewno będą pociski z trybun i spora presja na zwycięstwo. Pompka w mediach społecznościowych jest spora też wśród piłkarzy więc jednego nie zabranie napewno - walki. Sędzia sprzyjający w zeszłym sezonie średnia ponad 4 na mecz. W ostatnich 10 meczach Wisły i Śląska (5 W i 5 Ś) w lidze bodaj 7 czy 8 razy powyżej 3,5 kartki. Ja to gram grubo w STST - 1,65. Ewentualnie odważniej można powyżej 4,5 kartki po 1,95.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie chce krytykować Panowie waszych typów na overy i undery ale w polskiej lidze to naprawdę jest granie 50/50... można mówić, że Śląsk mało traci, mało strzela, Wisła z kolei ma kim straszyć niby ale dużo traci. To jest wróżenie z fusów i może być 0-0 a może być 4-2 po szalonym meczu, bo chaos i przypadek będą tu rządzić i nic więcej. dla mnie granie takich typów mija się z celem. Jedyne co dziś do grania i polecam szczerze to overy kartkowe.
No więc jeśli jest to tak jak piszesz 50/50, a bukmacherzy wystawiają kursy nierówno na over i under to jest value i warto pograć jak nic :] Poza tym tak samo możesz napisać o wszystkim, dosłownie wszystkim i każdym typie nie tylko w polskiej lidze, ale też w angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, czy europejskich pucharach. Idąc tym tokiem myślenia, to by najlepiej nic nie stawiać.
Polecasz granie overów kartkowych, a nawet nie pokusiłeś się o napisanie, kto sędziuje w meczu? Bo pisanie o ilości kartek w ostatnich meczach pomiędzy drużynami, że zawsze było więcej niż 3,5 jest mylące. Akurat w dzisiejszym mecze sędzią będzie Tomasz Kwiatkowski, który w tym sezonie prowadził 5 meczów i pokazał w nich łącznie 15 żółtych kartek, a 7 z nich w ostatnim meczu Jagielloni z Lechią. Poza tym przedstawia się tak jego bilans w tym sezonie: 4,3,0,1,7. Nie jest to więc wybitnie &quot;kartkowy&quot; sędzia. Poza tym też mogę Ci napisać, że to loteria, bo może być np. ostry mecz tak jak piszesz i np. 2 czerwone kartki i 2 żółte i wtedy już Twój typ w stsie nie wchodzi, stawiany po kursie 1,65, czyli 1,45 po odliczeniu podatku. Za nic w świecie nie warte gry, nawet jeśli okaże się ten typ wygrany.
Panowie nie znam się dobrze na lidze polskiej. Lubie pograć sobie na kartki zawodników. U nas pauzuje się za 4 kartki z tego co wyczytałem a już kilku jest kandydatów. Co myślicie o Wawrzyniaku?, następny mecz wyjazd Cracovia potem Poznań. Sadlok kolejny kandydat dzis następny mecz Białystok, potem u siebie Gliwice. Prosił bym o opinie.
Takie granie na kartki, żeby się wykartkować to się bardziej opłaca na wielkich turniejach, jak Euro, czy Mundial. A jeśli grać takie typy, bazując na tym, że zawodnik będzie się chciał wykartkować, to tylko przed prawdziwymi szlagierami typu Legia - Lech, Legia - Wisła, Wisła - Cracovia. Bo na chwilę obecną nie widzę sensu w wykartkowaniu się np. Sadloka, czy Wawrzyniaka.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja z kolei wręcz przeciwnie szukałbym overa w tym meczu ???? Owszem, poprzednie spotkania Śląska jak wyglądały nie trzeba mówić. Dziś staje jednak przed nimi Wisła, której obrony monolitem nazwać nie można . Miśkiewicz bardzo niepewne interwencje i parę błędów na swoim koncie już ma. Głowacki solidny, ale wiek już taki, że nie zawsze czyści wszystko jak leci. Guzmics lubi czasem się wziąć za rozgrywanie, co zazwyczaj idzie mu sprawnie, w poniedziałek jednak się zapędził za daleko i stracił piłkę, a Wisła bramkę. Boczni obrońcy więcej potrafią dać w ofensywie niż defensywie. Śląsk więc nie potrzebuje w tym meczu dużo kreatywności, bo sama Wisła często sama stwarza sobie niepotrzebne zagrożenie pod własną bramką. Rumak stawia duży nacisk na stałe fragmenty gry, dodając do tego przyklejonego na linii Miśkiewicza widzi mi się właśnie bramka dla Śląska po stałym fragmencie gry dziś. Wisła z drugiej strony na dnie tabeli, ale w ostatnim meczu jej gra nie wyglądała już tak tragicznie. Nie ma Ondraska, wraca Brożek, głodny gry i jak dla mnie coś dziś ustrzeli. Jest Zachara, w rezerwach strzela Drzazga, może dostanie dziś szanse. Wraca Jović, który zagra w podstawowym składzie już, tym bardziej, że kontuzjowany jest Bartosz i powinien wyglądać już lepiej niż w Kielcach, kiedy jeszcze w pierwszej połowie wszedł na boisko, ale widać było brak ogrania po kontuzji. Wisła musi podejść do tego meczu ofensywnie, nie może grać na remis, bo choć nawet 1pkt przerwałby passę pięciu porażek z rzędu, to jednak nie poprawiłby morale i miejsca w tabeli znacząco. Umiejętności mają i jedni i drudzy, Wiślacy przed własną publicznością powinni zagrać szybki, ofensywny mecz, tym bardziej, że będzie ich więcej niż w ostatnich meczach (pewnie koło 13-14 tys. - wiadomo, że to niewiele, ale zawsze więcej niż te &quot;stałe&quot; 10 tys.), a kibice są teraz bardzo potrzebni - zarówno piłkarzom, jak i klubowi pod względem zysków z biletów.

