>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL/NCAAF 2016/2017

Status
Zamknięty.
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP



Kilka zasad dyskusji w tym temacie:

1. Żadnych suchych typów - wszystkie &quot;suchelce&quot; , jak również typy z dopiskiem KILKA ZDAŃ NAPISZĘ PÓŹNIEJ będą usuwane.
2. Żadnych pyskówek - dyskutujemy merytorycznie bez osobistych wycieczek.
3. Co najmniej 3 zdania do każdego podanego typu - &quot;niezły rush, fajny pass&quot; to nie jest analiza.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Łączna liczba rushing attempts.
J.Stewart (CAR) powyżej 15,5 @1,85 ech...15... ????
betsson

W całym poprzednim sezonie Stewart tylko 3 razy nie przekroczył 16 prób na mecz. Praktycznie nie ma kto mu ich zabrać ( no może poza Newtonem ???? ) i jest zdecydowanie typowany na +20 prób na każde spotkanie.
Oczywiście DEN świetnie broni przeciwko grze biegowej ale i tak zaskakująco często zespoły próbują biegać przeciwko obronie Broncos. W zeszłym sezonie były to aż 22,5 prób na mecz. W SuperBowl, Stewart pomimo fatalnej gry, dostał 12 razy piłkę. Mam tylko nadzieję, że OL Panthers się poprawiła, bo w tym spotkaniu była kompletnie dziurawa ????
Typ zdecydowanie wart zaryzykowania.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Witam, jestem nowy na forum ale postaram się trochę pobudzić ten dział ???? Zapraszam również do mojego tematu z typami.
New York Giants @ Dallas Cowboys
Typ: Dallas Cowboys ML @ 1.909
Kolejny sezon wielkich nadziei zarówno w niebieskiej części Nowego Jorku jak i w Dallas. Starcie Giants z Cowboys to od zawsze wielki futbolowy klasyk i po wcześniejszych meczach na pewno uwaga kibiców będzie zwrócona w stronę Texasu.
Kursy buków są wyrównane a ja w tym spotkaniu postanowiłem pójść w stronę gospodarzy czyli Dallas Cowboys. Podopiecznych Jasona Garetta znów nie oszczędził los. Podczas przedsezonowych sparingów kontuzji doznał jeden z najważniejszych zawodników w składzie, rozgrywający Tony Romo. To już kolejna poważna kontuzja tego wysłużonego, lecz wciąż grającego na wysokim poziomie zawodnika. Romo nie zagra nawet do 10 tygodni co jest poważnym osłabieniem Dallas, które w tym sezonie w końcu miało zawalczyć o coś więcej niż pierwszą rundę playoffs. Miejsce Romo zajmie Dak Prescott, 23-letni rookie z Mississippi State. W meczach przedsezonowych zaprezentował się on na tyle dobrze, że wśród jego osoby w świecie NFL zrobiło się całkiem głośno. Nie brakowało nawet opinii, że Cowboys powinno postawić już na młodego gniewnego, zamiast porcelanowego Romo. Ostatecznie kontuzja tego drugiego sprawiła, że sytuacja w Dallas na tej pozycji jest znana. Zdrowych, gotowych do gry mamy również pozostałych asów tego klubu - Cole Beasley, Dez Bryant czy wybrany w ostatnim drafcie RB Ezekiel Elliott. Poza Romo, wszyscy są obecni, zwarci i gotowi. Moim zdaniem strata Tonego Romo może wyjść Dallas nawet na plus. W klubie czuć, że dzieje się coś nowego, coś ważnego, coś przełomowego. Czuć będą to również kibice zgromadzeni na stadionie Dallas, czyli jednej z największych twierdz ligi. Tutaj atmosfera zawsze jest gorąca co przekłada się na grę futbolistów z Texasu.
Jeśli chodzi o Giants, na pewno nie można ich lekceważyć. Po długiej kontuzji do składu wraca WR Victor Cruz, który razem z Odellem Beckhamem Juniorem stworzy prawdopodobnie najlepszą parę receiverów w NFL. Moim zdaniem bukmacherzy zbyt poważnie biorą powrót Cruza do składu Giants. W ostatnich wypowiedziach wyraźnie sugeruje on, że nie zamierza robić rzeczy niestrzonych, do jakich przyzwyczaił wielu kibiców. Cruz po prostu będzie uważał, aby nie stało się coś, co znów wyeliminuje go na kolejny sezon. Uważam, że Dallas mają kim odpowiedzieć na Cruza. Gorzej z popularnym ODB, ale sztab trenerski na pewno wymysli coś, aby jak najbardziej ograniczyć nową gwiazdę ligi.
Eli Manning z każdym kolejnym meczem pikuje w dół i nie wiadomo co pokaże w tym spotkaniu. Na pewno nie jest on pewniakiem typu Brady czy Rodgers. Bukmacherzy zbyt mocno wystraszyli się absencji Romo myśląc, że nowy QB Dak Prescott nie poradzi sobie w pierwszym meczu w swojej karierze. Z drugiej strony zbyt mocno wierzą w Victora Cruza i jego grę. Uważam, że będzie zupełnie odwrotnie, czyli całkiem udany mecz Prescotta (coś w rodzaju 2-1 TD-INT) i przeciętny występ Cruza, który zaliczy kilka receptions, ale nie będą to nie wiadomo jakie odbiory. Obie drużyny na pewno podejdą do inauguracji na maksa podkręcone, ale uważam, że zwycięstwo zostanie w Dallas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
DeMarco Murray powyżej 62,5 rushing yds @1,85
DeMarco Murray powyżej 15,5 rushing attempts @1,85
betsson
To już co prawda nie ten sam D.Murray, ale jestem skłonny tutaj zaryzykować stwierdzenie, że to będzie kluczowa postać dla TEN w tym spotkaniu.
W zeszłym sezonie MIN pozwalała średnio na prawie 94yds w 22 próbach. Ten preseason to liczby na poziomie 25 prób i 123yds, które Vikings podarowali przeciwnikom w grze po ziemi.
Po tym ostatnim sezonie, w którym Murray nie mógł się odnaleźć w ofensywie Chipa Kellyego, liczę że powróci, może nie do elitarnego grona RB w lidze ale na pewno do solidnych RB1. Trener zapowiada, że RBs będą dzielić czas gry pomiędzy siebie, ale jako że drugim jest rookie D.Henry, na początku sezonu na pewno większość prób trafi w ręce D.Murraya.
W tym preseason, Murray zaliczył w sumie 153 yds w 19 próbach. Wynik wysoki, ale zdeterminownay przez 71 yds bieg przeciwko SD. Ale nawet nie wliczając tego biegu, Murray miał solidne 4,6 yds na próbę.
Mam nadzieję, że zobaczymy go dzisiaj dużo i często ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dallas Cowboys-New York Giants over 47,5 2.10
Krótko i na temat bo czasu mało a typ raczej bardzo prawdopodobny a jeśli ktoś chce zarysykować to może poeksperymentować z linią over/under w górę,ale wracając do szczegółow to warto odwiedzić buka dziś a te 2 przesłanki są raczej bezsprzeczne tj:
W ostatnich 7 meczach Dallas Cowboys kontra New York Giants rozgrywanych w Arlington na AT&amp;T Stadium(licząć od ostatniego sezonu do sezonu 2008)padły kolejno 53,52,66,53,71,77,64 punkty które zostały zdobyte przez obie ekipy.Niby Cowgoys bez Romo a Eli już bez pary ale na otwarcie cyrku a Dallas i w meczu który będą oglądać całe stany fajerwerki tj ODB.Dez Bryant plus Dak Prescott oraz fatalne defensywy obu ekip są jak najbardziej prawdopodobne.
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Zapomniałem tutaj wstawić...
Arizona Cardinals - New England Patriots
Typ: 2
Kurs: 4.41
NFL CZAS ZACZĄĆ!

O mój boże mam deja vu Pamiętam to jakby było wczoraj. Śledzę losy Patriorsów od lat... Od kiedy Gronkowski tam gra oglądam każdy mecz. Niestety takie kursy bo Gronk nie gra z powodu kontuzji, a Tom Brady został zawieszony na 4 gry. Jednak to mnie nie odstrasza, patriotsi mają bardzo dobrych graczy w rezerwach QB Jimmy Garoppolo po cichym sezonie 2015 może się pokazać z jak najlepszej strony, Tom już ma swoje lata może to jego juz ostatni sezon. Na szczęście Gostkowski jest w składzie! LeGarrette bardzo dobry poprzedni sezon więc oczekuję od niego tego samego w tym sezonie. Martellus Bennett za Gronka, podobno bardzo podpompowany decyzją trenera więc da z siebie zapewne wiecej niż 100%.
W przed sezonie Arizona przegrała 3 z 4 meczów, zaś New England wygrało 3 z 4. Początki sezonu zawsze są szokujące. Dzisiaj już takie Seattle ledwo ledwo wygrało 12:10 gdyby nie przyłożenie w ostatnich minutach... kurs 1.12. Kansas kurs 1.33 i była dogrywka inne mecze to typowe 50/50. Tutaj jest taka przepaść na Arizone bo Patriotsi grają w osłabieniu, ale tak jak mówiłem rezerwy mają bardzo dobre! Wszyscy spisują na straty bo Gronk i Brady nie grają, ale przecież oni to nie cała drużyna. Trenerzy New England są jednymi z najlepszych w lidze!
Mówiłem że mam deja vu, dlaczego? A to dlatego że 4 lata temu to samo spotkanie. Patriots u siebie na Arizone, jednak kursy odwrotne. Kurs 6.50 na Arizone, specjaliści dogadują że Arizona nie ma szans, że zostanie zjedzona 42 do 0, a tutaj klops... Cardinalsi wygrywają 20 do 18. ZONK.
 
N 0

narvi

Użytkownik
Wlasnie tez bylem zainteresowany ale niestety mecz juz trwa i Patriotsi prowadza ale to nic dawaj wiecej takich typow ????
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
No w typach dnia dałem przed meczem, zapomniałem dać tu ????
Edit:
Nie tak szybko ???? Sędziowie 2 razy wydymali Patriotsów, dziwne kary robią ????
Już raczej po ???? Tylko Turnover uratuje NE
24-23 szkoda szkoda, gdyby nie kontrowersyjne flagi sędziów byłoby dobrze ????
Hahha a jednak Cardinalsi zepsuli 47 yardowy strzał ????
 
traperek 149

traperek

Użytkownik
New York Jets @ Buffalo Bills
W tym spotkaniu typuję zwycięztwo Jetsów z kilku kluczowych wobec mnie aspektów.
Po pierwsze Jetsi dysponują najlepszą D-line w lidze według portalu footballoutsiders.com, ich front seven jest po prostu miażdżące, widziałem mecz z Bengals w którm praktycznie wyłączyli ich z gry po ziemii i wywierali dużo presji na rozgrywającym. Czuję, że w tym meczu zagraja podobnie i będą blitzować na potęgę*młodego rozgrywającego Bills, zmuszając go do szybkiego rzucania piłki. Korpus recieverów Bills nie opiewa w żadne budzące strach w rywalach postaci, najlepszy jest Sammy Watkins, którego najprawdopodobniej będzie pilnował Darrelle Revis.
Podsumowywując Jets mają po stronie defensywnej sporo talentu, który powinien wymuszać częste punty Bills.
Ofensywa Jets opiera się głównie na dobrej grze biegowej, w offseason sprowadzili z Bears
RB Matta Forte, który w pierwszym meczu wybiegał przyzwoite 96 yardów i funkcjonuje już całkiem zgranie z resztą zawodników. Nie przepadam za rozgrywającym Jets, gra według mnie nie równo ale otoczony jest całkiem dobrymi zawodnikami jak Brandon Marshall czy Eric Decker. Myśle że powinni zdobyć wystarczającą liczbę punktów i pokonać Bills.
Ten mecz szczególny jest też dla zawodników Jets ponieważ w ostaniej kolejce poprzedniego sezonu Bills pokonali na swoim stadionie Jets 22-17, wykluczając ich tym samym z gry w fazie play-off.
W najbliższym czwartkowym meczu typuję podobny wynik aczkolwiek na korzyść Jets.

NY Jets -1 @ 1,95 ✅✅✅
mocny dubel na niedzielne mecze bez analizy, powinno być easy
ako BAL Ravens + ARZ Cardinals @ 1.8
Na razie ode mnie to tyle.
Z fartem!
Traper
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jerret 34

jerret

Użytkownik
2:00, 17.09.2016
Mecz: Baylor Bears @ Rice Owls

Moim pierwszym typem na tym forum jest mecz NCAAF Baylor Bears (2-0) @ Rice Owls (0-2). Baylor Bears zaczęli od dwóch zwycięstw, ze średnią różnicą +37,5 pkt, nie pokazując jednocześnie zbyt wiele. Pierwszy mecz wygrali z Northwestern State 55-7, prowadząc w 3q 55-0. Na przeciw nim stają Rice Owls, którzy nie mieli zbyt udanego startu. Tracą w obronie średnio 38,5pkt oraz niemal 600y na mecz, nie błyszcząc jednocześnie w ofenywie gdzie Tyler Stehling zdobywa jedynie 191.5 passing yards. Warto do tego dodać, że grają z najlepszą defensyniwe (statystycznie) drużyną Big12. Jedyną rzeczą która może jako tako podziałać na + dla Owls jest to, że grają u siebie. Nic więcej. Warto również dodać, że w ostatnim spotkaniu obu drużyn Baylor zmiażdżyło Owls 70-17.
Na koniec:
Baylor wygrywa 4-0 ATS w ostatnich czterech meczach przeciwko Rice.
Rice są 0-6 ATS w ostatnich sześciu meczach przeciwko drużynom z dodatnim bilansem.
Typ: Baylor Bears -33,5 @ 1.90
Bet365

Proszę o wyrozumiałość, to moja pierwsza analiza na tym forum ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Allen Robinson (JAX) powyżej 85,5 receiving yds @1,85
betsson

Aż 15 razy QB Jaguars rzucał w stronę Robinsona w ostatnim spotkaniu, który przeciwko dobrej secondary GB uzbierał 72 yds ale złapał tylko 6 podań.
Liczę na poprawę skuteczności, bo zakładam, że liczba piłek posłanych do Robinsona na pewno znowu będzie dwucyfrowa. Zakładam, że Jaguars raczej będą gonić wynik, stąd bardzo dużo piłek pójdzie górą. Secondary Chargers raczej nie ma czym postraszyć.
 
traperek 149

traperek

Użytkownik
Green Bay Packers @ Minnesota Vikings
Witam, już dziś w nocy odbędzie się spotkanie na szczycie NFC North, ubiegło roczni zwycięzcy dywizji Vikings podejmują u siebie zespół Packers. Piszę tą analizę tylko dla tego, że im bliżej spotkania to kursy na Green Bay rosną co jest dla mnie nie lada zaskoczeniem. Kursy wskazują na bardzo wyrównane szanse obu zespołów natomiast dla mnie zdecydowanym faworytem jest zespół Green Bay co poprę kilkoma według mnie kluczowymi argumentami.
Po pierwsze zaraz przed rozpoczęciem sezonu podstawowy rozgrywający Vikings Teddy Bridgewater doznał wykluczającej go na cały sezon kontuzji kolana. Zastąpi go najprawdopodobniej Shaun Hill, który w pierwszym meczu z Titans zaprezentował się marnie nie podając ani nie zdobywając ani jednego TD. Ich wszystkie akcje ofensywne zakończyły się field golami co obrazuje mizerność ich ofensywy bez Teddyego. Mecz z Titans uratowała defensywa, zaliczając dwa pick six w jednym meczu - jeden po fumblu i drugi po przejęciu. Vikings dysponują solidna defensywą lecz atak Green Bay składa się z bardzo doświadczonych zawodników, przede wszystkim mają jednego z najlepszych rozgrywających Arona Rodgersa. Do składu wrócił po kontuzji Jordy Nelson czyli jeden z najlepszych WR i zarazem ulubiony cel Rodgersa na dalekich ścieżkach.
Podsumowując doświadczona defensywa Green Bay powinna skutecznie utrudnić grę niedoświadczonemu rozgrywającemu Vikings a atak zapewnić wystarczającą ilość punktów aby pokonać rywali z dywizji.
Green Bay -1,5 @ 1,95 ⛔
Z fartem!
Traper
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Philadelphia Eagles @ Chicago Bears
Typ: Eagles +3 @ 1.884 ✅✅✅ - Pinnacle

Meczem kończącym 2 kolejkę NFL będzie spotkanie Chicago Bears z Philadelphią Eagles. Bukmacherzy kursami faworyzują drużynę gospodarzy, ale ja uważam, że większe szanse na wywiezienie wygranej z &quot;Wietrznego Miasta&quot; mają Eagles.

Zeszły rok miał być dla Eagles &quot;nowym startem&quot;. Ekipę objął Chip Kelly, trener akademickiej drużyny Oregon Ducks i dostał wielkie zaufanie i wielką władzę. Praktycznie sam wybrał skład. Nie obeszło się bez kontrowersyjnych ruchów, takich jak wymiana perspektywicznego QB Nicka Folesa za porcelanowego Sama Bradforda. Wierzono jednak w pomysł Kelliego i czekano na to co pokaże boisko. A ono pokazało, że wcale nie jest tak kolorowo. Eagles zakończyli sezon z bilansem 7-9 i nie awansowali do postseason. Osobiście uważałem, że nie ma już ratunki dla tej drużyny, ale ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i doszło do kolejnych wielkich zmian. Kelly został zwolniony, zatrudniono Douga Pedersona oraz w drafcie z numerem 2 sięgnięto po quarterbacka Carsona Wentza, który według wielu ma zadatki na wielkiego gracza. Mamy więc kolejny &quot;nowy start&quot; w Pensylwanii i tym razem może się to udać.

Jeśli chodzi o gospodarzy poniedziałkowej potyczki, tutaj ostatnio nie było, obecnie nie jest i prawdopodobnie nadal nie będzie kolorowo. Po fatalnym sezonie 2014 (5-11) równie beznadzienie było w zeszłym roku (bilans 6-10). Z drużyny odeszły największe gwiazdy. Rok temu WR Brandon Marshall przeszedł do Jets, a w tym roku dołączył do niego RB Matt Forte. Na miejscu jest natomiast Jay Cutler, którego kibice z Chicago mają powoli dość. Nie jest to QB z którym można sięgać po mistrzostwa. W Philadelphii zrozumiano potrzebę solidnego QB i po nięgo sięgnięto. W Chicago nadal stawiają na Cutlera. Patrzę na roster i nie widzę w nim nazwisk, które pozwoliłyby powalczyć o coś więcej niż bilans zbliżony do .500.

Sporo jeśli chodzi o możliwości obu teamów pokazała pierwsza kolejka. Eagles wygrali u siebie z &quot;nowymi&quot; Browns zdobywając 29 punktów i tracąc 10. Doskonale w swoim debiucie spisał się Carson Wentz. Nowy QB Philadelphii rzucił podania na 278 yardów, zdobył 2 TD i ani razu nie został przechwycony. Eagles punktowali w każdej kwarcie i zasłużenie wygrali inaugurację. Chicago Bears w 1. kolejce mierzyło się na wyjeździe z Houston Texans. Cutler i spółka przegrali 14-23 i nie pokazali praktycznie nic. Co prawda do przerwy prowadzili 14-10, to jednak drugie 30 minut było beznadziejne i ten okres gry przegrali 0-13 ostatecznie przegrywając cały mecz. W drugiej połowie Cutler skompletował tylko 6 podań i rzucił INT. To pokazuje jak nierównym i niestabilnym zawodnikiem jest rozgrywający Chicago.

Presja będzie dziś w nocy po stronie Chicago i Jaya Cutlera. Kolejny słaby występ może sprawić, że ktoś powie dość i Cutler wyląduje na ławę, co może oznaczać koniec regularnych występów, jak miało to już miejsce w przypadku wielu tego typu zawodników. Po drugiej stronie mamy świetnie wyglądających Eagles i świeżego Wentza, który po udanym debiucie w NFL dziś może zagrać tylko lepiej. Jeśli chodzi o składy póki co zdrowi są wszyscy zawodnicy po obu stronach. Wyjątkiem jest jedynie TE Eagles Zach Ertz. Potwierdzono już, że nie zagra on w dzisiejszym meczu, ale na tej pozycji jest również solidny Brent Celek, który uważam, że z powodzeniem zastąpi Ertza i dostanie większą ilość snapów. Moim zdaniem Eagles mogą pokusić się o zwycięstwo w tym meczu i rozpoczać sezon od 2-0 dając sygnął, że stać ich na więcej niż 6-7 zwycięstw, które przed sezonem typowali eksperci. Można zagrać po fajnym kursie 2.370, ale ja dla pewności zabezpieczę się handicapem +3 i ostatecznie pójdę w stronę Philadelphii Eagles po kursie 1.884.

Zapraszam również do mojego tematu z typami: https://forum.bukmacherskie.com/f35/nfl-2016-2017-by-gucci-mane-137603.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Houston Texans @ New England Patriots
Typ: New England Patriots ML @ 2.010 ✅✅✅ - Pinnacle
Najbliższy mecz NFL to spotkanie w ramach Thursday Night Football pomiędzy New England Patriots a Houston Texans. Co prawda mecz dopiero w czwartek w nocy, jednak nie zamierzam czekać na spadek kursów i już dziś grubo wchodzę w swój typ. A jest nim zwycięstwo oraz handicap na drużynę Patriots.
Dawno nie mieliśmy sytuacji, aby Pats grając u siebie w Foxboro byli dogami. Kursy bukmacherów faworyzują jednak gości z Houston. Dlaczego tak jest i dlaczego uważam, że zwycięstwo pozostanie na Gillete Stadium? Głównym i oczywistym wpływem na kursy jest sytuacja Patriotów na pozycji QB. Jak wiemy Tom Brady jest zawieszony za aferę z niedopompowanymi piłkami. Jego miejsce w dwóch pierwszych kolejkach zajmował Jimmy Garoppolo, który pokazał, że po zakończeniu kariery Bradiego to własnie on przejmie stery nad ofensywą. I jest to bardzo prawdopodobne. Sezon zaczął doskonale - 4 TD/0 INT, 2/2 wygrane i 70% skuteczność podań. Backup TB12 zrobił świetną robotę i miał robić ją dalej w kolejnych dwóch meczach. Niestety kontuzja nie wybiera i tym razem padło właśnie na Garoppolo, który doznał urazu ramienia. Co prawda media spekulują, że jego status to game-time decision, jednak wydaje się, że stery nad ofensywą Patriots będzie musiał przejąć następny w kolejce, czyli dopiero trzeci QB w składzie. Jest nim Jacoby Brissett. I choć w wielu drużynach trzecie miejsce wśród rozgrywających zajmują prawdziwi &quot;inwalidzi&quot;, tutaj moim zdaniem jest inaczej. Brissett to rookie wybrany w tegorocznym drafcie, który uczy się NFL przy samym Bradym. Zdążył już jednak pokazać swoje możliwości w zeszłotygodniowym spotkaniu z Dolpinhs. Skompletował 6/9 podań rzucając 92 yd. Jak zatem widać, strata Bradiego i Garoppolo wcale nie musi oznaczać seryjnych przegranych. Brady to twarz organizacji i największa gwiazda drużyny, ale Patriots to nie tylko rozgrywający. To również znakomite twarze zarówno po stronie ofensywy jak i defensywy - LeGarrette Blount, Julian Edelman, Danny Amendola, Rob Gronkowski, Martellus Bennett i wielu innych. Małym minusem na pewno może być absencja Gronkowskiego, którego status nie jest znany i wszystko wskazuje na to, że w czwartek nie zagra. Ale na pozycji TE są nazwiska, które godnie mogą zastąpić Gronka.
Co słychać u rywali czyli Houston Texans? Po kolejnym &quot;nowym starcie&quot; i zakontraktowaniu za wielkie pieniądze Brocka Osweilera w Teksasie z nadzieją patrzą w przyszłość. Drużyna podobnie jak Patriots wygrała dwa pierwsze spotkania. Defensywa Bears, których pokonali na inaugurację to jednak nie to samo co formacja defensywna Patriotów. Piękny sen może się w tym tygodniu skończyć. Pomimo wielkich zmian i wielkich nadziei Texans nie zaliczają się do contenderów.
Uważam, że bukmacherzy zbyt mocno wystraszyli się faktu, że ofensywę Pats poprowadzi niedoświadczony rookie. W tym sezonie mamy wiele przykładów, które pokazują, że pierwszoroczniacy mogą grać na poziomie starych lisów, a nawet lepiej. Pierwszy z brzegu przykład to wczorajszy mecz Eagles @ Bears gdzie żenujący Cutler kontrastował się ze świetną grą Carsona Wentza. Brissett uczył się playbooka pod okiem dwóch świetnych QB. Sam na pewno nie jest ogórkiem i wybierając pomiędzy niedoświadczonym rookie Brissetem a np. wieloletnim starterem Cutlerem, wciąż stawiałbym na tego pierwszego. Oczywiście, nie uważam, że będzie to łatwa noc dla Brisseta, ale Patriots są zbilansowaną drużyną z atutami na każdej pozycji. Ciężar nie będzie więc spoczywał tylko na nim i uważam, że wspólnie z kolegami wyrwie zwycięstwo a Patriots na złość Goddelowi i NFL rozpoczną sezon od 3-0 mimo zawieszenia TB.
Zajrzyjmy na koniec w statystyki, czyli historię pojedynków obu drużyn. Od 2003 roku Texans i Patriots spotkali się 7-krotnie. I aż 6 z tych meczów padło łupem New England! Ostatni raz ulegli oni Houston na początku 2010 roku. Potem przyszły jednak 4 zwycięstwa, w tym 3 prawdziwe masakry - 42:14, 41:28, 27:6. Oczywiście nie ma co za bardzo przywiązywać uwagi do meczów rozegranych wiele lat temu, ale historia ta pokazuje, jaką twierdzą jest Gillete Stadium. Czy osłabienie na pozycji QB u gospodarzy oznacza, że Houston wygra ten mecz? Czy oznacza to, że Patriots przegrają na własnym boisku, mimo że zdarza się to bardzo rzadko? Moim zdaniem nie. Czwartkowy mecz będzie spotkaniem dwóch świetnych defensyw i dwóch niedoświadczonych QB. Osweiler gra dopiero swój pierwszy poważny sezon w NFL. Presja na Gillete Stadium będzie na pewno wielka i nie wiadomo, czy młody starter ekipy z Houston sobie z nią poradzi. Kończąc swoją analizę uważam więc, że zwycięstwo w tym prime-time&#39;owym meczu odniosą gospodarze prowadzeni przez starego lisa Belichecka. Jeśli ktoś skusi się na zagranie i typ wejdzie, proszę o punkty reputacji. Jeśli będzie odwrotnie, przyjmę na klatę krytykę ????
Zapraszam również do mojego tematu z typami: https://forum.bukmacherskie.com/f35/nfl-2016-2017-by-gucci-mane-137603.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Cleveland Browns @ Miami Dolphins
Typ: Miami Dolphins -6.5 @ 1.65 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
W niedzielę Sun Life Stadium w Miami poraz pierwszy w tym sezonie gościć będzie futbolistów NFL. Miejscowa drużyna Dolphins zmierzy się z Cleveland Browns. Dużym faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym starciu jego ekipa gospodarzy. W tym przypadku zdecydowanie zgadzam się z nimi i swoje pieniądze kładę na stronę Delfinów. Robię to już dziś, gdyż kursy do niedzielnego popołudnia mogą pospadać.
Choć sezon dopiero co się zaczął, to dla niektórych już powoli się kończy. Nieciekawą sytuację mają zarówno Dolpins jak i Browns. Właściwie jak co roku Cleveland startuje z nowymi nadziejami na przełomowy sezon. Do Ohio ściągnięto wielkie nazwisko (pod względem medialnym, na pewno nie jeśli chodzi o grę) - Roberta Griffina III, który został zwolniony z Waszyngtonu. Niestety dla kibiców Browns czarnoskórego QB dopadł pech w postaci kontuzji. I to kontuzji bardzo poważnej. Wszelkie raporty mówią, że ten sezon dla RG3 jest już zakończony. Stery w ofensywie przejął Josh McCown, ale... on także złapał kontuzję i z gry na najbliższy czas jest wyłączony. W niedzielę rozgrywać będzie zatem trzecia siła, całkowicie nieznany póki co Cody Kessler. Co prawda w czwartek szedłem w stronę Patriots gdzie również grał dopiero trzeci quarterback, ale porównywanie Browns z Patriots to jak porównanie Komorowskiego i Dudy. Browns mają również problem z receiverami. Josh Gordon ściąga na siebie kolejne problemy z prawem (obecnie jest zawieszony), a Coreya Colemana na kilka tygodni wyklucza kontuzja. Dwa pierwsze mecze Cleveland to porażki 10-29 (@ Eagles) oraz 20-25 (vs Ravens). Skoro już wtedy nie mogli poradzić sobie z przeciwnikami, w niedzielę pod wodzą żółtodzioba Kesslera nie powinni stworzyć wielkiego zagrożenia dla Miami.
Cleveland Browns mają bilans 0-2 bo są słabi. Miami Dolpins mają identyczny bilans, ale w drużynie jest duży potencjał. Wymienię na przykład Ndamukonga Suh. Lineman podpisał przed rokiem gigantyczny kontrakt, który przez 6 lat da mu 114 milionów dolarów. Choć poprzedni sezon był dla niego niezbyt udany, to jednak Suh jest prawdziwą bestią, która śni się po nocach ofensywom rywali. W zeszłych sezonach świetnie wyglądały jego wyniki jeśli chodzi o sacki na rozgrywających. Przewiduję, że w tym spotkaniu potwór Suh kilka razy spotka się z młodym chłopaczkiem Kesslerem. Miami słabo rozpoczęło tegoroczny sezon, ale po spojrzeniu na to z kim grali sprawa wygląda trochę inaczej. W pierwszej kolejce Dolphins przegrali w Seattle 10-12. Wilson rzucił zwycięskiego TD dopiero 30 sekund przed końcem meczu. Wygrana była więc bardzo blisko i to na gorącym terenie. Tydzień później znów była wizyta na jeszcze gorętszym terenie - przedmieściach Bostonu (New England). Mimo ambitnej walki do końca Delfiny przegrały 24-31, ale znów zostawiły po sobie dobre wrażenie.
Niedzielny pojedynek będzie pierwszym w tym sezonie domowym meczem Miami Dolphins. Choć lato zbliża się do końca w dzień w Miami na pewno będzie słonecznie i gorąco, do czego przyzwyczajeni są gospodarze. Ohio to nie Floryda i to również może mieć znaczenie w tym spotkaniu. Miami u siebie w starciu z Browns zawsze gra solidnie co potwierdza historia pojedynków między tymi ekipami. Od 1970 roku Browns grali w Miami 7-krotnie i 7 razy przegrali! W niedzielę przyjeżdżają rozbici kontuzjami, z trzecim w kolejności QB i zapasem już dwóch porażek. Obie ekipy potrzebują zwycięstwa aby wrócić do gry o postseason, ale jestem przekonany, że Dolphins są drużyną po prostu o wiele lepszą i z większym potencjałem. Przewiduję wysokie zwycięstwo miejscowych i alternatywny handicap w wysokości mniej już jednego TD biorę z pocałowaniem ręki.
Zapraszam również do mojego tematu z typami: https://forum.bukmacherskie.com/f35/nfl-2016-2017-by-gucci-mane-137603.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Washington Redskins @ New York Giants
Typ: New York Giants ML @ 1.649 ⛔ ⛔ ⛔ - Pinnacle
Ciekawe spotkanie szykuje się w niedzielę o 19 naszego czasu w Nowym Jorku. Na Metlife Stadium Giants zmierzą się z Washington Redskins. Będzie to pojedynek dwóch rywali z dywizji NFC East. To oznacza, że według piłkarskiej terminologii będzie to mecz za przysłowiowe 6 punktów. New York Giants wygrywając w niedzielę mają szansę &quot;spuścić&quot; Redskins w ściekach i praktycznie pozbawić ich szans na wygranie dywizji, co oznacza awans do playoffów. Postanowiłem zaufać Eli&#39;owi i spółce i to na ich zwycięstwo postawię swoje pieniądze. Dlaczego wydaje mi się, że to oni zejdą z boiska jako wygrani?
Może najpierw słowo o przyjezdnych. Redskins na ten ważny mecz przyjeżdzają z bilansem 0-2. W Waszyngtonie jest już zatem czas paniki, gdyż dopiero co rozpoczęty sezon, już wkrótce może się praktycznie zakończyć. Po zeszłorocznym wygraniu NFC East, Redskins mieli zakusy na jeszcze większy sukces i rajd na playoffy. Początek sezonu zweryfikował jednak te plany. Na inaugurację zostali rozbici u siebie przez Steelers - 16-38. Tydzień później również na własnym boisku ulegli Cowboys, którzy przypominam grają bez Tonego Romo. Dwa mecze u siebie, dwie przegrane. Teraz nadchodzi pierwszy wyjazd i do silnej drużyny jaką w tym sezonie są Giants. Kluczem do wygranej Giants, albo inaczej, przegranej Redskins będzie postawa Kirka Cousinsa. W zeszłym sezonie wygryzł on z rywalizacji m.in Roberta Griffina III. Bardzo dobrze prezentował się w meczach i w Waszyngtonie uwierzono, że w końcu mają franchise quarterbacka, czyli pewnego rozgrywającego na wiele lat. Cousins poczuł już wielkie pieniądze i kontakt życia, jednak władze Redskins postąpiły bardzo ostrożnie i zarazem słusznie. Zawodnika objęto franchise tagiem. Raz w roku drużyna może wybrać zawodnika, który nie może odejść do innego klubu. Podpisuje za to roczny kontrakt na maksymalną kwotę. W przypadku Cousina jest to 20 milionów za sezon gry. Nie ma jednak mowy o spokoju. Szczególnie w głowie tego zawodnika. Wszyscy mają świadomość, że gra on o wielki kontakt. Jeśli się sprawdzi, otrzyma trzycyfrową liczbę milionów dolarów. Jeśli nie, pewnie zostanie backupem w którymś klubie zarabiając kilka milionów rocznie. Dlaczego tak skupiam się na tej sprawie? Dlatego, że Cousins pali się psychicznie. Niedokładne podania rzucane nie w czas. Póki co nie ma mowy o posadzeniu go na ławie, ale grunt pod nogami Kirka wydaje się już palić. W spotkaniu z Giants musi on zagrać na poziomie z zeszłego roku. Musi. To słowo klucz. Presja na nim jest więc spora i ja osobiście uważam, że tej presji nie podoła. Cousins nie jest typem RG3 czy innych czarnoskórych zawodników, którzy inaczej podchodzą do problemów. W głowie QB Redskins nie będzie w niedzielę spokojnie, a to może przełożyć się na słaby występ tego kluczowego zawodnika.
