>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Centralna Liga Juniorów - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy

nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Trzy typy z CLJ z bardzo fajnymi kursami.

Śląsk @ 2.50 Bet365 ⛔ForBet

Do Śląska poszedł trener Horwat, który z Football Academy zrobił świetny wynik. Za trenerem poszło aż 7 zawodników. W poprzednim sezonie Akademia była lepsza niż Śląsk, więc to spore wzmocnienie, a do tego dołożyć zawodników ze Śląska i wychodzi naprawdę fajna ekipa. Lechia najzdolniejszych juniorów dała na wypożyczenie, żeby ogrywali się w 2 ligowych i 3 ligowych klubach. Na dodatek przegrali pierwszy mecz w Gwarku Zabrze, który potentatem nie jest.

Arka @ 3.10 Bet365 ⛔Forbet

Świetny kurs na Arkę. Najlepsi juniorzy grają w CLJ, celem trenera jest TOP3, bardzo fajne wynik w sparingach. Rezerwy mają w 4 lidze, więc na pewno lepiej jest ogrywać młodzież w Centralnej. To jest też typ przeciw Football Academy. Cały skład jest nowy. Byłem na ich zeszłotygodniowym ostatnim sprawdzianie we Wąsoszu, gdzie grali z 3 drużyną legnickiej okręgówki i przegrali 2:1, będąc zdecydowanie słabsi. Na dodatek ich kapitan stoper skręcił kostkę i wzięła go karetka. W poprzednim sezonie Akademia miała kapele, wygrywali z czołówką 4 ligi po 5:0, ogrywali też 3 ligowców. Jak dla mnie świetne value.

Zagłębie @ 1.70 Bet365 ⛔ForBet

Jedna z najlepszych szkółek w Polsce. Teraz najzdolniejsza młodzież będzie grała właśnie w CLJ, bo rezerwy spadły do 4 ligi. Celują w tym roku w pudło Mistrzostw Polski. Gryf Słupsk przegrał w 1 kolejce z Górnikiem Zabrze, który będzie pewnie w środku stawki, bez aspiracji o wyższe cele.


Mecz Śląska o 11, Arki i Zagłębie o 12.


ed: Jaga powinna izzi wygrać, w sparingach niezłe wyniki z europejskimi zespołami. SMS co roku też skład zmienia, więc różnie to może z nimi być. Nie mam pojęcia czemu walkower.

Można oglądać sparingi, mieć info o składach, sparingach itp. i dupa ⛔
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Zakładam, że interesujesz się nieco CLJ, wiesz może, dlaczego mecz w 1 kolejce Progresu Kraków z Belchatowem zakończył się walkowerem? podobno na boisku było 5:1 Dla progresu?
Jeszcze odnośnie typów, co sądzisz o takim AKO: Jaga 1.22 + Zagłębie 1.66 + UKS SMS Łódź 1.72 wszystko @365
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Legia HT/FT 1/1 @ 1,66 365 ⛔

Legia w poprzednim sezonie zdobyła mistrzostwo w finale z Pogonią,ten zaczęli od remisu z Resovią na wyjeździe.Motor pierwszy mecz przegrał na Arenie u siebie z Cracovią 2:0.W Warszawie grała Legia z nimi na wiosnę i skończyło się 4:0 po trzech bramkach Napory.Myślę,że dzisiaj też spokojnie zgarną 3 punkty.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Chyba każdy mecz poszedł w inną stronę, Śląsk przegrał, Arka przegrywa 0:1, Zagłębie 0:3, Legia nie pyknęła ht/ft, jedynie Jaga ogarnęła 10:0. Pierwsze kolejki to jednak są różne ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Chyba każdy mecz poszedł w inną stronę, Śląsk przegrał, Arka przegrywa 0:1, Zagłębie 0:3, Legia nie pyknęła ht/ft, jedynie Jaga ogarnęła 10:0. Pierwsze kolejki to jednak są różne ????
Weź też pod uwagę, że to juniorzy. W tamtym roku grali fajnie teraz może być inaczej.
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Szkoda, bo analizy wyglądały naprawdę dobrze. Nie ma się co zniechęcać. Mam nadzieję, że temat będzie żył, bo na niszowych rozgrywkach takich jak CLJ naprawdę można zarobić.
 
E 5

elitaa

Użytkownik
Jakies spostrzezenia na dzis ?
11:00 ŁKS:Jagiellonia 6.47 5.5 1.25
13:00 Arka:Koszalin 1.95 3.7 2.83
14:00 Pogoń:Warta 1.35 4.85 5.28
15:00 Miedź:Wrocław Aca. 2.52 3.65 2.15
 
S 0

stolarskii

Użytkownik
Witam, będzie to mój pierwszy post na tym forum, a chciałbym polecić Wam mecz pomiędzy MKS Neptun Końskie, a TOP 54 Biała Podlaska i w spotkaniu tym nie daję zbyt dużych szans swoim kolegom z Końskich, do jakiegoś dubelka można dołożyć typ na gości, oglądałem pierwszy mecz Neptuna, przegrali z UKS SMS-em Łódź 1:5, ale mogło się to skończyć dużo gorzej, chłopaki z Łodzi byli lepsi w każdym aspekcie rzemiosła piłkarskiego, bramka dla Neptuna &quot;Stadiony świata&quot; jednakże było w niej sporo przypadku, w tamtym tygodniu w Białymstoku Jagiellonia pokazała na jakim poziomie jest teraz mój MKS, niestety nie wróżę im nic dobrego, można tam wyróżnić dwóch, może trzech graczy, nic więcej, gram czystą dwójkę, bo nie spodziewam się tu innego wyniku niż zwycięstwo gości, dzisiaj znowu idę na mecz, a jutro rano się odezwę ????
MKS Neptun Końskie - TOP 54 Biała Podlaska 2 @ 1.40 STS
Pozdrawiam
Wynik trochę niesprawiedliwy, ale mimo wszystko Biała Podlaska nie była we wczorajszym meczu drużyną o wiele lepszą... 1:1 , od około 65 minuty goście grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce ich pomocnika
Do następnego ????
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Korona Kielce - Wisła Kraków 1 @ 1.95 etoto ✅ 3-2
Gościom będzie ciężko o punkty w Kielcach, ponieważ dwóch wyróżniających się w Wiśle grajków /Przemysław Porębski oraz Jakub Ptak/ pojechało z pierwszą drużyną do Szczecina. Korona w domu 3-1-3, Wisła na wyjazdach 3-3-1 (nadspodziewanie dobry wynik jak na zespół znajdujący się tuż nad strefą spadkową; trzeba jednak przyznać, że punkty zdobywali głównie z zespołami z dolnej połówki tabeli). H2H z ostatniego sezonu 1-1 i 2-1.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Legia - Lech @4 unibet WYNIK 2:5 ✅✅✅✅✅✅ Kurs 4 jak w masło
Za bardzo nie siedze w tych rozgrywkach ale widziałem, że większość zawodników z pierwszego meczu, który Legia wygrała 2:1 w Poznaniu grała wczoraj w rezerwach. Kompletnie inna kadra dzisiaj Legii wyjdzie co potwierdziła strona Legii. W Poznaniu szybko się napalili na odrobienie strat i jakiś fajny come back.
Myślę, że po kursie 4 grzech nie spróbować
Edit: Pre pograłem za 200, ale na live przy 1:0 dla Legii i 2:2 szło fajnie złapać, tym bardziej, że z przebiegu spotkania widać było ogromną różnice. Po bramce Legii na 2:2 byłem pewny, że Lech to wygra.
Ciekawostka. Zawodnik Legii dostał czerwo za symulke ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Sezon w Centralnej Lidze Juniorów został oficjalnie zakończony. Mistrzem Polski został: Górnik Zabrze, a to oznacza, że młodych Zabrzan zobaczymy w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Zabrzanie znajdą się w niej na tak zwanej ścieżce mistrzowskiej (krajowej), na której rozgrywa się dwie rundy dwumeczowe, z których zwycięzcy (osiem zespołów) awansują do strefy barażowej. W niej trafia się na rywala z drugiego miejsca z grupy UEFA Youth League, będącej odzwierciedleniem „dorosłej” Champions League. Lepsi z tych par dołączą do ośmiu zwycięzców grup Młodzieżowej LM i utworzą pary 1/8 tych rozgrywek.
Jaram się!

Tabela CLJ (po 17. kolejce)

1. Górnik Zabrze – 38 (punktów)
2. Legia Warszawa – 37
3. Zagłębie Lubin – 36
4. Pogoń Szczecin – 35
5. Korona Kielce – 29
6. Lechia Gdańsk – 24
7. Śląsk Wrocław – 24
8. Arka Gdynia – 23
9. Jagiellonia Białystok – 22
10. Lech Poznań – 20
11. Cracovia – 19
12. UKS SMS Łódź – 19
13. Escola Warszawa – 17
14. Wisła Kraków – 16
15. Gwarek Zabrze – 16
16. Hutnik Kraków – 4
Zmiany za rok

W przyszłym sezonie dojdzie do zmian. Liga ostatecznie pozostanie rozgrywkami dla drużyn do lat 18, ale ze względu na okres przejściowy, na boiskach będzie mogło pojawiać się do czterech zawodników z rocznika U-19.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-08-2 o 17.13.37.png

Zrzut ekranu 2020-08-2 o 17.12.58.png

Pierwsze spotkania już 15-16 sierpnia Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-08-14 o 07.30.03.png



Kolejka 1 - 14-15 sierpnia





Wisła Kraków
-​
Górnik Zabrze
14 sierpnia, 12:00​
Stal Rzeszów
-​
Jagiellonia Białystok
15 sierpnia, 12:00​
Raków Częstochowa
-​
Legia Warszawa
15 sierpnia, 11:15​
Gwarek Zabrze
-​
Lech Poznań
15 sierpnia, 12:00​
MKS Polonia Warszawa
-​
Śląsk Wrocław
14 sierpnia, 15:00​
Zagłębie Lubin
-​
UKS SMS Łódź
15 sierpnia, 16:00​
Warta Poznań
-​
Arka Gdynia
14 sierpnia, 11:00​
Pogoń Szczecin
-​
Cracovia
14 sierpnia, 12:00


Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
980x100.jpg
 
Do góry Bottom