Tak więc spodziewam się dziś ofensywnego meczu, z dużą ilością sytuacji bramkowych, a Wisła takie często stwarzała, szwankowała skuteczność. Liczę, że dziś się karta odwróci i też Śląsk zaliczy overowy mecz, bo i Pawełek jeszcze nie wywinął w tym sezonie &quot;Pawełka&quot;, a natury się nie oszuka w dłuższej perspektywie :jezora:

Mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: over 2,5
Kurs: 2,00 @ ForBET
Dzisiaj to będzie mocno podzielone, za pewne , te 2-3 tysiące więcej kibiców to są po pierwsze ludzie, którzy przestali chodzić ze względu na zerwanie zgody, kilkunastu znajdzie się na pewno w sektorze gości to raz. Dwa, znowu młyn Wisły będzie niebieski tak jak w ostatnim spotkaniu u siebie.
I co do Pawełka, to ten mit jest powtarzany i powtarzany, że szkoda gadać, nie będę go bronił i nie wykluczam, że trafi się błąd. Ale w poprzednim sezonie i w tym gościu pokazał , że zna się na swoim fachu i potrafi. Daj mi bramkarza, który nie miał gorszego okresu w swoim życiu (mówię tu o Polakach i grających w Ekstraklasie).
I jeszcze może powinno się głośno powiedzieć , bo Mariusz Pawełek o tym mówi bardzo niechętnie, dlaczego w poprzednim sezonie miał okres słabszy, gdzie zastąpił go Abramowicz?
A no odpowiedź jest prosta, miał kontuzję, jedna z dłoni nie była wręcz w stanie łapać piłki, oczywiście na zastrzykach itd grał, ale dyskomfort był. Tym większa głupota trenera, że szybciej nie zmienił, ale co poradzić.
Miałem okazję widzieć &quot;na żywo&quot; tą jego kontuzję, ręka wyglądała dramatycznie. I się mocno dziwiłem, że trenuje, a co dopiero granie w spotkaniach.
A po drugie to niestety ale zawód bramkarze ma to do siebie, że bronisz 90 minut super w 90+1 popełniasz błąd i wszyscy pamiętają błąd (dokładnie takim bramkarzem jest Pawełek), ale nie poradzisz na to.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dzisiaj to będzie mocno podzielone, za pewne , te 2-3 tysiące więcej kibiców to są po pierwsze ludzie, którzy przestali chodzić ze względu na zerwanie zgody, kilkunastu znajdzie się na pewno w sektorze gości to raz. Dwa, znowu młyn Wisły będzie niebieski tak jak w ostatnim spotkaniu u siebie.
Możesz być zdziwiony, bo młyn będzie baaardzo przerzedzony. Na chwilę obecną sprzedano tam z 1300-1400 biletów, a pojemność całego młyna to 5700. Przyczyny są proste - niektórzy po zerwaniu zgody po prostu przestali na młyn chodzić. Poza tym ludzie mobilizują się na pomoc Wiśle poprzez kupno bilety na najdroższe sektory - przy kupnie biletów klub płaci jedynie 8% podatku, a przy sprzedaży pamiątek ten podatek jest już 23%.
A co do Pawełka, to napisałem żartobliwie, bo wiadomo, że nie jest złym bramkarzem, a takie wpadki mają to do siebie, że się o nich mówi, a gość ma po prostu wyjątkowego pecha do takiego puszczania bramek, że są one bardzo medialne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom