>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - wpłaty i wypłaty

luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
kiedy bedzie mozna wplacac poprzez Skrill? juz kilka miesiecy niby rozmawiaja ze Skrillem i nic ???? a czemu nie bedzie mozna wyplacac na Skrill ? czemu inne polskie buki nie daja mozliwosci wyplaty na Skrill -tylko wplate?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Również czekam na tę opcję i otrzymywałem informację typu Wkrótce itd. ???? niestety nic z tego nie wynika
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Bardzo realne że nie same buki a ktoś inny blokuje możliwość wprowadzenia płatności skrill. Domyślają się że dużo pieniędzy zarobionych u zagranicznych buków gracze chcieliby wyprać poprzez polskie firmy bukmacherskie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bardzo realne że nie same buki a ktoś inny blokuje możliwość wprowadzenia płatności skrill.
&quot;Zakazane jest€“ stosownie do art. 15g ust. 1 ustawy o grach hazardowych udostępnianie usług płatniczych przez dostawców usług płatniczych na stronach internetowych wykorzystujących nazwy domen internetowych wpisanych do Rejestru&quot;.
źródło: knf.gov.pl
W myśl ust. 2 powołanego przepisu w przypadku świadczenia usług płatniczych na stronie internetowej wykorzystującej domenę internetową wpisaną do Rejestru, dostawca usług płatniczych jest obowiązany do zaprzestania świadczenia tych usług w ciągu 30 dni od dnia dokonania wpisu domeny do Rejestru.
https://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-674.html#post6452297
 
R 0

rafiooza

Użytkownik
Do wypłaty to nie wiem po co, ale przy samej wpłacie odpowiedź na pytanie masz wyżej - można wyprać sobie kasę.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
odrzuca probe wplaty karta skrilla przez payu
@abcbet
bo na skrillu trzyma sie kase przeznaczana na hazard, jest to szybsze, latwiejsze w przenoszeniu kasy z buka do innego buka czy poker roomu
@kojocik89
tylko u bukmacherow nielegalnych wpisanym w rejestrze Skrill blokuje wplaty/wyplaty
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Zleciłem wypłatę 7 lipca o godz. 23:07, do teraz jest ona w stanie &quot;przetwarzania&quot;. Robiłem już wcześniej większe wypłaty od nich i wszystkie maksymalnie na następny dzień były na koncie. Na czacie live dowiedziałem się, że &quot;powinienem skonsultować to z bankiem&quot;. Wypłata bardzo mało, bo tylko 20 PLN.
To jest normalne u nich? Bo nie wiem czy pisać do banku, wydaje mi się, że to u nich jest problem, a nie z bankiem.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Tak pisz do nich i do banku tez bo Ty i oni macie cudowne banki ,ktore ksieguja przelewy w weekendy ????
Innym nie ksieguja ale Ty jak napiszesz to na pewno to zrobia i nawet zostanie tak na przyszlosc
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
O matko, kompletnie o tym zapomniałem. ???? Kolego, nie grzej się tak, głupia pomyłka.
Dziwne, że konsultant mi tego nie uświadomił.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Zleciłem wypłatę 7 lipca o godz. 23:07, do teraz jest ona w stanie &quot;przetwarzania&quot;. Robiłem już wcześniej większe wypłaty od nich i wszystkie maksymalnie na następny dzień były na koncie. Na czacie live dowiedziałem się, że &quot;powinienem skonsultować to z bankiem&quot;. Wypłata bardzo mało, bo tylko 20 PLN.

To jest normalne u nich? Bo nie wiem czy pisać do banku, wydaje mi się, że to u nich jest problem, a nie z bankiem.
Pewnie wypłaty realizowane są tylko w dni robocze.
 
M 0

masta8

Użytkownik
Dokładnie, robią przelewy przez Western Union więc trwa to zazwyczaj 3-5 dni.
Osobiście, zleciłem wypłate w piątek wieczorem,weekend serwery zamknięte, ale w poniedziałek były przed 15.
Pozdrawiam
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
jak długo trwa wypłata dziś zlecę to kiedy otrzymam ?
czy w banku się nie doczepią albo jakaś inna instytucja ?
 
A 5

adam160

Użytkownik
Jak jest u nich z szybkością wypłat. To że na drugi dzień są to już wiem. Ale co w przypadku gdy wypłaca się przed 7 rano , realizują w ten sam dzień czy trzeba czekać na następny? Miał ktoś taki przypadek ? A może idąc wzorem fortuny mają stałą godzinę wypłat ?
 
Do góry Bottom