Zgoła odmienne nastroje panują w niebieskiej części Nowego Jorku. Giants zaczęli sezon od 2-0 i wygląda na to, że w tym sezonie mogą znów coś osiągnąć. W drużynie tej doszło do zmian. Z wielkim bólem serca pożegnano się z trenerem Tomem Coughlinem, który znalazł pracę we władzach ligi. Za nowym coachem nie rozglądano się zbyt daleko i stery nad drużyną objął offensive coordinator, który pracował z Giantsami od 2014 roku. Pierwszy raz w swojej 20 letniej karierze trenerskiej został head coachem i póki co robi robotę. Giants wyglądają bardzo świeżo, a Eli Manning znów gra jak za czasów, gdy sięgał po mistrzowskie pierścienie. W swojej pierwszej analizie na forum niedoceniłem New York Giants i postawiłem na wygrają Dallas. Stało się jednak inaczej i Giants sięgneli po wyjazdowe zwycięstwo 20-19. Oznak słabości nie było widać w kolejnym tygodniu, gdy Eli i spółka pokonali New Orleans Saints. Drużyna Bena McAdoo jest doskonale działającą maszyną. W składzie znów pojawił się długo wyczekiwany Victor Cruz, który zmagał się z kontuzjami. Póki co gra tak, jak chcieliby tego kibice z Nowego Jorku. W drugiej kolejce przeciwko Saints zagrał aż 74 z 79 snapów! To przełożyło się na 91 jardów w 8 podaniach. Świetny wynik. Bronią NYG w tym meczu będzie również druga gwiazda na pozycji WR - Odell Beckham Junior. Już dziś wiemy, że jego &quot;cieniem&quot;, czyli kryjącym zawodnikiem na pozycji CB będzie... Josh Norman. W zeszłym roku spotkanie tych dwóch futbolistów obfitowało w liczne cheap-shoty, zaczepki i potężne bijatyki. Popularny ODB kilka razy zaliczył flagę za personal foul. Od tego roku druga i kolejna kara za faul osobisty i niesportowe zachowaniu skutkuje usunięciem z boiska. Obaj panowie będą musieli więc uważać na to co robią. Na pewno będzie gorąco i jeśli nie wiecie jaki mecz obejrzeć o 19:00, to spotkanie Giants z Redskins będzie świetnym wyborem.
Cóż, Giants wyglądają naprawdę świetnie. Eli ma świadomość, że to może być jego ostatni rajd na mistrzowskie pierścienie. Drużyna jest silna, dzięki powrotom kontuzjowanych gwiazd. Jest również świeża, dzięki pracy nowego head coacha. Ekscytacja w niebieskiej części Nowego Jorku jest duża i dziś wieczorem będzie to doskonale widać, a przedewszystkim słychać. Dobrze grający ostatnimi czasy Manning będzie miał do dyspozycji dwie potężne bronie - Victora Cruza i ODB. Jeśli chodzi o kontuzje, pewne problemy mają right tackle Newhouse i Ola. Występ obu linemanów jest zagrożony, ale ich status do day-to-day. Tak czy siak, nie odbieram tego jako jakiekolwiek osłabienie, gdyż w gotowości mamy innych liniowych. Jeśli chodzi o Redskins, nie &quot;kupuję&quot; ich gry. Jay Gruden nie jest wielkim trenerem a Kirk Cousins nie jest wielkim rozgrywającym i liderem drużyny. Ekipa z Waszyngtonu jest pod ścianą i musi szukać zwycięstwa na Metlife Stadium, ale moim zdaniem nie mają na to szans. Kilka niecelnych podań i w obozie Grudena zrobi się nerwowo. To może oznaczać karygodne błędy, które solidna obrona Giants bezlitośnie wykorzysta.
Ostatnie 5 spotkań obu drużyn w Nowym Jorku, to 4 wygrane Giants i 1 zwycięstwo Redskins. Dziś wieczorem wszystkie argumenty są po stronie Giants. Oni nie muszą, oni mogą. Mają jednak świadomość, że są silni i pod okiem swoich fantastycznych kibiców powinni dać lekcję Redskins. Stawka meczu w tym klasyku NFC East jest bardzo duża i moim zdaniem zdecydowanymi wygranymi będą Eli i spółka.
https://forum.bukmacherskie.com/f35/nfl-2016-2017-by-gucci-mane-137603.html
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Buffalo Bills - Arizona Cardinals Typ: 2 (-3.0 pkt AH) @ 1.74 Betsson
Stadion w Buffalo uchodzi za jeden z najmniej gościnnych (obok tego w Denver) w NFL, szczególnie jeśli spadnie śnieg. Jednak takowego teraz tam nie ma, zaś Bills są w dużym dołku, choć za nami dopiero dwie ligowe kolejki. Jednak czy mogło być inaczej, gdy za ster zabrało się dwóch Ryanów. Jeszcze Rexa można jakoś przeżyć, ale jeśli za koordynatora defensywy bierze się autora tego czegoś co nijak nie działało w Nowym Orleanie, to efekt musi być taki a nie inny. W ataku Bills też daleko są od optimum. Tyrod Taylor z Jets trafił dwie bomby tylko dlatego, że Revis myślał, iż jest już na emeryturze (Mathieu już zaciera ręce na myśl o int). Watkins permanentnie z mniejszymi lub większymi urazami, Clay cień samego siebie z zeszłego roku. Linia ofensywna nie potrafi nic stworzyć dla Shady&#39;ego, który choć dwoi się i troi, to z pustego nie naleje. Na tle czegoś takiego Cards prezentują się naprawdę rewelacyjnie i będę mocno zdziwiony jeśli z Buffalo nie wyjadą z double digit victory.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Browns to jest największa patola w NFL. Kicker nie trafił żadnego podejścia z bodajże 35+ w tym game winning, który poleciał kilkanaście metrów obok. :grin:później wygrali losowanie przed OT i oddali piłke Miami; Miami krótki drive, punt i wycofali ich na swoją połowe w okolice ~20yrd, po czym Browns zrobili mega drive do 26yrd :grin::grin: a ich punter wywalił na ~50yrd, i skończyło sie tym, że dostali punt back return do 44yrd i touchdown drive. Aż sie wierzyć nie chce że takie rzeczy sie dzieją w lidze zawodowców. Oni by znaleźli lepszych zawodników do special team w lidze uniwersyteckiej.:grin: Sam grałem Miami -6,5 więc zakład i tak do tyłu ale jak zobaczyłem że na pół minuty przed końcem Tannenhill dostaje sacka i forced fumble na swoim 35yrd to byłem pewien że Brown to zamkną, a tu taki myk. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
traperek 149

traperek

Użytkownik
Cześć, dzisiaj zdecydowałem się zagrać na Oakland Raiders, którzy grają na wyjeździe z Batimore Ravens. Gospodarze są u bukmacherów faworytami z handicapem -3,5 a kurs na wygraną to 1,5 gdy na Oakland jest 2,7. W moim odczuciu będzie to bardziej wyrównany pojedynek niż wskazują to kursy, Oakland ma dobrze funkcjonującą ofensywę, która średnio w tym sezonie notuje 436y ofensywy na mecz co jest 2 najlepszym wynikiem w NFL. Kluczowe w tym meczu będą pojedynki formacji liniowych, defensywna formacja Ravens dobrze broni przed biegiem natomiast ich secondary spisywała się w 2 pierwszych meczach słabiej - duet cornerbacków pozwalał rozgrywającym przeciwnika rzucać w ich kierunku z ratingiem na poziomie 121,1.
Dzisiaj będą musieli się zmierzyć ze świetnie spisującą się parą Amari Cooper i Michael Crabtree, każdy z nich złapał w tym sezonie ponad 230y. Ulepszona linia ofensywna Raiders powinna zapewnić D.Carrowi wystarczająco dużo czasu wiele celnych rzutów.
Atak Ravens jak na razie w tym sezonie wygląda przyzwoicie, Ravens przystępują do week 4 niepokonani z bilansem 3-0. Według mnie nie pokryją w tym meczu spreadu i lepiej być z Oakland na lekkim plusie +3,5 w razie przegranej field golem zadkład wygrywa;)
Oakland Raiders +3,5 @1,9 ✅✅
Z fartem!
Traper
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom