>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 202: Diaz vs. McGregor 2

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 202: Diaz vs. McGregor 2

Rozpiska
Walka wieczoru
170 lbs: Nate Diaz (19-10) vs. Conor McGregor (19-3)
Co-main event
205 lbs: Anthony Johnson (21-5) vs. Glover Teixeira (25-4)
Karta główna
170 lbs: Donald Cerrone (30-7) vs. Rick Story (19-8)
170 lbs: Hyun Gyu Lim (13-5-1) vs. Mike Perry (7-0)
170 lbs: Tim Means (25-7-1) vs. Sabah Homasi (11-5)
Karta wstępna
135 lbs: Cody Garbrandt (9-0) vs. Takeya Mizugaki (21-9-2)
135 lbs: Raquel Pennington (7-5) vs. Elizabeth Phillips (5-3)
145 lbs: Chris Avila (5-2) vs. Artem Lobov (11-12-1)
115 lbs: Randa Markos (6-3) vs. Cortney Casey (5-3)
Karta UFC Fight Pass
170 lbs: Neil Magny (18-4) vs. Lorenz Larkin (17-5)
170 lbs: Colby Covington (9-1) vs. Max Griffin (12-2)
170 lbs: Marvin Vettori (10-2) vs. Alberto Uda (10-1) https://www.youtube.com/watch?v=AqOTK-xHzYI
https://www.youtube.com/watch?v=p3VN21wOq2A
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Neil Magny vs Lorenz Larkin
over 2.5 kurs 1.5 bet365
⛔⛔⛔
Dwa mudziny którzych ciężko skończyć. Magny 3 razy przegrał przed czasem - 3 razy przez suba, tyle że Larkin nie poddał nikogo w całej swojej karierze. Pokazał też w walce z Lombardem że jest nie do ubicia. Larkin przegrał tylko raz przed czasem przez ko jeszcze gdy walczył w średniej. Magny nie ma jakiejś bomby w łapie, powinien tutaj punktować rywala jabami i dociągnąć do decyzji. Liczę w walce na sporo kalkulacji.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Garbrandt vs Mizugaki go to distance - NO. Jak bedzie fajny kurs to warto pobrac i grac mocno.
✅
Cerrone vs Story- 1 Cowboy bierze tą walkę. Nie widzę innej opcji. 1.53 myślę, że jest do zaakceptowania
✅
Johnson vs Teixeira 2 2.62 widzę tutaj możliwości dla Glovera w parterze. Lekko można spróbować.
⛔
I na osłodzenie gali:
Nate Diaz vs. Conor McGregor 2 1.80
✅
Analizy dopiszę, kursy z unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 23

karolq1

Użytkownik
Od siebie daje taki dubel:
Donald Cerrone 1,62 Pinnacle ✅
Kowboj zmierzy się z Rickiem Storym. Cerrone posiada większe doświadczenie od swojego przeciwnika, jak już przegrywa to przegrywa z samym topem. Ponad to zmienił kategorię wagową, przeszedł do 77kg i już dwie walki w tej kategorii wygrał. Jego przeciwnik walczy w kratkę, w maju zawalczył pierwszy raz od dwóch lat. Myślę, że Cerrone ogarnie tą walkę, ostatnio dość często walczy.

Cody Garbrandt 1,20 Pinnacle ✅
Cody szturmem wdarł się do kategorii koguciej. Podopieczny Fabera zmierzy się z Japończykiem Takeya Mizugaki, który prawie rok nie walczył. Cody w maju odprawił ostatnio Thomasa Almeidę. Cody dobry w stójce, odstawia szybko swoich przeciwników. Myślę, że walka skończy się przed czasem.

AKO: 1,92
✅
W singlu jeszcze będę grał:
Chris Avila 2,0 Pinnacle (wcześniej był kurs 2,30)⛔
Chris Avila zmierzy się z Lobovem. Lobov dwie walki w UFC i dwie przegrane, myślę że to walka ostatniej szansy. Avila chłopak, który trenuje u Diazów, więc myślę, że go dobrze przygotowali do tej walki, poza tym warunki fizyczne przemawiają za Chrisem.

Nate Diaz 2,07 Pinnacle ⛔
Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać. Conor moim zdaniem jest przereklamowany, poobijał ostatnio Diaza, ale nie tak łatwo jest go skończyć, a Diaz jakimś leszczem w stójce też nie jest, widać było po Conorze, że czuje jego ciosy. Jak walka przejdzie do parteru to nie widzę tam szans dla Conora. Diaz ma też przewagę warunków fizycznych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Diaz-McGregor 2 @1.8
✅
Nie bede udawac, ze sie znam na MMA, ale o tej walce bylo swego czasu tak glosno, ze chyba wiekszosc zna cala ta historie jak to sie potoczylo. Kto byl faworytem pierwszej walki wiadomo. Ten McGregor to dominowal przez wieksza czesc walki, pozniej zebral jeden cios i jakby odcielo mu prad. Moze ja tam wielkim znawca nie jestem, ale jak ogladam do tej pory ta walke to do tego momentu ten Irlandczyk to byl lepszy od A do Z tj. bardziej ulozony, lepszy technicznie czy jak to nazwac i ogolnie jakby wiedzial co robi. Patrze na ten bilans walk i jak ktos ma bilans 19-3 i trzymal tam pas organizacji to w porownaniu do 19-10 to chyba jest spora roznica. I nagle jakis chaotyczny Diaz ma wygrac rewanzowa walke, a szanse szacowane sa mniej wiecej pol-na-pol. Sorry, ale po takiej wpadce to jezeli ten Irlandczyk wraca i jest lepszym i bardziej utytulowanym zawodnikiem to chyba nie po to, zeby przegrac. Moze ja sie myle, ale w tym przypadku wezme taki typ na McGregora.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Diaz-McGregor 2 @1.8

Nie bede udawac, ze sie znam na MMA, ale o tej walce bylo swego czasu tak glosno, ze chyba wiekszosc zna cala ta historie jak to sie potoczylo. Kto byl faworytem pierwszej walki wiadomo. Ten McGregor to dominowal przez wieksza czesc walki, pozniej zebral jeden cios i jakby odcielo mu prad. Moze ja tam wielkim znawca nie jestem, ale jak ogladam do tej pory ta walke to do tego momentu ten Irlandczyk to byl lepszy od A do Z tj. bardziej ulozony, lepszy technicznie czy jak to nazwac i ogolnie jakby wiedzial co robi. Patrze na ten bilans walk i jak ktos ma bilans 19-3 i trzymal tam pas organizacji to w porownaniu do 19-10 to chyba jest spora roznica. I nagle jakis chaotyczny Diaz ma wygrac rewanzowa walke, a szanse szacowane sa mniej wiecej pol-na-pol. Sorry, ale po takiej wpadce to jezeli ten Irlandczyk wraca i jest lepszym i bardziej utytulowanym zawodnikiem to chyba nie po to, zeby przegrac. Moze ja sie myle, ale w tym przypadku wezme taki typ na McGregora.
Szkoda, żeby ktoś sugerował się tą analizą ???? .Jeśli nawet jestem w stanie sobie wyobrazić wygraną CMg (moim zdaniem mało prawdopodobne), to takiej analizy jak powyżej lepiej nie pisać w ogóle. Dobrze, że chociaż Kolega nie udaje, że ma o MMA jakieś pojęcie.

Zacznijmy od dominacji McGregora - wygrana jedna runda, choć dominacji tam nie było, co dobrze pokazuje statystyka pierwszej rundy. A teraz zdementujemy pare rzeczy: Prądu nie odciął CMg jeden cios - McGregor rzucił się na podbój wyższej kategorii wagowej [tutaj będzie ok. 11kg więcej niż wnosi na wagę podczas walk w piórkowej]. I taki jest efekt. Po pierwsze chciał &#39;urwać głowę&#39; Diazowi, szybko się wypompowując, po drugie w przypadku McGregora - większa masa, gorsze cardio a siła i tak na korzyść Nathana, hehe. Różnica parterowa, głównie grapplingowa jest miażdżąca na korzyść Diaza, ponadto Nate jako volume puncher w stójce na przestrzeni 5 rund i tak powinien wypunktować lub znokautować Notoriousa, który nigdy nie walczył więcej jak 3 rundy i szybko braknie mu tlenu - od ostatniej walki w kilka miesięcy nie zrobi ogromnej różnicy wydolnościowej, jedyną szansą jest oszczędniejsze gospodarowanie, ale nie widzę CMg punktującego Stocktończyka w rundach mistrzowskich. Jak można porównywać suchy bilans zawodników, nie odnosząc się do rywali ani tym bardziej kategorii wagowej? To tak jakby powiedzieć, że Demetrious Johnson (bilans 24-2) ubiłby Omielańczuka, bo ten jest mniej utytułowany i ma gorszy bilans - troszkę wyolbrzymiając, tego nie trzeba komentować. Dodajmy do tego, że we wcześniejszej walce widzieliśmy Diaza bez obozu, teraz powinien bić celniej ???? . Podsumowując typuję Nate&#39;a, dość pewnie, a jedyną szansę Conora widzę w pierwszych dwoch rundach, jeśli udałoby mu się znokautować Diaza o co jak wiadomo łatwo nie będzie.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
O ile dobrze pamiętam kurs na Diaza przy ich pierwszej walce był w okolicach 4,50, a jego wygrana była niemal sensacją. Gdyby Conor i UFC uznali, że jednak Diaz jest poza zasięgiem McGregora z racji lepszych warunków fizycznych to odpuścili by sobie rewanż. Conor to gość, który aspirował do miana gwiazdy nr 1 organizacji. Kolejna przegrana z Diazem była by sporym krokiem w tył. On po prostu musi to wygrać, a potem będzie kontynuował podążanie swoją drogą z uregulowanym rachunkiem z przeszłości. Według mnie każdy kurs powyżej 1,60 na Irlandczyka to zajebiste promo i sam wchodzę grubiej po 1,72 na bet365.

✅

Nie było wcale tak łatwo. Nie uważam, że przekręcili Diaza na decyzji, na pewno Conor walki nie przegrał, ewentualnie mógł być remis, gdyby uznać rundę 2 jako remisową, albo trzecią jako wygraną 10:8 przez Diaza. Fajna walka tak poza tym ????
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Ja osobiscie zagram Rumble + Cowboy ako 2.55
✅
Siła ciosu obu panów jest spora, ale chyba nie muszę mówić który z nich ma większy dynamit, co prawda Glover ma też pojęcie o parterze, którego Antkowi niestety brakuje... liczę że walka rozwiąże się w stójce przez jakieś efektowne KO
dlaczego Cowboy? przede wszystkim przez nieprzewidywalność, wydaje mi się że ma wiele więcej argumentów niz Rick, którego pokona przez poddanie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Nate Diaz vs. Conor McGregor
Way of Winning KO (knock out) @ 2.00 Betsson
⛔
Wreszcie dlugo wyczekiwana walka, wrze miedzy chlopakami na kazdym kroku.. to juz nie pokazowka, obaj tak naladowani ze wyjda z mysla urwania glowy przeciwnikowi.
Nie widze tu suba, w zadnym razie pelnego dystansu 2 rundy to tutaj bedzie max.
Obaj sa tak naladowani ze ktorys jak napocznie to nie bedzie co zbierac, ff wzialem takze wygrana Conora w 1 rundzie @ 5.00 bet365
Na moj gust musi sie skonczyc KO nie widze innej opcji..
 
pinturicchio 70

pinturicchio

Użytkownik
1,2 i 4 runda dla Conora, 4 najbardziej wyrownana, ale jak najbardziej mogla byc przyznana Conorowi, troche obiektywizmu ????
Dobrze zawalczył taktycznie. Co prawda w 3 był mega kryzys, spuchnął i dostał oklep, ale co najważniejsze przez całą walkę dobrze bronił, nie dawał się obalić, przy klinczach kontrolował, obracał. Dla mnie był lepszy, ale remis też byłby ok.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Precyzując, 1 runda 10-9 cmg, 2 runda 10-9cmg, 3 runda 10-8 diaz, 4 runda na moje minimalnie diaz 10-9, 5 runda 10-9 diaz. Poza tym CMG ewidentnie walki unikał ???? Kontrola oktagonu, ogolna liczba celnych i wyprowadzonych... Dla mnie góra remisowo, licząc tą 4 rundę dla Conora, o co większych obiekcji mieć by nie można.
Sama walka świetna, a jeśli chodzi o cyrk, to zapowiada się nr 3.
 
pinturicchio 70

pinturicchio

Użytkownik
Precyzując, 1 runda 10-9 cmg, 2 runda 10-9cmg, 3 runda 10-8 diaz, 4 runda na moje minimalnie diaz 10-9, 5 runda 10-9 diaz. Poza tym CMG ewidentnie walki unikał ???? Kontrola oktagonu, ogolna liczba celnych i wyprowadzonych... Dla mnie góra remisowo, licząc tą 4 rundę dla Conora, o co większych obiekcji mieć by nie można.

Sama walka świetna, a jeśli chodzi o cyrk, to zapowiada się nr 3.
Z tego co piszesz to walka wyrównana więc do wałka daleko ;)
Teraz musi bronić pasa bo inaczej mu odbiorą więc Aldo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom